Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

no Janinko:):):) ho ho, jaka babka ładna z ciebie:):):) jakie nosferatu!!!!??????? co ty wygadujesz kobietko? w ciąży chyba kazda się zmienia i to normalne, ale nie aż do nosteratu ;) ja ostatnio polubiłam swój wizerunek z nazewnictwa Anulki....- znaczy się .smokozorda....:):):) bo nie wiadomo czy kiedyś powtórzy się to zjawisko:) dziś z M. robimy truskawkowe dżemiki:):):) słoiczkowy wieczór przed nami:) a na obiad to zjadłam tyyyylleeeee kapustki z mięskiem i ziemniaczkami, że mogę spokojnie powiedzieć: uwaga!!! smokozord turbo doładowanie:):):) buziaczki dziewczynki....do później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ładna kobietka z Ciebie Janinka!!!A badanie, które Ci robi lekarz to po prostu mierzenie tętna dziecka stetoskopem wykonywane przy każdej wizycie.Ja już umieram,bo robię ostateczne porządki w pokoiku dla malutkiej,powynosiłam książki z pokoju,poprzekładałam wszystko i piorę ubranka...Mam już dość,a jeszcze trzeba zrobić coś na obiad,poodkurzać i zmyć podłogi....Padam.Buziaki.Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, Niestety gina mojego widziałam tylko w przelocie i nie miałam okazji z nim pogadać, ale dowiedziałam się że te kłucia w szyjce to normalne i że mam sie nie przejmować. Dzięki Kas za tak dokładne opisanie co to jest to kłucie. Mi niestety tego nikt tak ładnie nie wyjaśnił a szkoda. Może stwierdzili, że nie skumam hihi Co do wagi dziecka to nie przejmuj sie na zapas, bo to zależy od budowy kobiety. W szkole rodzenia opowiadoano nam, że nawet drobne kobiety mogą rodzić ponad czterokilogramowe dzieci bez trudu, pod warunkiem że maja odpowiednią budowę - chodzi o rozstaw miednicy. A czasem jest tak że duze babki mają problem z małymi dzieciątkami, więc zapytaj swojego gina jak to jest u Ciebie. W cukrzykowie bez rewelecji za to endokrynolog jak zobaczył jak spadł mi poziom hormonów za głowę się złapał. Podobno dobrze że to w ostatnim miesiacu bo nie ma to juz wielkiego wpływu na Martusię. Gdyby to był początek ciązy to byłoby gorzej. Dziewczyny czy któraś z Was też ma problemy z tarczycą? Kasmo - trzymam za Ciebie kciuki, żeby jutro w szpitalu było wszystko dobrze. No Anulka dobrze że się odezwałaś. Schodź proszę do Zakładu choć raz dziennnie bo się zamartwimy o Ciebie. Janinko ale Ty piękna kobitka jesteś... Nie wiem jak nazywa sie to urządzenie o którym piszesz ale mój gin też takie ma. Ktg wygląda tak jak opisała to Gosia a to co Ty opisujesz sprawdza tylko serduszko maleństwa. Co do upławów to sie nie wypowiadam bo ich prawie nie mam. Kamelio - jestem pełna podziwu za te truskawkowe dżemiki. Mi by się chyba nie chciało..... Ale mam kochaną babcię która zasypuje mnie tego typu zaprawami czy sobie tego życzę czy nie. Evka - jakoś nie widzac tej opuchlizny raczęj jakąś sympatyczną mordkę. Wywalicie mnie za to rozpisywanie się ? :-) Buziaczki dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no dobra to zaczynam od tabelki...hehehe.... SZCZĘŚLIWE MAMY madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.❤️Weronika2300g,53cm ❤️ Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cm❤️Wiktoria.1600g.42cm ❤️ asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm ❤️ Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm❤️ czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.kasmo.......................Wrocław........14 czerwca...............14kg..........Wiktor 2.renia1....................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 3.gumecka.................Zabrze...........21 czerwca..............14,8kg.......Karolinka 4.madala33.................Piaseczno.........29 czerwca...............11kg............Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.dziewcz. od gaf...........S-ce Śl...............1 lipca...........14 kg.............Igor 2.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............14 kg.........chłopczyk 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............13,8kg ...........ogonek 4.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 5.sliwkarobaczywka........ Działdowo...........9 lipca..........13kg......Alicja..... 