Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

dzięki dziewczyny:) jestem wam bardzo wdzięczna, że żadna nie zauważyła mojego pyzatego \"pyszczka\":P:P:P madziam - dziewczynki rosna jak na drożdżach - to widać:) śliczne panienki:D - bardzo chciałabym schudnąć tak imponująco jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasmo - ostatnie miesiące upłynęły nam pod znakiem remontu, zakupów i jednego wielkiego bałaganu. Poza tym marudziłam strasznie (Elfia mama coś o tym wie ;)). Teraz się trochę uspokoiło, no i siedzę i czekam. :) Czekam na swojego malca no i na kolejne zdjęcia waszych pociech. :) Teraz chyba na Twoje ? ;) :D Anulko - mam pytanie w spr. pierogów - a soli nie dodawać do ciasta? I ile potem gotować te pierogi ? Smaka mi narobiłaś strasznego :D bumpy - śliczny brzuszek i piękne zdjęcie z synkiem. A przy okazji wszystkiego najlepszego dla Was 🌼 madziam - śliczne Twoje królewny są, aż się chce tulić i tulić. :) Ale faktycznie już dziewczyny mają w kim przebierać ;) same przystojniaczki. To i mój brzuszek tak na pamiątkę. Ciężki jest już bardzo. http://img124.echo.cx/img124/7665/38tyd7vj.jpg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfia mamo - synek slodziutki i ..calusny przez te ustka cudne, ja tez juz chce!!!! Bumby brzunio fajny i te rysunki super na brzusiu Anulka - jestes dzielna z tym zagniataniem!!! wyslij troche pierogow zjadlo by sie, przepis zachowalam moze kiedys... teraz jestem zbyt sloniowata (a moze to tylko taki dzien) Klucie w szyjce -chyba cos takiego mam, pojawilo mi sie ze 3 tyg temu i wydaje mi sie ze to wtedy kiedy szyjka zaczela mi sie skracac, da sie wytrzymac ale nie zbyt przyjemne, ale to oznacza ze wszytsko idzie w dobrym kierunku. Zobaczymy jaki postae po wizycie u gina 20/06 w poniedzialek Madziam skarby coraz doroslejsze :-) a teraz troche smeconka: Nie wiem jak Wy ale dzis mialam jakis przelom, ze to juz ze dlugo, za chcialabym juz urodzic, taka jakas ociezalosc mnie ogarnela, czuje sie jak dojrzala sliwka, a z drugiej strony zaczynaja mnie powoli ograniac leki co do porodu, pologu i opieki nad malym - powiedzcie ze to normalne :-( na dodatek zaczyna sie presja telefonow w stylu \" czy to juz moze urodzilam czy nie (a to nie jest nawet termin tylko jeszcze 12 dni!!) Wiem ze to wszystko z troski ale wprawia mnie to wszystko w nerwy. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za reakcję na temat kłucia. Madala zwłasszcza Tobie jestem wdzięczna, bo rozmawiałam z koleżanką i ona również stwierdziła, że kłucia w szyjce odbierała jako jej skracanie się. Ona mimo, że ma termin na 25 czerwca nie ma juz szyjki i leży w szpitalu, bo w każdej chwili może urodzić. Jeśli mi się faktycznie szyjka dalej skraca to zaczynam sie martwić, bo mam jej już tylko połowę a termin dopiero za miesiąc. Chyba w poniedziałek skoczę do mojego gina z niezapowiedzianą wizytą. Bumpy - brzuszek fajowy i MAksio też. Co do kłucia - mam nadzieję że Ty nie masz skróceonej szyjki co? Kosmo - co do rozstępów na brzuchu - to pewnie Cię to nie pocieszy ale ja też mam już niezłą kolekcje na brzuchu. Co ciekawe wylazły w kilka dni i wcale nie wtedy gdy rosło mi brzusio. Co do wózka my kupiliśmy Polaka model Orion. Słyszałam od osób, które go używały same dobre opinie. Janinko zabawne że dostałaś Sprinta i Tobie się on nie podoba bo ja