Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość mysza29
Mia :):):)ale mnie rozbawiłaś że oszalałam ale faktycznie za chwile oszaleje bo chce wiedzieć czy teraz sie udało czy nie, to czekanie do soboty takie trudne:( i czas sie wlecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
cześć dziewczyny co tam u Was słychać? Zdołowałam się tym becikowym,bo bez tego nie wiem jak sobie dam radę na starcie,ale wszystko musi być dobrze.Politycy tylko patrzą jak napchać sobie kieszenie forsą,ale mam nadzieję,że kiedyś ich Bóg pokarze za ich skąpstwo i chciwość.W ogóle mają w dupie społeczeństwo,brr...ale się wkurzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
cześć dziewczyny co tam u Was słychać? Zdołowałam się tym becikowym,bo bez tego nie wiem jak sobie dam radę na starcie,ale wszystko musi być dobrze.Politycy tylko patrzą jak napchać sobie kieszenie forsą,ale mam nadzieję,że kiedyś ich Bóg pokarze za ich skąpstwo i chciwość.W ogóle mają w dupie społeczeństwo,brr...ale się wkurzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Mia :):):)ale mnie rozbawiłaś że oszalałam ale faktycznie za chwile oszaleje bo chce wiedzieć czy teraz sie udało czy nie, to czekanie do soboty takie trudne:( i czas sie wlecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo Ty, Mysza, jakieś farmazony nam tu opowiadasz o tej 30-tce...:) Kurcze, ale mam nudy. Nie dzieje się nic kompletnie i zaraz tu zasnę :( A za oknem tak paskudnie. No, ale jak już tak porzadnie dostanę @, to przynajmniej jutro coś sobie wypiję na imprezce:D i będe nawet jarać szlugi :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
w tej chwili wracam z kibelka i mam juz@ 2 dni wcześniej:(:(:(:(jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia Tobie sie nudzi...ja mam tyle pracy że chetnie bym sie jej pozbyła :) ale dobrze że jutro jest piątekto sobie w weekend odpocznę :) A wy prosze się przestać dołować, tylko uśmiechnąć i myśleć pozytywnie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, nie załamuj sie . No to rozpoczynamy cykl w tym samym dniu:). Też sobie jutro idź na imprezkę i poszalej, to może Ci się lepiej zrobi:) Kasia, a ja to bym chętnie wzięła od Ciebie trochę pracy, bo z nudów to umrzeć przecież można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza nie denerwuj się, mówi się trudno, nie teraz to następnym razem przeciez może się udać, ja sobie próbuje to tak wytłumaczyć i jakoś idze :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja to jestem bezbłędna!!! Chciałam o siebie w końcu zadbać-umówiłam się na wizytę do ginekologa na wtorek a dopiero teraz przypomniało mi się,że mam dostać @. O tej porze już chyba nie myślę racjonalnie. Mysza,głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia dzięki za pomoc, przydałaby się :) no ale nic tam, wracam do pracy potem zajrze to poczytam co naskrobiecie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wkońcu do domku. HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAA :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wkońcu do domku. HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAA :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już się z Wami żegnam-kończę pracę i idę na kawkę z koleżanką. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już się z Wami żegnam-kończę pracę i idę na kawkę z koleżanką. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
30stka to najpiekniejszy wiek dla kobiety:)jestesmy piekniejsze,urodziwsze,bardziej czarujace,kobiece,seksowne,zmyslowe,wrazliwe,madre,inteligentne.....etc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
tak, tak, tak - mi w tym roku stuknie 29 lat. Ale nie powiem żebym się jakoś źle czuła z tego powodu, a mój małżonek będzie miał 35 lat i według mnie to najfajniejszy, najprzystojniejszy i najbardziej pociągający facet jakiego znam. A im jest starszy, tym fajniejszy :-) dziś cały dzień trąbili w radiu o płodności, że społeczeństwo się ogromnie starzeje, że kobiety nie chcą i nie mogą mieć dzieci i takie tam...i na pewno kiedyś też kobiety brały jakieś środki poprawiające płodność - były wróżki, czarownice, zielarki. Natuarlne metody nie są złe, Można spróbować Biorę teraz Castagnus - typowo ziołowy i zamierzam pić ziółka poprawiające płodność i ułatwiające zajście w ciążę. Na innym forum wyczytałam, że po nich kilka dziewczyn zafasolkowało. Trezba pomóc matce naturze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
