Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość anuska
Czesc! Moze Was napelnie troche nadzieja, ja zrobilam dzis tescik i wyszedl pozytywnie. W srode ide do lekarza prawdopodobnie jak mi sie uda z pracy wyrwac, bo u mnie to niesamowity problem.A potem to juz nie napisze co im powiem jak mi sie wszystko spelni. ladnie mowiac to adieu!!!!!A swoja droga to moze wiecie jak to zrobic zeby dostac L4? Bo u mniw w zakladzie moge tylko przy kompie pracowac a to podobno kobietom w ciazy jest zabronione? Tak czy inaczej sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
No no meg, nic nie mówię, bo nie zapeszam, ale kto wie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
anuska GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak trafisz do normalnego lekarza i powiesz o co chodzi i dodatkowo pomarudzisz to napewno dostaniesz L4 , przecież zawsze możesz się źle czuć :)) u kobiet w ciąży wszystko jest możliwe :)) jakoś się nie nastawiam nie chcę , bo znów będzie mi cholernie przykro , z wiosny zrobiła się już jesień dla ew dzidzi więc pare miesięcy nie robi mi już różnicy , nie chcę być "brzuchatką " w lecie raz byłam i więcej wole nie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki ❤️ Witam serdecznie, wpadłam tylko się przywitać. Impersona, moje gratulacje 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myszko , dziewczyny mają rację, takie rozstanie dobrze Wam zrobi, będziecie za sobą tęsknić jak nastolatki i przytulać się tak samo :D i dzidzia murowana :D:D:D Estello, Tobie to ja zazdroszczę tej ochoty :O, bo u mnie to z tym ostatnio słabiutko, i jak tu w takich warunkach starać się o dzidzia???:D:D:D Meg 33- więc może to jest TO???? Zmęczenie, senność, apetyty i piersi...:D:D:D Oby!!! A jeśli, to nie ciąża, to zrób badania na prolaktynę, bo wyciek z piersi może świadczyć o tym, że jest podwyższona- u mnie tak jest:O Wszystkie dziewczynki pozdrawiam i całuję 🌻pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
A w ogole to Wam powiem, że bez ciazy tez mam ogromny brzuch! i sie czasem zastanawiem jak ja bede pozniej wygladac! ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Malwa - już sie poprawiam :-) TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 35 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........15............Zuzia......98 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................15.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ................. ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 35 tydzień.........Kamila....................Strzelec...........19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym jutro umówiłam się w końcu do lekarza - bo to już lekka przesada - to choróbsko za długo sie u mnie panoszy.Ale jeżeli dostane antybiotyki to raczej nici z przytulanke - no właśnie - czy jak sie bierze antybiotyki to raczej nie wskazane jest przytulanie - czy tez nie ma żadnych przeciwskazań. Wie może która z Was ? Poza tym gratulacje dla Anusi i dzięki za miłe słówka pocieszenia :-) Meg - może to już to ? Trzymam kciuki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Meg,u mnie tez czasem z piersi saczy sie wydzielina i powiem Ci,ze pachnie jak mleko:) Bylam na USG,wiec jestem spokojna.Pani doktor powiedziala:Typ tak ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Oczywiscie ;ten typ tak ma:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
hej ale sie zaludniło na kafeterii, pozdrawiam wszystkich składam gratulacje meg, trzymam kciuki, bedzie dobrze, papatki, ide lulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Gratki dla anuski oczywiście, przecinek mi zżarło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Gratki dla anuski oczywiście, przecinek mi zżarło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:). Dawno sie nie pokazywałam, ale czytam was regularnie. Gratulacje dla Impersony wielkieeee!!!!! Sylwia ciesze sie ze w koncu sie ułozyło i jestes szczęsliwa:D Meg tez nie chce zapeszac ale trzymam kciuki aby małpy nie było:) Paula ja tez czekam na Twój wynik, jestem ciekawa, ja tez mam podwyzszona prolaktyne, ale łykam tableteczki. Estella nasi mezczyzni chyba sie zgrali bo moje kochanie tez chlapie bez namysłu:O Chce wam złożyć zyczenia noworoczne, aby sie spełniły wszyściotkie:D Ja wybawiłam sie w sylwestra za wszystkie czasy i jaszcze szumi