Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

przyznam, że ja wyjątkowo miałam co dzisiaj robić:) Ale czekam już z utęsknieniem na 16:) jak plany w śledzika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć za chwilę zaczynam korki , kończę o 18 to zobaczymy co z tym śledzikiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve ja jestem, ale jak zawsze jak sie nikt nie odzywa to sama nie bede rozmawiała :) no i troszkę pracy jest także trzeba zrobić :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, udało mi sie!!!!!zainstalować !!!!!!!!!!! Ty jesteś komuterowy geniusz:D:D:D:D:D a może informatyk????? teraz mam millllliony obrazków hihihi:) ale tu dziś pusto, pewnie wszyscy się bawią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja siedzę w domciu , sama :-( mężuś wraca z pracy dopiero o 20.00 i ...idziemy na siłkę. Coś ostatnio mam taki apetyt, że ciągle głodna jestem, więc muszę trochę poćwiczyć (sporo!), bi jak tak dalej pójdzie to się w drzwi nie zmieszczę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja siedzę w domciu , sama :-( mężuś wraca z pracy dopiero o 20.00 i ...idziemy na siłkę. Coś ostatnio mam taki apetyt, że ciągle głodna jestem, więc muszę trochę poćwiczyć (sporo!), bi jak tak dalej pójdzie to się w drzwi nie zmieszczę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Mia dostałaś zdjęcia???Co słychać w śledzika?No ja to sobie nie wypiję w tym roku,ale śledzie w śmietanie to może zjem:).Ciągle leżakuję w wyrku,rozleniwiłam się strasznie:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Mia dostałaś zdjęcia???Co słychać w śledzika?No ja to sobie nie wypiję w tym roku,ale śledzie w śmietanie to może zjem:).Ciągle leżakuję w wyrku,rozleniwiłam się strasznie:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek......nr GG soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........29...2662371 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24......6680371 mysza29............Bożena.................Lew..............29... Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23............Paulina....................Waga............23...8100564 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 4572651 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26...8177064 Impersona.........Elka........................baran.............20....3897413 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26....4990655 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25....2834288 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25..........Sylwia......................Waga...............25...6793354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek......nr GG soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........29...2662371 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24......6680371 mysza29............Bożena.................Lew..............29... Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23............Paulina....................Waga............23...8100564 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 4572651 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26...8177064 Impersona.........Elka........................baran.............20....3897413 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26....4990655 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25....2834288 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25..........Sylwia......................Waga...............25...6793354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, dostałam zdjęcia. Zapomniałam napisać:) No, kolejna atrakcyjna brunetka do kompletu! No to teraz jest już 50 na 50% (brunetki - blondynki) :D Ja siedzę sobie w domciu i zaraz kładę sie spać. Ciągle ziewam :O i ziewam. Dobrej nocki, kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefka ja tez biore bromocorn trzeci miesiąc i cykle mam skrucone o 4 dni, czyli tak gdziessss 24 dni trwaję. Mi lekarz mowił ze wraca pełna płodnośc i moze jestes w ciąży:) rob tescik. Daj znac bo jestem ciekawa:) A umnie dobrze zeczy sie mają, pojutrze maluje sciany(nareszcie). mróz straszny trzyma juz mam go dość, oby do wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:D Ja mam dzis dylemat i pewnie to Estella będzie mogła mi pomóc:D Mianowicie: Obudziłam się o 5 na tego czopka :( no i tak mi się chciało pójść do toalety, że musiałam wstać. Zmierzyłam wcześniej temperaturę (na wszelki wypadek) i było 36,5. Normalnie mierzę o godz 7. I tak też po raz drugi zrobiłam. Zmierzyłam o 7 a tam temp. 37,0. Który wskaźnik mam wziąć pod uwagę? Czy ten przed wstaniem do łazienki, czy ten standardowo o 7 ? Kurcze, cały czas się zastanawiam czy jak wstanę np do toalety o 5 to moge mierzyć o 7, tak jak co dzień? Dzisiaj u mnie piękne słonko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mia:) wydaje mi sie, ze powinnaś zacząć mierzyć o tej 5, bo czytałam, że trzeba zawsze o tej samej porze i conajmniej po 3 godzinnym śnie- bez wstawania chyba. Tak wiec jak wstajesz o 5, to do 7 może być za mało czasu. Ale nie jestem w 100% pewna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczynki:) Mia wydaje mi sie że Ola ma rację tez tak słyczalam i czytałam:) Wczoraj byłam u koleżanki ze szkoły, ona ma córeczkę 7 miesieczną, ale cudowna jest. Wiecie nie czułam żadnej zazdrości, że ja nie mam , że moj M jeszcze nie chce, jakoś przeszłam na tym do porządku dziennego i tak sie zastanawiam ze