Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

niom, dzień dobry panie ogrodniczki :) panna Sylwia19 była nieobecna tu przez parę dni z przyczyn dla Nas dobrze znanych, ale mam nadzieję, że nie żałuje tej niedyspozycji :P (pewnie będzie chciała mnie sieknąć jak to przeczyta.. ale ja się nie boję :D). Kochanie, dziś wyjeżdżam, ale remembaj że stale jestem przy Tobie! Pamiętam, czuwam i.. i tak dalej, niom :) Już tęsknię, zanim WIESZ CO i nie mogę się doczekać następnych kolejnych dni, które spędzimy wspólnie razem! Kocham Cię Luli J.J.Z.Ch - MISJU Misiu jesce mocniej ;) mua Sylwiątko :* mmmmmmmmmrrrrrrrrruuuuuuuuummmmmmuaaa 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 -=rRr=- :* Twój Marcin alias Marcelina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Igma, szukałam czegos o skapych miesiaczkach, moga byc spowodowane np jakimis zmianami pozapalnymi w macicy, w kazdym badż razie lekarz musi to zdiagnozowac, bo taka miesiaczka to nie jest raczej naturalna sprawa. Nie martw sie, jak ten lekarz spasuje, poszukaj innego, a miałas robione usg dopochwowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
oj Myszko, a ja znowu zapomniałam o tym oleju. No cóż w tym miesiącu Castagnus i ziółka. Testów nie kupuję teraz. Jak się teraz nie uda (z czym się liczę, chociaz mam nadzieję, że zioła mi pomogą tak jak innym dziewczynom) to kupie testy owulacyjne. Kasiu, Marcelinko ;-) witajcie!!!! Myszko, od ilu dni bierzesz Castagnus. Ja na razie 5 tabletek, ale ogromny mam apetyt, ciekawe czy to po nich. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Ja mam chyba dzisiaj owulacje, pobolewa mnie brzuszek i prawy jajnik, korci mnie zeby podziałać z mężem, ale rozsądek mówi co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Dorota, działaj, a co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ta kafeteria trefnie działa dzisiaj wrrr Jak tam w ogóle po weekendzie?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
wiesz Estella ja jem castagnus też od 5 dni ale z tym apetytem to nie zauważyłam żeby był większy bo wiesz ja jeszcze mam @ więc akurat wtedy nie mam za bardzo apetytu. Nie mam humoru już od paru dni może dlatego że wekend był do bani czułam sie samotna:( i cholerni mi sie ten czas dłuży, chce żeby był już kwiecień i żebym już miała fasolke. Ale jakoś siły mnie opuściły i wydaje mi sie że nieprędko sie doczekam jakieś takie mam wredne przeczucie i w ogóle mi smutno - zreszt a jak zwykle sorki za moje smutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igma
Cześć Doroto, Mi też wydaje się to dziwne, ale to już trwa ok. 1,5 roku i żaden lekarz nie powiedział mi, że to coś zlego. A byłam z tym problemem u ok. 3 lekarzy. Nigdy nie miałam obfitych i długich @, ale odkąd odstawiłam tabletki antykon a było to ok. 2 lat mam takie @. Nawet czasami mam parę dni po okresię dziwne plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igma
Tak miałam robione usg dopochwowe przy sprawdzeniu owulacji, ale nikt mi nic nie powiedział na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Wiesz Igma dziwnie to wyglada, ale wiem coś o tym jak to wkurza, lekarze szukaja, mówia, że oki, a nic nie przechodzi. Mi jeden lekarz po paru miesiacach nie znalezienia przyczyny plamień powiedział: widocznie taka pani natura, musi sie pani do tego przyzwyczaic. a ja wiem, ze taka nie jest natura, moja noga nigdy juz nie stanie w gabinecie tego lekarza, mam nadzieje, ze teraz trafiłam na właściwego człowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igma
Dorot ja tak samo usłyszałam, że taka moja natura. Kiedy idziesz do tego lekarza, czy ty też starasz sie o dzidziusia, ile czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Ide dzisiaj na druga wizytę, czekam na odbiór wyników hormonów, bo narazie odebrałam tylko progesteron, dzisiaj zobaczymy co dalej. Starłam sie od wrzesnia do grudnia i nic:( w tym miesiącu odpuscilismy z mężem, boimy się, ze te plamienia mogą mieć wpływ na problemy z zajsciem w ciąże i dlatego chce poznac przyczyne plamień zanim zajde w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igma
