Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

monia masz 2 wyjscia albo zrobic kolejny test albo odczekac z tydzien jezeli okresu nie bedzie isc do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobisty wniosek do Malinki!!!!!! Malinko odezwij się! Skrobnij choć dwa-trzy słowa: udało się lub nie udało się! Dawno miałaś termin miesiączki, może nie przyszła? Może jesteś szczęsliwą ciężarówką!!!! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kamilko ja też jak mąż wraca mam ochote rzucic sie na niego i......mmmmm:):) Monia moze za wcześnie ten test zrobiłas i dlatego taki numer, powiem ci tylko że ja ostatnio przed @ jak zrobiłam test i wyszedł negatywny to nawet po 3 godzinach sie nie zmienił tak więc jest nadzieja u ciebie:):) ale zrób teraz badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobisty wniosek do Malinki!!!!!! Malinko odezwij się! Skrobnij choć dwa-trzy słowa: udało się lub nie udało się! Dawno miałaś termin miesiączki, może nie przyszła? Może jesteś szczęsliwą ciężarówką!!!! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
a kiedy ostatnio sie Malinka odzywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dziewczynki chyba zrobie drugi tescik za 2 lub 3 dni tylko że teraz jakiś inny słyszałam że ten z bobaskiem na zdjeciu jest bardzo dobry on sie chyba nazywa Quick test czy jakoś tak! ale powiem wam szczerze że tyle testów juz porobiłam i pierwszy raz w zyciu zobaczyłam 2 kreski! tak mi sie fajnie zrobiło że sie prawie popłakałam ale nie chce robić sobie za dużych nadzieji bo jak nic nie wyjdzie:( Mężusiowi rano powiedziałam że jeszcze nie bedzie tatusiem to sie tak zmarwił bo był przkonany że tym razem sie udało:( narazie nic mu nie bede mówic o tych 2 krekach dopóki nie zrobie innego tesciku:) A wy kobitki po jakim czasie miałyscie pierwsze objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dziewczynki chyba zrobie drugi tescik za 2 lub 3 dni tylko że teraz jakiś inny słyszałam że ten z bobaskiem na zdjeciu jest bardzo dobry on sie chyba nazywa Quick test czy jakoś tak! ale powiem wam szczerze że tyle testów juz porobiłam i pierwszy raz w zyciu zobaczyłam 2 kreski! tak mi sie fajnie zrobiło że sie prawie popłakałam ale nie chce robić sobie za dużych nadzieji bo jak nic nie wyjdzie:( Mężusiowi rano powiedziałam że jeszcze nie bedzie tatusiem to sie tak zmarwił bo był przkonany że tym razem sie udało:( narazie nic mu nie bede mówic o tych 2 krekach dopóki nie zrobie innego tesciku:) A wy kobitki po jakim czasie miałyscie pierwsze objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam.Chyba długo przed świętami.Tyle stron już natworzyłysmy,że trudno znaleźć. Kto to widział,żeby autorka topiku porzuciła swoje podopieczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelki
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 m0nika19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Soul-wyczytałam że Malinka było 1.12 bo dostała właśnie wtedy @ za wcześnie o 6 dni i była smutna i wpisałą do tabelki że nie testuje a potem nie wiem czy sie odzywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
monia 81 to dlatego że masz krótkie cykle i stężenie b-hcg jest jescze małe i dlatego taka sytuacja , ja test zrobilam 32 dnia i prawie od razu pojawiły się II krechy więc cierpliwie poczekaj , wiem że to trudne bo to siedzenie jak na bombie zegarowej ale jeśli @ nie ma to będzie dzidzia :)) zacznij brać kwas foliowy możesz też zrobić test z krwi ale on też może jeszcze wyjść słabo , czekaj i trzymaj się mocno , buziaki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pod koniec grudnia miała kolejny termin @ i o tym mówię. Nie zmienia tabelki, nie przenosi się o I o co chodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Soul a może Malinka założyła