Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

To witam w klubie Dorota, bo ja też popalam. Szczególnie więcej na imprezkach :) Ale wiem, że powinnam przesytać. tylko że ja lubię zapalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo serdecznie! Ja dziś tylko na chwilkę-mam sporo pracy :( cholerne listy płac. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!! P.S. Proszę o zdjęcia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo serdecznie! Ja dziś tylko na chwilkę-mam sporo pracy :( cholerne listy płac. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!! P.S. Proszę o zdjęcia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Silve :) ode mnie to chyba juz dostałaś?? doszło?? Co słychać oprócz tego że zapracowana jestes?? Jak weekendzik?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie od czasu do czasu, zwłaszcza jak gdzieś wyjedziemy:) Silve czyzbyś tez sie zajmowała tak jak ja płacami?? ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny udało się !!!! Dziś zobaczyłam na teście dwie kreseczki - tak się ciesze !! ❤️❤️❤️ Mam nadzieje, że teraz wszystko będzie dobrze (mojego pierwszego aniołka poroniłam :( ) Trzymajcie za mnie kciuki no i mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny udało się !!!! Dziś zobaczyłam na teście dwie kreseczki - tak się ciesze !! ❤️❤️❤️ Mam nadzieje, że teraz wszystko będzie dobrze (mojego pierwszego aniołka poroniłam :( ) Trzymajcie za mnie kciuki no i mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etkapetka, GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 No, wiedziałam ,że wkońcu którejś musi się udać w tym miesiącu :) Wszystkiego dobrego Ci życzę z całego serca. i to, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku! Nie ukrywam, że zazdroszczę, ale zawsze mnie cieszą takie wiadomości. la Bambas, gdzie się podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etkapetka wielkie gratulacje!!!! Dbaj o siebie!!!! Z przyjemnościa przyjmiemy Cię do naszego kółeczka!!!! Dziewczyny ja też niestety popalam, a ostatnio dosyc częto, w związku z ostatnim stresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Twoja fotkę już mam ale jeśli dysponujesz innymi to poproszę-uwielbiam oglądać zdjęcia :) Weekend spędziłam towarzysko-w piątek przyszli znajomi,w sobotę inni znajomi a w niedzielę gościłam siostrę mojego męża z mężem i roczną córeczką-Natalką-cudowne dziecko. Dorotko zajmuję się właśnie płacami itp. -pracuje w księgowości i sekretariacie.Jak ja to nazywam -dwa w jednym. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etkapetka- GRATULACJE WIELKIE!!! Kasia- juz dostalam, dziekuje :D Az mi sie zachcialo jechac nad morze... :) Sprawdzcie teraz skrzynki, bo powysylalam, co prawda slabe fotki, ale przynajmniej mialam pewnosc ze pojda bo maja maly rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bobasek mhmmm kurcze jakos sobie Ciebie Impersona nie wyobrazałam :) a tu kolejna ładniutka dziewczyna :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyobrażałam sobie Impersone jako malutką drobniutą Dziewczynke a zobaczyłam dojrzała kobietę, mamusie slicznego synka!!!! jeszcze raz gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie! Na kafeterii cisza jak makiem zasiał... Wszystkie sobie poszły... Ja zrobiłam pilną robotę,która muszę zaraz wysłać i okazuje się,że będę musiała poczekać na kuriera byc może do 17. Buu... Przypominam,że jestem okropnie głoda i strasznie boli mnie głowa. Może chora będę. jest mi zimno, ręcę jak lody a głowa rozpalona i boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje? Co to za cisza? Dziewczyny,co się stało?! Ja kończę (w końcu!) pracę. Jutro wybieram się do Wawy-może coś kupię... Do \"usłyszenia\" w