Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Gość Aleks24
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna...Zabrze...........24 lipca............0..........? monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27..... Gdańsk .....26 czerwca........2kg .....bliznięta. elfia_mama.....Bytom........27 czerwca......... 2 kg............. ? ... gumecka...Zabrze......20-27 czerwca.......narazie 0......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77..... Poznań ............2 sierpień..........1,5kg............. ? ... sliwkarobaczywka . działdowo......9 lipca......0kg...... ? .nie wiem.... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......... 0.........nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. Domi24...........Warszawa......19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki... Aleks24...........Gdynia...........6 sierpnia........... 0 kg........... ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks24
Serdeczne dzięki za wszystkie odpowiedzi! Mam jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie. Od kiedy jestem w ciąży mam mniejszą ochotę na seks. Mój partner chyba nie bardzo to rozumie. Opoiweddzie jak jest w waszym przypadku, proszę. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Ta pogoda mnie wykańcza!Czy wy też się tak źle czujecie? Mi ciągle się chce spać!! Nawet z domku mi się nie chce wychodzić!Nic mi się nie chce! Ale marudzę! Właśnie gotuję sobie zupkę z kiszonej kapustki na kurczaczku mniam mniam! A w przyszłym tygodniu znowu zobaczę swoje maluszki! Jak się czujecie?Co u was?Piszcie częściej!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Ta pogoda mnie wykańcza!Czy wy też się tak źle czujecie? Mi ciągle się chce spać!! Nawet z domku mi się nie chce wychodzić!Nic mi się nie chce! Ale marudzę! Właśnie gotuję sobie zupkę z kiszonej kapustki na kurczaczku mniam mniam! A w przyszłym tygodniu znowu zobaczę swoje maluszki! Jak się czujecie?Co u was?Piszcie częściej!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks24- u mnie tez tak bylo na poczatku, jakos nie mialam ochoty a pozatym te mdlosci i bole brzuszka do tego piersi bolaly wiec sama rozumiesz na nic nie mialam ochoty a co dopiero na seks. Pozatym u mnie bylo podejrzenie ciazy zagrozonej wiec trzeba bylo uwazac, zreszta ten I trymestr jest najwazniejszy dla dzidzi bo przeciez ksztaltuja sie mozg i inne narzady wiec po co narazac takie male cosik co rosnie, moj maz to zrozumial i sam nawet nienalegal chociaz lekarz niezakazal nam, powiedzial ze mozna ale bez figur :-) Przeciez inaczej tez mozna sobie poradzic, rozne postacie zeksu istnieja, prawda? No chyba ze ktos nie lubi milosci francuskiej ;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks24- u mnie tez tak bylo na poczatku, jakos nie mialam ochoty a pozatym te mdlosci i bole brzuszka do tego piersi bolaly wiec sama rozumiesz na nic nie mialam ochoty a co dopiero na seks. Pozatym u mnie bylo podejrzenie ciazy zagrozonej wiec trzeba bylo uwazac, zreszta ten I trymestr jest najwazniejszy dla dzidzi bo przeciez ksztaltuja sie mozg i inne narzady wiec po co narazac takie male cosik co rosnie, moj maz to zrozumial i sam nawet nienalegal chociaz lekarz niezakazal nam, powiedzial ze mozna ale bez figur :-) Przeciez inaczej tez mozna sobie poradzic, rozne postacie zeksu istnieja, prawda? No chyba ze ktos nie lubi milosci francuskiej ;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 26
