Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Gość Maja-24l.
Dobry wieczor kobietki! Bylam dzis u mojej gin. na wizycie kontrolnej z pierwszymi wynikami krwi i moczu. Podobno morfologia wyszła mi nie za wspaniale (3,61), choc od dwoch miesiecy regularnie łykam Prenatal. Wypisala mi Sorbifer,czyli żelazo i na wszelki wypadek w razie bolow brzucha Nospe,ktora moge brac nawet kilka dni 2 razy dziennie po pol tabletki. Moze brala juz ktoras z Was ten Sorbifer, bo jestem ciekawa czy wplynal pozytywnie na wyniki (i czy mialyscie jakies niepozadane dzialania uboczne, bo podobno moga sie pojawic)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski! Kasmo- ja mam termin na 13czerwca wg ostatniego usg, wiec niby jestem w 18tc ale wg ostatniej miesiaczki to jestem w 17tc. Podobno najdokladniejszy termin poznaje sie na badaniu usg w 20tc bo wtedy mierzy sie wszystkie wewnetrzne organy dzidziulka. To ja juz nie wiem kiedy zaczyna sie ten 5 miesiac , jedni pisza ze od 17tc inni od 20tc, hm ciekawe. Mala czarna -kochana odwzwij sie bo dawno nie pisalas, ja czekam na jakis znak, napisz ze jest dobrze u ciebie. Ale pogoda u nas niezapiekna, ni to snieg ni deszcz jeszcze mi wode zakrecili bo robia jakies rury u sasadki i jestem wsciekla :-( HEJ wszystkim! Wikaa - super, że jest ktoś z Wrocławia. Jeśli chodzi o gina, to chodzę prywatnie na Legnicką. Jest tam taka mała przychodnia zaraz przy wypożyczlni Beverly Hills. Jest to ordynator oddziału ginekologiczno- położniczego na Chaubińskiego. Bardzo polecała mi go koleżanka. Byłam u niego dwa razy. Za niecałe dwa tyg idę na kolejną wizytę. A Ty gdzie chodzisz? A co do porodu, to albo Brochów, albo Chaubińskiego. Zobaczę. A wiecie, z liczeniem czasu ciąży jest tak: lekarze liczą tyg od pierwszego dnia ostatnie miesiączki. Do książeczki zawsze wpisują skończony tydzień. Czyli gdybym się teraz wybrała, to napisałby mi 18 tydz, mimo , że dwa dni temu zaczął mi się 19. A co do miesięcy, liczę, że ponieważ termin mam na 14 czerwca, to 14 stycznia zacznie mi się piąty miesiąc. Mam książkę, wg której piąty miesiąc trwa od 20 do 24 tyg. Sama nie wiem jakto liczyć... Wiecie, mam podobne problemy nocne. Wstaję w nocy do toalety i zanim dorę do łóżka odechciewa mi się spać. Trwa to w sumie od niedawna. Rzucam się z boku na bok, koszmar. Mam nadzieję, że to minie. Ach i najażniejsze: wczoraj, jk leżałam w łózku polożyłam sobie rękę na brzuchu i po jakimś czasie nagle poczułam takie leciutkie puknięcie. To było coś niesamowitego. Tym razem jestem pewna, że to była dzidzia. Prawie się popłakałam z wrażenia. Niestety mój mąż jest w delegacji, więc sama leżałam śmiejąc się do siebie. Pozdrawiam Was gorąco. NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna...Zabrze...........24 lipca............0..........? monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27..... Gdańsk .....26 czerwca........2kg .....bliznięta. elfia_mama.....Bytom........27 czerwca......... 3 kg............. ? ... gumecka...Zabrze...........13 czerwca.............3kg......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77..... Poznań ............2 sierpień..........1,5kg............. ? ... sliwkarobaczywka . działdowo......9 lipca......1,5kg...... ? .nie wiem.... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......1,5kg.........nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. Domi24...........Warszawa......19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki... Aleks24...........Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ..... Maja-24l........B-stok............17-26 lipca..........0,5kg......?......... Wikaaa .......Wrocław............27 lipca............ ? ......... ? ......... http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O JEJKU CHCIALAM SKOPIOWAC TYLKO TABELKE A SKOPIOWALO MI WYPOWIEDZ JEDNEJ Z KOLEZANEK. PRZEPRASZAM. DZIWNE RZECZY SIE SIE DZISIAJ DZIEJA. