Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość estella
Dziurawiec jest jednym ze składników mieszkanki dzidziusiowej :-) na zdrowie! Dorotko, a ty będziesz piła ziółka? Bo na Bocianie, zaciązyły dziewczyny, które miały naprawdę poważne problemy hormonalne, właśnie po ziółkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Dziurawiec jest jednym ze składników mieszkanki dzidziusiowej :-) na zdrowie! Dorotko, a ty będziesz piła ziółka? Bo na Bocianie, zaciązyły dziewczyny, które miały naprawdę poważne problemy hormonalne, właśnie po ziółkach zaciążyły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Własnie sie zastanawiam nad ta mieszanka, nie mam oporow do picia ziółek, tylko muszę sie zmobilizowac zeby skompletowac sobie taka mieszankę:) Dziurawca zaczęłam pic, bo ostatnio mocno szwankował mi układ trawienny, ciagle miałam mdłości, bolesne skurcze po jedzeniu, lekarz rodzinny bez badań przepisał mi jakiś lek Omar, a kumpela poradziła, zebym piła dziurawca. I faktycznie pomaga, a na dodatek wycisza mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Aga dzięki za pocieszenie. Ja też wierzę,że babci jest tam dobrze, jest ze swoim mężem, który czekał już na Nią kilkanaście lat i na pewno jest szczęsliwa. W dodatku będzie o mnie dbać i pamiętac o ukochanej wnusi:) Ja jestem własnie w 15 dc. Przed wczoraj i wczoraj poczyniliśmy staranka, coby miesiąca nie zmarnować;) Nie zawsze mam ochotę, ale szkoda mi czasu. Niby nie mam fioła na punkcie dziecka, ale tak bardzo chcę,że szkoda marnować okazji. Ciekawe czy na Walentynki dostanę prezent od losu. Nie mam wielkich nadziei. A jutro...nareszcie idę do gina. Czas najwyższy. Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki i cisza jak makiem zasiał, czyzyście wszystkie się szykowały do Estelli na ziółka?? :) :) :) :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Miałam zablokowany komputerek, wracam a tu takie pustki:( :( Strasznie boli mnie dzisiaj głowa, chyba za bardzo sie wczoraj przejełam wizyta u ginka i niusami dzisiaj rano w pracy:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Kasia remont idzie jak burza, ale ja szybciej sie wprowadzę bo mniej wiecej za dwa tygodnie:), cały czas pomagam i nie mam czasu zbytnio posiedzieć z wami i kawki sie napic przy pogaduchach:), ale sama wiesz jak to jest kiedy sie już chce prywatności. mam humorek lepszy niż wczoraj:), pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety a Ty skąd jestes?? Mieszkanko czy dom wykańczasz?? jesli juz pisałaś to przepraszam, bo pewnie zapomnialam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Miałysmy pic kawe kolo 17, a jest juz po;)No jak kobitki;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Miałysmy pic kawe kolo 17, a jest juz po;)No jak kobitki;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Kobietki:) Wkońcu zasiadłam w swoim wygodnym foteliku i zmęczyłam :D Wasze dzisiejsze pogaduchy :D Właśnie wróciłam z Poznania, zjadłam obiadek i co ja tu czutam??? Umawiacie się na kawę beze mnie:( Gdybym wiedziała, to przyjechałabym prosto z Poznania, bo teraz to już musiałabym jechać z Wrocławia :) Dorotka, miło mi że się o mnie pytasz:D Trochę mnie zaniepokoiły dzisiejsze wieści o Twoich hormonkach :( Powiedz mi jak to mozliwe, że estradiol jest wysoki a brak pęcherzyków? Z czego to wynika??? Estella, no to wkońcu mam jakis gotowy przepis na te ziółka:) A jak czytałaś o tej dziewczynie co od razu zafasolkowała, to nie wiesz przypadkiem ile się starała , zanim zaczęła je pić? Co do samochodu, to napewno będzie jeszcze jakaś okazja i zakupicie sobie super furacza :D Tweety i Kasia, ja urządzanie swojego mieszkania nie wspominam najlepiej. Sypiałam wtedy po 4 godz. na dobę, bo mieliśmy tylko 1 miesiąc do wyprowadzenia się z wynajmowanego, ale się udało. Co prawda - padałam na pysk :D Ale Wam się chyba nie pali, więc wszystko sobie spokojnie przemyślcie i urządzajcie się milutko :D Soul, tak sobie pomyślałam, że znam historie, kiedy para starała się o fasolkę i nagle ktoś bliski umierał w rodzinie, a tu nagle okazywało się że dziewczyny zaszły w ciążę. To trochę jakby życie za życie... Nie wiem, czy mądrze myślę, ale może to właśnie teraz Ci się uda??? :D Życzę Ci tego z całego serca:) Kasia, Aga, Paula, Dioda i inne laseczki życzę Wam wszystkim miłego wieczorku :D:D:D A ja musiałam przełozyć wizytę z jutrzejszej środy na przyszły poniedziałek, bo jak @ mnie zalała, to się nie może skończyć :( Wczoraj chyba pierwszy raz czułam się tak osłabiona i obolała... Może to właśnie świadczy o tym niedoborze progesteronu??? W każdym razie niedługo to sobie sprawdzę :) Czas zmienić mój wpis w tabelce - niestety nie w 1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabele
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA Kamcia ..........20.01.....URODZIŁA....... ZUZIĘ......................... Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?............?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabele
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce. tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................4 m-ce Mysza29...20.01.....26-28..........17.02........................4 m-ce Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................26 m-cy paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 ..................... Paula23......17.01....28-29........połowa lutego................. monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......23.01.......29.............20.01........................22 m-ce Silve25......24.12......30-32.......po 24.01......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabele
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25...........Sylwia.......................Waga................25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamol
La bambas-dzięki za odpowiedź. Poczynimy staranka tak jak podsuwasz pomysł. Myślę, że za mało (za rzadko) się przytulamy. Dorota 27, Tu Kasia Jestem w trakcie realizacji zakupu mieszkania. To byla szybka decyzja. dziś zobaczone jutro kupione. Tylko formalności trwają długo. Ale wiecie co dziewczyny.??? Kupujemy mieszkanie po b. młodym małżeństwie (w naszym wieku), mają śliczną 3 letnia Laurę. jest słodka. Powiedziałam: albo to, albo żadne. Powiedziałam właścicielom, że wierzę mocno, iż dobre fluidy (i tu spojrzałam to śliczne blond stworzonko) zostaną w mieszkaniu. W czwartek podpisujemy akt notarialny i w ciągu 2 tyg dostaniemy klucze. I wtedy...jestem pewna, że zafasolkuję. inaczej być nie może. O urządzaniu nie marzę. Nie ma na to funduszy. ale co mi tam. Nie to jest najważniejsze. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja tez staram sie i co ja tu widze sa jakies mieszanki ziolowe na ta okazje? Czy to naprewde dziala? Musze powiedziec ze dopiero probowalismy 1.5 tyg temu i nawet nie mode sprawdzic jeszcze czy konkretnie cos z tego wyszlo raczej ne wierze ale nigdy nie wiadomo.... jeszcze tylko 5 dni.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja tez staram sie i co ja tu widze sa jakies mieszanki ziolowe na ta okazje? Czy to naprewde dziala? Musze powiedziec ze dopiero probowalismy 1.5 tyg temu i nawet nie mode sprawdzic jeszcze czy konkretnie cos z tego wyszlo raczej ne wierze ale nigdy nie wiadomo.... jeszcze tylko 5 dni.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samba
dziewczynki, Czy możecie coś powiedzieć na temat działania luteiny lub lutenylu? Czy macie jakieś doświadczenia? Brałam przez 3 miesiące luteinę i 2 miesiące lutenyl. Wg lekarza powinno pomóc, ale do tej pory nic z tego. Dałam sobie spokój z lekami ale nie wiem czy słusznie. Staram się już 10 miesięcy. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane 🌻 Czekałam na robienie testu 27. o1, a wczoraj dostałam @, dwa dni wcześniej plamienia, których nigdy nie miałam, myślałam, że duphaston pomoże, a tu dupa, już tracę nadzieję, tak mi smutno i źle... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamol, powiem Ci, że mnie też nurtuje ta częstotliwość. Powiem szczerze, że ja chyba też nie jestem zbyt aktywna, skoro zalecają po 3-4 razy w tygodniu... Pomijając oczywiście dni płodne:D Agnes, bądź cierpliwa. Napisz o wyniku Twoich przytulanek za kilka dni :) Sylwuś, ciekawa jestem jak tam Twoja studniówka. Martwi mnie, że do nas nie zaglądasz...Pewnie jest Ci smutno z powodu wyjazdu Twojego M. Przyjdź do nas, a my na pewno poprawimy Ci humorek :D:D:D No i jestem ciekawa jak sie bawiłaś ? Napisz prędko:) Myszka, to pewnie odwrotnie- cieszy się na przyjazd mężunia, czyż nie??? :D Kamila, Ty miałaś chyba mieć ściągane szwy? Napisz, jak się czujesz :) Idę na razie odpoczywać przy filmiku na kompie. Później jeszcze pewnie zajrzę :D:D:D (kurcze, nie było mnie raptem 1 dzień, a ja takie eseje tutaj walę :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, zapomniałam jeszcze powiedzieć Bugsy, żebyś tak sie nie martwiła tą wagą, bo jeszcze będziesz jej miała dość. Skoro lekarz mówi, że wszystko jest ok, to mu uwierz. Chyba, że masz wątpliwosci, to wąt do nowego, żebyś nie przekazywała nerwów fasolce :) No idę już, idę... I tak widzę, że chyba sama tu jestem i prowadzę monolog jakiś... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jeszcze sobie nie poszłam, bo zauważyłam, że jest Olala i muszę jej odpisać :D Kochana Olala, nie martw się:) Widzę, że jesteś w tak podłym nastroju, jak ja ostatnio. No i też miałam jakieś dziwne plamienia 4 dni przed prawidłowym @. Ale idę to zbadać. Także widzisz, przed nami kolejny z dwudziestu kilku miesiecy staranek. ALe mocno wierzę, że nam się uda, wiec głowa do góry :) Zresztą idziemy prawie łeb w łeb z tymi cholernymi miesiącami oczekiwania... Ale co tam, wkońcu MUSI sie udać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamol
Mia26 No właśnie, ta częstotliwośc jest chyba ważnym elementem. próbowałam przez 2-3 dni 2, czasem jeden raz dziennie, kiedy wiedziała, że to TE DNI. I tak od czerwca. I nic. teraz przybiorę inna taktykę. kupiliśmy z mężem mieszkanie i każda pora dnia będzie dobra. No, może poza tym, kiedy będę w pracy. I cóż z tego, że będe miała pewnośc, że to te dni, skoro poza domem jestem 12 godzin. i jak tu utrafić? Kolega z pracy, wtajemniczony w staranka zaproponoiwał w pracy pomoc. Hi, hi, dobrze, że ma mnie kto wspierać :) A z tym urlopem, to nie żartuję . W marcu złoże do szefowej (stara panna bezdzietna-więc rozumiecie) p0danie o urlop z uzasadnieniem, że będę starać się o dziecko, bo to już sięgnęło ostateczności. Boze, spadłaby z fotela :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jest tu ktoś? ;) Mia! Tobie również wielkie dzieki za miłe (oby prorocze) życzenia.W ogóle czytając twoje posty stwierdzam,że jesteś super fajną i nieco zakręcona babeczką:) Wszystkie Dziewczyny jesteście wspaniałe!!! Moja Babcia bardzo chciała doczekać ode mnie prawnuka, więc może teraz sama mi dopomoże... Ja siedzę w domku, obejrzałam \"Samo życie\" i się nieco nudzę. Na nic nie mam ochoty. Zima to taki paskudny okres. Niech nadejdzie już wiosna i przylecą bociany. Sylwia a co u Ciebie? Czyzby MArcelina tak zawróciła Ci w głowie,że do dzisiaj nie możesz do siebie dojść....:) Skrobnij,że ze dwa słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, to znowu dla Ciebie, wiesz dlaczego :) 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 Ej, a wiecie co ja zauważyłam???? Chyba Nowy Rok zaczął się już miesiąc temu, a większość nie zmieniła swojego wieku w tabelce :D To nie to, żebym wygadywała Wam wasze latka....:D Tak sobie tylko to zauważyłam.... Już obejrzałam ten film. Przynajmniej mężuś zadowolony:D, bo się do niego przytuliłam troszkę (ale tak bez niczego, bo @ przecież mam :) ). No a teraz mogę z Wami poplotkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mia:) [kwiat} A co do wieku to przyganiał kocioł garnkowi;) Ja 27 lat skończę w listopadzie,więc co będę wybiegać przed szereg? ;) Mnie zaczął kłuć jajnik. Pewnie owulacja szanowna przebywa w oklicach. Coś kafeteria znowu zwolniła....Koszmar z tym forum. O której Mia chadzasz spać? Ja zawsze około 24...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak ja nie mam czasu:O pogodziłam sie z moim M i humorek mam świetny. Kasia ja jestem z Olsztyna, no i mieszkam z rodzicami w domku jednorodzinnym, no i my mamy zająć pierwsze pietro:), ale narazie remontują mi jeden pokój reszte zrobimy my z moim M. Zastanawiam sie nad kolorem ścian.... mia, Soul widzę ze jeszcze nie śpicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tweety:) Fajnie jest urządzać swoje gniazdko. Rok temu robiłam to samo. Teraz siedze sobie, oglądam zdjęcia Babci i się wzruszam. Po prostu bardzo Ją kochałam i będzie mi Jej brakowało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solu bardzo Ci współczuję, wiem co przechodzisz ponieważ ja miesiąc temu też pochowałam babcię:( Ale z tym mieszkankiem to masz rację, jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×