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna...Zabrze...........24 lipca............0..........? monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca...........2 kg................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27..... Gdańsk .....26 czerwca........2kg .....bliznięta. elfia_mama.....Bytom........27 czerwca......... 2 kg............. ? ... gumecka...Zabrze......20-27 czerwca.......narazie 0......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77..... Poznań ............2 sierpień..........1,5kg............. ? ... sliwkarobaczywka . działdowo......9 lipca......0kg...... ? .nie wiem.... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......... 0.........nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. Domi24...........Warszawa......19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki... Aleks24...........Gdynia...........6 sierpnia........... 0 kg........... ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks24 i gumecka - ja na samym początku miałam ochotę, potem troszkę mniej. Lekarz również nam nie zabronił, ale kazał uważać ze względu na plamienia na początku. Teraz się kochamy tyle, że troszkę rzadziej, ale można powiedzieć, iż z korzyścią dla nas;) Mąż oczywiście to rozumie doskonale i nawet czasem sama muszę go przekonać, że nie ma o co się obawiać. Drugi dzień już mnie boli główka:( nie znoszę tego. Wogóle pogoda i nastrój nie wskazuje mi, że jutro sylwester. Myślimy w tym roku o nim z mężem bez entuzjazmu. Chyba jesteśmy oboje wyciszeni. Planujemy małą \"wyżerkę\", jakieś smakołyki i oglądanie filmów. Szczerze mówiąc taki scenariusz bardzo nam w tym roku odpowiada... Na dodatek jutro też pracuję do 15.30:( i znowu się nie wyśpię. Oby w jutro nie paść ze zmęczenia przez północą co ostatnio jest możliwe:) Od stycznia zajmę się projektowaniem i planowaniem wnętrza oraz wyposażenia do naszego domciu. Kończymy rozbudowę i mamy dla siebie do zagospodarowania całe podasze (130m). Już oglądałam sprzęt do kuchni i meble na wymiar. Nie przeczę, że to zajęcie jest również bardzo przyjemne i już się nie mogę doczekać efektu końcowego. Oczywiście chcemy zdążyć ze wszystkim i się przeprowadzić przed narodzeniem dzidzi, najlepiej w kwietniu jak jeszcze nie będę taka beczka:D:D:D Poza tym nudy, czekam nadal na ruchy i mam nadzieję, że to będzie już niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ciezarowki ja tez mam termin na lipca :) czuje sie fatalnie od listopada mam mdlosci ktore trwaja calymi dniam mozna dostac obledu jak dlugo to jeszcze potrwa ????? wszystkie swierze zapachy staly sie dla mnie koszmarem nie moge podejsc do pralki zmywarki o powieszniu prania nie ma mowy.mam dwie corki z ktorymi nie mialam takich dolegliwosci lekarz powiedzial ze teraz napewno bedzie syn:)a wy co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :-) Oooo, pojawiły się nowe mamuśki, bardzo się cieszę!!! Skoro tak w temacie ciuszków się zrobiło, to ja tez od kilku dni trochę buszowałam po sklepach, żeby kupic jakies spodenki, moze niekoniecznie ciążowe, ale na pewno większe. Po zazwyczaj nosiłam zawsze obcisłe dość mocno, więc teraz staram się nosić luźniejsze, chociaż brzuszek jakos bardzo wcale nie urósł. :-) Poza tym, u mnie w porządku, byłam na kolejnym badanu, w Zabrzu - Gumecka znalazłam sobie lekarza i jestem zadowolona! no i z dzidzią wszystko OK, ale muszę się jeszcze oszczędzać ze względu na wcześniejsze plamienia i szpital...:( Ale dam rade, nie ma problemu, staram się duzo leżeć, więc problemu nie ma! Strasznie chciałabym,żeby te dni leciały szybciej! Żeby to był już chociaż 4-ty miesiąc, żeby byc coraz bliżej czucia ruchów dzidzi itd.! Czy też macie takie odczucia, że to wieczność? :D Mam nadzieje, ze razem szybciutko dojdziemy do polmetku! Calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! I znowu nic mi się nie chce!;-) Mała Czarna ja też już się rozglądam za ciuszkami większymi, mój brzuszek urósł tylko nie wiem czy przez Święta czy maluchy tak rosną:-) A co Ty kochana miałas jakieś problemy z ciąża????????Bo piszesz o plamieniach i szpitalu?Co się stało?Pamiętam że tak jak ja brałas NoSpę! Jutro sylwester w domku, ja mąż i maluszki i bardzo się cieszę bo nie miała bym siły nigdzie się bawić, i tak pewnie zasnę o 22:00:-) Co do ruchów maluszków to ja też już się nie mogę doczekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaspopeja: tutaj z reguły goszczą dość inteligentne kobietki, więc czytaj, o czym się pisze, bo dwa dni temu właśnie rozwodziłam się (i nie tylko