Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Witam Panie, Widzę że w weekend nieźle nas wyludniło, ale przy takiej pogodzie grzechem by było siedizc w domku a nie na dworze. Asiek - witam serdecznie i jeszcze raz gratuluję całuśnego Adasia. Kosmo - trzymaj się dzielnie Dziewczyny Duda się nie odzywa czyzby to już? Kamelio - myslę, że co do wcześniejszego porodu nie masz sie czym martwić, skoro i połozna i lekarz nie robia z tego problemu. Gdyby było za wcześnie to położyliby Cie do szpitala dla pewności i na dodatek podali lek na przyspiesenie rozwoju płuc dzieciatka. skoro tego nie robią to znaczy że nie ma takiej potrzeby więc głowa do góry ..tak myslę ...... Janinko - jaki sens ma a zamiana skoro Polak i tak Ci się nie podoba? Ale na pocieszenie powiem Ci że wczoraj moi rodzice (sponsorzy wózka) byli go oglądać i opowiadali że dopadli w sklepie jakąs babkę z Polakiem i wypytywali ją czy jest zadowolona. Babka stwiedziła że poza wagą wózka jest bardzo zadowolona i że poleca go wszystkim. Pożyjemy zobaczymy..... http://lilypie.com/days/050719/1/7/1/+9.5/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 1507
cześć dziwczyny. właśnie czytam wasze wypowiedzi i chcę pogratulować Wam wszystkim. ja mam termin na 15,07 będzie chlopczyk. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 1507
mala pomyłka zjadlam e i wyszlo dziwczyny zamiast DZIEWCZYNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przpraszam za pomyłkę Elfia mamo - to Ciebie i Adasia chciałam przywitać. To dlatego że Asiek ma dziś wyjść ze szpitala .... Jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymka
Hej kochane dziewczynki:) ❤️ No prosze, tydzien mnie nie bylo a tu takie szalenstwo mamusiowo - dzieciaczkowe:) Asiek i elfia mamo sciskam was i wasze maluszki mocno , mocno, gratuluje i... zazdroszcze jak nie iwem:) Jak sobie pomysle, ze przede mna jeszcze miesiac buuuu... NIc to, jakos dotrwam:) Kamelio, 36 tydzien dla dzidzi to naprawde bezpiecznie, nie martw sie:) Moja lekarka mowi, ze 34 tydzien to juz nie jest zle, 35 jeszcze lepiej (ze wzgledu na dojrzale plucka) a w 36 to praktycznie mozna rodzic:) Waga twojego maluszka tez nie jest zla - moja kuzynka kilka dni temu urodzila cureczke, donoszona o wadze zaledwie 2300... ale malutka jest zdrowa jak rybka, wcina mleczko i rosnie:) Zgadzam sie z toba w 100% co do metody przyspieszania porodu hihihi:) (Kasmo to cos dla Ciebie:) I to wcale nie jestesmy zlosliwe:)) Jak bylam w szpitalu i gin zrobil mi badanie szyjki macicy to bylam przekonana ze tak naprawde chodzi mu o zbadanie stanu moich... migdalkow:):) Myslalam ze co jak co ale urodze w tym samym momencie:) Jakos jednak dotrwalam i mam nadzieje ze jeszcze chwilke to potrwa (chociaz z drugiej strony tak bardzo chce juz tulic malenstwo !) Z tymi truskawkami to faktycznie "przegłas pałke" hihihi... ale pomysl, ze nie ty jednak - tu uklon do hepci, gosi, bumpy i wszystkich , wszystkich:):):) A jak sobie pomysle, ze przed nami sezon czeresni, wisnie hihihi:) Zobaczymy jak to bedzie... ja dla odmiany od trzech dni wcinam smazona cukinie na sniadanie, obiad i kolacje:):) Ciekawe kiedy mi przejdzie?:):) Anulka, gdzie ty sie dzisiaj podziewasz? To ze wyslalas Tusiaczka na wczasy nie znaczy, ze wolno ci nie pisac:):) Otoz nie wolno:):) Dobra, uciekam zanim mnie pogonicie:) Za chwilke sprobuje wkleic jakies swoje zdjecie - pozazdroscilam wam, ot co:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ ELFIA_MAMO !!! Jeszcze raz gratulacje !!! Adaś śliczny 🌼 Hepciu dokładnie- pozyjemy zobaczymy ... :) Anulka wyłaź ... bo sie martwie :( Ja nie mam takich zdjęć które mogłabym wkleić chyba że ślubne tam jeszcze jako tako wyglądam :p Buziaczki :D Jezu czemu w niedziele nic w TV nie leci .