środę! Pozdrawiam!!! :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, jestem po wizycie u nowego gina:) Przygotujcie się na długą lekturkę:) na wizytę co prawda czekałam 1,5 godziny, ale wkońcu była moja kolej i weszłam. Gin obejrzał dokładnie moje badania, tj morfologia, hormony tarczycy i badania mężusia. po czym zaczął mi zadawać pytania niz z tego ni z owego (jedno po drugim): - dlaczego marznie pani w stopy, - dlaczego boli panią miednica, - dlaczego odczuwa pani przyjemność podczas sexu tu a nie tu, - dlaczego panią boli przy takiej pozycji, i układa się pani podczas sexu tak a nie tak, - dlaczego bolą panią nogi tu i tu, - dlaczego pani plami przed miesiączką, a sama miesiączka jest ciemna i są skrzepy, - dlaczego ma pani zaparcia Słuchajcie, byłam w cieżkim szoku, bo to wszystko się zgadzało!!!! Aż go zapytałam, czy przypadkiem pod stołem nie układa tarota?:) Pytał podczas badania na fotelu dlaczego prowadzę niehigieniczny tryb życia i że to nie chodzi o to, że się nie myję. chodzi o to, że przy pochwie widać żyłki, które się robią przez ciasne gacie, spodnie, wkładki, itd Przez to skóra jest podrażniona i nawet tego nie czuję bo już sie przyzwyczaiłam. A przez to robią sie stany zapalne. po USG dopochwowym powiedział, że te wszystkie przypadłości są przez to że kładę nogę na nogę (prawą na lewą i przez to jest nieprawidłowy dopływ krwi i ciśnienie uderza w jelita, macicę i jajniki) i przede wszystkim przez to mam przechyloną macicę na lewą stronę. Stąd lewy jajnik jest za blisko macicy i przez to jest słabszy, a prawy za daleko. I to prawdopodobnie jest problemem. oprócz tego wiedział, że za bardzo objadam się słodyczami!!! Przede wszystkim zalecił dietę, czyli czekoladki do kosza:( Zalecenia: Distreptaza 2 razy dz. doodbytniczo :( (ona ma spowodować, że macica wróci na swoje miejsce), Furagina. Pimafucort i globulki dopochwowe robione na recepte, brrrr (wydałam na to w sumie ok 200 zł:( )Namęczę się jak cholera, bo te doodbytnicze to wieczorem, potem półgodzinna kąpiel w ciepłej wodzie i rano na 2 godz. przed wstaniem z łóżka. I muszę się grzać podgrzewaną poduszką. Jak ja to wytrzymam? No i oczywiście mierzenie tempy. Z wykresikami do niego Mam się pojawić 2 dnia następnego cyklu i będę miała robione badania E2(nie wiem co to jest), FSH, LH, i prolaktyna. Na razie muszę zawiesić staranka na ten cykl:( Nawet chciał się ze mną założyć o butlę dobrego wina, że teraz boli mnie lewa pierś. Ja jak się podotykałam to powiedziałam że nic mnie nie boli. A jak on dotykał i nacisnął odpowiednie miejsca to bolała! Nie no, na takiego lekarza to ja nigdy w życiu nie trafiłam :D Na razie mam bardzo dobre wrażenia. Zobaczymy jaka będzie jego skuteczność. Słuchajcie, pierwszy raz wyszłam z gabinetu w szoku. Jakbym miała do czynienia z jakimś czarodziejem:) Najdziwniejsze jest to że byłam u tylu lekarzy i żaden nigdy mi nie powiedział, że mam przechyloną macicę a przez to zrosty przy jajnikach i inną odległość jajników od macicy! Mam nadzieję, że po leczeniu wkońcu będzie dobrze, o czym mnie zapewnił jak już wychodziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...Ciezko trafic na takiego lekarza. Mia z jakiego jestes miasta?:) Rzeczywiscie chyba zna sie na rzeczy. Gratulacje!!!:) Ja narazie jestem w trakcie poszukiwan jakiegos fajnego gina. Wizyty mam 7 lutego i 1 marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...Ciezko trafic na takiego lekarza. Mia z jakiego jestes miasta?:) Rzeczywiscie chyba zna sie na rzeczy. Gratulacje!!!:) Ja narazie jestem w trakcie poszukiwan jakiegos fajnego gina. Wizyty mam 7 lutego i 1 marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za milutkie słowa:) młoda mamusiu, jestem z Wrocławia, a