Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Poszło poszło... Pozbierałam wszytskie adresy jakie widziałam pod waszymi nickami - bo mój GG nadal strajkuje :-( Mia - chyba sie jednak nie znamy -ale teraz będę się bacznie rozglądłaa po mieście a zwłaszcza w okolicha Korony - a nuz sie gdzies pojawisz ? Co do wyjazdu to bardzo chętnie - nie ma to jak relacje na żywo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, odebrałam. Też Cie nie znam:) Słuchajcie, to forum n ie powinno mieć takiego tytułu, tylko: \"Same super laski\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, nie dostałam Twojego zdjęcia :-( Aga, a Twoje owszem :-) i tu pytanie, czy wśród Was nie ma żadnego brzydactwa ;-) ? same piękne kobiety i przyszłe super mamusie !!!! bardzo sympatycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to sobie pomyslałam tak - dostałysmy urodę, fajnych mężów to na inne rzeczy trzeba cierpliwie czekać :-D Ja tez czekam i jak sie nie pojawi @ do poniedziałku to robię test - oby nie było, oby nie było .... Kamol - widzę, że Ty raczej ciemnowłosa jestes - ciekawajestem który kolorek będzie górą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to sobie pomyslałam tak - dostałysmy urodę, fajnych mężów to na inne rzeczy trzeba cierpliwie czekać :-D Ja tez czekam i jak sie nie pojawi @ do poniedziałku to robię test - oby nie było, oby nie było .... Kamol - widzę, że Ty raczej ciemnowłosa jestes - ciekawajestem który kolorek będzie górą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ale ja niecierpliwa jestem:( Tak bardzo już bym chciała! A w tym miesiącu wkońcu którejś powinno się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia- jak mi się uda to masz krzesełko do siadania zapewnione :-) A kiedy w końcu idziesz do tego lekarza bo się pogubiłam już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj cynk, jak już będzie wolne to krzesło:) Idę w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę już do łóżeczka.Pustego, brrrrrrr...:( Wszystkim życzę samych milutkich snów:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny
jesteście niesprawiedliwe. Czytam sobie to forum, bo mam podobne problemy i pragnienia jak Wy ( nawet pisałam sobie z Wami- tylko później sobie odpuściłam po ostrej wymianie zdań). Tylko nie potrafię się całkowicie wyłączyć z tego tematu i czasami zerkam sobie na to forum;) A może Ta Joasia lub Monica chciała się naprawdę do Was przyłączyć i jest w podobnej sytuacji? A że kilka razy wysłała ten sam post - Wam się to nigdy nie zdarzyło? Wiecie jak czasami chodzi kafeteria! A Wy huzia na Nią!? Nieładnie - spisałyście Ją na straty, pomimo, że nie napisała nic złego, tylko wysyłała pierwszy raz i nie wiedziała jak ta kafejka działa. Czyżby się z tego forum zrobiło zamknięte koło?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Właśnie sobie wstałam i zaraz siadam do pysznego jedzonka:) Mam 2 dni dla siebie:) Wkońcu mogę spokojnie połazić po sklepach i odgruzować mieszkanie:D Głupio tylko budzić się samej w łóżeczku:( Do koleżanki powyżej: wiesz, ja jakoś nigdy nie czułam że to forum jest zamkniętym kołem. Szczególnie wtedy gdy się dołączyłam, a dziewczyny przyjęły mnie tak, jakbym była ich najlepszą koleżanką i znały mnie od lat. I wydaje mi się, że gdyby dokładnie sie wczytać to forum, to właściwie każda osoba nowa była przyjmowana tak samo. Dlatego odważyłam sie tu po raz pierwszy napisać:) A co do Joasi vel Moniki, to każdy głupi by się zorientował, że to był ktoś, kto póbuje nas sprowokować. Wystarczy chodźby fakt, że te osoby podały dokładnie ten sam tekst w poście. No i jest co najmniej dziwnym fakt, że pojawia się akurat wtedy, gdy znika ta osoba która chce nas wkurzyć... A jeżeli masz ochotę z nami rozmawiać, to serdecznie zapraszam :). Ja nikogo nie ignoruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