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! ja tylko na moment bo padam. bylam na wycieczce caly dzien i chyba roszke przegielam. napisze wiecej jutro. elfia mamo- to super ze juz jestes ze swoim adasiem w domku. wydaje mi sie ze bardzo szybko cie wypuscili skoro mialas cesarke wiec na pewno z wami wszystko ok:D pozdrowienia dla wszystkich mamusiek!! czytaczu- u mnie sie sprawdzilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki! witam wieczorową porą:) ależ miałam dzień...po obiadku ....lodyyyy:) ..hm też ważę 100kg. Madal jestem z Tobą:) i park i egzotarium, coby popatrzeć na 2 metrowe agawy. i cały czas M. w domku, ależ święto. dziś już moja szyjka zregenerowała się po wczorajszych torturach i czuję się już lepiej. dzięku mamusie za wsparcie, już mi lepiej bo faktycznie 36 tydz. to już całkiem dobrze. zobaczymy co dalej będzie się działo. Anulka!!!!!!! ......ja wiem że \"wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni............tra la la la\" i macie z mężulem czas tylko dla siebie ;)...hmmm ja nie wiem co wy tam wyprawiacie? ;);):p ale jakoś człowiek od razu się martwi....... no to piknij że żyjesz ..i baw się dalej Elfinko super że jesteście w domku:):):) z małym królewiczem:) i ze wszystko dobrze. czasami odezwij się ...z poradami dla nas. i z wrażeniami ze szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie i życzę udanego tydonia. Myślałam, że chociaż wieczorkiem nadrobicie dziewczyny zaległości w pisaniu a tu nic - głucho, cicho. Dobrze że chociaż Madala pełniła dyżur. Ale może to dobrze przecież tylko w weekendy tak naprawdę można pobyć z bliskimi. Anulka a Ty gdzie? Odezwij się bo bedziemy musiały za Ciebie spradzać obecność.......hihi Kasmo też się nie odzywa może to już? Optymko pisz częściej . No wszytskie miłe panie odezwijcie się jak wstaniecie bo zaczynam się niepokoić że się przeniołyście gdzieś....tylko nie wiem dokąd.... Jadę dziś do \"Cukrzykowa\", do endokrynologa i mojego gina, ale niestety nie na badanie, tylko po zwolnienie. Może jakoś go przekonam żeby mnie zbadał bo tak długa przerwa w badaniu mnie martwi, a do tego te moje kłucia w szyjce. Trzymajcie kciuki jesli możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie i gratuluje Elfia_mamo Miałam wczoraj nadzieje,że posiedze przed kompem troszke dłużej niż zwykle ale jak same widzicie przeliczyłam się.Ciągle tylko goście i goście od rana...zgroza...:p:p:p Jestem taka szczęśliwa!Dziś moja mama wraca z Włoch po pół roku nieobecności i jak się na nią rzuce żeby ją uciskać to chyba urodze:D:p Jakbym później już nie zaglądnęła to całuski dla Was przesyłam taaaaaaakie wielgarne i ściskam Was wszystkie na raz tak bardzo bardzo mocno i spylam do rodzinnego domku wyczekiwać na mame :D Spróbuje wkleić zdjęcie mojego brzucholka z przed miesiąca mam nadzieje,że sie uda http://img226.echo.cx/img226/1777/bdzio3tg.