Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Asiek , mężu Asi...piękny syncio :):):) Gumecka - nic mi nie wlazło na gg...na wszelki wypadek jeszcze raz podaję mój nr gg : 1629467. No i Twój brzuszek całkiem artystycznie sfotografowany. Cichy i stały ...hihih i owszem brałam.... Hepcia wiesz coś w tej liście jest hihihi, ale ja na prawdę czasem się martwię....bo kiedy czytałam wstecz...no wiecie Mała Czarna i jakoś tak mi zostało,że po prostu lepiej się czuję jak się odzywacie... Tusia jedzie bardzo późno, bo ok północy, więc jeszcze tu z nami jest... Ale powiem Wam,że dziś dzięki mojemu kochanemu M. mogłam trochę się polenić i poudawać,że pracuję ;) Hihihi odprasował resztę rzeczy, obiadek zrobił ...oj jak mi dobrze...:D:D:D:D:D Nie wiem czy dziś zaglądnę jeszcze, bo zostajemy na noc u teścia.Tam jest komp i net, ale chyba nie będę schodzić na dół do zakładu hihihih....Chociaż.....ze mną nigdy nic nie wiadomo.... Buziaczki dla wszystkich ciotek klotek od Tusięcinki 👄 👄 👄 Trzymajcie się kochane...dziś pewnie będą tu pustki, bo to weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumecka - ja miałam cc i po porodzie miałam niezbyt mocne krwawienie, które trwało około póltora tygodnia. Najmocniej krwawiłam pierwsze 4 dni(ale wystarczyły mi zwykłe cienkie podpaski), a potem to już miałam takie jakby mocniejsze plamioenia. Asiek, Sławek - macie cudownego synka :))Oj, będą się za nim dziewczyny oglądały :) Anulka - pewnie ciężko Ci będzie bez Tusieńki, ale na mazurach napewno będzie małej dobrze i odpocznie od wielkomiejskiego zgiełku, nałyka się świeżego powietrza i wróci zadowolona do mamusi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Czy mnie się kafe zrąbało czy mi się wydaje?Co jest grane?Czemu nikt nic nie pisze?Hej dziewciny!:p Zdjęcia porobiłyście sobie rewelacyjne...muszę M zatrudnić żeby mi zrobił jakieś fotki w końcówce ciąży na pamiątkę :D Nooooooooo powiem Wam tzn napisze :p,że dzieciaczki się rodzą tak z dnia na dzień u nas noi zaczyna się robić tak jakoś inaczej,tak mamusino :p :D Cichy i stały czytaczu u mnie (jeśli lekarz dobrze podejrzał) będzie chłopak i według tabelki to by się sprawdziło ale okaże się jak się rozdwoje :p Mam straszną ochote wyjechać gdzieś nad jezioro,tak jak co roku.Tylko,że w tym...moge tylko pomarzyć:( Noi dziewczyny jak się nie mylę to dziś nasza Asiek wychodzi ze szpitala hahaha:D ale pewnie nawet czasu nie bedzie miała zajrzeć do nas:(......a może jednak :) No tak! Jak człowiek nie ma czasu na tygodniu to całe zaległości chce nadrobić w jeden poranek :p Ale dziś mam troszkę wolnego więc pobędę z Wami:)...a tu jak na złość Was dziś nie ma???? Na razie spadam :p czas coś przekąsić :D Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja Jak się wkleja zdjęcia?Wiem,pisałyście na poprzednich stronach o tym ale to tyle szukania ....please please please napiszcie to może i mnie uda się wkleić jakąś fotke :) Dziekówka z góry 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpicie kobietki !!! Troche mnie nie było, ale męża miałam w domu i ... same wiecie :D A poza tym tez goście goście goście i ja sie chyba do tego juz nie nadaje ( w obecnym stanie oczywiście :( ) Cichy czytaczu ( lub czytaczko :) ) jeżeli mój lekarz sie nie pomylił co do płci to tabelka tez mi prawdy nie mówi :( Dziewczyny ale macie super zdjęcia brzucholków i same brzucholki też ... a to zdjęcie artystyczne ( przepraszam nie pamiętam której z was) takie w pół cieniu no super ! Ja takich nie mam :( ale wszysko jeszcze przede mną :) Evko nie pomoge ci ja tez nie mam pojęcia jak wkleić zdjęcie :(, ale te dobre dusze tu napewno ci zaraz napiszą tylko niech sie pobudzą :) Narazie uciekam cos zjeść i potem jeszcze wpadne . A Kamelio mrożone są poprostu boskie. Hepciu to co może mała zamiana :p wózków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evka - zdjęcia wkleja się nstępująco: 1. Wchodzisz na stronę żabki: http://imageshack.us/ 2. Następnie klikasz na napis PRZEGLĄDAJ 3.Pojawi Się tabelka WYBIERANIE PLIKU.Wybierasz sobie fotkę z pliku w którym masz ja zapisana na komputerze9najlepiej żeby zdjęcie nie było zbyt duże, bo potem długo się odtwiera) 4. Klikasz na napis HOST IT i pojawia ci się fotka . 