Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość Dorota27
Czesc Tigrus1977:) Ja sie juz żegnam, musze szybciutko cos kończyc a potem do domku na upragniony weekend:) Do poniedziałku, miłego weekendu, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dorotko! Miłego weekendu. Szkoda,że wiekszośc już opuszcza forum i odezwie sie dopiero w poniedziałek:( Witam Cie tigrus! jesteś szczęsciarą bo masz już maluszka:) Wszystkiego dobrego Wam życzę:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jeszcze :) a net mam w dumku wiec bede zapewne się pojawiała :) a co wszystkie dziewczyny tak wczesnie dzisiaj uciekają?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja dzis jakos kiepsko sie czuje boli mnie glowa i chce mi sie spac chociaz sie w nocy wyspalam to nadal jestem spiaca a co u Was ?? ------> do malwy30 sprawy zalatwiona zrobilam tak jak mowilas wszystko jest juz ok :) dzieki za dobre rady i ze bylas wczoraj Dziewczyny nie rozmawialam z Impersona bo znalazlam pozniej to forum ale trzymam za nia kciuki i za jej dzidziulka (zapytam tylko ktory to tydzien u niej ) 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to dla wszystkich dziewczyn ------> do awe moja siostra miala tak samo identycznie z testem pokazala sie jedna mocna i jedna slaba kreseczka:( i po 2 tygodniach zrobila znowu i wyszlo juz wyraznie ciaza:) ma teraz te dwa testy zostawione na pamiatke a ja mam dwie siostrzenice blizniaczki pa pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
DO TIGRUS 1977 A CO TO ZA METODA DWU WSKAŻNIKOWA ??? POPROSZĘ O DOKŁADNY OPIS :)) JESTEM JUŻ TYM WSZYSTKIM TROCHĘ ZNIECHĘCONA STARAMY SIĘ OD SIERPNIA I ZAWSZE WYDAWAŁO MI SIĘ ŻE JAK TYLKO SIĘ NAMYŚLĘ NA DRUGIEGO BOBASKA TO BEDZIE TO BEZ ŻADNYCH PROBLEMÓW, A TU Z MIESIĄCA NA MIESIĄC WYDŁUŻA MI SIĘ CYKL I NERWOWO TEŻ MNIE TRAFIA :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, przepraszam, że dopiero piszę, ale info o Impersonie znalazłam na topie TERMIN W GRUDNIU chyba na 67 stronie, ale nic więcej tam dziewczyny nie piszą. Mam nadzieję, że będzie dobrze 🌻 Zmykam niestety już, pozrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasienko! Ja jestem, ale siedze po cichutko bo widzę,że nikt nie zagląda. Co porabiasz w piatkowy wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Gorace powitanka:) Co slychac?? Kobitki,jeszcze tylko 6 dni:)Huuuuuuuraaaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obijam sie na maxa. jestem dzis w 5dc a jajnik dalej pobolewa, od jajnika prawrgo boli mnie prawa noga. Może mam zapalenie jajnika, chyba po Nowym roku (czyli w styczniu) wybiorę się do gina. Strasznie nie lubie chodzić do ginekologa. Poza tym teraz musze sobie jakiegoś wybrać a nie mam pojęcia jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dioda! Dlaczego wszystkie zniknęłyście? Gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Jestem,jestem:DTak sie włócze po necie:)Czytam sobie ciekawostki na bajbusie,jak ostatnio pisalam opetala mnie mania planowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedz prosze o swoich planach i marzeniach związanych z dzidziusiem, chętnie posłucham!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedz prosze o swoich planach i marzeniach związanych z dzidziusiem, chętnie posłucham!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Dlaczego ta kafeteria tak wolno chodzi?? A co do planow,to chyba przeloze je na wiosne:)sama nie wiem.Pokierowalam sie chyba za bardzo ta tabelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Ciebie tez fataknie działa kafeteria? U mnie koszmarnie wolno. http://www.bajbus.pl/index.phtml?ids=niezbednik&kat=porady Mimo,że mam okres to może... Tak jak ostatnio mówiła Paula że jedna miesiączka w cZasie ciązy to częsty przypadek.... Nie chce się nakręcać bo sama za bardzo w to nie wierzę, ale cierpie na bezsenność, tzn budze sie często w nocy do ubikacji (częste oddawanie moczu) i nie mogę zasnąć, krzyz daje mi popalić cały czas no i ten nieszczęsny jajnik. Piersi bo.ą mnie również mimo,że mam okres a to u mnie nie jest normalne, bolą mnie tylko przed. Zmęczenie i mnóstwo innych dolegliwości mogłabym wymienić. Co Wy na to? tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Hmmmm........moze to naprawde ciaza:)Chociaz ja przyznam ci sie szczerze za bardzo w to nie wierze....Pomysl,okres to oczyszczenie macicy,wiec dzidzia nie moze tam sie zaczepic:(To moje zdanie.Owszem,plamienie tak,ale nie normalny okres! Strasznie chcialabym miec dziewczynke:)Staram sie nie nastawiac,bo cudniusi bylby takze chlopczyk w malutkich jeansowych ogrodniczkach i adidasikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Ta kafeteria to tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie bardzo w to wierzę ale odrobine nadziei zawsze mozna mieć.Lżej człowiekowi na duszy wtedy:) Ja zawsze chciałam dziewczynką i tak mi zostało chociaz wiadomo,że z chłopczyka tez byłabym bardzo zadowolona. Wuygląda na to,że z objawów ciążowych to tylko rosnący brzuch jest pewny, reszta może się przytrafić bez ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Zycze Ci z calego serca,zeby pod twoim serduchem był słodki maluch:) Chyba zaraz stad wyjde,zeby sie nie denerwowac!!!!!Moze rano bedzie lepiej chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dioda za przemiłe życzenia! Ale niestety tez w to nie wierzę. Mogłoby pijawić się krótkie plamienie a nie długi 5-dniowy obfity okres. No cóż wszystkie wiemy,że jak się nie udało tym razem uda sie nastepnym! Szkoda,że uciekasz. kafeteria wnerwia to prawda. W takim razie do usłyszenia jutro! Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Dobrej nocki:) Niedługo swietaaaaaaaaaaa:D Juz sie nie moge doczekac:) Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa! Słodkich snów o małym bajbusku:) Jest jeszcze ktoś? Chętnie pogadam. jutro sobota, nie chce mi się iśc spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Ja bym chetnie pogadala:(Nie mam jednak do tego cierpliwosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Oczywiscie do kafeterii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie musimy ćwiczyć cierpliwośc dla naszych przyszłych dzieciątek:) Po twojej podpowiedzi teraz ja latam po necie i wyczytuje o objawach ciąży, dolegliwościach i o tym jak to jest z miesiączka w tym czasie. Wiele rzeczy się zgadxa, ale tak mam chyba zawsze. Zresztą większość z nas ma objawy, które niestety nie zwiastują ciąży a powinny. Tez cieszę się,że niedługo święta:) A dziś cieszę się z tego,że jutro sobota:) Ja w ogóle umiem cieszyć się drobnostkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×