A ja uwazam,ze wspolczesne kobiety sa bardzo wygodne.Niestety,do tej "wygody"zmusily je ciezkie czasy....najpierw sie zastanawiaja nad potomstwem,a potem przechodza do dzialania.Mam wiele takich kolezanek,ktore zarzekaja sie,ze w ogole nie beda mialy dzieci i co najlepsze,one maja mezow,ktorzy podzielaja ich zdanie.Wolasobie kupic nowe ciuchy,samochod czy wyposazenie mieszkania...dziecko stawiaja na rowni z przedmiotami. Kiedys kobiety nie zastanawialy sie,czy to juz,po prostu brała slub i "musiala"miec dziecko.Stad tez "gadania"babć i ciotek,co juz sa 3, 4, 5 lat po slubie i nic?Oni chyba sa chorzy!!!!!!!! Ale sie rozpisalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja też wcześniej nie myślałam o dzidzi, tzn myślałam, że chciałabym kiedyś mieć dzieci ale nic więcej. Ale jak instynkt mnie chwycił, to nie chce teraz puścić. I dobrze!!!!! Czytam o tych ziołach. Może to zbnieg okoliczność ale kilka starających się, w pierwszym cyklu picia ziół zaszło w ciążę :-) chyba pobiegnę do zielarskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Estelko,zycze ci dzidziusia z calego serca:)Tylko nie wykup calego sklepu zielarskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Dziękuję, Diodko :-) Już spisałam jakie zioła mi są potrzebne, podobno dobre na prace jajników i śluz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
cześć kobitki!!!! ale mi się nudzi, jak tak dalej pójdzie to ucieknę do pracy , rozleniwiłam się kompletnie :) na szczęście brzuszek nie boli i jak tak dalej pódzie to znaczy że to tylko wiązadła macicy się tak naciągały i będzie ok , najważniejsze że nie mam żadnych plamień ale okropnie się czuję taka rozleniwiona :( smutno mi czytać że do wszystkich przyszła ta okropna @ ale zaraz będzie owu i przyjemne starnka co do wiesiołka to jest tańszy za jakieś 13-15 zł poprostu olej z wiesiołka - efekt ten sam śluzem mnie zalewało :)) przez miesiąc brałam też castagnusa ale robiło mi się slabo i przestałam po 20 dniach ale moja koleżanka bierze i kontroluje prolaktynę i wyregulował jej się cykl trzymam kciuki :)) za wysiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj meg, jak dobrze czytać, że z brzuszkiem wszystko ok. A mozesz powiedzieć nam już coś więcej na temat fasolki??? :) Dziewczyny, widzę, że dzisiejszego wieczora zaniedbujecie kafeterię... Nikogo normalnie nie ma! A mnie jeszcze nie zalało i oprócz tego pojedynczego plamienia nic więcej mi sie nie pojawiło. Więc czekam nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
Okropna dni za mna mam nadzieje ze teraz bedzie coraz lepiej. W poniedzialek ide z badankami do nowego gina. Napisze jeszcze ze czuje sie tragicznie i nie macie czego zazdroscic. zreszta niedlugo same zobaczycie......bleeeeeeeeeeeeeeeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka, a co my mamy niedługo zobaczyć, bo chyba nie bardzo łapię...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
Co znacza nudnosci w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak źle? A czy bierzesz jakieś specyfiki na mdłości? Słyszałam tez, że zanim się wstanie z łóżka z samego rana, to dobrze zjeść suchary, albo herabtniki. A który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
no mysle ze gdzies tak 7tydz.. mnie nie tylko rano jest niedobrze. najbardziej na wieczorem. paranoja.i rozne bole takie dziwne. nie truje sie zadnymi specyfikami bo przez gardlo przechodzi mi chleb z maslem jeno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaestem:) Mia, Mysza przykro mi z powodu wstretnej @:( Powaznie sie zastanawiam nad kupnem wiesiołka bo ten mój sluz pozostawia wiele do życzenia, a i jeszcze ta prolaktyna....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce. tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................4 m-ce Mysza29...25.12.....27-28..........22.01........................ Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................26 m-cy Sylwia19....15.01.....24-29....... nie testuje.................... Dorota27...19.12....26-27.......sama nie wiem.................. paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 ..................... Paula23......17.01....28-29........połowa lutego................. monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......22.12.......29.............20.01........................21 m-cy Tweety*....10.01......26-28.......sama nie wiem................ Silve25......24.12......30-32.......po 24.01......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×