5. Zeby zdjęcie zobaczyły inne osoby kopiujesz link z ostatniej ramki(oznaczonej napisem \"Direct link to image\") i wklejasz na kafeterię Powodzonka, Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wpadam się tylko przywitać bo zaniedługo jedziemy do teściów. Jak zdołam, to wpadnę wieczorkiem :-) Faktycznie cichutko od wczoraj w naszej kafejce, ale pogoda jest piękna więc trzeba korzystać :-) Wiecie co, stosuję wszystkie znane mi sposoby na przyśpieszenie porodu i nic :-) Moje dziecię się zaparło. Wczoraj wchodziłam na piechotę po schodach na 10 piętro i też nie zadziałało. Byłam tylko zaskoczona, że nie było to aż takie wyczerpujące ;-) Może powinnam powtórzyć to z 20 razy;-) No nic, nie marudzę. Miłej niedzieli, buziaki dla wszystkich! Asiek- masz wspaniałego synka! [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050614/1/0/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie!!! coś tak wymiotło połowę załogi, ale pewnie zakończy się weekendowanie i pojawia się stałe bywalczynie. Od wczoraj jestem nie do zycia, tzn. miałam wizytę u położnej, która sama sobie przeciez wymyśliłam i nie mogę nie pozbierac po tym \"jej badaniu\" otóż mój gin ją polecił i sam mnie uprzedził że też mnie zbada żeby stwierdzić ztan szyjki, otóż cytuję: \" ta szyjka na nic nie wytrzyma do 15 lipca i na bank urodzi pani wcześniej\"....hmmm myślę sobie cieszyć się czy nie, niby poród będzie szybki ale czy to nie za wcześnie dla mojej dzidzi? i tak od wczoraj mam jakieś takie myśli że przecież to ponad 3 tyg. do terminu, i boję się czy to oby bezpieczne i w tym zaafektowaniu zapomniałam jej pytac czy z nią będzie wszystko dobrze jak tak 3 tyg przed terminem przyjdzie na świat. ale zarówno gin jak i ona tak jakoś o tym mówią jakby to było normalne, waga 2700 i tak jakby gotowa do wyjścia główka nisko...a ja ciagle myślę że to przed terminem i zaczęłam się bać i jednak myślę sobie żeby jeszcze pobyła minimum 2 tyg. w brzuchu u mamusi i nie ruszała się mimo stanu tej wiotkiej i : cytat :\"przygotowanej do porodu szyjki\" a po tym jej badaniu( wygnieceniu...jakby mi całą rękę włożyła w szyjkę) czułam że ja tam na miejscu zacznę za chwilę rodzić a M. pojedzie tylko po torbę a ja już zostanęsobie w szpitalu. oprócz tego niemiłego \"sprawdzania szyjki\" położna przemiła, byłam 1 raz w tym szpitalu gdzie Zosia przyjdzie na świat, piękniutki oddział, po remoncie, pokoiki 2 os z łazienkami, poznałam pielęgniarki porozmawiałam i już jakoś fajnie się poczułam, nie będzie mi tak obco jak już tam trafię w godz \"o\" no i mam czekać...dzwonić do niej o każdej porze w razie czegoś niepokojącego wtedy zaraz się pojawia i będziemy rodzić...hmmm. aż dziwne że ma to być ...już. jak myślicie , nie za wcześnie to dla Zosi, gdyby nie udało mi sięprzetrzymać( tzn. mojej szyjce) tych minimum 2 tyg.???? co myślicie, moze już bezpiecznie ??? najgorsze że ja się już pogubiłam w tych tygodniach i liczę i raz mam 35 raz 36 i boje się że jednak za wcześnie.....napiszcie coś. kasmo...na przyspieszenie porodu proponuję......:) badanie położnej....czyli mój wczorajszy dzień :) Janina: a mówiłam że mrożone (u mnie jeszcze zmiksowane z cukrem...myśle ze też tak robiłaś) SUPER, ale nadal mam pauzęw związku z przesadzeniem ilościowym Asiek...odzywaj się!!!! czekamy Madziam fotki piękne i dzieciaczki wasze mogę oglądać ciągle Anulka, Madziam..a wy gdzie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któras z was może mi ten \"suwaczek\" wykonać...albo ja taka niemyśląca jestem albo to az tak skomplikowane...nie wiem ale już mi się tyg mylą to może ktoś pomoże???? somebody help me???