doktor nazywa się Markuszewski. jak ktoś jest zainteresowany, to dam namiary:) A co u Ciebie? Soul, ja też bardzo wierzę, że się uda. Oby:) A, dostałam fotke. Zupełnie inaczej na nim wyglądasz niż na tym poprzednim. Bardzo jesteś ładna :D Na razie jestem już po tym wstętnym czopku i ze względu na rozpuszczalność czopka, kąpieli półgodzinnej. No i teraz muszę się grzać ciepłą buteleczką, także lecę do łózeczka:) Jutro będę później, także dołączę do was ok 12-13 :) Buziaczkki👄 i samych najmilszych snów życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawaćććć:) Mia no to faktycznie dobry lekarz, nareszcie:), oby był pomocny, ale jak czytałam to niezły prorok z niego hi hi:). Ja też trafilam w koncu na dobrego lekarza i wiem co to znaczy:):) Ja dzis tak raniutko bo ide jeżdzić hahaha:P Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Wczoraj byłam tu tylko z \"doskoku\". Poczytałam, ale nawet nie miałam czasu nic skrobnąć. Sporo roboty :-( po pracy poszukiwania autka. Dziś jedziemy kolejne oglądać :-) Gratuluję nowej Mamusi! ...a ciekawe co słuchać u \"starych\" ;-) Meg33 jak Twoje dzieciątko w brzuszku? Mia ten lekarz to rzeczywiście jakiś czarodziej, to jest niesamowite, jak on potrafił wszystko \"wybadać\"! A tak na marginesie - papierosków nie palę, kiedyś popalałam, przy imprezkach. Ale jak raz się \"strułam\" mieszanką alkohol+papieroski, to teraz nawet patrzeć nie mogę na fajki, a zresztą ja \"sportowiec\" ;-) i papieroski?! nie!!!! poproszę o zdjęcia, więcej zdjęć, bo ja tylko kilka dostałam :-( z których oczywiście też się cieszę. Mail jest pod nickiem. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Wczoraj byłam tu tylko z \"doskoku\". Poczytałam, ale nawet nie miałam czasu nic skrobnąć. Sporo roboty :-( po pracy poszukiwania autka. Dziś jedziemy kolejne oglądać :-) Gratuluję nowej Mamusi! ...a ciekawe co słuchać u \"starych\" ;-) Meg33 jak Twoje dzieciątko w brzuszku? Mia ten lekarz to rzeczywiście jakiś czarodziej, to jest niesamowite, jak on potrafił wszystko \"wybadać\"! A tak na marginesie - papierosków nie palę, kiedyś popalałam, przy imprezkach. Ale jak raz się \"strułam\" mieszanką alkohol+papieroski, to teraz nawet patrzeć nie mogę na fajki, a zresztą ja \"sportowiec\" ;-) i papieroski?! nie!!!! poproszę o zdjęcia, więcej zdjęć, bo ja tylko kilka dostałam :-( z których oczywiście też się cieszę. Mail jest pod nickiem. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka 1
estella-edyta możesz mi dać namiary na tego lekarza?byłabym wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la bambas
cześć Mia26 , cześć dziewczyny skończyły się ferie i wróciłam do pracy i to od razu na pełny gaz : do południa szkoła a po południu korki i jeszcze stęsknione dziecko zdziwione , że mama znowu nie ma dla niego zbyt wiele czasu a dzisiaj to w ogóle jestem nie do życia w nocy rozkręcił mi sie jakiś wredny katar , głowa mi pęka , nos zatkany , na oczy nie wiele widzę , a dodatkowo właśnie odwiedziła mnie @ i tradycyjnie boli mnie brzuch - jest po prostu super. Zrobiłam mężowi listę specyfików , które ma zakupić w drodze powrotnej z pracy , może się jakoś wykuruję. Byle tylko wytrzymać do 17-tej.Ja też za godzinkę zaczynam pracę . Wrócę o 15 , ale potem mam jeszcze 2 godz. korków to zajrzę do was dopiero na wieczór. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Spotkanie spoko tylko dłuuugie było :) Mia ale trafiłaś gina :) :) :) ciekawe pytania :) kurcze szkoda że w Wawie nie ma takiego gina to bym sama poszła :) Tweety a co Ty tak wczesnie dzisiaj :) spac nie możesz czy co hihihihi jak tam zakupki do nowego domku?? Hej la bambas :) ale prowadzisz intensywny tryb życia Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×