Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość Mia26
kurcze, nie strasz, bo ja mam ok 2-3 dni plamień przed samym okresema a następny dzień po plamieniu to już jest solidna@ z bólem brzucha i wogóle. Jakoś nie mówiłam wcześniej gin o tym, bo wydawało mi się że to nic, ale mnie trochę nastraszyłaś...hmmm. nie martw się, myślę, że jeżeli jest to coś takiego, to na pewno da się wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia26
To jest twój wieczór i Ty NA PEWNO będziesz się dobrze bawić. Będziesz na pewno wyglądać piękniej niż niejedna z nich ! Głowa do góry i na pewno będziesz się szampańsko bawiła. Przeciez to Twoja pierwsza i ostatnia studniówka w życiu :) Zobaczysz, będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
No to Sylwia bedziemy sie bawic w tym samym czasie, ja mma isc 22 na zabawe karnawałowa, o ile sie pogodzimy z męzem do tego czasu:) Mia na pewno jest wszytsko dobrze, takie poplamiania przed sama miesiaczka to chyba nic złego, ja mam czasami po 10 dni plamienia i najczesciej po "przytulanku":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
A ja to wczoraj znów dostałąm nowine od rodzinki że następna para w rodzinie planuje wesele bo oczywiście laska wpadła (znowu sie potwierdza że jak sie nie planuje to dzidzia od razu) w tym roku i wiecie co mam 5 wesel w tym roku!!!! masakra to już naet nie jest przyjemne tyle imprez :kwiecień , dwa w czerwcu,sierpień i październik :( tyle kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia dzieki za dobre slowo :) Wracajac do kiecki moja mama zaczela sie wczoraj ze mnie smiac, bo jakis czas temu stwierdzila ze moglabym troszke moje sadelko zrzucic, to teraz po tych moich rewolucjach zoladkowych sadelko mi juz troszke spadlo a jeszcze ta dietka... hihiii jak widac nie ma tego zlego... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Myszko rozumiem Cie, dwa lata temy bylismy na 4 weselach, popłynelismy finansowo nieźle, a potem po pół roku piate wesele było nasze i juz lepiej o finansach nic nie mówic hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia26
Mysza, zgadzam się z Tobą w 100%, że jak nie chcą to mają. Eh, ciężki jest nasz żywot. Ja jak się dowiaduję o kolejnej koleżance, że jest w ciąży to się cieszę, ale w sercu tak jakoś kłuje... Oczywiście życzę jak najlepiej, ale to znoowu NIE JA. No cóż, czekam dalej w swojej fasolkowej kolejce (spodobało mi się to określenie :) ) najgorzej, jak wszyscy się dopytują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko napewno sie pogodzicie! Wlasnie sobie przypomnialam ze mialam isc do fryzjera sie umowic na fryzurke... teraz to chyba mame posle zeby poszla mnie umowic bo ja nigdzie nie wychodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Myszko rozumiem Cie, dwa lata temy bylismy na 4 weselach, popłynelismy finansowo nieźle, a potem po pół roku piate wesele było nasze i juz lepiej o finansach nic nie mówic hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia26
Mysza, zgadzam się z Tobą w 100%, że jak nie chcą to mają. Eh, ciężki jest nasz żywot. Ja jak się dowiaduję o kolejnej koleżance, że jest w ciąży to się cieszę, ale w sercu tak jakoś kłuje... Oczywiście życzę jak najlepiej, ale to znoowu NIE JA. No cóż, czekam dalej w swojej fasolkowej kolejce (spodobało mi się to określenie :) ) najgorzej, jak wszyscy się dopytują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko napewno sie pogodzicie! Wlasnie sobie przypomnialam ze mialam isc do fryzjera sie umowic na fryzurke... teraz to chyba mame posle zeby poszla mnie umowic bo ja nigdzie nie wychodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Myszko rozumiem Cie, dwa lata temy bylismy na 4 weselach, popłynelismy finansowo nieźle, a potem po pół roku piate wesele było nasze i juz lepiej o finansach nic nie mówic hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
No Dorotka to widze że miałaś podobną sytuację i jeszcze swoje weselsko ho ho Tak więc czuje że pracuje na wesela:) Mija ja też życzę dobrze zaciążonym koleżankom ale też zawsze wtedy myśle kiedy ja i nawet w tv jak reklamują jakieś gazety to słysze ża ta czy inna aktorka znów w ciąży. Mam wrażenie że ostatnio to nawet w mediach częste nowinki tego typu słychać hmm a może to ja jestem wrażliwa na tego typu nowinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale ta kafeteria kijowo dzisiaj działa buuu pracy mam troche ale czytam te wasze rozmowy :) czy to tylko mi tak dziala do kitu?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Nareszcie odzyskałysmy nasz topik! Nie podoba mi się ostatnio te formu. kafeteria chodzi obrzydliwie wolno, często jest \"nieczynna\" a to co wydarzyło sie dzisiaj woła o pomstę do nieba;) Witam nowe formuowiczki. Zapamiętałam Mię:) Dziś w pracy miałam troche roboty, więc nie udzielałam sie na forum a poza tym cały dzień boli mnie brzuch i krzyz. Cholerna @. Nie dośc,że przychodzi to jeszcze ból sprawia. Co u Was dziewczyny? Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
