Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

HEJKA! Chyba się czosnku najem :-o źle się czuję, ja jestem magistrem politologii :-) specjalność Stosunki Międzynarodowe :-) A pracuję w rozliczaniu transakcji gotówkowych i kontroli przepływu środków. Jak widać studia mają się nijak do wykonywanego zawodu. Ojej, chcę żeby było ciepło i chcę się z Wami spotkać na żywo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA! Chyba się czosnku najem :-o źle się czuję, ja jestem magistrem politologii :-) specjalność Stosunki Międzynarodowe :-) A pracuję w rozliczaniu transakcji gotówkowych i kontroli przepływu środków. Jak widać studia mają się nijak do wykonywanego zawodu. Ojej, chcę żeby było ciepło i chcę się z Wami spotkać na żywo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia - rozbawiłaś mnie do łez -narazie broni mnie od tych straszliwych kuro-wron mój dzielny pies Ray, więc czuję się bezpieczna - moja praca wrze pełną parą :-) Dorotko ja jestem z 29.04.78 - ale świetnie że możemy obchodzić urodziny w tym samym dniu :-) - to niesamowite :-) Estello - ja też chciałbym by było już cieplutko i chciałabym Was poznac na żywo :-), choc może jeszcze pobyć śnieżek, bo my może w marcu na nartki się wybierzemy z mężusiem :-) na 10 dni do Zakopanego. Na grypkę proponuję, cieplutkie skarpety i łóżeczko, jak ktoś pracuje to może mleczko z miodkiem cieplutkie lub herbatka z cytrynką :-) a wieczorkiem okład z ciepłych męskich piersi :-) :-) :-) i będziesz zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda30
Witajcie dziewczynki!:D:D Ale jest wszedzie bialo,az przyjemnie popatrzec na swiat:)Szkoda,ze tak pochmurno:( Pojawiam sie tutaj rzadko,ale czytam prawie codziennie wasze wypowiedzi:) Caly czas mysle o Lusi,ciekawe co u niej.Ciesze sie,ze nowe kobietki tutaj zagladaja:) Dzisiaj rano na 2 byl program dotyczacy ciazy,bylo wiele ciekawostek.Smutno mi sie zrobilo,jak pokazano dzieci chore:(Chore w łonie matki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj. Kasia, jak szkoda - a ja myślałm że się uda! Cześć Dioda :-) co u Ciebie? Właśnie przyszedł m do głowy mały pomysł. W przyszły weekend (tak coś koło tego) powinnam mieć owulację. I tak sobie myślę, żeby \"spakować\" męża w samochód ;-) i pojechac gdzieś na weekend. Przyroda i my :-) moze coś z tego będzie :-) Podrzuccie mi propozycję jakiego ś weekendu, tylko niedaleko Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellko na łonie natury to moze byc teraz troche niewygodnie:D:D:D:DChyba ze to taki rodzaj krioterapii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellko na łonie natury to moze byc teraz troche niewygodnie:D:D:D:DChyba ze to taki rodzaj krioterapii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, szkoda...nawet bardzo szkoda. z tym wyjazdem na weekend to rewelacyjny pomysł :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dioda, dawno Cie nie było:) Estella, chyba odgapię normalnie od Ciebie ten pomysł i w następnym cyklu też tak zrobię:D kochana, zyczę Ci, by wkońcu się udało. No i żebyśmy wkońcu usłyszały jakiś okrzyk typu \"Hurrrrrrra, udało się\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisalam,ale czytalam:) Zima to najlepiej w gorach:)Pomyslcie,taki snieg, mroz:)a Wy lezycie sobie w łozeczku i patrzycie, jak slicznie proszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda co u Ciebie słychać, dawno Cie nie było oj dawno :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kobietki:D Estello musisz mnie poratować, to Ty chyba miałaś adres tej stronki, gdzie pisali o oleju z wiesiołka??? BBBardzo Cię o nią poproszę:D A u mnie bez zmian, szykuje sie do wyjazdu, ale stwierdziłam, ze nawet gdyby była dzidzia to i tak jadę:) w końcu drugi raz coś złego mi sie nie przydaży:):):) Powiększyły mi sie piersi (czyżby jakiś objaw???:D) ale zaczęły mi sie brązowe plamienia, nie wiem czy to może być po castagnusie??? Więc pewnie @ przyjdzie:( Buziaczki dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kobietki:D Estello musisz mnie poratować, to Ty chyba miałaś adres tej stronki, gdzie pisali o oleju z wiesiołka??? BBBardzo Cię o nią poproszę:D A u mnie bez zmian, szykuje sie do wyjazdu, ale stwierdziłam, ze nawet gdyby była dzidzia to i tak jadę:) w końcu drugi raz coś złego mi sie nie przydaży:):):) Powiększyły mi sie piersi (czyżby jakiś objaw???:D) ale zaczęły mi sie brązowe plamienia, nie wiem czy to może być po castagnusie??? Więc pewnie @ przyjdzie:( Buziaczki dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Olalla ja mam stronkę o olejku z wiesiołka: www.mamo-tato.pl temacik o ziołach i witaminkach :-) sama biorę go od tego cyklu, podobno bierze sie go do owulacji, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, to nie ja pisałam o wiesiołku :-( ja go łykałam dwa cykle po 5 tabletek dziennie i nie zauważyłam zmiany w śluzie... jakie tam oglądanie pruszącego śnieżku?! my nie jedziemy śnieżek oglądać, a działac, działać... ;-) oczywiście żartuję Góry to troszkę daleko na weekend, poza tym więcej paliwa się spali, a jak pisałam auto pochłonęło duuużo oszczędności :-( nie znacie jakiegoś fajnego miejsca blisko Warszawy (tak do100 km), gdzie w dzien można połazić po lesie a w mocy \"szaleć\" ;-) ? a chociażby na łonie natury (tylko jakiś kocyk by się przydał) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Emilko:) też fajna ta Twoja stronka i dużo informacji ciekawych, ale tamta o którą pytałam to jest inna, też tam były ziółka opisane, i takie tam inne, ale nie moge jej znaleźć, trudno:) A na tej twojej hiperprolaktynemia jest dobrze opisana:) Estella, jak nie Ty to może Malinka, ale Malinka sie nie pokazuje, to sie nie dowiem:), ciekawe co u Niej????:) może już z brzuszkiem chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, dziewczyny, tu już 201 strona, a żadna nie otwiera 3 cześci. Może która się skusi??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jedyne gdzie jeżdze, a raczej jeździłam bo teraz nam sie nie chce to Powsin, Kabaty, Wilanów albo Łazienki ale to raczej na spacer ale nic wiecej :) Estella podaj mi jeszcze raz te ziólka co pijesz, musze sobie kupić chyba :( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TU JEST LINK DO ZIÓŁEK http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16077&postdays=0&postorder=asc&start=1305 ja piję Mieszankę nr 3 -Ojca Grzegorza Sroki A co Kasia, łapiemy się wszystkiego co się da, aby była dzidzia? skąd ja to znam. Niedługo będe leżała krzyżem w kościele, bo niektóre dziewczyny mówią że to pomaga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TU JEST LINK DO ZIÓŁEK http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16077&postdays=0&postorder=asc&start=1305 ja piję Mieszankę nr 3 -Ojca Grzegorza Sroki A co Kasia, łapiemy się wszystkiego co się da, aby była dzidzia? skąd ja to znam. Niedługo będe leżała krzyżem w kościele, bo niektóre dziewczyny mówią że to pomaga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi szkodzi, w końcu może zadziałają...a jak nie to ja juz nic nie wiem, naprawde mialam ogromną nadzieje że sie udało :( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estello, proponuję nad Zegrze, jest tam lesk do spacerów i jest niedaleko wielska duża(obwrzymia) chata - niedawno wybudowana ale na styl starej chaty - jest tam restauracja , jest gdzie spać, naprawdę robi wrażenie, a co dadatkowo niedaleko Warszawy :-) poczujecie się jak na wiosce :-) lub tez możesz zobaczyć inną na stronie inetrnetowej: www.chataweselna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estello, ja z mężusiem pijemy tą samą mieszankę co Ty :-) od 9 lutego 2005r. i mamy nadzieję że coś pomoże. mężowi bardzo ona smakuje i zaczeliśmy pić ją rano i wieczorem(podobno może dwa razy dziennie pić) - są pyszne :-) a jak nie pomogą to napewno nie zaszkodzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×