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello! A ja mam dzisisj dzień wolnego:D:D:D Byli już panowie ze studia kuchennego, pomierzyli, wysłuchali i w poniedziałek jedziemy oglądać wstępny projekt kuchni:) Maja-24l - ja też biorę żelazo tyle, że Hemofer F. Tylko jeszcze nie robiłam badań (idę w przyszłym tygodniu) to dam znać jak wyniki. Mój gin. przepisał mi go profilaktycznie, gdyż w obecnym momencie ciąży szybko przybywa krwi, a ten lek wspomaga ten proces i powoduje jej lepszą jakość. Sorbifer\'u nie brałam to nie wiem na 100% ubocznych działań, ale przeczytałam, że tyczy się to ogólnie przyjmowania żelaza, tzn. mogą wystąpić problemy z układem trawiennym. Mój np. jest zalecany brać na czczo i przez dwa dni tak go brałam, ale bardzo bolał mnie brzuszek i miałam rewoluje jelitowe. Poczytałam ulotkę i pisało, że w razie takich skutków ubocznych brać go tuż po jedzeniu. Zrobiłam tak i teraz jest już dużo lepiej. Poza tym podobno może wywoływać zaparcia lub biegunki, u mnie na szczęście to nie wystąpiło:) No-spę biorę od tygodnia trzy razy dziennie na twardy brzuszek. Wydaje mi się jednak, że nie do końca mi pomaga i zdarza się nadal twardy. Zobaczymy co powie na następnej wizycie. Moja przyjaciółka zaczynała od no-spy też z tego powodu, a skończyła na fenoterolu, przy którym trzeba leżeć:( Oby mi się tak nie zdarzyło papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się, że wystarczy wymienić zasilacz, a mój komp chodzi jak złoto. No to jestem.. Współczuję tym, którzy mają problemy z bezsennością. Ja tam śpię, jak Śpiąca Królewna, tylko ostatnio coraz częściej śnią mi się koszmary. Dobra i smaczna jest herbatka z vitaxu - melisa z gruszką, albo z pomarańczą. No i nieszkodliwa dla nas, a ma działąnie uspokajające. Gumecka-już się cieszę na tą naszą szkołę rodzenia, chociaż do kwietnia to szmat czasu......... Czy naprawili Ci już wodę? Czy pociągi nadal strajkują? Hmmm... muszę zawieźć moją córkę na ferie, więc to nie byłoby zabawne. Mam nadzieję, że związkowcy zdązyli się jednak dogać. PASKUDNA POGODA!!!!Było tak pięnie przez parę dni i komu to przeszkadzało, auuuuuu..... Panowie, którzy ocieplali mój blok, powrócili ze swoimi zabawkami. Wiecie, ile tacy potrafią narobić hałasu? Ha, oby zdązyli, zanim moja dzidzia zacznie dobrze słyszeć - nie chcę stresować dzidzi. A propos, to chyba w piątym miesiącu dziecko zaczyna słyszeć? Chyba tak. Swoją drogą zastanawiam się nad tym, że przecież w moim bloku jest dwóch, czy trzech naprawdę małych dzieci, niemowląt. Jak one - i ich rodzice - znoszą takie warunki (wiercenie dziur, piłowanie balkonów, stuki, huki). Brrrrrr..... To tyle, jak mi jeszcze coś przyjdzie do glowy, to napiszę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaaa
Hej Mamy!!!;-) kasmo ja chodze do dr. W.J na Krzycka do prywatnej kliniki, poleconej mi i jestem zadowolona, nawet bardzo... a co do rodzenia no to wlasnie slyszalam wiele pozytywnych opinii o Brochowie, co do Haubinskiego to musisz sie dowiedziec, bo w lipcu badz sierpniu zamykaja szpital zamiennie z Dyrekcyjna...i oby nie zostac na lodzie...ale Ty masz termin na czerwiec wiec nie masz sie czym chyba martwic! Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
Maja-24l kiedy zaczęłam brać Sorbifer, miałam hemoglobinę 11,2. Ostatnio robiłam wyniki i wyszła mi 11,3, poprawa więc prawie żadna. Ale skutków ubocznych raczej nie odczuwałam. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane koleżanki! I również nowe! :-) u mnie wszystko OK., tylko jak to się mówi- -\"jak nie urok, to ....\" :-) Ginekologicznie już wszystko w porządku, byłam u gina, badania krwi mam rewelacyjne i dzidzia tak cudiwnie brykała!!! :-) Myslałam, że sie popłacze, jak zobaczyłam na USG :D Ale przeciez każda z Was zna doskonale to uczucie, wiec nie będę się rozpisywać! Za to przeziębiłam się okrutnie, i ledwo żyję! Mam taki straszny katar, a wiadomo, że z lekami to niestety teraz trzeba uważać, więc w zasadzie lecze się sokiem z cytryny (ale mi to pasuje, hihihi) i tyle! Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie, bo jutro zaczynam remoncik pełną gebą! Kupione juz wszystko ,tylko robić i już! no, niestety,zapłacić trzeba, ale to już konieczność! :-) Maja, Witaj! a co do żelaza, to aj na razie nie biorę, bo tez mam dobrą morfologię, więc lekarz stwiedził ,że nie ma potrzeby. Ty mówisz, że też masz świetny wynik krwi, więc musisz dodatkowo łykać żelazo? mozę powinnam upomnieć się mojego lekarza?! Gumecka, jak fajnie, ty już w czerwcu, a ja dopiero 21 lipiec, więc nie wiem, jak to wyczekam! :D Asiek, zazdroszczę kuchni! Ja w pierwszym planie robie pokoje, a kuchnie na razie zostawiam na później, bo jest w miarę znośna, a wszystkiego na raz się nie da zrobić :-) Ale ciesze się, że dmek uzyska nowy smaczek :-) Elfia_mama - no, halasy to najgorsze co moze się przytrafić...ja uciekam na czas remontu do mammy, bo chyba bym zwiariowaął od tego wiercenia :D Ja teraz zakuwam, bo sesja się zbliża, więc mam kuuuuuupe roboty. Mam nadzieję, że moja dzidzie od tego głowka nie będzie bolała! :-) pozdrawiam Was ciepło i do szybkiego usłyszenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No to będziemy rodzić w tym samym miesiącu .Mam 28 lat. Moja dzidzia przyjdzie na świat 1 lipca. Będzie to moje pierwsze dziecko więc jestem tym faktem bardzo podekscytowana!!! Przejżałam kilka waszych wypowiedzi i stwierdziłam, że piszecie o ciekawych rzeczach!!! Może dzięki temu będę mądrzejsza w pewnych sytuacjach. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No to będziemy rodzić w tym samym miesiącu .Mam 28 lat. Moja dzidzia przyjdzie na świat 1 lipca. Będzie to moje pierwsze dziecko więc jestem tym faktem bardzo podekscytowana!!! Przejżałam kilka waszych wypowiedzi i stwierdziłam, że piszecie o ciekawych rzeczach!!! Może dzięki temu będę mądrzejsza w pewnych sytuacjach. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wciągamy Edit na listę :D Witaj jest nas już dwie na 1 lipca :) Uporządkowałam trochę tabelkę, mam nadzieję, że ją zaakceptujecie w takiej formie? CZERWIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......1,5kg.........nie wiem gumecka... Zabrze........... 13 czerwca.............3kg......nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... madziam27..... Gdańsk ..... 26 czerwca........2kg .....bliznięta. AGA1983.......... ? .............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... elfia_mama.....Bytom........ 27 czerwca......... 3 kg............. ? ... aisio............... ? ........ 30 czerwca........ ? ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. Edit1 ..............???????????.........1 lipca..........???.............????? L 27................ ? ............. 4 lipca............... ? ............. ? bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca .............. ? .............. ? sliwkarobaczywka . działdowo.....9 lipca......1,5kg...... ? .nie wiem.... Lila 26 ............Kalisz........... 9 lipca............... ? ................ ? bugsy24.......... ? ............. 17-26 lipca.......... ? ................. ? Maja-24l........B-stok............ 17-26 lipca..........0,5kg......?... Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? ............... ? Domi24...........Warszawa...... 19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki.. Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca............0..........? anna 27 ............. ? ............ 26 lipca............. ? ............... ? ... Wikaaa .......Wrocław............ 27 lipca............ ? ......... ? ......... monika27........Skierniewice......?????................??...........??????? Zetka...................???.............????..................???...........??? Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. basia77..... Poznań ............2 sierpień..........1,5kg............. ? ... Aleks24...........Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ..... Gdyby ktoś dostrzegł jakiś błąd to .... wiadomo co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 26
CZERWIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......1,5kg.........nie wiem gumecka... Zabrze........... 13 czerwca.............3kg......nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... madziam27..... Gdańsk ..... 26 czerwca........2kg .....bliznięta. AGA1983.......... ? .............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... elfia_mama.....Bytom........ 27 czerwca......... 3 kg............. ? ... aisio............... ? ........ 30 czerwca........ ? ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. Edit1 ..............???????????.........1 lipca..........???.............????? L 27................ ? ............. 4 lipca............... ? ............. ? bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca .............. ? .............. ? sliwkarobaczywka . działdowo.....9 lipca......1,5kg...... ? .nie wiem.... Lila 26 ............Kalisz........... 9 lipca........... 2 kg ................ ? bugsy24.......... ? ............. 17-26 lipca.......... ? ................. ? Maja-24l........B-stok............ 17-26 lipca..........0,5kg......?... Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? ............... ? Domi24...........Warszawa...... 19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki.. Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca............0..........? anna 27 ............. ? ............ 26 lipca............. ? ............... ? ... Wikaaa .......Wrocław............ 27 lipca............ ? ......... ? ......... monika27........Skierniewice......?????................??...........??????? Zetka...................???.............????..................???...........??? Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. basia77..... Poznań ............2 sierpień..........1,5kg............. ? ... Aleks24...........Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ..... Witam Mamusie! Wczoraj byłam w końcu na pierwszym od 2,5miesiąca małym wypadzie do miasta – ubrań ciążowych w Kaliszu jest ZERO ale kupiłam sobie 3 bluzeczki a spodenki zamówię przez net z jednej ze stronek przez was podanych. Mam dziś lekkiego doła, bo wczoraj mi koleżanka zwróciła uwagę , że ja tak mało mówię o dziecku, że wygląda jak bym się nie cieszyła. A przecież ja tak długo starałam się o tego dzidziusia, że chyba nadal nie wierzę, że jestem w ciąży i kilka razy dziennie oglądam te zdjęcia z usg…Głupio mi się zrobiło, że tak ktoś pomyślał….ale wiecie co….chyba naprawdę mało o tym mówię bo boję się zacząć cieszyć, bo prześladuje mnie ciągle wrażenie, że zaraz się coś złego stanie. „Pomagają” mi w tym nocne koszmary – sny mam tak okropne i realne. Bezsenność w nocy dopada mnie też już od około 2-ch tyg. od 2 do 3 i czuję się dzisiaj strasznie…..Zmykam bo nudzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuchatki :) U mnie dziś też niezbyt dobry nastrój:( Wczoraj cały dzień bolał mnie brzusio z lewej strony, a dziś już od rana chodzę jak tykająca bomba zegarowa. A wszystko przez to, że byłam na rano umówiona na USG, cieszyłam się, że zobaczę moje maleństwa i gnałam jak na złamanie karku z Gdańska do Gdyni, a tu okazało się, że pan doktor musiał wyjechać, a mnie nikt nie raczył powiadomić o tym fakcie. Ech…I jeszcze jakby szczęścia było mało, pękły mi buty, które zdążyłam dwa razy założyć…Ech… Lila 26 – nie przejmuj się gadaniem koleżanki, czy musisz zaraz na prawo i lewo obwieszczać wszystkim, że będziesz miała dzieciątko??? Przecież to sprawa bardzo indywidualna i to że cały czas się o tym nie mówi