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry wszystkim Evka zdjecia bardzo fajne, a to brzuszkowe to wyglada prawie jak obraz. Dzieki za zauwazenie mojego nocego ale niestety samotnego dyzuru:-) Daj znac po wizycie u lekarzy ja tez mam dzis wieczorem wiec jak wroce tez cos skrobne. Anulka - wychodz ze!!! bo zaczniemy Cie szukac listem gonczym :-) Ty chyba tez dzis wizyta u lekarza czy mi sie pomylilo? Kamelia - a Ty gdzie bylas? Z tego przejedzenia chyba poszlas spac, zamiast na duzur co? Ja fakt najadlam sie za trzech ale po paru godzinach znowu milam ssanie i zjadlam prawie cala paczke ciastek!!! na i potem nie moglam spac :-) Duda, Kasmo, Gumecka - jak tam dziewuszki? dajcie znac jak bedziecie mogly trzymamy kciuki! czytaczu - jesli nadal szukasz odpowiedzi u mnie sie nie sprawdza plec z wrozby, powinna wyjsc dziewczynka a tymczasem na bank bedzie chloptas!!! dobra lece cos zjesc na sniadanko a jak wroce to licze ze juz sie w wiekszym skladzie pojawicie na forum. A jeszcze niebanalna fotka brzusia ( ktora zostala zainspirowana zdjeciem dziewczyny od gaf (pozdrawiam!). Tak mi sie podobala, ze tez mi mezulo zrobil. http://img123.echo.cx/img123/2073/img02090sw.jpg pa Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam do sprzedania dwa nowiuśkie komplety , spodnie +bluza z kapturkiem i z uszkami, w kolorze różowym z H&M. Dostalismy je wczoraj w prezencie dla naszych małych, ale ja wczesniej takie same kupiłam:(. Komplety nie maja metek, dlatego nie mogę ich wymienic na nic innego. Koleżanka odcięła metki i wyrzuciła, bo nie pomyslała że możemy juz takie mieć:( Załączam fotkę kompletu: http://img292.echo.cx/img292/608/img00204vs.jpg Komplet jest wykonany w 100%z weluru, bluzia jest wyłożona poszewką w różowe kwiatki. Jest to rozmiar 50, ale odpowiada jakby normalnie rozmiarowi 56, bo H&M ma jakby zaniżoną rozmiarówkę. Co do gatunku to mogę powiedzieć że świetny, można prac i nic się nie dzieje :) Cena kompletu w H&M to 39,90 ja sprzedam za 30zł Gdyby któraś była zainteresowana to prześlę więcej fotek lub podam dokładne wymiary. Pozdrowionka, Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja niestety nadal 2 w 1 :-( Jutro jadę do szpitala, zrobią mi badania i będą decydować co dalej ze mną zrobić. Dam Wam znać, albo zrobi to mój mąż jeśli mnie zatrzymają. Elfia mamo- cieszę się, że Cię już wypuścili. Odezwij się jak znajdziesz odrobinę czasu. Gumecka - trzymam mocno kciuki! Już jutro będziesz tulić swoją córeczkę :-) Będę z Wami myślami. Wszystko będzie dobrze i się nie stresuj. Kamelia - co za ironia losu, Twoje dzieciątko śpieszy się chociaż ma jeszcze czas, a moje zwleka potwornie chociaż już powinno. Ale niczym się nie martw. Tak jak piszą dziewczyny 36 tyg to już zero stresu. Dziecię jest całkowicie rozwinięte i nic mu nie grozi. Także uszy do góry:-) Ugotowałam już z mamą obiadek, pomyłam okna i zmykam na spacerek. Odezwę się wieczorkiem. Miłego dnia!!! [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050614/1/0/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane :-) miłego tygodnia życzę 🌻 Elfia mamo gratulacje ogromniaste ❤️ -Adaś jest słodziutki,fajnie że już jesteście w domku!!!!!!! Asiek także serdecznie gratuluję!!!!❤️ ,skrobnij parę słówek jak wam leci :-) babeczki zdjęcia brzuszków ---super!!!!!!!!!(ja nie mam cyfrówki,wkleję może tylko zdjęcie z komórki,ale to wieczorem,jak mój A wróci :-) mojreczko-masz termin na lipiec a mi się obiło gdzieś o uszy,że aż dwa szpitale planują remonty na wakacje!!! sprawdz czy to nie te do których się wybierasz!! pozdrawiam ❤️ ściskam Was mocno :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze szpitali planujących
