Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Witam was dziewczyny. Mam takie pytanie. Kochałam się z chłopakiem, ale niestety bez zabezpieczenia. zrobiłam test wyszedł negatywny. Dostałam planowo miesiączke, i teraz następna. Lecz dziwnie się czuje. ciągle chodze siku, boli mnie brzuch ale nie podbrzusze tylko tak jak by żoładek i troche mnie muli. Nie wiem czy ja z tych nerwów sobie to uroiłam czy co? Odpowiedzcie mi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esia 23
Witajcie :) Zastanawiam się po ilu dniach od zapłodnienia test może wykazać ciąże... W 1,5 tygodnia po stosunku zrobiłam test- okazał się niestety negatywny :( Miesiączkę powinnam dostać wczoraj ale jej nie mam... Brzuch i jajniki bolą mnie jak przed okresem i do tego strasznie plecy. Dodam, że tydzień po stosunku przez 2-3 dni miałam niewielkie plamienie, czy to może być objaw zagnieżdżenia zarodka? Proszę o pomoc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayy
A ja mam objawy ciąży, przynajmniej większość opisanych tutaj, tzn. bóle takie jakbym miała mieć okres,a nie mam; jestem senna, ospała i ciągle zmęczona; mam zawroty głowy, nudności, brak apetytu... I nie wiem co to wszystko oznacza... Robiłam test ciążowy i wyszedł wynik ujemny, ale w sumie nie wiem, kiedy dokładnie mogłam być zapłodniona... Na teście jest napisane, że wykrywa ciąże po 6 dniach. Teraz nie wiem czy mam go za tydzień powtórzyć czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
Jesli chodzi o objawy to na 5 dni po zaplodnieniu bole jak na @ swedzenie skory ale takie chwilowe na piersiach test 2 dni przed ' baaardzo slaba ale widcoczna druga kreska..2 dmi po terminie miesiaczki ktora nie przyszla juz widoczny na tescie elektronicznym napis ciaza:) jestem w 4 tygodniu teraz ciagle pochlaniam jedzenie mam tzw "kapcia" w buzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
esia 23 - dobry moment na test...:) moze byc to ciaza jak najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka626
Ehhh.... dziewczyny pomóżcie... dzisiaj przeżyłam swój pierwszy raz. To była przemyślana decyzja, ale teraz boję się, ża zaszłam.. Czy są jakieś testy które można robić odrazu, a nie czekać cały tydzień? Nerwy mnie teraz zjadają, a po za tym boli mnie krocze. Podejrzewam, że to przez przerwanie błony.. Mój chłopak też się bardzo martwi. Co prawda gumka nam nie pękła, ale po jej ściągnięciu prawie odrazu dotknął mojego krocza. Nie wiem czy sperma mogła się znajdować na jego rękach... Co mam robić ? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka626
Martyna0325 napisała o żołądku. Ja też coś podobnego odczuwałam.. ogólnie kilka godzin słabo się czułam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
nic ci nie bedzie zapewniam :P to moja 2 ciaza...pewnie po stracie dziewictwa tak masz bedzie ok testy wykponuje sie w dniu spodziewanej miesiaczki mam juz jednoo dziecko 2 w drodze,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka626
Gratulacje :) Mam nadzieje ze sie nie mylisz. Nie chce jeszcze byc mama.. w wieku 16 lat... czytalam o tych objawach. Mam obolale piersi, ten zoladek i wogole. Boje sie bardzo, ale licze na to ze masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
moze to owulacja albo zblizajacy sie okres a nastepnym razem pomysl o jakims konkretnijszym zabezpieczeniu zeby nie bylo takich sytuacji 16 lat to stanowczo za malo na rodzicielstwo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka626
A proponujesz coś konkretnego z innych zabezpieczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia77
hej dziewczyny:) odbyłam stosunek 20maja, a okres miałam 10maja. Z tego co wyliczyłąm, były to dni płodne.. Mam typowe objawy, albo urojenia? Kręci mi się w głowie, oddaje więcej moczu i czuje ciężar w podbrzuszu... Powiem że nie planujemy jeszcze dziecka, jest za wcześnie... Ale pomóżcie mi:( dodam do tego, że test zrobiłam 25maja był negatywny i dzisiaj.. negatywny.. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mysleć