moze to znak aby nie naciskać, poczekać na odpowiedni moment. W tym roku zamieszkamy ze sobą i może wtedy dopiero, ale nie ukrywaz ze bardzo bym chciała. Miłego dzionka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala no to pogratulować :) widzisz jeszcze troche i bedziesz sie znała i na tym :) informatykiem nie jestem ale lubie takie rzeczy :) Ale się objadłam ciasta wczoraj :) :) :) :) :) :) :) :) Gosia a mi wysłałaś?? Nic nie dostałam buuuu Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mia, ja Ci niestety nie pomogę. Nie mierzę tempki , tylko w dzień, kiedy ma przyjść @, żeby się nie oszukiwać , chociaż tego dnia. Ja wczoraj też się najadłam, zresztą, tak jak i przedwczoraj. Ale poćwiczyłam sobię, więc może chociaż odrobinkę spaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Od dwóch dni budzę się o 6.30 i juz w zasadzie nie mogę spać ( a przypominam,że zazwyczaj wstaje o 7.30). Dzis jak wstałam do ubikacji (mimo,że troche leżałam przed wstaniem) to dostałam silnych zawrotów głowy. Czułam się jakbym zezła z karuzeli z łańcuchami (takiej z wesołego miasteczka). Fatalnie. Szłam jak pijana i mało tego musiałam sie przytrzymac umywalki jak saidałam na wc, bo bym upadła. Pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło. Do tej pory czuję jakbym była lekko pijana. Co do okresu to na minutach się go spodziewam:( Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko dzieki za miłe przypuszczenia ale nie sądzę. W ciązy ma się mdłości a mi po prostu mocno (cholernie) kręciło się w głowie i straciłam równowagę. W dodatku za godzinę, dwie ogłoszę Wam,że @ przyszła. Na pewno. Czuję z każdej strony zblizającą się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, głowa do góry! niektóre dziewczyny wcale nie mają mdłości, a jeśli mają to przychodzą później. Może Ci się uda! Trzymam kciuki! Ja miałam chwilę zwątpienia, ale teraz znów żyję nadzieją, że może sie udało. Co prawda nic na to nie wskazuje :-( ale co zaszkodzi mieć nadzieję!? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo serdecznie! 🌻 Dziewczyny,może to głupie pytanie,ale.... Jeśli mój mężuś jest chory (grypa)i łyka różnego rodzaju tabletki,to czy mozemy w tym czasie starać się o dzidziusia. Pytam,bo już sama nie wiem-głupieję po prostu. Proszę mnie oświecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ja tego nie wiem. Ale jak mój mężuś miał w listopadzie grypę i brał antybiotyki, to przytulanka nie było :-( nie miał na to siły ....więc listopad nam przepadł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, Estella, ale bym chciała żeby Wam się udało:) Soul, wydaje mi się że to za wcześnie byłoby na objawy nudności itd. Dlatego się nie zamatrwiaj i czekaj. A może akurat nie będzie@ a zastąpi ją fasolka? Silve, przyznam, że nie wiem jak to jest z tymi lekami... Jeśli jest na antybiotykach, to może lepiej się powstrzymać? Jagoda, zapomniałam wczoraj wysłać foty:( Mój mężulek późno przyszedł, a to on mi dostarcza komputerek, więc jakoś później wyleciało mi to z głowy... Mam nadzieję, że dzisiaj nie zapomnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mia:) Wiem,że za wcześnie, ale zaskoczyły mnie te obajwy. Bo czasami kręciło mi sie w głowie, ale to z reguły wieczorem delikatnie ze zmęczenia, a tu a mało co sie nie wywróciłam i zastanawiam się czy to wina ciśnienia czy czego? A może jakaś grypa mnie bierze. od paru dni jest mi non stop zimno... Brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jak kopiowała tabelki to zapomniała o mnie, więc postanowiłam jeszcze raz ją uzupełnić.... TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek miasto Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce…………WARSZAWA tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce WARSZAWA Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........01.02.....28-32..........02.03........................4 m-ce WROCŁAW Mysza29...20.01.....26-28..........17.02................ .......4 m-ce Katowice Dioda.......03.02.....30-31..........03.03........................ Olala........24,01.....29-33..........nie testuję ........................27 m-cy ...Bydgoszcz paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 .....................4 miesiąc Paula23......17.01....28-29........14-15.02.................10 miesięcy Poznań monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......23.01.......29.............20.02........................22 m-ce WROCŁAW Silve25......27.01......30-33.......po 28.02...................... Jagoda1977......30.01......27-30........po 03.03................7 miesięcy Mia czekam na Twoje zdjęcia i mam nadzieję, że się doczekam :D:D Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nic sie nie dzieje, tylko ja po prostu chciałabym, żebyście wiedziały, że jeszcze jestem i też się bardzo staram i trzymam kciuki za WAS wszystkie - czytam WAS codziennie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wskazówki :) Mój mężuś na razie nie bierze antybiotyków ale jak tak dalej będzie,to pewnie zacznie. Więc nasze próby staranek przełożymy na następny miesiąc :( Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, ja też bym chciała Twoje zdjęcie :-) hahhaha, akcja wmawiania sobie objawów ciąży, rozpoczęta u mnie. Po pierwsze zaczynają boleć piersi, po drugie trochę mi niedobrze :-) ale to jest w sumie smieszne. Co miesiąc to samo ;-) \"ciąża urojona \" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×