teraz wolałabym sprinta od oriona. Hihi Pędzę przytulić się do T. bo wyjątkowo trafił do łóżka przede mną . Ale i tak będzie próbował opędzić się od mojeg miziania bo jak zwykle czyta w łóżku ... JA w ciązy w łóżku czytać nie moge bo od razu zasypiam więc dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madala - co do lęków wydaje mi że to normalne. Oznacza to tylko tyle, że jesteś osobą dojrzałą i wybiegasz myślami troszkę dalej niż tylko do porodu. Myślę że każda z nas ma takie obawy w mniejszym czy większym stopniu. Nie martw sie - tyle kobiet przed nami sobie poradziło to i my damy radę. Nie twierdzę że będzie tylko różowo ale i tak będzie wspaniale zobaczysz. A co do telefonów - to też chyba normalne - Ty zaczynasz być juz pomalutku nerwowa i podeksytowana tym co ma sie wydarzyć a otoczenie głównie w trosce zaczyna bombardować telefonami. Pamiętasz co pisała Asiek. Cierpliwości będzie dobrze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hepcia wielkie dzieki za slowa otuchy! Ja tez lece do wyrka poprzytulac sie do meza :-) calusy do jutro wszystkim forumowiczkom dobranoc 🌻 M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...hihihi Piękne brzuszki.... Ja tylko na moment dziś, bo chyba przedobrzyłam z tym zagniataniem i dopadły mnie takie skurcze,że ojojo... Co do kłucia w szyjce...oj rany lepiej nie gadać...czasem ciężko wytrzymać.... Dzieczyno hihih...no jasne ,że sól dawać...po prostu gapcio ze mnie, czasem się boję ,że ...brzucha zapomnę wziąć ze sobą;) A gotować wedle uznania, jedni lubią miękkie to tak powyżej 10 minut, inni bardziej twarde to wtedy do 10...W każym razie polecam...uffff...ale po połogu nawet, bo bardzo ciężko się je wyrabia...W ogóle - cieszę się,że znów jesteś... Nie wiem kto robił zdjęcie Twojego brzuszka, ale jest piękne...nic tylko do galerii... Hihihi Madala może Tusiaczkiem prześlę ;) No i ja jak doczekam, to w poniedziałek na fotel do gin mam zaproszonko...to też popatrzymy co też tam ciekawego słychać... Hepcia :D:D:D miło Cię widzieć kochana... Czyżby Kamelię dziś wsysło???? Kochane...znikam powolutku...choć nie wiem, czy jeszcze za moment nie zaglądnę... Jejku, czemu to moje dziecię tak mnie dziś straszy...byle nie dziś...ktoś musi pożegnać jutro Tusięcinkę ;) Ale przynajmniej w try miga dziś torbę spakowałam...hihih...bumpy czas teraz na Twoje pakowanko ;) Buziaki wielkie dla Maxa 👄 No dość , bo zapiszę całą stronkę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka dziękuję - pierogi 🌼. Jednak się skuszę na nie :) Zdjęcie - zdjęcie robił mój mąż. I uważaj na siebie. Te skurcze. Pobędę z Wami jeszcze do pojutrza. Potem przyjeżdża mama i sprzątamy dalej a potem mam nadzieję, że już będzie Igor. dobrej nocy dziewczyny i maluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duda
witam u mnie na razie nic sie nie dzieje jutro mam termin porodu i sa urodziny mojego meza ,to by byla niespodzianka apropo urodzin musze leciec piec torta wpadne okolo 6 rano Melania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hepcia hihih nie wiem o czyim czasie mówiła duda, ale u nich 6 rano to u nas 12 w południe..:):):) Witajcie kobietki :D Mój maluch straszył pół nocy i...poszedł spać..Jak ja się cieszę... Nie wiem co się ze mną dzieje, ale do niedawna dałabym wszystko,żeby urodzić wcześniej, a od wczorajszego straszenia coś się zablokowałam. No i na razie nie chcę, jak sobie pomyślę,że trzeba iść i urodzić....po prostu czuję znużenie . Mam nadzieję,że to chwilowe uczucie... Idę teraz dalej prasować i pakować ... buziaczki dla Was... Ogromnie jestem ciekawa która następna : gumecka, kasmo czy duda...a może ktoś inny ;) Buziaczki i zaglądnę potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz cichy i stały czytacz