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suwaczek udało mi się zrobić na str. lilypie, ale jak to przetransportować na stopkę?? hmmm to dopiero filozofia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dzisiaj juz mowie papapapapa wszystkim mamuskom bo jutro z ranka juz jade do szpitala. Pozdrawiam serdecznie i czekajcie na wiesci odemnie. A wozek to jest model Julia. Ide jeszcze sobie zjesc te rzeczy ktorych potwm mi nie bedzie wolno :-) Bede teskinic za wami. Zdjecia piekne naprawde i dzieci i mamusiekz brzuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumecka skarbie - trzymaj sie dzielnie i wracaj do nas szybko i by bylo szybko i bez bolu!!!!! Kamelia - musisz z Lippiego skopiowac caly link do strony (tam gdzie jest prezentowany Twoj suwaczek) i wkleic go na forum (najlepiej wklej do stopki, to za kazdym razem bedzie Ci sie pojawial suwaczekjak wyslesz posta -taki rodzaj podpisu). Co do terminu to wg mojej gin tydz 37. to ciaza juz donoszona,nie wiem w ktorym tygodniu jestes Ty (lekarze licza albo od miesiaczki wtedy cala ciaza trwa 40 tyg lub od zaplodnienia- cala ciaza trwa 38 tyg. (mam nadzieje ze nic nie pokrecilam tak sie wymadrzajac ;-) Wg mnie jakby bylo cos za wczesnie to by polozna i gin Ci powiedzieli a jak jest ok to nie mowia nic glowa do gory! Ja wczoraj bylam na filmie \"Karol - czlowiek ktory zostal papiezem\" - film przepiekny ale ryczalam prawie caly czas jak bobr, z pewnoscia czesciowo to hormony ale ...film jest tak poruszajacy i piekny ze bardzo polecam!!! (uwaga jest w nim tez sporo brutalnosci i zla - jako to o filmach o wojnie - niekoniecznie wskazanych w naszym stanie). Dobra lece dokonczyc robienie obiadu zagladne troszke pozniej caluski ps Asiek i Slawek maly jest super ja tez juz chce takiego brzdaca!!!!!! Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie ja kopiuję całą stronę!!!!!!!!!!!!!!jak mam tylko ten suwak skopiować!!!!!!!!!!!!:(:(:( nie mam nerwów do tego!!!!!!!!!ale jestem zła i sie wkurzam na swoja ......niemądrość!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madala na suwaku wychodzi mi 36 tyg. równo!!! więc jeszcze minimum tydzień jak nic. nie mam pojęcia jak sam suwak wyselekcjonowac ze strony na któtej on jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia jak ten suwaczek tam juz masz zrobiony to poniżej sa takie linki ja skopiowałam ten ostatni i wkleiłam tu no i jest, ale za to ja nie wiem jak wrzucic to w stopke ??? :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA SZCZĘŚLIWE MAMY madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm ❤️ Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm ❤️ asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm ❤️ Elfia_mama.................15.06........Adam........;....?g.....?.cm ❤️ czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.kasmo.......................Wrocław........14 czerwca...............14kg..........Wiktor 2.renia1....................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 3.gumecka.................Zabrze...........21 czerwca..............14,8kg.......Karolinka 4.madala33.................Piaseczno.........29 czerwca...............11kg............Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.dziewcz. od gaf...........S-ce Śl...............1 lipca...........14 kg.............Igor 2.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............14 kg.........chłopczyk 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............13,5kg ...........ogonek 4.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 5.sliwkarobaczywka........ Działdowo...........9 lipca..........13kg......Alicja..... 6.Lila 26........................Kalisz...............9 lipca...........15 kg.......dziewczynka? 7.Kamelia...................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 8.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............14kg.........Wiktoria 9.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 10. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 11.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 12.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 13. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 14. Mała Czarna 15.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 16.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 17.