nie oznacza, że się nie cieszysz. A zresztą masz rację: po co zapeszać, prawda?? A na bezsenność spróbuj wypijać szklankę ciepłego mleczka przed snem. Trzymaj się i główka do góry :D Maja – 24L – ja tez mam niezbyt ciekawe wyniki krwi i już zastanawiam się co powie lekarz, jak pójdę do niego w czwartek. Spróbuj robić sobie sok z buraków i ewentualnie z dodatkiem jabłka i marchwi. Moja mama mówi, że to lepsze niż te wszystkie preparaty witaminowe i że jak ona była w ciąży to jej to bardzo pomogło. Co prawda na samą myśl robi mi się niedobrze, bo nie cierpię buraków, ale czego nie robi się dla dobra dzieciątek Edit1 – witam i cieszę się że do nas dołączyłaś ;) Domi24 – jak się czujesz i jak Twoje maleństwa??? No, jakoś przeszedł mi „nerw” jak się wygadałam. Fajnie jest, że tu jesteście i że można popisać o swoich humorach i nastrojach, radościach i smutkach….Dziewczyny, czy Wy tez macie wrażenie, że wasze brzuszki stają się z dnia na dzień coraz większe??? :D Ja mam wrażenie, że jak wstaję rano to za każdym razem mam większy brzuszek niż poprzedniego dnia. Ale może to tylko moje złudzeniePoza tym w końcu widać, że jestem w ciąży, choć znajomi mi mówią, że jak na bliźniaki to brzuch mam mały ;)Mi wystarcza na razie taki jaki jest, bo i tak czuję, że szybciej się męczę :P Jeszcze mam czas by urósł mi większy :P No dobra, pozdrawiam wszystkie mamusie i dbajcie o siebie i swoje maleństwa. Zmykam na zakupy. Papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisio
Hej Brzuchatki :) Troszke mnie nie bylo ale mialam mala przeprowdzke.Ufff ale juz po wszystkim. U mnie samopoczucie bomba,zero jakichkolwiek dolegliwosci za wyjatkiem siusiania 3 razy w ciagu nocy:( Teraz to naprawde nie mam wrazenia ze jestem w ciazy.Staram sie jednak naprawde duzo chodzic i spacerowac zeby byc w jak najlepszej kondycji.No tylko jestem coraz czesciej glodna ale to chyba na plusik.W koncu wszystko teraz niesamowicie mi smakuje. Co do szkoly rodzenia to ja chyba sie nie zdecyduje.Ale na pewno bede brala znieczulenie zewnatrzoponowe.Bede rodzic napewno w Wejherowie a tu kosztuje ono 400 zl.Jakos nie mam przekonania co do naturalnego porodu.Moze mi sie jeszcze odmieni. Pozdrawiam serdecznie Mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisio
CZERWIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......1,5kg.........nie wiem gumecka... Zabrze........... 13 czerwca.............3kg......nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... madziam27..... Gdańsk ..... 26 czerwca........2kg .....bliznięta. AGA1983.......... ? .............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... elfia_mama.....Bytom........ 27 czerwca......... 3 kg............. ? ... aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 1 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. Edit1 ..............???????????.........1 lipca..........???.............????? L 27................ ? ............. 4 lipca............... ? ............. ? bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca .............. ? .............. ? sliwkarobaczywka . działdowo.....9 lipca......1,5kg...... ? .nie wiem.... Lila 26 ............Kalisz........... 9 lipca............... ? ................ ? bugsy24.......... ? ............. 17-26 lipca.......... ? ................. ? Maja-24l........B-stok............ 17-26 lipca..........0,5kg......?... Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? ............... ? Domi24...........Warszawa...... 19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki.. Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca............0..........? anna 27 ............. ? ............ 26 lipca............. ? ............... ? ... Wikaaa .......Wrocław............ 27 lipca............ ? ......... ? ......... monika27........Skierniewice......?????................??...........??????? Zetka...................???.............????..................???...........??? Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. basia77..... Poznań ............2 sierpień..........1,5kg............. ? ... Aleks24...........Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, no coś Ty! Nie przejmuj się w ogóle! Ale na pocieszenie powiem Ci, że mam podobne odczucia! To znaczy, w ogóle nie widać, że jestem w ciąży, nie mam brzuszka, schudłam w sumie 2 kilo, wiec czasem nie chce mi się po prostu w to wierzyć! Ale zaraz szybciutko przypominam sobie jak widziałam moje maleństwo na USG - machało nózkami, rączkami, wierciło się, więc to nie może być sen! :-) Poza tym, co do snów, mam zupełnie to samo! Sny mam co noc, i to bardzo wyraźne, pamiętam je potem jak się obudzę i niestety, często są jakieś wstrętne - jakieś pogrzeby, kondukty żałobne...Łeeee.... ale ponoć to wina hormonów,bo już nawet czytałam o tym, bo też się martwiłam! Poza tym, bezsenność? ja jestem szczesliwa, jak śpię do 5-tej rano, bez obudzenia się - uważam to za sukces! A kiedyś, przed zajściem w ciażę, mogłam spać na siedząco i o każdej porze :D Czy macie kobietki podobne zdarzenia z bezsennością? Madziam, no ja tez na samą myśl o burakach mam mdłości! Ale ponoć to na prawdę dobry zdrowotnie preparat, tylko jak to pić? moze z zamkniętym nosem...? :-) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Taki piekny dzionek a ja musze sprzatac w domciu :-( Maz w pracy a ja znowu sama hm no z moja mama. Wode juz nam zrobili i prania mam tyle ze chyba dzisiaj sie z tym nie wyrobie. Dziewczyny wiecie ze jest podobno nowa gazeta dla przyszlych mamusie, nazywa sie Twoje 9 miesiecy, moze ktoras z was ja widziala? Chce sobie ja kupowac bo te wszystkie dziecko, mam dziecko itp to pisza o mamach ktore maja juz dzieci a ja chce cos dla nas. Dajcie znac jak ja widzialyscie. Ja musze lykac wapno na skurcze lydek bo czasem mnie w nocy lapia a buraczki tez jadam bo lubie ale do obiadu przeciez nikt wam nie karze pic tego soku fujjj. Ok koncze ide sprzatac. Papapapapapa. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka25
Hej kobietki! Ja mam termin na 15 lipca, to jest mój pierwszy dzidziuś. Mam pytanie: czy wy dziewczyny macie juz widoczny brzuszek, bo mi się wydaje że u mnie jeszcze nic nie widać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska73
To może i ja się dołączę! Kasia - termin na 16 lipca - Sosnowiec - 0,5 kg więcej - pierwsza dzidzia - brzuszek już lekko widoczny (choć jeszcze w stare spodnie spokojnie się mieszczę!). Pozdrowienia dla lipcowych mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora77
witam babeczki,długo się nie odzywałam bo u mnie nic nowego(czyli jak narazie wszystko ok ze zdrowiem)dzięki Bogu!!!!!zawalono mnie troszkę pracą,bo taki okres-KARNAWAŁ-pracuję do póżna a terminy gonią,rozumiecie więc chyba że po takim dniu naprawdę nic się nie chce,nie pisałam,ale systematycznie czytam(na leżąco z laptopa) wszystkie "nowości"od was,jak któraś zwas może to prosiłabym o wpisanie na listę OCZEKUJĄCYCH MAM-a więc: lubelskie(bo za parę tygodni wracam do kraju),termin na 25lipca,przybyło mi 1 kilogram na samym początku a teraz nic!!!!!trzymajcie sie,pozdrowionka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczęta :) To jeszcze raz ja. Chciałam tylko pochwalic się , że kupiłam dzis 4 malutkie body dla moich maleństw i szczoteczkę z grzebykiem :) Wiem, że to wcześnie, ale ja naprawdę nie mogłam się opanować. Mąż mnie powstrzymywał, bo gdybym mogła to kupiłabym wiele, wiele więcej..I dzięki mu za to :D Wiem, że trzeba jeszcze poczekać :) Teraz patrzę na te ubranka i juz nie mogę się doczekac kidy będę mogła przytulić moje maleństwa...No, ale to już za 5 miesięcy...:P Pozdrówki i trzymajcie się :) http://lilypie.com/days/050626/3/1/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja-24l.
