Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

dziewczyny jestem u kresu:) szkoda tylko, że wytrzymałości:P zaczęłam dziś kurację herbatkową:D jestem ciekawa czy to da choc odrobinkę:p piję herbatke z liści malin i naiwnie licze na to, ze to cos da:P Anulka - ty na mnie poczekaj:P nie waż mi się iść rodzić beze mnie:) Janina - ale z ciebie ładna mamuśka:), córa będzie miała z kim konkurować:P Kamelia - Anulka to po prostu farciara jest:P jedzie na porodówke i dziecko jej w biegu łapią:P ale nie każdy ma tyle szczęścia i raczej wiadomo jak sie cos zaczyna dziać. No chyba że trafisz tak jak Anulka. Ale przy pierwszej dzidzi to penie poznasz kiedy masz skórcze i bedziesz w pełni zorientowana w sytuacji. Chociaz ja bym się tam wcale nie pogniewałą jakbym wpadła do szpitala i lekarz mi zakomunikował ze mam 4 cm rozwarcia a ja usmieszek bo nic nie czuje:P och.... marzenia:D:D:D Maksie sie niestety rozchorował w same swoje urodzinki i bidulek z niego teraz niemożebny:(. Nawet torcika urodzinowego nie chciał bo kompletnie apetyt stracił i chęć do życia :(. I szwęda sie taka bieda po domu, bo wychodzic mu nie wolno i nie wie co ze soba począć... a ja mam w związku z tym 2 nocki z głowy, bo gorączkował, więc zmykam się wyspać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mile, Wrocilam ale mam nastroj do bani i nie chce psuc 100 kartkowego jubileuszu :-( no i jeszcze kafeteri prze godzine mi nie dzialala dobrze ze zachowalam to co napisalam. Moja gin powiedziala ze sie lenie i ze szyjka wogole nie przygotowana, ani sie nie skraca a co dopiero o rozwarciu mowic. Nie che mnie juz wiecej widziec (termin wyznaczyl wg procedury na za tydzien) ale sugeruje ze mam sie wziac do roboty. Kurcze a tak dobrze sie zaczelo i zdechlo (ostatnio szyjka juz zaczela sie skracac o 1 cm i....przestala). Zaczynam sie juz bac ze przenosze ale chyba panikuje bo to w koncu jeszcze 1,5 tygodnia i wiele moze sie zmienic. Co do USG to ok. maly ma 3300 kg i jest gotowy, glowka duza wiec reszta przejdzie bez problemu. Ja wg lekarza budowe mam ok! (szerokie biodra) wiec powinno pojsc gladko. No tak tylko to rozwarcie do bani i zadnych kurczy,nawet najmniejszych. Wrocilam,poryczalam sie i zjadlam cala miche truskawek i ogromna ilosci smietany i...teraz mi nie dobrze. No i to tyle u mnie slychac. ps. a przynajmniej waga rosnie dzis +13 kg dopiszcie jak macie cos do wpisania w tabelce swojego. dzieki Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mile, Wrocilam ale mam nastroj do bani i nie chce psuc 100 kartkowego jubileuszu :-( a i wysylam to juz ktorys raz wiec jakbym byla pare razy to sorki cos sie popsulo w kafe) Moja gin powiedziala ze sie lenie i ze szyjka wogole nie przygotowana, ani sie nie skraca a co dopiero o rozwarciu mowic. Nie che mnie juz wiecej widziec (termin wyznaczyl wg procedury na za tydzien) ale sugeruje ze mam sie wziac do roboty. Kurcze a tak dobrze sie zaczelo i zdechlo (ostatnio szyjka juz zaczela sie skracac o 1 cm i....przestala). Zaczynam sie juz bac ze przenosze ale chyba panikuje bo to w koncu jeszcze 1,5 tygodnia i wiele moze sie zmienic. Co do USG to ok. maly ma 3300 kg i jest gotowy, glowka duza wiec reszta przejdzie bez problemu. Ja wg lekarza budowe mam ok! (szerokie biodra) wiec powinno pojsc gladko. No tak tylko to rozwarcie do bani i zadnych kurczy,nawet najmniejszych. Wrocilam,poryczalam sie i zjadlam cala miche truskawek i ogromna ilosci smietany i...teraz mi nie dobrze. No i to tyle u mnie slychac. ps. a przynajmniej waga rosnie dzis +13 kg dopiszcie jak macie cos do wpisania w tabelce swojego. dzieki Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 1507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bumpy...hihihih...tak to rzeczywiście było szczęście z Tusięciną...ale boleć bolało...tylko króciutko i to jest właśnie to szczęście... Buziaki i uśmiechy dla Maksa.... Madala nos do góry...podłogi poszoruj hihi...