ja) na temat Twoich dolegliwości ciążowych oraz wyrokowaniu na ich podstawie o płci dziecka. Ja się nie będę powtarzać. asiek78, moja imienniczko, życzę mnóstwo wspaniałych pomysłów i wszelkich środków potrzebnych do zrealizowania wizji związanych z nowym gniazdkiem. Ja również powoli przymierzam się do pewnych zmian w mieszkaniu, ale bedą one raczej zmiany kosmetyczne. Co do ochoty na seks, to u mnie się ona nawet zwiększyła, gdyż moje ciało stało się bardziej wrażłiwe na bodźce, a strach przed zajściem w ciążę z wiadomych względów przeszedł do przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
Moj drogie, życzę Wam udanego Sylwestra i wiele radości w tym nadchodzącym roku! Ja z mężem wybieramy się do znajomych, ale szczerze mówiąc tak średnio mi się chce ruszać z domu... Asiek, czeka Cie wspaniały początek Nowego Roku. Ja muszę jeszcze poczekać :-( My miszkanie dostaniemy dopiero na jesień. Jak wszystko będzie dobrze, dzidzia będzie wtedy 4 -miesięcznym szkrabem. Ale to może nawet lepiej, że na początku będę miała mamę w pobliżu. T o moje pierwsze dziecko i nie mam żadnego doświadczenia... Zastanawiacie się może już na imionami dla swoich pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki życzę wam udanego wieczorku tym które będą się bawić oraz tym które zostają w domku! A w Nowym Roku dużo szczęścia, , miłości i żeby nasze bobaski urodziły się zdrowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamuski! Ja zycze wam w tym nowym nadchodzacym roku wszystkiego najlepszego, przedewszystkim zebysmy cieszyly sie z nadejscia bobaskow i zeby urodzily sie zdrowiutkie i rozowiutkie. Mala czarna-fajnie ze znalazlas lekarza, nie mowilam ze wszyscy sa tutaj do niczego bo ja sama chodzilam do fajnego(tyle ze w szpitalu nie mial nic do gadania). Mam nadzieje ze teraz to dla ciebie tylko same dobre dni nadejda. http://www.snugglepie.com\"]http://www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=35689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna...Zabrze...........24 lipca............0..........? monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27..... Gdańsk .....26 czerwca........2kg .....bliznięta. elfia_mama.....Bytom........27 czerwca......... 2 kg............. ? ... gumecka...Zabrze......20-27 czerwca.............1kg......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77..... Poznań ............2 sierpień..........1,5kg............. ? ... sliwkarobaczywka . działdowo......9 lipca......0kg...... ? .nie wiem.... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......... 0.........nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. Domi24...........Warszawa......19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki... Aleks24...........Gdynia...........6 sierpnia........... 0 kg........... ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w tym roku ja będę pierwsza !!! :))) Cieszę się, żę już sie zaczął ten 2005 r. Dla nas wszystkich będzie on zupełnie inny od pozostałych lat. Wszystkiego najlepszego na te kolejne 12 miesięcy (i nie tylko). Jak spędzałyście Sylwestra? Bo ja w domu, cichutko. Wzniosłam z moim miłym toast lampką szampana i ... miałam problem ją dopić, co zaczęło się w główce trochę kręcić. Mój kot był przerażony z powodu petard, a starsza córka - wręcz zachwycona. Pozdrawiam mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja! Znalazłam test, z którego możecie się dowiedzieć, czy będzie chłopiec, czy dziewczynka ;) Mi wyszło 58% na chłopaka, 42% na dziewczynkę. Bawcie się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja spedzilam sylwestra w towarzystwie meza jego kolegi i zony wraz z rocznym chlopczykiem-o dziwo Piotrus nie chcial spac jeszcze o 22 szalal po pokoju :-) Troche sie wynudzilam bo chcialam w tym roku sobie potanczyc na sylwka ale coz, dzidzia potrzebuje spokoju. Elfia mamo- ja tez robilam test na stronce www.noworodek.pl i tez wychodzi mi chlopak ale czy to sie sprawdzi??? ;-) trzeba to trakowac z przymruzeniem oka. Pozdrawiam w tym nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja spedzilam sylwestra w towarzystwie meza jego kolegi i zony wraz z rocznym chlopczykiem-o dziwo Piotrus nie chcial spac jeszcze o 22 szalal po pokoju :-) Troche sie wynudzilam bo chcialam w tym roku sobie potanczyc na sylwka ale coz, dzidzia potrzebuje spokoju. Elfia mamo- ja tez robilam test na stronce www.noworodek.pl i tez wychodzi mi chlopak ale czy to sie sprawdzi??? ;-) trzeba to trakowac z przymruzeniem oka. Pozdrawiam w tym nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