ani razu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz cichy i stały czytacz
ja przepraszam bardzo... bo właśnie tak sobie siedzę i liczę przypadki w śród znajomych i w rodzinie i dla każdego się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stały czytaczu...jeśli wierzyć usg...to ani razu...Pirwszą mam córcię, więć na pewno nie...A teraz zobaczymy hihihi...bo może gin się pomylił odczytując usg.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz cichy i stały czytacz
😍 Anulka trudno... A może dla kogoś innego się sprawdziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem...uffff wczoraj przesadziłam:( mam truskawkowstret!!!! co ja narobiłam najlepszego, zjadłam tyle mrożonych lekko rozmrożonych , że słabo mi się zrobiło, niedobrze i strasznie mnie muliło, przypomniały mi się wymioty z poczatków ciaży :( koszmat, ale przez moją głupote, to to słyszał żeby tyle na raz:( M. nakrzyczał na mnie jak się dowiedział...bo podczas pochłaniania nie było go w domu i dopiero teraz doszłam do siebie i truskaweczki mam już z głowy.... Anulka dziekuję za pamięć o mnie, dobrze że chociaż nie mozna zaginąć bez wieści...:):):) Tusiak dzis wyjeżdza...trzymaj się mamuniu, będzie miała fajne wakacje, nic się nie martw:) trochę na telefoniki pójdzie:):):) hi hhii hi ...ale cóż w takich sytuacjach..miłość i tęsknota ponad wszystko. Pamiętam jak mojej siostry synek wyjeżdzał 1 raz to telefony rozgrzane kabelki chyba miały:) pospałam trochę..och...już od 23 do 8 a teraz poleżałam z 2 godz, i po takiej długiejnocy nóżki super, ale ciekawe do kiedy? posiedzę chwilkę i sie zacznie. a wiecie ze ja nic z szyjką nie mam nic nie czuję, nic a nic...może u mnie tak daleko jeszcze :( że cisza i spokój..a powiedział mi że będzie szybko...i mam już uważac, nic nie czaję, wy macie jakieś kłócia ja spokój...co lepsze nie wiadomo? a u mnie sie sprawdził ten chiński przepowiadacz płci:) stały czytaczu na ilu koleżankach się sprawdziło? moze to i działa..... dzięku dziewczynki za odp. o wózkach...teraz zacznie się analiza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio :D Hihih czy można zapomnieć o kimś komu się takie serenady mandolini???? AAA tak, telefony, hihih strach się bać jakie będą rachunki, ale słusznie mówisz....nic to byle kontakt był...A Tusia już calutka szczęśliwa... A co do tych kłuć, po prostu zgłoś to ginowi...Choć w zasadzie ...tak jak Ci wspominałam...możesz być wśród tych szczęśliwych kobiet, które nie odczuwają tego... No dobra...hihih...bo znowu się nie odessam od kompa... Halloo dziewczyny wstawać!!!! Ciekawe , kiedy Asiek wróci ze szpitala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też już nie mogę się doczekać powrotu Aśka. Tak sobie wyliczyłam, że może nawet dzisiaj wychodzi ze szpiatala, Elfia mama może na początku tyg. Oby wróciły jak najszybciej:-) Wybieram się jutro z mężem i rodzicami do teściów na obiadek :-) Skoro nic się nie dzieje, to