żartuję kochana...to nie zawsze działa... A mówił Tobie gin jak się masz wziąź za to działanie???? Ufff babeczki zaglądnę jeszcze, coś mi się zdaje,że będę rodzić internetowo hihihi.. bo M cały dzionek w pracy, to jak mi się przydarzy, a to odrobinkę trwa ...to będę pewnie pisać jak durna...to ja proszę o asystę wirtualną ;) Mamuśka ładny suwaczek :) A my dziś w domku swoim, więc ja na warcie...OOOO lalala Kamelio ma , czyżbyś utknęła w oparach truskawkowego absurdu ???? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 1507
TABELKA: SZCZĘŚLIWE MAMY madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.kasmo.......................Wrocław........14 czerwca...............14kg..........Wiktor 2.renia1....................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 3.gumecka.................Zabrze...........21 czerwca..............14,8kg.......Karolinka 4.madala33.................Piaseczno.........29 czerwca...............11kg............Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.dziewcz. od gaf...........S-ce Śl...............1 lipca...........14 kg.............Igor 2.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............14 kg.........chłopczyk 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............13,8kg ...........ogonek 4.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 5.sliwkarobaczywka........ Działdowo...........9 lipca..........13kg......Alicja..... 6.Lila 26........................Kalisz...............9 lipca...........15 kg.......dziewczynka? 7.Kamelia...................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 8.mamuśka 1507..........Łódź?...........15 lipiec...........??...........chłopiec 9.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............14kg.........Wiktoria 10.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 11. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 12.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 13.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 14. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 15. Mała Czarna 16.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 17.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 18.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 1507
jak zrobic żeby suwaczek pojawial się w stopce, pod każdą moją odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 1507
dobranoc dziewczyny, czekam na odpowiedź od Was odnośnie stopki.Jak wrócę jutro z pracy to pogadamy . do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi mamuśka....ładna tabelka.... Suwaczek w stopce: Wejdź na Forum na stronę główną Tam masz \"internautko zarezerwuj swój nick\" Wtedy jak zarezerwujesz to po pierwsze robisz się czrna a nie pomarańczowa i tam też wpisujesz w stopkę to co chcesz :D:D:D:D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihih witaj mamuśka...miło Ciebie widzieć wśród nas,,, buziaczki posyłam, usnąć za nic w świecie nie mogę...ale Ty się kochana połóż...swoją drogą dzielna kobietko - jeszcze tuptasz do pracki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do stopki skopiuj link do suwaczka, bo wychodzi stronka... Buziaczki i dobrej nocki dla Ciebie....Ja jeszcze chwilkę poczekam , może Kamelia przysunie ....to jej troszkę zagram...hihihi...oby nie na nerwach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO Kamelio ma...ja tu dziś znów pod Twoim balkonem smęcę na mandolince...a Ty poszłaś spać...No dobra hihihi.... Trzymajcie się brzuchatki - papateczki do juterka... Czekamy na kolejne forumowe dzieciątka....gumecka, duda, kasmo....kochane myślę o Was cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstepie kobietki dziękuje za tyle miłych słów o mnie ale juz dziękuje i przestańcie bo sie rozbestwie ... :D :D :D dla was 🌼 No a poza tym jak widzicie spać nie moge. Zasnęłam koło 11 stej, sen przerywany i teraz juz koniec. Wogóle jakies gupoty po głowie mi chodza , odchodzące wody i inne takie hmmm. A jeszcze na dodatek wlazł nam w kompie w kaaze jakis wirus ble. Pisałyscie tu kiedys o jakims programie anty, dajcie namiarki kobietki proszę :) Anulko ty to jestes nie do zdarcia ❤️ ... Dobra ide poleżec może jeszcze przysne... Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez spać nie moge juz od piątej. Kurcze dlaczego każda noc to horror? Czasami mimo że padam na pysk to mam ochotę się nie kłaść widząc że w nocy będzie mnie bolało wszystko co tylko możliwe. Wczoraj dostałam od lekarza dalsze L4 ale wypisywała mi je położna bo on był akurat na oddziale. Jak położna usłyszała że 2 lipca mam u niego wizytę to wypisąła mi zwolnienie do 2 lipca a to sobota. Czy on teraz będzie mógł wypisać mi zwolnienie od niedzieli? Tak żeby nie przrewać ciąlości zwolnienia? Cholerka nie wiem co teraz radźcie proszę. ... Madalko nie martw sie, może szyjka wyrobi sie jeszcze na czas . Niestety nie wiem czy szyjka zawsze się przygotowuje czy może byc tak na ostanią chwilkę. ALe tyle kobiet zaczyna rodzić tak nagle, że pewnie może byc na ostatnią chwilkę. Głowa do góry ....... Wieczorem próbowałam przywitać nową mamuskę ale kafetria coś mi nie działała wieć czynię to niniejszym wczesnym rankiem. Witaj! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez spać nie moge juz od piątej. Kurcze dlaczego każda noc to horror? Czasami mimo że padam na pysk to mam ochotę się nie kłaść widząc że w nocy będzie mnie bolało wszystko co tylko możliwe. Wczoraj dostałam od lekarza dalsze L4 ale wypisywała mi je położna bo on był akurat na oddziale. Jak położna usłyszała że 2 lipca mam u niego wizytę to wypisąła mi zwolnienie do 2 lipca a to sobota. Czy on teraz będzie mógł wypisać mi zwolnienie od niedzieli? Tak żeby nie przrewać ciąlości zwolnienia? Cholerka nie wiem co teraz radźcie proszę. ... Madalko nie martw sie, może szyjka wyrobi sie jeszcze na czas . Niestety nie wiem czy szyjka zawsze się przygotowuje czy może byc tak na ostanią chwilkę. ALe tyle kobiet zaczyna rodzić tak nagle, że pewnie może byc na ostatnią chwilkę. Głowa do góry ....... Wieczorem próbowałam przywitać nową mamuskę ale kafetria coś mi nie działała wieć czynię to niniejszym wczesnym rankiem. Witaj! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) hapcia-nie wiem, czy lekarz moze zmienic jeszce to zwolnienie, ale oni chyba moga wystawiac na dzien wstecz (tak moj mi wystawil ostatnio), czyli moglabys wziac nastepne w poniedzialek. ale w razie czego jeszcze sie dokladniej dowiedz. dziewczyny, co na zgage jesli reni nie pomaga? ile w ogole mozna maksymalnie wziac? przez cala ciaze bylo ok w tym temacie , a teraz nei moge sobie z tym poradzic.. pewnie juz ten temat przerabialyscie, ale wiecie jak to jest-dopoki cos czlowieka nie dotyczy to nieuwaznei czyta..;) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze! przepraszam za literowke w nicku-nie zalozylam jeszcze szkiel kontaktowych, wiec nie widze dokladnie co pisze .. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak jeszcze przysnęłam ... I miałam sen Hepciu o ironio o l4... Ja sie na tym nie znam ale jakbys miała pracujace i soboty i niedziele to tak bys chyba mogła to l4 dostawać nie? A faktycznie możesz chyba iść albo w sobote albo w poniedziałek do niego. No chyba że w sama niedziele np do szpitala oni dyzury mają nie ? Ale zaznaczam na 100 % tego nie wiem może głupoty powypisywałam. A może zadzwoń do niego, wczoraj je dostałaś? może jeszcze do tych zusów czy gdzie oni to odsyłają nie zamieśli i może wystawi jeszcze jedno ?????????????????????????????????????? No nie wiem co ci poradzić ?? Kas ja mam PIEKIELNĄ ZGAGE !!!!! i tez biore