6.Lila 26........................Kalisz...............9 lipca...........15 kg.......dziewczynka? 7.Kamelia...................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 8.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............14kg.........Wiktoria 9.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 10. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 11.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 12.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 13. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 14. Mała Czarna🌻 15.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 16.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 17.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek I złośliwie nie wpiszę sobie 14kg, tylko 13,8 ...no coo jeszcze nie dobiłam :D:D;) Dobrze Hepciu będę schodzić kochana, chyba ,że po dzisiejszych rewelacjach u gin, mąż odłoży remoncik i zostaniemy w domku...to nie będzie kłopotów :D U mnie rozwarcie na 2 cm, więc gin pogłaskała maluszka po główce hihih i powiedziała mu \"dzień doberek\", wszystko gotowe do porodu, ona mówi,że powinnam w tym tygodniu galopkiem polecieć....Może jeszcze nie dziś, bo jednak waga rośnie. Ksa- racja z tym kłóciem...ja usłyszałam dokładnie to samo. Pytała kiedyś Asiek jak jest z czopem i ja dziś zapytałam gin - więc jest tak,że albo może w ogóle nie odejść wcześniej, albo tak jak u mnie teraz - odchodzi dużo wcześniej - ja prawie już nie mam. Kolor może być różniasty... Wiecie co....dziwnie się czuję ze świadomością,że w każdej chwili mogę lecieć...baaardzo dziwnie...Nie wiem czy śmiać się czy płakać...Chciałabym jeszcze HBS zrobić!!!! Bo jak nie, to mnie położą na septyczną...a to nie jest śmieszne ;) No dobra moje złote...kochane....idę cosik spapusiać....Buziaczki i będę się opowiadać ;) co jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ty masz rozwarcie na 2 cm. i tak sobie biegusiasz i tak nic cie nie boli???? hm kurcze już nie rozumię z tymi rozwarciami...no cóż u każdej chyba inaczej, a może przy 3 zaczyna się coś czuć?? a moze dlatego że to już 2 dzidziuś twój. w razie czego to trzymaj się moja droga, bo ja chyba zaraz po tobie, kto wie??? a może u mnie ...to tylko taka zmyłka hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm 100 stronę mamy dziś dziewczynki!!!!!! zaświętujemy? jaka propozycja by to uczcić? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia...hihih biegusiam, ale ze skurczami i kłuciem w szyjce hihihi...ale zaparłam się i biegusiam, bo co mi da siedzenie i czekanie kochana :D:D:D:D I tak latam po Kraku, telepię się tramwajkami...a dziś miałam bardzo niemiły incydent, bo na przystanku niemal w samo południe doczepił się do mnie facet...Zaczął coś mówić o dzieciach...okazało się ,że jakiś zboczeniec, do tej pory mi niedobrze na myśl o tym , co usłyszałam... Kamelia ...nigdyu nic nie wiadomo...która pierwsza...hihihi....wiesz jak jest z biegunką i miłością...no to tak samo jest z porodem :D:D:D:D Buziaki wielkie...kciuki trzymam za dudę, bo coś jej nie widać i za gumecką.... Zuzanka rany julek co z Tobą????? Kędziorku, Lila, Śliweczko, ana, Teska...kobietki dajcie znak,że żyjecie:D:D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia 100 hihih racja...proponuję piffko malutkie...hihihi, bo szampan to chyba nie...i jeśli jeszcze nie mamy dość to może truskawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście czereśnie !!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D Piwko może byc schłodzone dość mocno !!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 1507