mi w głowie hihihi:P Nie wiej jak bedzie dalej w moim zyciu osobistym, ten rok wszystko okaze, wyjasni, ale nie mam najlepszego nastroju i jest trochę lipy, no ale cóż wszystko sie okaze, dopada mnie coraz wiecej wątpliwości:( Całuski dla Was serdeczne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY Zycze Wam szczescliwego nowego roku i spełnienia wszystkich marzen Przepraszam kilka dni mnie nie bylo ale juz jestem i mam nadzieje ze teraz bede czesciej bywac na naszym topiku chociaz moze wroce juz do pracy bo konczy mi sie L4 Gratuluje wszystkim ktore dorobily sie fasolek Mam nadzieje ze tym ktorym sie jeszcze dwie kreseczki nie pokazaly pokaza sie w nowym 2005 (i mi rowniez ) Pozdrawiam pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Dawno mnie tu nie było. Wczoraj miałam jeszcze wolne i niestety nie miałam dostępu do kompa. Dzisiaj nadrobiłam wszystkie zaległości. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2005 DLA WSZYSTKICH STARAJĄCYCH I BRZUCHATKÓW!!!!!!!!!! wyniki prolaktyny miałam juz w piątek ale na sam koniec pracy i nie miałam już jak wam napisać. Ja juz sama nic nie wiem z tego ponieważ piersi mnie bolą i swędza nadal i cały czas mi cos z nich cieknie a wynik prolkatyny jest w jak najlepszej normie!!! Sylwia moje gratulacje cieszę się że w końcu ci sie ułożyło. Impresona moje gratulacje - niech synek chowa się zdrowo!!!! No i oczywiście gratulacje dla pozostałych dziewcząt którym wyszły dwie kreseczki!!!! Rok 2005 jest naszym rokiem - rokiem ogrodniczek!!!!! Zobaczycie zasdzimy nasze fasolki!!!!!! Dziewczyny czy dzisiaj ktoś pracuje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) widzę że w nowym roku mamy sukces :) anuska gratulacje :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 35 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........15............Zuzia......98 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................15.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ................. ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 35 tydzień.........Kamila....................Strzelec...........19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku...........Przede wszystkim zycze dużo zdrowia, optymizmu no i upragnionych dzidziusiów..............wszystkiego dobrego dla Pań, które dowiedziały, sie że zostana mamami.......Duzo zdrowia i wytrwałosci dla tych większych juz brzuszków.........oraz 2 kreseczek dla bywalczyń tego forum........ Ja jeszcze nie urodziłam, chociaz torba juz do szpitala spakowana. Moja córeczka jest bardzo grzeczna i wszystko wskazuje na to że wytrzyma do 10 stycznia!! Bardzo bym sie z tego cieszyła. Pomimo tego, iż mogę urodzic w kazdej chwili nadal chodze do pracy, mało tego jezdze samochodem!!! Lekarz stwierdził, że jesli sie dobrze czuję, to nie ma sensu w domu czekac na poród. To byłby większy stres dla mnie. Mam jednak nadzieję ze, że Emileczka poczeka do 10.01.2005. Wtedy to juz umawiamy sie na poród wywoływany. Mateczko- co U Ciebie- miałas rodzic zaraz po Nowym Roku- mam nadzieję z Tobą i malenstwem wszystko ok!! 36 tydzien (juz chyba)- a jak Ty sie czujesz i Twoja dzidzia??? Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku...........Przede wszystkim zycze dużo zdrowia, optymizmu no i upragnionych dzidziusiów..............wszystkiego dobrego dla Pań, które dowiedziały, sie że zostana mamami.......Duzo zdrowia i wytrwałosci dla tych większych juz brzuszków.........oraz 2 kreseczek dla bywalczyń tego forum........ Ja jeszcze nie urodziłam, chociaz torba juz do szpitala spakowana. Moja córeczka jest bardzo grzeczna i wszystko wskazuje na to że wytrzyma do 10 stycznia!! Bardzo bym sie z tego cieszyła. Pomimo tego, iż mogę urodzic w kazdej chwili nadal chodze do pracy, mało tego jezdze samochodem!!! Lekarz stwierdził, że jesli sie dobrze czuję, to nie ma sensu w domu czekac na poród. To byłby większy stres dla mnie. Mam jednak nadzieję ze, że Emileczka poczeka do 10.01.2005. Wtedy to juz umawiamy sie na poród wywoływany. Mateczko- co U Ciebie- miałas rodzic zaraz po Nowym Roku- mam nadzieję z Tobą i malenstwem wszystko ok!! 36 tydzien (juz chyba)- a jak Ty sie czujesz i Twoja dzidzia??? Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lusiu :) ja również życzę Tobie i reszcie dziewczyn duuużo zdrówka i pozytywnego nastawienia :) A czy w tym stanie praca Cie nie męczy za bardzo?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zostałam sama na placu boju, dziewczyny czy któraś się pokaże?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