reni czasem dochodze do pięciu dziennie, nie wiem jak ty. Tam niby pisze że dobowo mozna do 16tabletek. Mój gin coprawda zezwolił mi na reni, ale o dawce to właściwie mi nic nie mówił ...:( no to chyba jak w ulotce :( Kurcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolejnego dnia!!! no i wczoraj mi też kafe padła:( wychodziło że jakiś błąd na stronie i nie działało, a Anulka na mandolinie....a ja za nic nie mogłam uruchomić wejścia do kafeterii, no nie wpuścili mnie jednym słowem. a do 12 w nocy była walka z tymi słoiczkami, matko ile nam to zeszło, popadani niemiłosiernie:( ale dżemiki stoją :) M. strasznie dumny, bo tak na serio to jemu się zachciało tych słoiczków i według jego przepisów ta mieszanina była. Stoją teraz trofea na stole :) a on z wypiętą piersią z dumy stwierdza ze następnie zrobi maliny, jerzyny, jagody...matko chłop mi zwariował!!!:):):) ale smaczne wyszły, bo trochę odlałam na dzisiejsze śniadanie do miseczki.mniam mniam. ale jestem jeszcze padnieta bo za długo na nogach wczoraj i jakoś mnie głowa łupie i ciężko mi........ufffff już z tym brzuchem. Madalka ty się nie przejmuj masz jeszcze czas, ale już duża twoja dzidzia...gotowa, więc:1 .harce hulanki swawole z mężem:):):) po2 przejedz się po wertepach 3 rundki samochodem ( nie no chyba mnie poniosło, ale jak tu jeżdz po tych drogach to urodzić można na serio :)....ale to był żarcik), i po 3 badanie położnej sadystki sprawi że już na fotelu będziesz miała wrażenie..że już się zaczęło:) chyba moje traumatyczne przezycia z położną zaśmieciły mi podświadomość:) no a teraz na serio: dzidziuś przecież sam wie kiedy??? i natura sama \"zacznie\" to co ma nastąpić..więc chyba musimy być wszystkie cierpliwe, a ja przede wszystkim:) pozdrawiam was mocno i do .następnego razu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżyny pisze sie przez żżżżżżżżż, wybaczcie to z rozpędu, och nie lubię takich ort. pisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cicho???? ciekawe co z kasmo???? albo ja nic nie wiem, albo coś się zaczęło? a gdzis termin gumeckiej :):):) pewnie ....już maleńki krasnal na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janina, Hepcia...hihihi jak zobaczyłam u siebie na poczcie godziny Waszych wpisów, to pierwsza myśl...oooo a co tu duda robi??? Hihihih...no niesamowite jesteście...a ja uffff zdążyłam zrobić badanka...teraz proszę dzidziorka,coby mi jeszcze pozwolił je odebrać.... Hepcia , mnie się wydaje,że niedziele nie wliczają się do tej ciągłości...Czyli zwolnienie jest wystawione prawidłowo...ale musisz to sobie sprawdzić.... Kas spróbuj taki specyfik DR.Zgaga...ja nie mialam kłopotów ze zgagą, ale psiapsiółka tak i twierdzi,że tylko to jej pomaga...Chodzi i śmieje się,że tylko on jej życie ratuje... Kamelia hihihi....dobre dobre....U nas na razie zero remontu i czekamy...Ale jakoś mi tak kiepsko, bo M poza Krakowem i wraca po 22...jasny gwint i co to będzie???? No idę sobie pomarudzić trochę w kuchni :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia hihi nie cicho...tylko babeczki pewnie śniadaniują....Właśnie...co z kasmo...jakoś cichutko... Coś mnie krzyże rąbią...hmmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia!! Ty to wiesz ... zawsze mi smaka narobisz :p może tez dżemików narobie, narazie tylko woreczkami pomroziłam :) Mój D. to absolutnie sie do takich rzeczy nie nadaje, nie mam co na niego liczyć. Conajwyżej bedzie patrzec no i oczywiście przeszkadzać. No a potem JEŚĆ !!!!!!!!!!!!! :) :) :) Anulka 🌼 WSTAWAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janina...jakoś wiesz hehehe....nie mogę spać...:D:D:D W ogóle nie mogę si e za nic zabrać...a powinnam...bo trzeba ugotować na kiolka dni, poprać ostatnie rzeczy i posprzątać... A ja siedzę i nic mi się nie chce...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×