zdążę ich jeszcze dowiedzić, bo po porodzie długo tam nie będziemy. A mały wczoraj nieźle mnie skopał, aż się zaczęłam martwić czy aby wszystko jest w porządku. Strasznie napierał główką, zaczęłam sobie wyobrażać, że próbuje się wydostać. Strasznie nie mogę się doczekać wtorku. Nie wiem jednak co postanowi lekarz, boję się, że mnie odeśle do domu na dalsze czekanie :-( A ja strasznie się boję, żeby zbyt długo nie zwlekali... Chyba znów mnie coś dopada :-( Duda - skoro masz takie rozwarcie to nie powinno to długo potrwać. Może już dzisiaj? Druga będzie chyba Gumecka, bo ja to na szarym końcu raczej :-( Oby tylko wszystko było dobrze! To znikam , wpadnę później. Miłego dnia dziewczynki, pogoda jest super. Anulka - życz dobrej zabawy Tusi od internetowych ciotek:-) Na pewno będzie się świetnie bawić. Buziaki. [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050614/1/0/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz cichy i stały czytacz
Kamelio 🌻 moja mama i 2 jej siostry, 3 koleżanki, moja bratowa i jej siostra - u wszystkich się zgadza :) Ja niestety się nie łapię, bo miałam wtedy 19 lat ;) Mój syn ma 10 lat, a ja marzę o dziewczynce... stąd to pytanie :) Anulka 🌻 a na pewno brałaś pod uwagę wiek w chwili zajścia w ciążę? Przepraszam, że się Ciebie tak uczepiłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HGej dziewczyny! Kurka dopadlam kompa ale sie ciesze bo jeszcze sobie popisze z wami. Dzisiaj meza musze spakowac bo jedzie ze mna a jak to facet polowe rzeczy zapomni jak ja mu nie zapakuje.:-) Ale macie slodkie brzucholki dziewczyny, Bumpy-a synek taki podobny do ciebie ze hej.:-) Anulka--to ja napisalam ci numer na gg mojej komorki mam nadzieje ze dojdzie a nie zniknie gdzies w eterze ta moja wiadomosc.:-) Hepcia-- dzieki za trzymanie kciukasow i RESZCIE MAMUSIEK TEZ I WIELKIE CALUSKI-TRZYMAJCIE MOZNO BO JA ZE STRACHU CHYBA UCIEKNE HIHIHI. A mam pytanko do mamus ktore mialy cc-czy po tym cc uplawy poporodowe sa tez tak obfite jak po normalnym porodzie????? Madziam--sliczne te twoje malenkie,wygladaj na spokojne dzieciatka. Cichy staly czytaczu- mnie sie ta tabelka sprawdza bo mam miec wlasnie coreczke i tak mi wychodzi te z tej tabelki :-) A to moj nowy nabytek dla dzidzi mojej. http://img133.echo.cx/img133/9572/wozek4yz.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki to model
julia czy natalia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy słuchaczu - u mnie niestety klapa. Mam dziewczynkę a według tabelki chłopiec. Zresztą według tej tabelki żylismy z mężem prawie 6 miesięcy sądząc że bedziemy mieli chłopca (bardzo chcielismy chłopca więc tabelka nam pasowała). Jakie było nasze zdziwienie gdy lekarz powiedial nam że dziewczynka. Teraz lepiej żeby już nie było pomyłki bo mam już dla niej piękne sukienki hihi Anulko - Ty chyba listę obecności tu prowadzisz co? no... ktoś musi nas kontrolować przecież my wsztystkie troszkę nieprzwidywalne teraz jestśmy prawda? hheheh A Tusięcinę już wyeksportowałaś? Bądź dzielna ... łatwo mi gadać tfuuu pisać. Ale może troszkę pooszczędzasz się w końcu co? bo z tymi pierożkami to chyba zaszalałas ...uważaj na siebie bo jak tak dalej pódzie to Tusieńka będzie miała rodzeństwo zanim z wakacji wróci. KAsmo - jeśli Ty i MAleństwo czujecie się dobrze to się nie martw bo lepiej czekać w domu niz w szpitalu, bo jak Cię na potologii położą i jak się tak nasłuchasz od innych babek to wszystkie ich dolegliwości do swoich dopasujesz. Kamelio - Ty truskawkowy potworze !!! Mam nadzięje że czujesz się już lepiej.