Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Co do badań to ja też nie za bardzo jakieś tam robię, miałam cytologię jakiś czas temu. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
cześć dziewczynki ,witam nowe koleżaneczki :)) @ nie ma, chociaż co chwila wydaje mi się że zaraz będzie , brzuszek pobolewa jak nie pójdę do łazienki ;) biuścik "na pompowany " humor po pochłonietej wątróbce z surówkami uległ wyrażnej poprawie :)) jesze jurto i w sobotę sie wielkie testowanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej wszystkie pytające o badania prolaktyny, byłam u mojego gina, który powiedział, że prolkatynę mam badać między drugim a piątym dniem miesiączki, a mój ukochany ma lecieć na badanka jak będzie miał tydzień wstrzemięźliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
A poza tym babki dbajcie o siebie, może sie okazać, że przyczyna nie zachodzenia w ciążę jest mało istotna i prawie natychmiast usuwalna, a Wy, nie wiedząc o niej, marnujecie czas, babki, czas do gina, i brać folik, dla bezpieczeństwa przyszłego malucha!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
ja właśnie też miałam wysyłać mężula na badanka jak nic w tym miesiącu nie wyjdzie ; 4-5 dni postu , tydzień to za dużo , tak twierdzi androlog u którego był , a on chyba się wyznaje na tym , i czytalm też że dziewczyny pisały że duża różnica wychodzi pomiedzy badaniami z 4 -5 dniowym postem a 7 dni , i androlog zalecał też mężulowi regularny seksik co 4 dni , dużo soczków i kazał zrobić też wszystkie badania ogólne w tym cukier bo zachwiania poziomu mają wpływ , ale na razie czekamy i jak przyjdzie @ to w przyszłym tygodniu "chłopaki idą się badać " :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hi hi, u mojego mężunia to chłopaki idą badać się wtedy kiedy ja na prolaktynkę, no to teraz już nic nie wiem, dlaczego mojegmu mężowi kazał tydzień czekać? To bez sensu jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej, meg, jakiego @??????????? Nie ma i już, kochana, i pewnie nie trzeba będzie badać, trzymam mocno kciuki, oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Odświeżam tabele TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................cierpliwie czekam Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ................. ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.... m0nika1976......Monika.....................lew..............28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
jakoś nie mogę w to uwierzyć, chociaż wczoraj siedzimy w samochodziku i gadamy , ja mówię że chyba bedzie czyn społeczny dla chłopaków a mój mąż pyta @ jest , ja że nie a on stwierdził że pewnie nie będzie czynu społecznego , chociaż nic mu jeszcze nie mówiłam o swoich przypuszczeniach , bo się boję jak znowu nic ?! ale wiecie co ostatnio słyszałam że Aida ta wróżka mowiła że ten rok ma być wyjątkowo płody i dożo szczęścia przynoszą 5 , a mój mężuś jest z maja więc zobaczymy ;) a tak sobie przypomniałam że kiedyś byłam u wróżki i ona powiedziała ze drugie dziecko urodzę jak będzie jeszcze ciepło , wtedy to się trochę uśmiałam , bo nie miałam takich konkretnych planów dzidziusiowych , a później mnie naszło tak strasznie :))) malwa zróbcie to badanie z 4 dniowym postem , pytałam znajomego genetyka dlaczego tyle dni a on twierdzi że wtedy wychodzą najbardziej prawdopodobne wyniki , jest najlepszy obraz ruchliwości , ilości i ew. wad w budowie , ale ja niestety nie znam się na tym :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej meg, dobra, nie rozumiem, czemu miało być siedem dni? licho wie, ale cztery wystarczą, w sumie i tak przytulanka są po prostu i zwyczajnie częste, więc co to za badanie, jak liczą się te, które są na świeżo, z przerwą np dwudniową? koniecznie napisz o wyniku testowania, jak się cieszę, że to tylko dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
nie wiem , czemu 7 ale nawet na zdrowy rozum to ktoś kto chce mieć dzidziuśka , stara się częściej niż raz w tygodniu :)) a częściej w dniach płodnych , wiec "przeposzczony" wynik może być nie obiektywny , a poza tym to i tak nie wiadomo czy te wyposzczone zadzialają czy te spontaniczne :)) i wyluzowane do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka wczesniejsza