remonty to na pewno Inflancka no i z tego co osobiście zauważyłam MSWiA na Wołoskiej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki , nie linczujcie...biednego smokozorda :):):):):) Ja po prostu miałam ograniczony dostęp do kompa, bo po wyjeździe Tusięcinki zostaliśmy u teścia w domku...a tu komp w zakładzie, no ...hihih...ale jestem...jeszcze w komplecie czyli 2 ww 1... Dziś pędzę do gin...to się zgłoszę wieczorkiem i powiem co i jak... Nie możemy sobie znaleźć miejsca w domku bez Tusięcinki ... Eva...hihihi...sympatyczna osóbka z Ciebie :D:D:D:D Optymka buziaczki... Elfinko i Adasiu witajcie :D👄 Kamelio...nadrobię to mandolinienie, pewnie po remoncie ;) , bo u mnie właśnie startuje...więc ok tydzień będę u teściula:D:D:D i nie wiem, czy mąż pozwoli mi siedzieć w zakładzie (piętro niżej)... A Tusia buziaczki daje wszystkim cioteczkom kloteczkom , macha łapką.... A tu wklejam zdjęcia Tusięcinki z marca tego roku : http://img293.echo.cx/img293/497/skanuj000314fx.jpg http://img293.echo.cx/img293/7715/skanuj001414gb.jpg http://img293.echo.cx/img293/8011/skanuj001519mb.jpg http://img293.echo.cx/img293/9378/skanuj19mr.jpg Kobietki odezwę się po wizycie u gin...hihihi czyli wieczorkiem... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dora - dzieki:D juz sprawdzilam wczesniej sobie te szpitale (oba sa na szczescie dopiero po remontach:)) oprocz tego na inflanckiej i mswia to jeszcze brodnowski ma remont od lipca- to wiadomosc do naszych cichych czytelniczek:) i nie tylko! no a teraz zabieram sie do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki!!! ja dopiero teraz, bo jak zwykle tyle spraw do załatwienia. a wczoraj to padłam jakoś szybciej i Madalka :) beze mnie dyżur pełniła. No kochana dobrze że pamięcią gdzieś tam byłaś chociaż ze mną.:):):) a dziś znowu byliśmy w szpitaliku na konsultacji z anestezjologiem, wywiad, pogadanka, spis danych i w razie czego wszystko będzie gotowe do znieczulenia, jak się okaże że nie daję rady. och jak bym chciała żeby jakoś tak szybko to rozwarcie poszło żeby już nie było takiej konieczności, hmmm kto to wie. i oglądalismy wózki :):):) po szpitalu, to była największa atrakcja dzissiejszego dnia. oj jakie piękniutkie. i taki zielono beżowy bardzo bardzo piękniusi był. :) niektóre strasznie drogaśne, chyba się zdecydujemy na jakąś tańszą wersję, limit od mamuni mojej w prezencie do 800 więc trzeba się hamować w rozbujaniu:):):) bo jeszcze może na coś innego starczy ( matko jedyna ile to trzeba tych $$$$ :):):) wydać) ale cóż taki urok tych magicznych chwil. Anulka dobrze że jesteś, bo już myślałam że gdzieś utknęłaś na kabelkach z telefonem :):):) mów od razu jak tam po lekarzu. dziewczyny kiedy miałyście 1 ktg robione? mi jakoś do tej pory nie zaproponowano. hmm nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poprostu padam .... no poprostu na ryj ! Po remoncie elewacji ziełam sie dzis za sprzatanie mieszkania , chociaż mama pomogła to jednak... normalnie wysiadam. Ale mam teraz PIĘKNIE!!! Jeszcze mi zostało tylko posadzenie kwiatów na balkonie, ale to już sama przyjemność :) Moja wizyta u gina jutro, dobrze bo jakąś taką dłuzszą przerwe teraz miałam nie lubie tak. A poza tym to kobietki powiedzcie mi jak dokładnie wygląda to KTG bo ja to nie wiem czy to miałam czy nie. Zaznaczam że na każdej wizycie słuchamy serduszka i gin mierzy dzidziusiowe tętno. Evka bardzo sympatyczna buźka wcale nie spuchnięta :D No Anulka 🌼 jesteś !!! Ale teraz sobie przypominam że ty chyba coś pisałaś o tym że cie nie będzie i że komp bedzie gdzieś na dole :) Twoja córcia jest sliczna! moja szwagierka tez tak syna kąpie w brodziku :) he he Madala zdjęcie super !!!!!! Narazie Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janina-ktg to badanie na którym obwiązują Cię dwoma pasami-jeden jest od skurczów macicy,a