czesc! dawno mnie nie bylo , ale tak jak pisalam bylam w szpitalu. Tyle dni a nadal nic nie wiadomo. Badal mnie inny lekarz i stwierdzil, ze to co widac na usg to miesniak.I dzis mialam miec znow badanie, ale dostalam przepustke do poniedzialaku. Znow widzialam malego dzidka, a nawet slyszalam jak mu serce bije. Jakby pociag przejezdzal. :) W szpitalu strasznych rzeczy sie naogladalam. Ta ciąza to nie taka latwa sprawa. Jesli nawet uda sie zajsc to niektore dziewczyny sporo sie musz starac i miec duzo szczescia zeby ja utrzymac. A ztego co sie zorientowalam to nie mamy zadnej nowej przyszlej mamusi? Pozdrawiam wszystkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anuśka, nowych to może nie mamy. Albo jeszcze o tym nie wiemy, że mamy:) mam nadzieję, że niedługo sie okaże, że wkońcu któraś zafasolkowała. napisz, czy cos poważne go Ci grozi? Albo fasolce? Mam nadzieje, że nie i że spokojnie będziesz mogła się cieszyć ciążą do samego jej końca:) A to prawda, w tej chwili tak dużo mam musi walczyć o urodzenie swojego maleństwa. To bardzo przykre... tyle sie staramy, a potem albo tracimy, albo musimy leżeć przez cały okres ciąży na szpitalnym łóżku... No ale najważniejsze, żeby fasolka urodziła sie zdrowa, a reszta... jakoś to będzie...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
W szpitalu to ciezko cokolwiek sie dowiedziec. Musze sama w necie cos poszukac. Mysle ze zalezy od tego w ktora strone on bedzie rosnac jesli w ogole bedzie rosnac.Na razie jest chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja też Wam wszysytkim życzę, żeby wkońcu wszystkim się udało. Tak bardzo na to czekamy i przeżywamy... Może faktycznie była to dziewczyna która chciała się dołączyć. Po prostu bałyśmy się, że ktoś nam chce zakłócić dobrą atmosferę (ta osoba...) i dlatego raczej nie chciałyśmy się wdawać w rozmowę. Jeżeli faktycznie to była dziewczyna która chciała się z nami podzielić swoim problemem, to może do nas przecież napisać że sie pomyliłyśmy:) Czekam na wiadomość że wkońcu udało Ci się zobaczyć te dwie upragnione kreseczki:) Wkońcu byłaby jakaś fantastyczna wiadomość:) anuśka, daj znać jak coś wyczytasz na ten temat. A usłuszenie bicia serca swojego dziecka to musi być najcudowniejszy dźwięk pod słońcem:D Który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej dziewczyny, ja na razie zawieszam swoją skromną osobę, bo chce napisać jak coś się uda, nie wcześniej, i też chcę zacząć od słów: Udało się, hurra! Tak więc do usłyszenia kochane, ale będę Was czytać, aha, piję ziółka, biorę castugnas, więc może i nadzieja się powinna powiększyć? Ale jak na razie nie chcę o tym myśleć, tak dalece, że nawet nie wiem, w którym dniu cyklu jestem :) Życzę Wam wszystkim samych dobrych wieści, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dokonałam zmiany, więc nikt się pode mnie nie podszyje, do usłyszenia babeczki, jak tylko zobaczę to co chcę, dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dokonałam zmiany, więc nikt się pode mnie nie podszyje, do usłyszenia babeczki, jak tylko zobaczę to co chcę, dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dokonałam zmiany, więc nikt się pode mnie nie podszyje, do usłyszenia babeczki, jak tylko zobaczę to co chcę, dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bugsy24
cześć dziewczyny parę dni mnie nie było,ale już jestem.Co tam u Was słychać?U mnie w końcu trochę lepiej tylko kasa by się przydała,bo czas wymienić odzież na ciążową.Kurde,ale się trzeba nalatać żeby dostać w pobliżu coś w rozmiarze 36.A nie mam pojęcia,gdzie tu w Szczecinie są sklepy z odzieżą ciążową.Zresztą pewnie będzie drogo...Ja też z niecierpliwością czekam aż któraś z Was dołączy do grona zafasolkowanych i ciągle obserwuję tabelę.Pozdrawiam Was gorąco.Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bugsy24
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA Kamcia ..........20.01.....URODZIŁA....... ZUZIĘ......................... Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?............?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bugsy24