nowy topik? A ty jak sie dziś czujesz coś sie dziś mało udzielasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a co się z Kasią dzieje?! dziś się nie odezwała nawet i wogóle ostatnio jakaś milcząca...Kasiu, co z Tobą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta? Zaglądałam to do czerwca włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Dzisiaj miałam fajniutki sen, taki ze moje kochanie zgodziło sie aby juz zacząc staranka, a teraz ryczec mi sie chce bo tak bardzo pragne dzidzi ze szok, ale widocznie tylko ja buuuuuuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myszko mmam dzis troche roboty ale cały czas zaglądam do Was. Czytam o obawach dziewczyn, wątpliwościach, nadziejach i dwóch kreseczkach a sama co...? Sma czekam na @.Boli mnie brzuch okropnie i troszkę zazdroszczę tym,którym się udało. Zawsze przed przyjściem@ człowieka ogarniaja sentymenty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Tak więc Soul spokojniutko czekaj co ci los przyniesie a może.....ciiii:) przynajmniej jeden plus że już niedługo sie wyjaśni a ja w tą gorączke wpadne gdzies za 2 tygodnie tak że na razie nawet o tym nie myśle. Agusiu co ci? Może to był sen proroczy jeszcze troszke cierpliwości i wszystko sie odmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka miało być:) Ale dzisiaj mam doła maksymalnego, jeszcze łupie mnie w krzyżu, jajniki rwą jak oszalałe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza nie wiem:( jestem zła na siebie bo 18 12 kiedy były bezpieczne dni nie namowiłam moje kochanie aby bez zabezpieczenia sie poprzytulac, a według cyklów ktore Bozina ustaliła wtedy zaszłabym w ciążę i ryczec mi sie chce jak bóbr. Ale moze miało tak byc. Pozatym wtedy tez dostałam @:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Byłam w ciąży, a w sierpniu urodziłam pięęęęęęęęęęęękną córeczkę. I po 5 miesiącach wróciłam właśnie do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Agusia nie panikuj pamiętaj że dzidzia przyjdzie jak chce i na pewno nie jest wszystko tak książkowo pamiętaj że dziewczyny zachodziły w ciąże w przeróżnych dc. musisz sie uspokoić i przytulać do swojego kochanie:):) Ninka to jesteś już w pełni szczęśliwą mamusią:):) gratuluje:) jak tam dzidzia?i jak ci teraz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Właściwie powinno już być "Ninka36"! No cóż, w pracy jeszcze nie wiem, bo to dopiero drugi dzień. Tęsknię za moją królewną baaaaaardzo. Ale wiem, że niania dobrze się nią opiekuję. Dziewczyny, jeśli jesteście teraz w ciąży, to chcę Wam powiedzieć, że nie ma na świecie nic wspanialszego niż macierzyństwo!!!! Szkoda tylko, że nie mogłam byc z dzidzią w domu dłużej. Ale cóż, takie czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anin
6 dni temu dowiedzialam sie , ze jestem w ciazy.....fajne uczucie, ale dopiero teraz.Gdy popatrze wsterz te 6 dni, to powinnam sie zamordowac, za piewsza mysl, jaka mi przyszla do glowy...Nie, nie pomyslalam o usunieciu.Pomyslalam i co bedzie teraz.Mialam plany na przynajmniej 2 lata, w ktorych nie mialam miejsca na dziecko, teraz tak wszystko porozstawialam, ze i dziecko sie zmiesci w moje zycie.Jestem szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa pocieszenia Meg!:) ja tez mam nadzieje że wszystko bedzie oki! Co chwila latam do łazienki żeby zobaczyć czy nie prszyszła @! jak narazie wszystko oki! tylko zastanawia mnie że żadnych objawów nie mam! tylko jakiś tydzień temu miałam silne kłucie w dole brzucha! i co jakiś czas prawy jajnik mnie bolał! a teraz wydaje mi sie że piersi mi troszke urosły! :) ale juz sama nie wiem! Nie wiem ile wytrzymam do następnego testu myśle że jakieś 2 dni :) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś pusto na forum dzisiaj! Wiecie co kobitki czekam niecierpliwie