Dzień dobry i gratulacje ze zbudowania tak świetnych 100 stron. Wróciłam z pracy i troszkę poczytalam. widzę że prawie wszystkie zaczełyście tydzień od gina. Mam nadzieje że u wszystkich bez żadnych prroblemów. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja lece zaraz do lekarza trzymajcie kciuki jak wrioce to napisze Na swieto 100 strony proponuje piwko karmi i...truskawki Anulka czy Ty zamierzasz mnie przegonic no nie sama tu zostane ;-( M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihih no patrzcie jednak to piweczko... Witanko mamuśka 1507 :D:D:D Madala ja się tego nie spodziewałam...hihihi...a zresztą z dzidziorkami nic nie wiadomo, popatrz ile duda chodziła z rozwarciem na 3 cm...mam nadzieję,że ona już tuli swojego Maluszka :):):) Mam ochotę na bób hihihi, ale boję się,że potem to już tylko porodówka...;) Gin oświadczyła dziś,że jakbym zaczęła teraz przeć, to hihih...szkoda gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Oj jak wam zazdroszczę dobrego nastroju, mój gdzieś przepadł. :O Mama przyjedzie później, alergia ją dopadła, posiedzę więc dłużej przed kompem. Zdjęcia - również chciałam dołączyć do zachwyconych nimi. Są super. To piękna pamiątka. A dziewczyny na zdjęciach fajne :) Piszecie o kłuciach. Ja również je mam i mój gin powiedział to samo o czym pisałyście. I ciągnięcia jakieś odczuwam i lekkie bóle w podbrzuszu od jakiegoś czasu - tak jakby zbliżał mi się okres. I wykończona jestem już snami, codziennie o odchodzących wodach, czopach i innych i ktg i tak w kółko. Oszaleję. Hepcia - pytałaś o problemy z tarczycą. Ja mam je od dłuższego czasu - tzn małą niedoczynność tarczycy i do endokrynologa chodzę od początku ciąży. Łykam eltroxin i dodatkowo jodid. Musi być dobrze. Ciekawe jak tam mamusie i dziewczyny, które rodzą (gumecka i duda). Hmmm widzę jak niepokojąco nadchodzi moja kolej. Uciekam, mój nastrój nie do świętowania dzisiaj. Ale wam miłej zabawy życzę I wznoszę toast sokiem jabłkowym za nas wszystkie. całuję Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 1507
cześć Anulka chyba dziewczyny odpoczywaja bo coś tu spokojnie.albo oglądają serialówki.jak tam samopoczucie . ja czuje sie wspaniale tylko dostaje dzisiaj niezłe kopniaczki od mojego maleństwa. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 1507
proszę o odpowiedź- zastanawiam się czy wxześniejsze złożenie łóżeczka to naprawdę duży przesąd co myślicie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej hej!!!! widzę ze piwko i truskawki:) na 100 stronkę. .....więc towarzystwo o jedzeniu i podniebieniu mysli:) dobrze że nie tylko ja:) a u nas truskawki bulgoczą w garze na cały dom:) i jaki zapach mhhhhhhhh.Anulka poczytam, ty uważaj z tą bieganiną, uważaj na parcia....:) typu porodowego...i nie tylko;););) bo ty łatwe porody masz..szczęściarko ale ślina mi leci jak te truskawki z gara parują:) M. miesza wielką łychą i ma uśmiech od ucha do ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka z tymi przesądami to nastraszono mnie że hej, mama prawie zabroniła cokolwiek kupić a co dopiero rozstawiać...a jak tu nic nie kupić, potem \"zezwoliła\" hi hi hi na podstawowe ubranka, ale na wózek nie, a my z M. tylko łypiemy na siebie oczami, że takie to tam......gadanie. oj nie wiem oj nie wiem. przesądna to ja nie jestem, ale jak wszyscy wkoło tak trąbią to człek jakiś niepewny się robi, ale......mam w komodzie ubranka, rożek, coś tam jeszcze, wózek odbierzemy po porodzie ze sklepu...i resztę dokupimy też. ja już się niczym nie przejmuję, uśmiecham się sama do siebie...jak chodzę po ulicach ...bo już niedługo zobaczę małego krasnoludka i mały cud...i chodzę z głową w chmurach...a reszta się nie liczy.........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihih....gar i wielki uśmiech ...widzę to... Mamuśka...nie no bez przesady z tymi przesądami...Na kiedy masz termin, bo gdzieś przegapiłam...hehehe....a poza tym ...kochana...siooo do tabelki, bo tych serduszek chcemy mieć baaardzio duzio ;) Kameli i tak trzymaj, co prawda ja jeszcze łóżeczka nawet w domku nie mam, ale jest gondolka, ciuszki, rożek...no...to idę setny raz dziś do sklepu...chyba na ten jubuleusz 100 strony...Chwała Bogu,że to nie 1000-na, bo zadyszki bym dostała :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 1507
TO TERAZ POMOCY JAK MAM DO TEJ TABELKI. POKIEROWAĆ MNIE PROSZĘ!!!!!!!!! TERMIN NA 15 LIPCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i pisiam... Mamuśka kochana ....Jak piszesz odpowiedź, to skopiuj po prostu ostatnią tabelkę (prawy klawisz myszy), dokonaj zmian w tabelce...czyli się dopisz i hihih wyślij nam i gotoqwe...Jak nie dasz rady to Cię dopiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gapa jestem, przecież Twój nick...to nie tysiąc pięćset....tylko piętnasty lipca hihihi ...a tyle się głowiłam , po co Ci taki numer kolejny ...ech gapiowatość...dziś chciałam w klapeczkach na fotel gina wleźć ;) Mojego M. jeszcze nie ma...ech znów go wysłali za Kraków...będzie późno...a Tusięcinki brak...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 1507