HEJ Koleżanki! Witam Mia !Zazdroszcze Wam planow dietetycznych, ja niestety nie jestem zdolna do takich poswiecen. Dzis upieklam sobie placka .... bo mi sie zachcialo......a nie lubie sklepowych. Dzieki Bogu sie udalo i moge sie opychac. Ale pasztet mi sie konczy... Tak kulinarnie zaczelam wiec zakoncze z innej beczki: chyba mi sie komputer naprawil. Sam. Co do kafeterii dziala wprost tragicznie. I do zobaczenia jutro rano, mam nadzieje ze bedziecie i zdaze z Wami pogadac przed wyjsciem do pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY A ja mam same problemy byłam dzis u ortopedy z moja nozka i okazało sie ze jest zle i chyba bedzie potrzebna operacja bo odwarstwia mi si chrzastka od kosci skokowej ktora łaczy 3 stawy :( mam wiec dzis dzien zupełni do d..... (przepraszam za brzydkie słowo) moj Marcinek mnie pociesza ale mi nie jest wesoło co za pech. Ogólnie ta noga mnie tylko na poczatku bolała jak to przy złamaniu a właściwie dwoch bo były w dwoch miejscach ale teraz nawet czułam sie dobrze bo nie bolała tylko ja krzywo stawiam a tu takich informacji sie dowiaduje od lekarza boje sie ze jak bedzie fasolka to operacja sie przełozy to ok ale jak bede musiała miec ja w najblizszym czasie to nie moge sie teraz starac to wszystko takie zagmatwane :( Pozdrawiam dziewczyny pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY A ja mam same problemy byłam dzis u ortopedy z moja nozka i okazało sie ze jest zle i chyba bedzie potrzebna operacja bo odwarstwia mi si chrzastka od kosci skokowej ktora łaczy 3 stawy :( mam wiec dzis dzien zupełni do d..... (przepraszam za brzydkie słowo) moj Marcinek mnie pociesza ale mi nie jest wesoło co za pech. Ogólnie ta noga mnie tylko na poczatku bolała jak to przy złamaniu a właściwie dwoch bo były w dwoch miejscach ale teraz nawet czułam sie dobrze bo nie bolała tylko ja krzywo stawiam a tu takich informacji sie dowiaduje od lekarza boje sie ze jak bedzie fasolka to operacja sie przełozy to ok ale jak bede musiała miec ja w najblizszym czasie to nie moge sie teraz starac to wszystko takie zagmatwane :( Pozdrawiam dziewczyny pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Soul. Jestes jeszcze?? Nie wchodzilam wczesniej bo sama dobrze wiesz co sie dzialo z kafeteria :( w sumie to bylam w szoku jak teraz juz weszlo normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Soul. Jestes jeszcze?? Nie wchodzilam wczesniej bo sama dobrze wiesz co sie dzialo z kafeteria :( w sumie to bylam w szoku jak teraz juz weszlo normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula bardzo mi przykro,że tak pechowo złamałaś nogę! jedyne czego mogę Ci zyczyć do szybkiego powrtotu dla zdrowia no i jeżeli operacja jest konieczna to idź na nią jak najszybciej. Tymczasem zawieź do czas operacji staranka. Życie przynosi tam duzo niespodzianek, niestety niekoniecznie miłych. Hej Sylwia! Teraz Ciebie pewnie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja teraz jestem i witam nowe formuowiczki:) serdecznie u mnie po staremu @ sie kończy, no i musze sie uczyc, ale niee moge przestac myślec o fasolce, chyba padne nie wytrzymam tak bardzo jej pragne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelki
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r monia-81..........15.12..........26.......................9.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika.....................Panna..............24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Agusia! Współczuje nauki! Ponieważ mam @ moje mysli krążą teraz wokół tematu odchudzanie.Poważne odchudzanie. od jutra zaczynam. O dziecku też myślę - tzn. cały czas chciałabym dzidzię ale nie pochałania ona wszystkich moich myśli. W ogóle ostatnio myśle o tym malutko, tylko co z wami pogadam. Za to mój mąż i moja Mama bardzo by chcieli. To widać (u mężą) i słychać coraz (u Mamy);) ja też chce ale jestem realistką. Poza tym w przyszłym tygodniu zamierzam wybrać sie do gina tak jak sobie i Wam obiecałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie - jak weszłam po południu na nasz temat to nic nie chciało mi pokazywać... Już myslałam, że trzeba będzie założyć cz.III - tylko co wtedy z naszymi tabelkami - hi hi hi ? Teraz jest już OK - ale sie cieszę :-D :-D :-D Do usłyszenia jutro Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Soul:)koniecznie do lekarza, bo.... Widzisz gdyby moje kochanie tak chciało jak ja to...sama juz nie wiem troche mi ciezko, ale musze uzbroic sie w cierpliwość, ale jak to zrobic kiedy na uczelni, ulicy, w sklepie kobitki z brzusiami:O No ale koniec z marudzeniem, a za nauke musze sie wziąsc bo w nastepny weekend mam ciezkie koło wrryy a nie moge sie na tym skoncentrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Aga! trzymaj się ! Zdrówka życzę. Czytałam,że jesteś na zwolnieniu. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Soul i Paula ! Szkoda mi Ciebie Paula - w sumie nawet nie wiem co mam Ci napisać- nie denerwuj się tylko za dużo bo to może Ci tylko zeszkodzić. Soul- ja też mam zamiar od jutra zacząć - jaki masz plan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×