mogę sobie popłakać ? chyba zwieszę staranka, wnerwiłam się na męża na amen i nie będzie dzidzi!!! już piszę dlaczego, mój mąż jest typem "sportowca", nie potrafi żyć bez ćwiczeń i siłowni. Dzięki temu super wygląda :-) ale, chyba mu się coś w głowie poprzestawiało :-o bo ciągle mu się wydaje, że kiepsko wygląda, musi więcej ćwiczyć (ćwiczy cztery, pięc razy w tygodniu) i aby poprawić formę powienien brać suplementy. Powiedziałam mu, że jeśli będzie łykał tą chemię (nie są to żadne koksy ani sterydy ale odzywki dla sportowców, co jak wiadomo jest samą chemią - on tak nie uważa, twierdzi, że jest to wyselekcjonowane pożywienie)), to nie będzie dzidziusia. Skąd ja mogę wiedzie jaki to będzie miało wpływ na dzidziusia. Zgodził się z wielkimi oporami. Minęły 3 miesiące fasolki brak, a on jęczy, że musi przymować suplementy bo mu forma spada. "Pozwoliłam" mu pić białko serwatkowe, bo stwierdziam, że w sumie jest to chyba nieszkodliwe. W końcu to wyciąg z serwatki. Byłoby ok, gdyby nie to, że wczoraj zauważyłam, że dokupił sobie HMB, kolejne świństwo na zwiększenie siły i masy! Nerwy mi puściły, darłam się na niego, że jest nieodpowiedzialny i egoistyczny i widocznie nie dorósł do roli ojca, skoro nie stać go na poświęcenie! I że zawieszam staranka, a on niech sobie dba o wygląd i zostanie zgnuśniałym starcem bez dzieci. Mój mąż twierdzi, że wyczytał, że takie srodki nie szkodzą, ale gdzie on to wyczytał! na forum dla mięśniaków, gdzie wypowiadają się sterydowcy?! ja wolę nie ryzykować. Więc zawieszam starnka, chyba , że mój "odpowiedzialny" mąż zmieni zdanie...jestem taka wmerwiona, że aż się we mnie gotuje! super rok się zaczął :-( a akurat dziś przypada teoretycznie szczyt mojej płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella bardzo mi przykro, ale myśle że przemyśli to i odstawi te wszystkie wspomagacze, zobaczysz, dobrze będzie :) To w końcu facet to musi widocznie mieć więcej czasu :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
wątpię żeby odstawił, ona ma już 35 lat! i chyba mu odbiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella możesz sie oberazić, być oschłą może się zreflektuje że to poważna sprawa, nie znam go to nie wiem co podziała Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a ja wolę być ostrożna, zresztą zawsze byłam. Bo jakbym zaszła w ciążę i nie daj boże byłoby cos nie tak z fasolką, to widomo, że pretensje miałabym w pierwszej kolejności do męża. A to nie wróżyłoby dobrze naszemu małżeństwu :-( ok, nie marudzę a mąż przesyła mi teraz wiadomości o tym hmb, chyba chce mnie przekonać, ale nic z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estella
Podejdź do gina, powiedź mu o tych wszystkich wspomagaczach męża i niech Ci da na kartce swoją opinie i zalecenia. Ciężko coś takiego będzie zbić danymi z internetu, napisanego przez jakiegoś mięśniaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miało być do Estella
Przepraszam, nie chciałam się podszywać pod Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Hej dziewczynki:) Malwa 30 i Olala dzieki za pocieszenie:):):) Dziewczyny dzieki wam jakos sie trzymam:) Anuska wieeeeellkieeee grztulacje:) pieknie nam roczek zaczęłaś:):) Powiem wam że macie rację co do mego męża jest teraz strasznie wylewny wprawdzie przez komórke ale to zawsze coś niż nic.Wczoraj łączyliśmy sie chyba 10 razy!! i coraz lepsze wyznania tak że powiedziałąm że jak przyjedzie (albo w tą sobotę albo w przyszły piatek) to go...zgwałce:)hi hi Jak to jest jak jest daleko to chcica się włacza od razu:) Mężuś i ja zresztą też doszliśmy doo wniosku że ten wyjazd nam uzmysłowił jak mocno sie kochamy ....... Estelko może z mężem to przejściowe kłopoty? ale dobrze że mu to wszystko wygarnęłaś to może dziś przemyśli sprawe i dojdzie do dobrych wniosków. A nie jest mu przykro jak jego młodsi koledzy mają dzieci a on nie? jak on do togo podchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
włąsnie mąż bombarduje mnei niesamowitą ilością artykułów dotyczącyh wpływu suplementów na organizam. A ja postanowiłam tak jak Kasiu napisałaś, być oschła. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×