cześć Dziewczyny! Witam w Nowym Roku! Żdkosie ostatnio odzywam, ale znowu miałam krwawienia (to już 2 raz) i znowu musiałam leżec. Lekarz mówi,że cały czas grozi mi poronienie i jest to dla mnie wielki szok bo pierwsza ciąża była bez takich sensacji. Ja tym tazem - w przeciwieństwie do niektórych z Was - mam ochote na seks ale tym razem mi nie wolno! W pierwszej ciąży mogliśmy a mnie sie nie chciało. To teraz mam za swoje :) Każdy "numerek" mógłby się źle zakończyć :(. Widzę, że macie coraz częściej dylematy z odzieżą ciążową. Te z was, co śledzą topik od początku wiedzą, że mam sklep z odzieżą ciążową. I naprawdę służę wam radą. Jak nie wiecie na co się zdecydować to wam pomogę tylko napiszcie. Mogę Wam polecic kilka sklepów internetowych, z których produkty mam u siebie w sklepie i wiem że są dobrej jakości więc się nie natniecie. Nie ma problemu też z odsyłaniem i jakby co to możecie wymienic na inny rozmiar. www.happymum.pl ; www.9fashion.pl W tych sklepach są najfajniejsze ciuchy i u mnie też one najlepiej idą. I wierzcie mi, że te ciuchy nosi sie też przez jakiś czas po ciąży bo brzuszek nie jest z dnia na dzień płaski, więc przydadzą sie wam na troche dłużej. Zyczę powodzenia i jak macie pytania to pomogę. Ja niestety nie mam sklepu internetowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuńcie:D W tym Nowym Roku życzę Wam wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, a przede wszystkim by ciąża i poród przebiegały bezproblemowo i szybciutko, a maleństwa urodziły się zdrowiutki i silne:) Ja zaczynam dziś 16tc, więc do rozwiązania juz coraz mniej czasu.Jeszcze tylko 24 tygodnie i będę je mogła ucałować i przytulić:* Póki co 15 stycznia znów je zobaczę tyle tylko, że na monitorku. Już coraz częściej wyczekuję ruchów moich maleństw i mam nadzieję że niedługo już je poczuję. Podobno to najbardziej niesamowite uczucie i nie mogę się doczekać kiedy sama go doświadczę. Domi24 - jak Twoje samopoczucie i jak maleństwa?? Na razie wróciłam do pracy z czego się bardzo cieszę, mam tylko jeden problem : puchną mi stopy. Dziewczyny czy którejś z Was się tez to zdarza i co oprócz trzymania nóg wyżej i maści na obrzęki jeszcze stosujecie??Może macie jakieś inne sprawdzone sposoby, będę wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanko. Czy stosujecie jakieś kremy na rozstępy i jaki możecie polecić???Ja kupiłam narazie Penaten, ale słyszałam też, że bardzo dobra jest oliwka, ja niestety mam na oliwkę uczulenie :( Będę Wam wdzięczna za wszelkie rady :), a póki co pozdrawiam Was gorąco i oczywiście wasze słodkie maleństwa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **********************
Przepraszam, że się wtrącam w wasz temat, ale mam uwagę jedną, małą do ELFIEJ MAMY- Kasjopea zadała pytanie, może nie czytała wcześniejszych wpisów, a ty od razu wyjechałaś jej o tym, że na ogół piszą tu inteligentne dziewczyny...:( Inteligentny człowiek na twoim miejscu napisałby jej, poczytaj wcześniej, bo pisałyśmy o tym. To było trochę aroganckie z twojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku! U mnie nie zaczeło się najlepiej!:-( W Sylwestra w południe, dopadła mnie biegunka, wymioty(to normalne),podskoczyła mi temperatura, i zaczeły mnie bolić mięśnie!:-( To chyba grypa jelitowa,tak więc noc spędziłam w łazience, cały nowy rok i dzisiaj przeleżałam:-(Czuję się lepiej ale cały czas martwiłam się o maluchy bo odwodniłam się i spadł mi kilogram! Na szczęście nie jestem przesądna i mam nadzieję że już wszystko będzie ok! Madziam27-co do kremów to ja kupiłam Gerbera z kompleksem ujędrniającym i jest OK,a na oliwkę tak jak Ty jestem uczulona!Ciesze się że czujesz się dobrze!Całusy od moich maluchów dla Twoich:-) Chciałam obronić Elfią mamę!Napewno nie chciała nikogo obrazić!Ja też uważam że to na co mamy ochotęnie ma wpływu na płeć dziecka!!To poprostu nasz organizm informuje nas czego mu brakuje!! Pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuszki!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku! U mnie nie zaczeło się najlepiej!:-( W Sylwestra w południe, dopadła mnie biegunka, wymioty(to normalne),podskoczyła mi temperatura, i zaczeły mnie bolić mięśnie!:-( To chyba grypa jelitowa,tak więc noc spędziłam w łazience, cały nowy rok i dzisiaj przeleżałam:-(Czuję się lepiej ale cały czas martwiłam się o maluchy bo odwodniłam się i spadł mi kilogram! Na szczęście nie jestem przesądna i mam nadzieję że już wszystko będzie ok! Madziam27-co do kremów to ja kupiłam Gerbera z kompleksem ujędrniającym i jest OK,a na oliwkę tak jak Ty jestem uczulona!Ciesze się że czujesz się dobrze!Całusy od moich maluchów dla Twoich:-) Chciałam obronić Elfią mamę!Napewno nie chciała nikogo obrazić!Ja też uważam że to na co mamy ochotęnie ma wpływu na płeć dziecka!!To poprostu nasz organizm informuje nas czego mu brakuje!! Pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuszki!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku 2005!!! - tak ważnym dla nas:D;) bumpy - rzeczywiście szkoda, że nie masz sklepu internetowego, na pewno by miał powodzenie i sama chętnie bym skorzystała:) Skoro służysz pomocą to zapytam: Myślę o zakupie bezrękawnika (wersja mini) bo wydaje mi się, że będzie służył bardzo wszechstronie i w różnych kombinacjach. Co ty o tym sądzisz? Chodzi mi żeby kupować jak najmniej ubranek ciążowych. Mam jeszcze jeden problem otóż ostatni weekand stycznia idę z mężem na przyjęcie karnawałowe do jego klienta i tu się pojawia problem. Wprawdzie jeszcze nie mam brzuszka, ale pewnie za miesiąc się pojawi, a ja nie mam zupełnie koncepcji na urbanko zarazem eleganckie, a jednak niedrogie ponieważ potem go nie wychodzę (zapowiada się wyjściowy) tylko ten jeden raz . Czy masz jakiś pomysł na uniwersalny zestaw, albo wykorzystanie starych ciuszków. Pomóż:( madziam27 - mi gdzieś od tygodnia lekko puchną nogi, wprawdzie nie jakoś znacząco, ale najgorsze jest uczucie ociężałości i jakby parzenia (nie wiem czy ty też tak masz) Mi wtedy ulgę przynosi moczenie stóp w zimnej wodzie, można też robić kompres z mokrego ręcznika, to oczywiście poza tym co ty robisz:) Jeszcze wyczytałam, że zaleca się także w miarę możliwości chodzenie boso bo poprawia to krążenie w stopach i masuje. Nie wiedząc o tym ostatnio rzeczywiście parę razy chodziłam boso (chociaż dotąd tego nie lubiłam), bo jakoś chyba to podpowiedziała mi chyba natura i faktycznie było to przyjemne. Na rozstępy ja stosuję Penaten i na razie jestem zadowolona, poza tym balsam ujędraniący (również na celulit) z Dove. Podobno balsamy na celulit mają również jakiś składnik, który działa dobrze przeciw rozstępom, ale niestety zapomniałam o jaki chodzi. Ja sylwestra spędziłam głównie w domu z mężem przed tv. Mało by brakowało, a nie doczekalibyśmy północy :D. O 23.30 zadzwonili znajomi żeby przyjechać do nich na toast i puszczanie petard. Od nich było rówież dobrze widać pokaz sztucznych ogni przez nasze miasto. Potem posiedzieliśmy chwilkę i chciało nam się jechać do domciu. Mojemu mężowi chyba naprawdę udzila się moja ciąża bo też częściej jest senny i ma dziwne zachcianki;):D 5 stycznia wybieramy się do mojego gina i będzie usg. Będziemy go \"dręczyli\" o płeć bo już bardzo jesteśmy ciekawi. Ja też robiłam różne \"testy\" na płeć i raz mi wychodzi dziewczynka, a raz chłopczyk;) Mój mąż bardziej by chciał dziewczynkę, a ja stwierdziłam, że jest mi to obojętne byle było zdrowe. Chociaż nie ukrywam, że