anulka no to prozę bardzo dopisz mnie będę bardzo WDZIĘCZNA. o ratuku.hihihi. czekam czy otrzymam od Ciebie pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A owszem serialówki serialówki :) na dzisiaj koniec no raptem samo życie i m jak miłość. Co do przesądów to przesądna jestem jak cholera, ale ciuszki wszystkie poprane poprasowane w komódce juz mam, łóżeczko stoi, ale jeszcze nie ubrane :) :) :) tylko ze względu na to żeby sie nie kurzyło :D, wózek tez stoi he he więc czekamy tylko na nowego lokatora tzn. lokatorke hi hi hi ( no chyba że jakies jajuszka urosły :D :D :D ) Tak tak mamuśko wskakuj do tabelki hhhooooppp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA: SZCZĘŚLIWE MAMY madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.kasmo.......................Wrocław........14 czerwca...............14kg..........Wiktor 2.renia1....................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 3.gumecka.................Zabrze...........21 czerwca..............14,8kg.......Karolinka 4.madala33.................Piaseczno.........29 czerwca...............11kg............Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.dziewcz. od gaf...........S-ce Śl...............1 lipca...........14 kg.............Igor 2.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............14 kg.........chłopczyk 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............13,8kg ...........ogonek 4.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 5.sliwkarobaczywka........ Działdowo...........9 lipca..........13kg......Alicja..... 6.Lila 26........................Kalisz...............9 lipca...........15 kg.......dziewczynka? 7.Kamelia...................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 8.mamuśka 1507..........????????????...........15 lipiec...........??...........??????????? 9.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............14kg.........Wiktoria 10.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 11. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 12.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 13.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 14. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 15. Mała Czarna 16.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 17.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 18.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek Mamuśka resztę: miasto, kg, płeć...dopiszemy ale musisz podać...albo dopisze któraś, która wróci z nowościami od gina...hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska witaj!!! mamy ten sam termin 15 lipiec! :) hi hi hi ciekawe która wcześniej .....da sobie radę ze zmaganiami porodowymi:) M. nadal miesza, bo stwierdza że nie można przestac mieszać ..\" i cały pic na tym polega żeby ciągle się parowało i ciągle się mieszało....\" specjalista!!!:) i macha w kółko...niech macha, ja wącham słodkie opary...mmmmrrrrrrr, Anulka poczytałam te rozwarcia:( i jakoś nie napawają optymizmem te czasy trwania skurczów w zależności od rozwarcia:( tzn, te 30-40 sek. lub 40- 60 sek. jak czytam to na głos M. każe mi wyłączyć i nie czytać:( tylko wąchać truskawkowe opary:) a ja już wolę mieć orientację w sytuacji i poczytałam, lepiej wiedzieć co człowieka czeka. ale 60 sek co 2-3 min. ....hmmmmm mozna się wystrachać na całego. ej....moze damy radę:) Madala ..hmm jeszcze zzo mamy w rezerwie:):):) ja już po anestezjologu więc mają mnie tam w kartotekach juz..wiec w razie paniki.....poproszę o daweczkę znieczulacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia wąchaj te opary i już...M ma absolutną rację....dobrze jest wiedzieć, ale nie panikować...Zobaczysz...wszystko będzie dobrze... To tak strasznie wygląda jak o tym piszą, a Ty nawet nie będziesz pamiętać ,że to tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×