A jak wyglądają Twoje plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
cześć dziewczyny,w końcu się coś ruszyło na tej kafeterii,bo wczoraj to ostro świeciło pustkami.U mnie w końcu widać zimę sypie aż miło...Ale mnie dzisiaj czeka wizyta u ginekologa,ciągle myślę czy w końcu coś przytyłam,bo cholercia chyba czas najwyższy a ja nic tylko stoję w miejscu z wagą odkąd zaszłam.Do tego powróciły te wstrętne wymioty,a to już końcówka 4 miesiąca.BRRR...Kamilko jak dajesz sobie radę z maleństwem,z tego co piszesz to chyba nie daje Ci za bardzo popalić,a z tym kupkaniem to ponoć standard na początku.Moja koleżanka w ciągu nocy zaliczała 10 pieluch,teraz już się uspokoiło,ale pierwsze 2 miesiące właśnie takie były:).Także jeszcze trochę przed Tobą,ale fajnie,że masz już szkraba obok siebie,ja też bym już chciała,bo ciąża nie obchodzi się ze mną łagodnie.Ale się rozpisałam....A co tam dziewczyny u Was???Tobie Soul kondolencje,ale wiesz,takie jest życie,jedni się rodzą inni umierają,ale napewno babuni dobrze tam gdzie jest.Trzymaj się cieplutko.Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chodzi dzisiaj kijowo ta kafeteria! ja dzisiaj czuję się jakby mnie ktoś nieźle przejechał... Spadek formy :D Szczerze mówiąc, to chyba ta okropna pogoda, spadek ciśnienia i ten cholerny @... Na dodatek dowiedziałam się, że muszę jutro jechać na jakieś targi do Poznania. Wcale mi sie to nie usmiecha :( Bugsy, ja też mogę mieć mdłości, byle by się okazało, ze sie wkońcu udało mi zafasolkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
No wreszcie cos ruszyło:) Ja też dla takiej małej Zusi jak ma Kamcia mogłabym miec codziennie mdłości, chociaz pewnie jak bym je miała to chciałabtym żeby jak najszybciej sie skończyły:) Ja tez mam dzisiaj spadek formy, w internecie gdzieś wyczytałam, ze dzisiaj w ogóle jest jakis do d... dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo działa :) :) niesamowite :) Witajcie dziewczyny, póki mogę to piszę :) Hej Bugsy, Mia, Dorota, co tam u Was :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja już jestem w domu :-) i udało mi się kupić wszystkoe zioła :-) dziś robię pierwszy napar, a za miesiąc będzie dzidiza :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
kurde wróciłam od lekarza i niestety nadal nic nie przytyłam,lekarz mówi:jeszcze pani przytyje,ale mnie to nie pociesza,bo przecież zaraz będę w piątym miesiącu,a waga stoi w miejscu.Ja wiem,że powinnam się cieszyć moimi objawami,ale wierzcie dziewczyny,że człowiek czasem chciałby przeżyć choć jeden normalny dzień.A nie ciągle wymioty i wymioty.To jest masakra.Męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
No i po wizycie....jest to 8/9 tydzien,termin 1 wrzesnia z usg 3 wrzesnia. widzialam serduszko, a lekarz cos jeszcze. Podwojna macice, slyszal ktos cos o tym? jesli tak niech napisze. jutro ide do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Dawno sie nie odzywalam, nie było jakoś czasu, a i nastroju jakoś nie mam, pozatym jestem skłócona z moim M i stąd te wszystkie nastroje wrrrryyy:O Ja sie wziełam ostro za robotą z remoncikiem, nie moge sie doczekać:), myśl o starankach odkładam na póżniej chyba dużo pózniej:( narazie muszę pozalatwiać bierzące sprawy i takie tam, nieukrywam ze jest mi troche przykro ale nic nie poradzę:( jeszcze mogę troche poczekać ale bedzie cieżko. Pozdrowienia wszystkim i buziaczki🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Bugsy za pocieszenie. Wierzę,że Babci jest tam dobrze i już się nie męczy... Pozdrawiam Cie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamol
Witam, po dłuuuuuuuuuuuugiej przerwie. dziewczyny ratujcie!!! jesteście kopalnią wiedzy, więc liczę na pomoc. Wydawało mi się (ale chyba tylko wydawało), że wszystko wiem o fizjologi ukł. rozrodczego. Myliłam się. O dzidziusia taramy sie z mężem od czerwca. I nic. Miesiączki mam jak w zegarku, czasem -/+ jeden dzień. W 11/12 dniu cyklu mam wyraźny śluz płodny. I mam w związku z tym pytanie. Czy pojawienie się śluzu znaczy, że to ten moment, czy to dzień wcześniej/później. Od 3 m-cy robiliśmy to zawsze w "dzień śluzowy" i nie zaskoczyłam. Kom. jajowa żyje tylko kilka godzin i może należy robić to w dzień śluzowy kilka razy dziennie? No tak, ale teściowie za ścianą...Już rozmawiałam z mężem, że weźmiemy sobie tydzień urlopku, bo inaczej, to nie zostaniemy rodzicami. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamol
Witam, po dłuuuuuuuuuuuugiej przerwie. dziewczyny ratujcie!!! jesteście kopalnią wiedzy, więc liczę na pomoc. Wydawało mi się (ale chyba tylko wydawało), że wszystko wiem o fizjologi ukł. rozrodczego. Myliłam się. O dzidziusia taramy sie z mężem od czerwca. I nic. Miesiączki mam jak w zegarku, czasem -/+ jeden dzień. W 11/12 dniu cyklu mam wyraźny śluz płodny. I mam w związku z tym pytanie. Czy pojawienie się śluzu znaczy, że to ten moment, czy to dzień wcześniej/później. Od 3 m-cy robiliśmy to zawsze w "dzień śluzowy" i nie zaskoczyłam. Kom. jajowa żyje tylko kilka godzin i może należy robić to w dzień śluzowy kilka razy dziennie? No tak, ale teściowie za ścianą...Już rozmawiałam z mężem, że weźmiemy sobie tydzień urlopku, bo inaczej, to nie zostaniemy rodzicami. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! Nie było mnie parę dni - tak jakos nie miałam nastroju-sama nie wiem czemu. Jakas chandra mnie napadła -sama nawet z jakiego powodu. Wczoraj nie mogłam zasnąć i takie głupie mysli mi do głowy przychodziły, że nawet wstyd o nich myśleć. Gratulacje dla Ciebie Kamilko i dla maleństwa - chyba nie będę oryginalna jak powiem ,że zazdroszczę Ci :-) Soul - wiem co czujesz - parę miesiecy straciłam dziadka. Do dzisiaj boli - ale wiesz, że On mi pomaga ? Zawsze przed jakimś ważnym wydarzeniem mi sie śni - jakby chciał zwrócić moją uwagę na coś bardzo szczególnego. To zawsze mnie uspokaja... Dobra - kończę te smutki. Jak ja bym chciała żeby już była wiosna ... Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Coś tu dzisiaj świeci pustkami. Życzę Wam wszystkim miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) No to mamy prawdziwą zimę za oknem :) Bugsy nie stresuj sie :) potem przytyjesz tyle że jeszcze bedziesz miała dosyć anuska jakie to uczucie widzieć na monitorze serduszko takiej malej kruszynki....pewnie niesamotiwe mhmm :) Tweety wlasnie jak tam remont idzie?? Ja juz niedługo się przeprowadzam, myślę że za jakiś miesiąc :) Hej Aga* :) głowa do góry, co to za nieładne humorki sie Ciebie trzymają, dobrze bedzie wszystko :) Powiem Wam dziewczyny że nawet nie policzyłam kiedy mam połowe cyklu, nie bede liczyc, bo co ma być to będzie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA Kamcia ..........20.01.....URODZIŁA....... ZUZIĘ......................... Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?............?... TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce. tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................4 m-ce Mysza29...20.01.....26-28..........17.02........................4 m-ce Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................26 m-cy paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 ..................... Paula23......17.01....28-29........połowa lutego................. monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......22.12.......29.............20.01........................21 m-cy Silve25......24.12......30-32.......po 24.01...................... TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25..........Sylwia........................Waga.................25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Cześc Dziewuszki:) A ja wczoraj byłam na USG, 10 dc, a na ani jednym ani drugim nie było nawet śladu pęcherzyka:( buuuuuuuuuuu a poziom estradiolu miałam bardzo wysoki w 8dc, mój organizm zwariował:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25...........Sylwia.......................Waga................25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×