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek żeby nie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff ......:) udało się:):):) alez ja nerwowa jestem jak coś nie wychodzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki nie bylo mnie by Wam pomoc, ale super sobie dziewczynki poradzilyscie z tymi suwaczkami w stopce - gratulacje!!! Lece bo obiad juz prawie gotowy pa Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz Kamelia mozna jeszcze usprawnic i z calego Twojego linka wywalic sam poczatek (u Ciebie trzeba wywalic ten czlon:[url=http://lilypie.com] wtedy bedzie juz tylko link do suwaczka tak jak ma Janina i miej miejca zajmuje calusy M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia myślę sobie jak to jest,Ty masz termin na 15 lipca i masz równy 36 tydzień,a ja mam na 17 lipca i też mam 36 tydzień.Ale jak już się teraz by chciało urodzić to nic złego się nie stanie,bo do końca 35 tygodnia kształtują się jeszcze płucka,więc u Nas już to zaliczone;).Ja wczoraj kupiłam wózek i łóżeczko i pościel do łóżeczka i oczywiście cieszę się jak dzidzia:).Kasmo rzeczywiście masz uparte dziecko,że nie chce wyjść( chyba się nie pomyliłam),ale może już rodzisz akurat...:)Moje nogi w dalszym ciągu jak balony...więc chyba mnie położą:(.Pozdrawiam.Gosia. Ps.macie śliczne zdjęcia brzuszków,ja też takie chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usprawniłam skróciłam ten link zobaczymy jak wyjdzie dzięki Gosiu, Madala za pocieszonki...bo popadam w obawy...tak myślałam że już bezpieczninie ale jakoś by mi tak lepiej był gdyby maleńka zechciała jakieś 2 tyg. pomieszkać jeszcze we mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wpadam tu tylko, żeby się przywitać i powiedzieć, że z Adasiem i ze mną już wszystko ok. Dzisiaj wróciliśmy ze szpitala. Zaległości w czytaniiu, mam nadzieję że kiedyś nadrobię.Zostało mi, bagatela 7 stron :) I życzę Wam wszystkim szczęśliwego rozwiązania. No to szybko uzupełniam dane i czekam na pierwsze przebudzenie się synka w nowym domu.... TABELA SZCZĘŚLIWE MAMY madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.kasmo.......................Wrocław........14 czerwca...............14kg..........Wiktor 2.renia1....................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 3.gumecka.................Zabrze...........21 czerwca..............14,8kg.......Karolinka 4.madala33.................Piaseczno.........29 czerwca...............11kg............Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.dziewcz. od gaf...........S-ce Śl...............1 lipca...........14 kg.............Igor 2.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............14 kg.........chłopczyk 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............13,5kg ...........ogonek 4.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 5.sliwkarobaczywka........ Działdowo...........9 lipca..........13kg......Alicja..... 6.Lila 26........................Kalisz...............9 lipca...........15 kg.......dziewczynka? 7.Kamelia...................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 8.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............14kg.........Wiktoria 9.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 10. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 11.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 12.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 13. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 14. Mała Czarna 15.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 16.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 17.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elfinko, Jestes niesamowita ze tez Ci sie chce do nas zagladac zaraz po powrocie ze szpitala :-) Ja juz kochana odliczam zostalo mi do terminu 10 dni w poniedzialek mam ostania wizyte i usg ,wtedy zobaczymy czy faktycznie jeszcze tyle czy moze mniej. Ja bym juz chciala, nie moge sie doczekac tej slodkiej istotki, no i brzuszko juz mi ciazy. calusy. Koniecznie usciskaj Adasia Gosia biedaku wspolczuje tych nog puchnacych u mnie problem z dretwiejacymi palcami jak jakis artretyzm starczy :-( Kamelia - super suwaczek ;-) ;-) no i sie nie zamartwiaj bedzie dobrze Dzis chyba pekne zx przejedzenia zrobilam pyszny obiadak: mlode ziemniaczki z koperkiem jogurcik, karkoweczka i fasolka uff... a po obiedzie poszlismy jeszcze z M. na lody matko chyba waze ze 100 kg ide sie na momencik polozyc zagladne pozniej M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×