Witajcie kobitki! gumecka - mam wlasnie w domu nowe czasopismo "Twoje 9 miesiecy" - numer styczniowy. Gazetka jest zupelnie inna niz pozostale, nie tylko ze wzgledu na to ze jest przeznaczona dla kobiet w ciazy. Jest naprawde kilka swietnych artykulow, ktore mnie szczegolnie zainteresowaly, np.dot. szkoly rodzenia czy przeziebienia w czasie ciazy. Koszt tej gazetki to 5,90. Naprawde polecam! :) Juz drugi dzien biore Sorbifer i zle sie dzis po nim poczulam; nie raz w ciagu dnia zaliczylam toalete-choc do tej pory ( w ciagu tych trzech fantastycznych miesiecy) ani razu nie wymiotowalam. Moze ma alergie...albo czyms sie przytrulam - az strach pomyslec... CZERWIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......1,5kg.........nie wiem gumecka... Zabrze........... 13 czerwca.............3kg......nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... madziam27..... Gdańsk ..... 26 czerwca........2kg .....bliznięta. AGA1983.......... ? .............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... elfia_mama.....Bytom........ 27 czerwca......... 3 kg............. ? ... aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 1 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. Edit1 ..............???????????.........1 lipca..........???.............????? L 27................ ? ............. 4 lipca............... ? ............. ? bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca .............. ? .............. ? sliwkarobaczywka . działdowo.....9 lipca......1,5kg...... ? .nie wiem.... Lila 26 ............Kalisz........... 9 lipca............... ? ................ ? bugsy24.......... ? ............. 17-26 lipca.......... ? ................. ? Maja-24l........B-stok............ 17-26 lipca..........0,5kg......?... Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? ............... ? Domi24...........Warszawa...... 19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki.. Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca............0..........? anna 27 ............. ? ............ 26 lipca............. ? ............... ? ... Wikaaa .......Wrocław............ 27 lipca............ ? ......... ? ......... monika27........Skierniewice......?????................??...........??????? Zetka...................???.............????..................???...........??? Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... Kaska73.......Sosnowiec..........16 lipca............0,5...............??? dora77.........Lubeskie............25 lipca...........1.................??? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. basia77..... Poznań ............2 sierpień..........1,5kg............. ? ... Aleks24...........Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamuśki!!! u mnie tez z chumorem róznie...moja córke dopadła grypa i lezy plackiem od wczoraj,boje sie, że zachoruje ...bo ciagle sie do mnie przytula ale jakos to bedzie zreszta nie wyobrazam sobie jak ma sie nie przytulac biedulka ... ach ta pogoda...nie zanudzam pozdrawiam wszystie brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamuśki!!! u mnie tez z chumorem róznie...moja córke dopadła grypa i lezy plackiem od wczoraj,boje sie, że zachoruje ...bo ciagle sie do mnie przytula ale jakos to bedzie zreszta nie wyobrazam sobie jak ma sie nie przytulac biedulka ... ach ta pogoda...nie zanudzam pozdrawiam wszystie brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