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 35 tydzień.........Kamila....................Strzelec...........19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miłe Panie!!! Anuska moje gratulacje!!!!!!!!!!!!🌻 🌻 🌻 Estello pytałaś, skąd wiem, że mam cykle bezowulacyjne, otóż mierzę temperaturę i jest to widoczne, brak skoku temperatury, dopiero w 21 dc, więc to za późno, za krótki okres wysokiej temperatury nawet, gdyby doszło do zapłodnienia, to jajeczko się nie zagnieździ. No i też zawsze w czasie owulacji miałam bóle jajników, teraz nic, nie mam też śluzu, może to jakieś zmiany hormonalne po ciąży, ale troche się już ty martwię, bo taka suchość utrudnia nawet staranka...:O U mnie 12 dc, mierzę temp, biorę duphaston, postanowiłam brać w tym miesiącu tak, jak kazała mi gin od 12 dnia przez 3 tygodnie, a potem zrobić test ciążowy i jeśli nie będzie ciąży, to zrobić przerwę na okres, tylko, że jeśli nie będę miała owulacji, to nic nie da duphaston, spróbuję, zaryzykuję, może akurat się uda. Lusia to pewnie już tylko czeka na Emileczkę, już niedługo...Powodzenia Lusiu!!!!!❤️ I ciekawe jak takm Impersona i Kuba się miewają, mam nadzieję, że Impersona się niedługo odezwie... ❤️ Buziaki dla Was Wszystkich, pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miłe Panie!!! Anuska moje gratulacje!!!!!!!!!!!!🌻 🌻 🌻 Estello pytałaś, skąd wiem, że mam cykle bezowulacyjne, otóż mierzę temperaturę i jest to widoczne, brak skoku temperatury, dopiero w 21 dc, więc to za późno, za krótki okres wysokiej temperatury nawet, gdyby doszło do zapłodnienia, to jajeczko się nie zagnieździ. No i też zawsze w czasie owulacji miałam bóle jajników, teraz nic, nie mam też śluzu, może to jakieś zmiany hormonalne po ciąży, ale troche się już ty martwię, bo taka suchość utrudnia nawet staranka...:O U mnie 12 dc, mierzę temp, biorę duphaston, postanowiłam brać w tym miesiącu tak, jak kazała mi gin od 12 dnia przez 3 tygodnie, a potem zrobić test ciążowy i jeśli nie będzie ciąży, to zrobić przerwę na okres, tylko, że jeśli nie będę miała owulacji, to nic nie da duphaston, spróbuję, zaryzykuję, może akurat się uda. Lusia to pewnie już tylko czeka na Emileczkę, już niedługo...Powodzenia Lusiu!!!!!❤️ I ciekawe jak takm Impersona i Kuba się miewają, mam nadzieję, że Impersona się niedługo odezwie... ❤️ Buziaki dla Was Wszystkich, pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY Witam monike1976 oraz monie81 Chce powiedziec ze trzymam kciuki za dziewczyny testujace oby byly dwie krechy ja mam nadzieje ze dostaniemy wkrotce dobre wiadomosci od Meg Pozdrowienia :) Umnie teraz chyba nic nie bedzie czuje ze zaczynaja sie dni płodne a moj mezulo na nocki pracuje wiec wiecie nici z wariacji ale jestem nastawiona pozytywnie na wszystko co sie stanie Pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn i dla malwy30 ktora jest naprawde pokrewna dusza 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY Witam monike1976 oraz monie81 Chce powiedziec ze trzymam kciuki za dziewczyny testujace oby byly dwie krechy ja mam nadzieje ze dostaniemy wkrotce dobre wiadomosci od Meg Pozdrowienia :) Umnie teraz chyba nic nie bedzie czuje ze zaczynaja sie dni płodne a moj mezulo na nocki pracuje wiec wiecie nici z wariacji ale jestem nastawiona pozytywnie na wszystko co sie stanie Pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn i dla malwy30 ktora jest naprawde pokrewna dusza 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a coż tu takie pustki co :) wszystkie poszły na przytulanki?? :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale kafeteria fatalnie chodzi. Dobiero zobaczyłam Wasze \"świeże\" wypowiedzi. ja zaraz wybieram sie spać , bo jutro do pracki, ale fajnie że jutro piątek. Trzymam kciuki za meg aby jej w sobotę test pozytywny wyszedł. U mnie zaczął się ból piersi, nie mówiąc o nieustannym bólu podbrzusza. Cały czas mnie kuje i ciągnie cos w tych okolicach. Co do testowania, to myslę że nie dane mi będzie w tym miesiącu. Po test sięgnę najwcześniej 18 stycznia. Tak chciałabym byc w ciązy... jednak im dłużej to sie przeciąga to boję się czy sobie poradzimy i w ogóle mam takie swoje rozterki... Dlatego kończę. Do jutra! PA PS. Humor mam dobry,żeby ktoś sobie nie pomyslał że jest inaczej.... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina - przepraszam ale wczoraj byłam strasznie zakręcona i na końcu nie podałam ci moich danych do wyliczenia tych dni! Juz podaje i z gory bardzo dziękuję Paulina ur.13.10.1981r. wtorek godz. 14.10 Poznań A tak w ogóle to pozdrowienia dla wszystkich starających się!!!! Witam nowe forumowiczki!!!!! Meg nie będę ci jeszcze gartulować żeby nie zapeszać, ale trzymam mocno kciuki i myślę że to jednak to, że sie udało i czekam na twoje testowanie. Pisz od razu. Mam pytanko. Ok 6 lat temu maiła wymrażana nadźerkę, czy to może być też moim powodem trudności zajścia w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Paula! Ja jestem już w pracy i bardzo się cieszę,że już piątek:) Co do nadżerki to nie mam pojęcia. ja nadal mam swoją. Raczej, bo nic z nią nie robiła. Podobno często zdarza się,że nadżerka goi się sama jak kobieta jest w ciązy,więc nie sądzę aby wymrożona nadżerka mogła sprawiać kłopoty z zajściem w ciążę! Nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................cierpliwie czekam Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ................. ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.... m0nika1976......Monika.....................lew..............28 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczynki!!! Ja tez jestem juz w pracy:)) Nareszcie piątek:))) 2 dni wolnego! świetnie!!! co do nadżerki Poula to ja też miałam wymrażaną około 6 miesięcy temu i u mnie to skończyło sie na jednym smarowaniu i znikneła!!! Nie sądze że nadżerka jest problemem ona raczej nie ma nic wspólnego z zajściem w ciąze przynajmniej mój lekarz tak mówił! Ona może być tylko groźna jak zaczenie sie z niej robić stan zapalny co może doprowadzić do powstania raka!! Nie martw sie!!! Aod kiedy starasz sie zajść w ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczynki!!! Ja tez jestem juz w pracy:)) Nareszcie piątek:))) 2 dni wolnego! świetnie!!! co do nadżerki Poula to ja też miałam wymrażaną około 6 miesięcy temu i u mnie to skończyło sie na jednym smarowaniu i znikneła!!! Nie sądze że nadżerka jest problemem ona raczej nie ma nic wspólnego z zajściem w ciąze przynajmniej mój lekarz tak mówił! Ona może być tylko groźna jak zaczenie sie z niej robić stan zapalny co może doprowadzić do powstania raka!! Nie martw sie!!! Aod kiedy starasz sie zajść w ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) uaktualniłam tabele III, jaky jakieś błędy były to od razu przepraszam :) co tam u Was słychąc w ten weekendowy dzień :) ja humor dzisiaj mam całkiem dobry ... na szczęście :) Hej Paula, Soul, monia, ja też juz w pracy juz siedzę :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja też jestem :-) ginekolog mówiła mi , że są dwie szkoły leczenia nadzerki - jedna, że nadżerkę leczy się po urodzeniu dziecka i druga - leczy się ją, wtedy kiedy występuje , niezależnie od tego czy kobieta rodziła czy nie. I są dwa rodzaje nadżerki - jedna to taka jak moja, czyli niewykształcenie właściwej śluzówki i druga, uszczerbek w śluzówce, który pojawił sie pod wplywem jakiś czynników, Ginekolog mówiła mi , że występowanie nadżerki nie ma wpływu na zajście w ciążę. Ale i tak mnie zastanawia i niepokoi, czy małe blizny powstałe po leczeniu nadżerki, moga utrudniać zajście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasieńko, Monia! jak tamk czytam o Waszych rozterkach związanych choćby z nadżerkami to zaczynam sie poważnie martwić swoja głupotą. Staram sie o dziecko a nie dbam o zdrowie najważniejszego \"organu\" w tym momecie. Po zakończeniu @ (tfu, tfu;) ) koiecznie szybko lecę do lekarza.... Ależ ze mnie leniuch, aż nieładnie, dorosła kobieta a tak nieodpowiedzialna. Dziewczyny należy mi sie opieprz! Fajniutko,że dziś piątek. ja nadal zmagam się z bezsennością, choć w mniejszych rozmiarach. jedna o której bym nie wstała boli mnie głowa. Zaraz dzień będzie dłuższy to mam nadzieję,że wszystkie dolegliwości znikną. Dzis tez boli mnie prawy jajnik i mocno piersi. To pewnie przed @.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a wogóle to dziś obudzołam się z przekonaniem, że jestem już w ciąży :-) nie mam zupełnie pojęcia dlaczego. Może dlatego, że jajnik mi sie bardzo daje we znaki, co mnie cieszy, bo przynajmniej jest jakaś nadzieja, że jest lub była owulacja :-) a może to moje upragnione ziarenko :-) no cóż cierpliwie zaczekam jeszcze dwa tygodnie. A dziś idę na imprezke firmową :-) zabawię się trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×