na bobaska ale w raz z tym coraz bardziej sie boje czy wszystko bedzie ok! Pracuje w szpitalu dziecięcym i całymi dniami patrze na chore dzieci :( niemowlaki przywiezione zaraz po porodzie z róznymi wadami i boje sie czy u mnie bedzie wszystko wporządku!! jak tak sie człowiek napatrzy to różne mysli przychodzą do głowy a najbardziej boli mnie to że coraz więcej jest przywożonych noworodków z wadami niedorozwojami itd :( aż serce sie karaja! A ty anin nie przejmuj sie ja tez na początku raz chciałam mieć dziecko raz nie i tak na zmiane aż w końcu strasznie na tym zaczeło mi zależeć :) moja przyjaciółka 4 lata temu wpadała ze swoim chłopakiem i tez miała na początku różne myśli i nie widziała w swojej najbliższej przyszłości miejsca dla dziecka a teraz jest wspaniałą mamą wspaniałaęj dziewczynki i życie im sie układa bardzo dobrze! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś pusto na forum dzisiaj! Wiecie co kobitki czekam niecierpliwie na bobaska ale w raz z tym coraz bardziej sie boje czy wszystko bedzie ok! Pracuje w szpitalu dziecięcym i całymi dniami patrze na chore dzieci :( niemowlaki przywiezione zaraz po porodzie z róznymi wadami i boje sie czy u mnie bedzie wszystko wporządku!! jak tak sie człowiek napatrzy to różne mysli przychodzą do głowy a najbardziej boli mnie to że coraz więcej jest przywożonych noworodków z wadami niedorozwojami itd :( aż serce sie karaja! A ty anin nie przejmuj sie ja tez na początku raz chciałam mieć dziecko raz nie i tak na zmiane aż w końcu strasznie na tym zaczeło mi zależeć :) moja przyjaciółka 4 lata temu wpadała ze swoim chłopakiem i tez miała na początku różne myśli i nie widziała w swojej najbliższej przyszłości miejsca dla dziecka a teraz jest wspaniałą mamą wspaniałaęj dziewczynki i życie im sie układa bardzo dobrze! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś pusto na forum dzisiaj! Wiecie co kobitki czekam niecierpliwie na bobaska ale w raz z tym coraz bardziej sie boje czy wszystko bedzie ok! Pracuje w szpitalu dziecięcym i całymi dniami patrze na chore dzieci :( niemowlaki przywiezione zaraz po porodzie z róznymi wadami i boje sie czy u mnie bedzie wszystko wporządku!! jak tak sie człowiek napatrzy to różne mysli przychodzą do głowy a najbardziej boli mnie to że coraz więcej jest przywożonych noworodków z wadami niedorozwojami itd :( aż serce sie karaja! A ty anin nie przejmuj sie ja tez na początku raz chciałam mieć dziecko raz nie i tak na zmiane aż w końcu strasznie na tym zaczeło mi zależeć :) moja przyjaciółka 4 lata temu wpadała ze swoim chłopakiem i tez miała na początku różne myśli i nie widziała w swojej najbliższej przyszłości miejsca dla dziecka a teraz jest wspaniałą mamą wspaniałaęj dziewczynki i życie im sie układa bardzo dobrze! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś pusto na forum dzisiaj! Wiecie co kobitki czekam niecierpliwie na bobaska ale w raz z tym coraz bardziej sie boje czy wszystko bedzie ok! Pracuje w szpitalu dziecięcym i całymi dniami patrze na chore dzieci :( niemowlaki przywiezione zaraz po porodzie z róznymi wadami i boje sie czy u mnie bedzie wszystko wporządku!! jak tak sie człowiek napatrzy to różne mysli przychodzą do głowy a najbardziej boli mnie to że coraz więcej jest przywożonych noworodków z wadami niedorozwojami itd :( aż serce sie karaja! A ty anin nie przejmuj sie ja tez na początku raz chciałam mieć dziecko raz nie i tak na zmiane aż w końcu strasznie na tym zaczeło mi zależeć :) moja przyjaciółka 4 lata temu wpadała ze swoim chłopakiem i tez miała na początku różne myśli i nie widziała w swojej najbliższej przyszłości miejsca dla dziecka a teraz jest wspaniałą mamą wspaniałaęj dziewczynki i życie im sie układa bardzo dobrze! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×