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA Kamcia ..........20.01.....URODZIŁA....... ZUZIĘ......................... Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?............?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bugsy24
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek miasto Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce…………WARSZAWA tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce WARSZAWA Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................4 m-ce Mysza29...20.01.....26-28..........17.02................ .......4 m-ce Katowice Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................26 m-cy paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 .....................4 miesiąc Paula23......17.01....28-29........połowa lutego................. monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......23.01.......29.............20.02........................22 m-ce WROCŁAW Silve25......27.01......30-33.......po 28.02......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) widzę , że faktycznie chyba tylko ja zostałam na straży tego forum...:) No ale chciałam się z Wami podzielić informacją, że wyczytałam w internecie że jest czaspoismo pt \"Raport - Niepłodność\". Niezważając na mróz, ubrałam się ciepło i poleciałam do Info media po tę gazetkę. Jest dość droga, bo kosztuje 17,90,- ale jak zobaczyłam co się w niej zawiera, byłam skłonna wydusić tyle z portfela:) Kobitki, polecam Wam gorąco. Jest tu właściwie wszystko. Począwszy od tego kiedy nazwać problem bezpłodnością, diagnoza, leczenie (i miejsca gdzie mozna się leczyc), różne medody zapłodnienia, po mnóstwo jeszcze innych tematów. Właśnie zaczełam przeglądać. Najpierw jednak chciałam się z Wami podzielić z informacją, że coś takiego jest w kioskach. Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
MIa! To jest 8/9 tydz.I co najciekawsze wynika z tego ze w ciaze zaszlam 3 dni po koncu @. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, anuśka, to faktycznie trochę nietypowo :) To może ja też przytulam się nie w te dni co trzeba ;) ??? Ale najważniejsze że się udało:) A odczuwasz już jakieś fizyczne dolegliwości ciąży (typu nudnościu, itd.) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
Powiem Ci, że miałam straszne nudnosci rano i wieczorem, ale w szpitalu non stop na lezaco to dzieki Bogu ustalo. Ja nawet nie przypuszczam, że mogę mieć TE dni własnie wtedy. Chciałam zwrocic uwage dziewczynom, które robią usg oczekując na jajeczkowanie. Usg to tylko badanie pomocnicze, więc nie sugerujcie sie zbytnio jesgo wynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga; zawsze mialam kasztanowe wlosy. W sierpniu zrobilam pasemka. Naturalnie moje wlosy to kupa siana. Dopiero jak pojde do fryzjera to prasuje mi i robi ze mnie na czlowieka, bo inaczej wygladam ja noca mara. Anuska: to ciekawe co piszesz. Podejrzewam, ze ja mam TE dni wlasnie tuz po skonczonej@. W nastepnym miesiacu sprawdze. Dopiero wrocilam ze szkoly. Jutro raniutko tez wstaje, ale z wielka radoscia. Do juterka wieczorem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga; zawsze mialam kasztanowe wlosy. W sierpniu zrobilam pasemka. Naturalnie moje wlosy to kupa siana. Dopiero jak pojde do fryzjera to prasuje mi i robi ze mnie na czlowieka, bo inaczej wygladam ja noca mara. Anuska: to ciekawe co piszesz. Podejrzewam, ze ja mam TE dni wlasnie tuz po skonczonej@. W nastepnym miesiacu sprawdze. Dopiero wrocilam ze szkoly. Jutro raniutko tez wstaje, ale z wielka radoscia. Do juterka wieczorem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wszystkie baraszkują w niedzielny poranek ze swoimi mężusiami w łóżeczku, a ja sama, buuuuuuuuuuuuuu... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×