drugi to tętno dziecka,leżysz tak przez 20 minut,a oni mają wykres tych skurczy i tętna dziecka.Acha,mam prośbę do Ciebie-zapytaj o te kłucie w szyjce,co to może oznaczać bo ja mam wizytę dopiero 29,a wcześniej nie pójdę,bo się boję,że mnie położą,a kłuje mnie już prawie codziennie.I nie wiem przez to czy to skracająca się szyjka czy co.Czy Wy też macie takie obfite upławy na końcówce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na moment...hihihi... Janinko 👄 Gosia ja dziś idę do gin, to też zapytam o te kłucia, tym bardziej,że i mnie to dotyczy i to baaardzo.... Kochana u mnie takie upławy,że szkoda gadać....tonę... Jeszcze przed wizytą zaglądnę tu do Was...trzeba korzystać...hihihi póki mogę.... A teraz idę łazanki robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Gosia zapytam, ale to dopiero jutro. Ja właściwie kłuc nie mam za często, chociaż czasami tak! A co do upławów to kurcze mam, też chce go jutro o to zapytac , bo to nie są takie zwykłe upławy, ja mam takie jakby wodne tzn bez koloru, chociaz w niedziele miałam inne i juz sama nie wiem. Czasem mi sie wydaje że mam poprostu mokro w majtkach. Przepraszam że tak wprost wam to pisze. Dzisiaj naprzykład nic nie mam. Jutro wizyta to one oczywiście sie tracą ... Czasami je mam czasami nie. Dzieki za odpowiedź o KTG, ale to co on mi właściwie za badanie robi. W sumie nieważne bylebym słyszała serdusio :D :D Pasami mnie nie obwiązuje tylko słucha przez jakies urządzenie no podobnie jak na usg smaruje ta mazią i jedzie słuchawa az znajdzie serdusio i to słychać na cały pokój i potem mu jakos wychodzi ten puls. Jezu kobiety nie wiem ależ ja głupia jestem !!! Dobra kończe bredzić ! Ide dalej szukać zdjęć które mogłabym tu wam wkleić i cały czas wychodzą mi te slubne bo na innych to nosferatu ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janinka, nie kombinuj kochana....hihih tylko dawaj te ze ślubu...jakiekolwiek :D:D:D:D Nie no ...hehehe ...jesteście jak narkotyk kobietki...a moje łazanki w proszku :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! moze ktos mnie pamieta, kiedys troszke skrobalam tu, potem mialam dlugo problem z netem, a potem jakos tak.. na poczatku gratuluje wszytkim mamusiom, to jest niezwykle ze takie cuda sa w nas.. witam jeszcze mi nie znane(duzo sie tu pozmienialo..:) ), a raczej ktore mnie nie znaja, bo ja juz troche was poznalam ;) gosia i inne dziewczyny- ja ostatnio pytalam gina o te klucia(dla mnie to jakby ktos nozem przecinal)i powiedzial, ze to macica sie opuszcza/opuscila/ i dziecko glowka napiera na szyjke. nei oznacza to oczywiscie, ze juz sie rodzi. wiec wszystko jest ok. co do szpitali w warszawie, to rzeczywiscie dwa maja byc w remoncie w lipcu(na pewno inflancka, drugiego nie jestem pewna). jest to niepokojace o tyle, ze i tak juz czesto odsylaja.. ktos pisal o karowej-hmm.. odradzam(mimo, ze sie sama tam urodzilam ;) ), a najwazniejszy powod jest taki, ze tam niechetnie robia cesarki i jak sa problemy to stosuja kleszczowe. mnie to od razu odstraszylo... czy wiecie ile dziecko moze przybyc na wadze przez 2-3 tyg? z ostatniego usg wyszlo, ze ma juz 3200 i troche mnie to zaniepokoilo - bo jak bedzie duze, to chyba sei ciezej rodzi.. hmm.. pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas witaj cieplutko i zaglądaj częściej :D:D:D Janina...hihihi a gdzie się dostaje taką urodę...bo ja reflektuję :D Ok kobietki...robię odlot do gin...wrócę to powiem co słychować u mojego małego lokatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×