Witam dziewczyny!!proszę Was o rade pomoc..otóż, nie wiem co myslec i robic: otóz ma nieregularne cykle zwykle 33-35 dni. ostani okres milam 5 kwietnia, ale u mnei roznie bywa z owulacja wiec nie wiem kiedy parktycznie ja milam, okres jak wyliczylam najpozniej powiinanm dostac 10 maja!do tej pory nic, robilam w zeszlym tyg test wyszedl negatywne. ale zaraz pare dni potym starsznei zle sie poczulam bylo mi słabo zemdlalam, i zaczely okropnie bolec mi sutki ze dotknąc nie moge no i podbrzusze, kłucie w jajnikach, duzo mlecznego sluzu, zmieny nastrój, czepliwa jestem wszystko mi niepasuje!!!i nie iwem czy to zblizajcy sie okres czy nie.....zaznacze ze kochamy sie bez zabezpieczenia...prosze o rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wear
A czy jeżeli nie mam okresu i powiększyły mi się cycki (a nie utyłam) to mogę być w ciąży mimo, że wynik testu był negatywny? Sama nie wiem... Może zrobiłam go za szybko? Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka626
Ja też mam większe cycki trochę ... i poprostu jakby czuję że coś jest nie tak. Może to są takie moje urojenia... właściwie nie wiem co mam myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka626
Mam jeszcze jedno pytanie. Może to dziwnie zabrzmi. Po stosunku, wieczorem kiedy już leżałam w łóżku wstawałam jeszcze na chwile zeby zgasic swiatlo. Miałam lekko zgiete nogi i w momencie kiedy usiadlam poczulam w pochwie cos takiego jak by blona byla jeszcze raz przebijana, ale tym razem bez najmniejszego bolu. Jak by członek nadal tam był. Czy to jest normalne? Dlaczego tak jest? Kiedy przestane to czuć. Bo tak jest za każdym razem kiedy siadam z pozycji leżącej, bądź kiedy rzucę się na łóżko, czy krzesło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wear
Dziewczyny, napiszcie mi co mam teraz zrobić... Powtórzyć ten test? Czy w ogóle te objawy mają coś wspólnego z ciążą? Poradźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wear
Aha... mam jeszcze taki biały śluz... dużo bardzo, czy to też objaw ciąży czy nie? Błagam niech ktoś mi napiszę co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka626
Z tego co czytałam biały śluz jest objawem ciąży. Ale nie mam pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuncieciuncie
Witam , ja też mam pytanko, spóżnił mi się 5 dni okres, ale przyszedł, zaskoczona jestem jego małą obfitością,tydzień po jego zakończeniu zrobiłam mimo wszystko test pre-test , wyszedł negatywnie, uspokoiłam siętroszkę,ale pewne objawy nie dająmi spokoju,delikatne roztępy na brzuszku,który wydaje mi się nadęty, seność , zmęczenie, zgaga poranna, nadmierny apetyt ....Do wytrysku wewnątrz mnie podobno nie doszło, zazwyczaj zabezpieczamy się prezerwatywą , czasami w chwili zapomnienia stosujemy przerywany, wytrysk poza mną , na dodatek z pomocą ręki, jakie jest prawdopodobieństwo ,że może to być ciąża? Proszę o odpowiedż mamy i osoby będące w podobnej sytuacji jak moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1983paulina1983
Witam serdecznie Jestem w 12 tygodniu ciąży :) Okres miałam na początku marca, później było wszystko ok. Nie czułam się źle, humor dopisywał do czasu aż zauważyłam bardzo intensywny zapach moczu ( taki jak koci \"amoniak\"). Już w połowie kwietnia się zaczęłam się martwić co to jest bo o okres się nie bałam bo i tak zwykle mam szalone okresy spóźniające się. Zapach siku wciąż był bardzo silny ( z rana najmocniejszy), wkurzałam się że nie wiem co mi jest. Kupiłam testy ciążowe na początku maja (zostałam zmuszona przez narzeczonego ;) no i rano SUPRISE. Następnego dnia poszłam do lekarze internisty po skierowanie na badanie moczu i krwi no i w ten sposób się dowiedziałam że jestem w 6-7 tygodniu ciąży. Teraz to i biust rośnie i pęcznieje, brzuszek (troszkę albo mi się wydaje ;) no i humory- znęcam się nad swoim facetem. Ciesze się jak szalona a zaraz płacze jak głupia, w nocy wstaje bo pęcherz pełny, muszę więcej poduszek pod głowę dawać żeby mi się wygodnie leżało ( głowa wyżej ) :) Staram się jeść zdrowo ale mam dosyć już \"witaminek\" a czasem w ogóle jedzenia. Nie palę od 2 lat więc ten nałóg się nie liczy ale piłam dużo kawy a teraz tylko małą i to nie codziennie. Łykam kwas foliowy i witaminki dla mam \"Prenatal\" codziennie po 1 tabletce i wydaje mi się że to mi pomaga bo nie wymiotowałam tylko mam zgagę dużą po każdym jedzeniu (obojętnie czy dużo czy mało zjadłam). Widziałam już dzidziusia na USG - łezka w oku mi się zakręciła ze wzruszenia :) Powodzenia dziewczyny i Wam życzę tego szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka626 ----> ale bolał Cię ten żoładek, ale byłas czy jestes w ciązy? co prawda sończył się okres wczoraj po 7 dniach tak jak normalnie. nie wiem juz co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuset
dziewczyny chciałabym żebyście wypowiedziały sie na ten temat :) bo zastanawiam sie co o tym myślicie. piescilam sie z chlopakiem i jego czlonek dotykal bezposrednio moich drog rodnych itpp itd. ale bez wytrysku i w ogole. za pare dni powinnam dostac okres i zaczely bolec mnie piersi ( czyli standard ). zastanawialm sie czy to mozliwe ze te piersi bola mnie bo moge byc w ciazy.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjnnndd
uwazam ze w ciazy nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuset
a ja się strasznie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shysha
Ja z kolei miałam jeden przypadek jakies 3 miesiące temu, że wzięłam tabletkę 72po. . Od tamtej pory, kochałam się raz, jestem pewna że wszystko odbyło się z zabezpieczeniem , a i tak mam wrażenie że mogę być w ciązy. To jest straszne..! Okres mam nieregularny, w dodatku słyszałam , że od stresu również okres może się spoźniać... Mam prawie 18 lat, i szkołę do ukończenia przed sobą.. Ostatni stosunek odbył się miesiąc temu, zaraz po mojej miesiączce.. Dotąd nie zaobserwowałam żadnych z wyżej wymienionych objawów.. Ale to jest taka podświadomość.. I nie mogę spać w nocy..;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny!!! od paru miesiecy staramy się z męzem o dzidzie. narazie z marnym skutkiem jednak ostatnio zauwazylam cos dziwnego. Pobolewa mnie brzuch - jak na zblizajacy sie @. a od paru dni strasznie swędzi mnie skóra. I to wieczorem, a najbardziej w nocy, nie mam zadnej wysypki,po prostu swedzi, a ja moglabym sie drapac i drapac.jest to dosc uciążliwe. Słyszalam, ze takie objawy maja czasami kobiety w ciazy, ale w 3 trymestrze. czy jednak to moze byc objaw ciąży? Na to że bola mnie plecy i non top bym spala nie wpomne, bo takie cos mam od paru miesiecy:) dziekuję bardzo za zrozumienie i odpoweidz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.es
mam pytanie czy ginekolog moze okazac sie na tyle niekompetentny ze nie wyczail ciąży w 8 tygodniu ciazy na usg dopochwowym ? pytam sie poniewaz spoznia mi okres juz z 10 dni.. a bylam u ginekologa jeszcze zanim mi sie spoznial wiec nawet mu o tym nie wspomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.es
mam pytanie czy ginekolog moze okazac sie na tyle niekompetentny ze nie wyczail ciąży w 8 tygodniu ciazy na usg dopochwowym ? pytam sie poniewaz spoznia mi okres juz z 10 dni.. a bylam u ginekologa jeszcze zanim mi sie spoznial wiec nawet mu o tym nie wspomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkers
witam... kochałam się z chłopakiem 17czerwca i nie doszło do wytrysku.. okres dostałam reglarnie 4 lipca, jak to zawsze w lato bywa nabawiłam się grzybicy i zaczełam przyjmować specjalne tabletki 30 czerwca. są one dość silne bo dość poważnej nabawiłam się tej grzybicy. okres dostałam 4-tego a tabletki te brałam od 30 juz (7tabletek) + w pierwszy dzień okresu zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne... teraz po okresie dalej boli mnie brzuch jakoś tak niby na okres ale jednak to co innego .. piersi trochę mnie bolą a to raczej nie powinno mieć miejsca.. jednak jakąś taką dziwną rzeczą jest to, że mam problem z oddaniem stolca.. jakieś takie dziwne przelewanie w brzuchu, gazy.. czytałam na recepcie tabletek na moja pochwową przypadłość, ze mogą być objawy, wymioty, bóle brzucha ale nie wiem już sama teraz:( aha i jeszcze idąc spać dość tak intensywnie dotykałąm się po brzuchu i w okolicach pępka brzuch dziwnie twardy.. a na całej reszcie miękki... wiem trochę to zawiłe ale chciałam się dowiedzieć co Wy na ten temat myślicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×