Hej Kobitki! Ja znowu smarkam! W święta smarkałam a teraz mnie mąż i synek znowu załatwili. A jak w ciązy nie jestem to głupiego kataru złapać nie mogę żeby sie powylegiwać. U nas początek 16 tygodnia a od dobrych 7 dni czuję malucha!!! :) Jestem bardzo zaskoczona, że tak szybko ,ale może dlatego, że to druga ciąża? Wczoraj mnie troche nastraszył (a) bo cały dzień nic. Ale na szczęście dzis jak dziecko się "najadło" mamusi obiadkiem to znowu dało znak życia. Maja- 24l. - ja też brałam Sorbifer w pierwszej ciąży i mnie pomógł, ale miałam zaparcia po nim i niezbyt sie czułam. Żelazo ma to do siebie, że nie każdy je toleruje. Proponuję brać z tabletką wit. C, albo bierz na noc - ja tak robiłam i było ok. Wiecie co? Chyba na czerwiec, lipiec i sierpień dużo maluszków się szykuje, bo u mnie w sklepie zatrzęsienie "ciężarówek". Aż niepodobne do stycznia. No to wciągamy Edit na listę Witaj jest nas już dwie na 1 lipca Uporządkowałam trochę tabelkę, mam nadzieję, że ją zaakceptujecie w takiej formie? CZERWIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......1,5kg.........nie wiem gumecka... Zabrze........... 13 czerwca.............3kg......nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... madziam27..... Gdańsk ..... 26 czerwca........2kg .....bliznięta. AGA1983.......... ? .............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... elfia_mama.....Bytom........ 27 czerwca......... 3 kg............. ? ... aisio............... ? ........ 30 czerwca........ ? ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. Edit1 ..............???????????.........1 lipca..........???.............????? L 27................ ? ............. 4 lipca............... ? ............. ? bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ..........0,5 kg. ? .............. ? sliwkarobaczywka . działdowo.....9 lipca......1,5kg...... ? .nie wiem.... Lila 26 ............Kalisz........... 9 lipca............... ? ................ ? bugsy24.......... ? ............. 17-26 lipca.......... ? ................. ? Maja-24l........B-stok............ 17-26 lipca..........0,5kg......?... Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? ............... ? Domi24...........Warszawa...... 19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki.. Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca............0..........? anna 27 ............. ? ............ 26 lipca............. ? ............... ? ... Wikaaa .......Wrocław............ 27 lipca............ ? ......... ? ......... monika27........Skierniewice......?????................??...........??????? Zetka...................???.............????..................???...........??? Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... "http://lilypie.com/days/050709/3/0/1/+10"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
oj taa kafeteria!!! sorrryy ale teraz ja skopiowałam zamiast tabelki z lipca całą wraz z wypowiedzią koleżanki. nie wiem jak to sie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wypowiedz w sprawie gazetki, jutro jak sie uda to sobie kupie. jestem ciekawa co tam pisza. Ja kochane tez nie moglam sie powstrzymac i zamowilam sobie w bon-prix takie sliczne body z krotkim rekawkiem-biale z zolwikiem, sloneczkiem i rybka i w sumie niedrogo bo 39 za 3szt. Moja dzidzia jeszcze nie daje znakow, wiem ze tam jest i rusza sie jak szalony konik ale jakos ja jeszcze tego nieodczuwam :-( http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wypowiedz w sprawie gazetki, jutro jak sie uda to sobie kupie. jestem ciekawa co tam pisza. Ja kochane tez nie moglam sie powstrzymac i zamowilam sobie w bon-prix takie sliczne body z krotkim rekawkiem-biale z zolwikiem, sloneczkiem i rybka i w sumie niedrogo bo 39 za 3szt. Moja dzidzia jeszcze nie daje znakow, wiem ze tam jest i rusza sie jak szalony konik ale jakos ja jeszcze tego nieodczuwam :-( http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×