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia Gumecka:) trzymaj się i czekać będziemy na ciebie, a moze zdążysz coś jeszcze napisać, wózeczek ładniutki:) a te truskawy to dzisiaj chyba dla mnie!!!!! nie daję już im rady! pozdrowionka, mykam do sklepu coś do jedzenia czas robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak hepcia:) zdecydowanie lepiej :) i bazarek z truskawami omijam dzis szerokim łukiem:) ciekawe na ile dni?......a za chwilę zaczną się czereśnie, jagody, maliny ......więc trzeba na zapas bo później szlaban....ale z tym zapasem raczej nalezy uważać i łapczywym za bardzo też nie należy być..bo jak widać ..po mnie można się nabawić owocowstrętu na dłuższy czas. no lecę już...bo mięcho nie zdąży się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj ja tylko na moment bo w ten weekend wiecej czasu postanowilam poswiecic mezu niz komuterkowi wybaczycie mi chyba :-) Dziewczyno od gaf - cudne artystyczne zdjecie chyba namowie mojego artyste by mi takie wykombinowal Anulka - przesadzilas z tymi pierogami dzisiaj zalecam odpoczynek, nie martw sie jakos dasz rade bez Tusiaka (my na forum chyba tez - usciskaj ja od ciotek klotek z forum) a potem jaka bedzie radocha po powrocie! Kamelio ladnie sie zalatwilas z tymi truskawkami (widocznie dzidzia potrzebowala ) ja tez poszlam w Twoje slady ale skromniejsze ilosci pochlonelam niz Ty no i obowiazkowo ze smietana i cukrem :-) Truskawki to nic ja potrafie ostatnio podejsc i pol czekolady zjesc za jednm razem szok! Duda - juz blisko co? trzymam kciuki ale z tym tortem to chyba przesadzilas, jak mozna rodzic i piec tort ?:-) no dobra dziewczynki spadam moze jeszcze zagladne :-).... pa Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż-asiek78
Witam dziewczyny Przekazuje pozdrowienia od Asi, miała dzisiaj wrócić do domku ale lekarz zadecydował o pozostaniu do jutra, wszystko ogólnie jest ok, ale Maksiu małm 7 pkt i chcą go jeszcze poobserwować. Tymczasem nowe zdjęcia naszego kochangeo syna http://img131.echo.cx/img131/1345/maksiu2pt.jpg http://img110.echo.cx/img110/5821/zdjcie0581wj.jpg http://img139.echo.cx/img139/1028/zdjcie0616dw.jpg Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie chyba dziś nie wyrobie!!!! jestem tak skopana od rana, że juz ledwo łażę a szyjka to boli mnie tak, jakby mała chciała sie na siłę przez nią przecisnąć:P na dodatek Maks dziś dużo płakał w nocy i sie budził a między 2-a 4 nie spał w ogóle i noc mam \"z bani\" - miał gorączkę więc chyba mu się jakas infekcja zaczyna :( a dziś ma urodzinki:) dziewczyno od gaf - zdjęcie jest prześliczne... uwielbiam takie fotki:) gumecka - tez superanckie:) gdybym wiedziała, ze jesteście odważne, żeby takie \"artystyczne\" zdjęcia wklejać, to też bym sie takim pochwaliła:p co niniejszym uczynię:P:P:P ciało kobiet w ciąży jest piękne... hepcia - my tez chcieliśmy 2 chłopca:) i powiem szczerze, że szokiem była wieść o dziewczynce:p, ale teraz dokładnie tak jak ty podchodze:D i mam pełno ślicznych sukienek:D wiec czekamy na córcie:) http://img203.echo.cx/img203/7365/obraz2385jq.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×