przydałaby się dziewczynka bo mój brat ma dwóch chłopców. Jednak, pomimo, że nic nie mówię na razie na głos, mam jakieś takie przeczucie bardziej na chłopca. Zobaczymy... Według moich obliczeń maleństwo będzie miało ponad 12cm. Ciekawe o ile się pomyliłam:) Bo pewnie teraz rośnie jak na drożdżach:D Coraz bardziej męczy mnie chodzęnie do pracy i przez to częściej pojawia się myśl o pójściu na zwolnienie. Pracuję przy komputerze i często pieką mnie oczy oraz boli głowa. Poza tym odczuwam coraz większy dyskomfort przy biurku, to siedzenie całe 8 godz. w jednej pozycji jest męczące, no i dodatkowo stes, bo pierwszy kwartał u nas jest bardzo przeciążony pracą. Ponadto nie wysypiam się przez to wstawanie do pracy:( Ruchów na razie nie czuję... chyba, bo parę razy mi się wydawało, że coś poczułam, ale nie jestem pewna. U mnie się zaczął 5 miesiąc więc najwyższy czas na ruchy i poznanie płci. A jak tam u was z pracą? Czy też macie ochotę na siedzenie w domciu? A jak brzusie, rosną? potrzebujecie ciuszków ciążowych? jak tak to opiszcie co kupiłyście może skorzystam:) Pozdrowienia pa p.s. sorry, że się tak rozwlekłam, ale kilka dni nie pisałam więc musiałam jak zwykle z siebie wszystko wyrzucić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno: Domi24 - trzymaj się, uważaj na siebie i brzuszek. Daj znać jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia77
Witam wszystkie Mamusie, dawno się nie odzywałam ale czytam sobie Was regularnie. Asiek 78 - ja też najchętniej bym leżała sobie w domku, chociaż z drugiej strony myślę sobie że to jeszce za wcześnie, ale to ranne wstawanie i siedzenie przez 8 godzin bardzo mnie męczy, jestem ciągle senna a do pracy muszę jeszcze dojeżdżać 35 km w jedną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do *************** - istotnie, jako osoba myśląca, lub przynajmniej wrażliwa, powinnam zignorować powtarzanie się Kapsopei, chociażby ze względu na błogosławiony stan autorki. Czasem humorki u mnie biorą górę nad delikatnością, której notabene sama oczekuję od innych. Domi24 - nie zazdroszczę taakiego sylwestra, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. U mnie początek 16 tygodnia. Co noc śni mi się, że odczuwam już ruchy dzidziusia. bumpy - hmm... dobrze jest mieć fachowca w swoim gronie :) Ja się raczej nie odważę się kupić ciuchów przez internet, gdyż już teraz mam ogromny problem z kupnem czegokolwiek w sklepach. Ale coż, zaczęłam ciążę z 20kg nadwagą, więc znaleźć coś dla mnie do ubrania, to koszmar, trauma jakaś :( Co do imienia, to ciągle nie mogę się zdecydować, zbyt wiele mi się podoba. Natomiast genialne imię wymyślił mój ex- mąż dla naszej pierwszej córki: Gaja. Najchętniej wszystkie swoje dzieci nazwałabym tym imieniem (no, chłopców raczej nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamuski! Ale sie rozpisalyscie w tym nowym roku. Ja zaczynam 16tc i jest dobrze, dzisiaj wlasnie odstawilam duphaston bo juz czas, chociaz mialam w tamtym tygodniu to zrobic ale skonczylam opakowanie. Mala czarna a ty nadal go bierzesz? Do kiedy lekarz ci zalecil go brac? Ja zaczelam nosic moje spodenki ciazowe i powiem wam ze jak je ubiore i na nie jakas bardziej obcisla bluzke to brzuszek juz widac fajne uczucie jak na ciebie sie gapia ludzie. Wczoraj bylam z mezem w sklepie(musialam pomoc wybrac buty) i mowie wam ze ludzie gapia sie na ciezarne jak na zjawisko przyrodnicze, hm moze dlatego ze ja pomimo iz mam 27 lat to wygladam gora na 20 :-) bumpy-ja zaraz zabieram sie za przegladanie stronek ktore podalas, moze cos znajde ciekawego za rozsadna cene. Ja dziewczynki na swieta dostalam zestaw ujedrnaijacy z dove i wlasnie tego uzywam, chociaz czasem tez oliwki w zelu z johnson baby, jest fajna jak sie ja naklada na mokra skore a pozniej tylko wytrzec recznikiem. moja kolezanka stosowala przez cala ciaze inie ma rozstepow. Ja nieststey mialam juz na udach i posladkach przed ciaza wiec juz nic mi to nie da. :-( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×