Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Mia wiem ze zartujesz, dzieki Bogu jeszcze poczucie humoru mnie nie opuscilo i mam nadzieje ze tak juz zostanie :D A z zajeciami nie jest az tak zle :) Zostala mi jeszcze mala robotka a na 10 spadam do kolezanki na kawe :) a potem prosto od niej do szkoly :( A jak wyjde ze szkoly to... ehhh juz nie moge wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
hej jestem:) wczoraj jak wredna @przyszła to wychodząc z pracy zaopatrzyłam sie w castagnus i olej lniany (fe co za obrzydlistwo mam od razu odruchy wymiotne, to tak jakby zwykłego oleju sie napic ochyda:( ) Tak więc rozpoczynam walke!!!! Nawet namalowałam sobie w domku ładny wykres i będę mierzyć temp i sie obserwować. Estella czy te ziólka to tew co kiedyś link podawałam taki strasznie skomplikowany skład??? napisz link co? Chciałam jeszcze testy owu kupić ale nie wiem czy teraz sens bo męża nie mam na zawołanie:)ale coś mnie kusi, Mia co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia,ja czytałam na innym forum wypowiedź - skopiowałam i jest poniżej- "Sama mam kłopoty z zajściem w ciążę,więc nic ci nie zaoferuje oprócz wsparcia duchowego.Znam jednak parę,która starała się ( leczyła też) 18 lat o dzidziusia.URODZIŁ IM SIĘ TERAZ W GRUDNIU!!!!! Pojawił się momencie jak przestali o tym myśleć, już dawno zrezygnowali z leczenia i w zasadzie pogodzili się z myślą,że nie będą mieć dzieci. co prawda nie chciałabym aż tyle czekać,ale ...pocieszam się myślą,ze w końcu nam też będzie dane zostać mamą....." -to jet chyba wina stresu i nadmiernego myślenia p.s.Ale czy można nie myśleć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce. tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................4 m-ce Mysza29...20.01.....26-28..........17.02........................4 m-ce Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................26 m-cy Dorota27...19.12....26-27.......sama nie wiem.................. paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 ..................... Paula23......17.01....28-29........połowa lutego................. monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......22.12.......29.............20.01........................21 m-cy Tweety*....10.01......26-28.......sama nie wiem................ Silve25......24.12......30-32.......po 24.01......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Estella halo daj nam poczytać o tych ziółkach :):)chyba zniknęła na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, silve, mam nadzieję, że nie będę musiała czekać aż 18 lat. Ale to prawda, że to wszystko siedzi w naszych głowach. Dlatego zmieniam nastawienie od tego miesiąca (jak już przyjdzie@, bo tak to mam jeszcze cichutką nadzieję). Muszę wypróbować kilka kombinacji nastawienia psychicznego. Tzn: 1 wersja) ten miesiąc obserwacje na maxa 2 wersja) olanie wwszystkiego i zajęcie się czymś konkretnym. Muszę uświadomić sobie w jakiś sposób, ze teraz nie chcę dziecka (tylko jak tego dokonać ??? :) ) Myszka, myślę, że w Twoim przypadku, to mozesz robić te testy, choćby po to, żeby zobaczyć czy jest owulacja i w jakich dniach się pojawiasz. Przynajmniej jest to ,mniej skomplikowane i męczące niż mierzenie tempy i obserwacje śluzu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ten wątek jest ogromniasty, przeczytałam chyba tylko 40 pierwszych stron, ale biorę się za picie z entuzjazmem :-) będe piła mieszankę Iwonki (skład na pierwszej stronie) , pije się ją raz dziennie, nie tak jak pozostałe trzy razy !!!! zioła należy kupować w sklepie zielarskim, takie sypane nie w saszetkach - są lepsze i tańsze http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16077&postdays=0&postorder=asc&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Witajcie dziewuszki:) Musiałam nadrobic Wasza wczorajsza lekturkę, widzę, ze były małe smuteczki:( bedzie dobrze, fasolki zawsze kiełkuja na wiosne :) :) Myszka przykro mi, że przyszła nieproszona @, miejmy nadzieje, ze niedługo sie od nas odczepi:) Ja jutro ide badac prolatynkę:) powtarzam sobie, zeby sie nie denerwować, bo wynik bedzie przekłamany, ale sie nie da:( Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce. tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................4 m-ce Mysza29...20.01.....26-28..........17.02........................4 m-ce Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................26 m-cy paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 ..................... Paula23......17.01....28-29........połowa lutego................. monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......22.12.......29.............20.01........................21 m-cy Tweety*....10.01......26-28.......sama nie wiem................ Silve25......24.12......30-32.......po 24.01......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a mój plan działania na ten miesiąc- Castagnus i picie ziółek. Testów nie kupuję - nie wszystko naraz!!!! I ten olej lniany kupię, jak nie zapomnę. A może by ten olej z sałatą i warzywami jeść, w formie tłustej sałatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Zaktualizowałam tabelke, bo narazie z niej wypadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Dorotko, czemu wymazałaś się z tabelki!!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a ja mam w tym miesiącu głowę zaprzątnięto zakupem nowego samochodu :-) ale fajnie!!!! co prawda trochę próbowałam go wybić mężowi z głowy, ale on się upiera, że w naszym obecnym, jest za mały bagażnik, żeby się wózek dziecięcy zmieścił ;-) i on tak serio mówi i nie docierają do niego argumenty, że być może na dzidzię trzeba będzie dłużej zaczekać, no conajmniej 9 miesięcy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Bo narazie z mężem podjelismy decyzje, ze dopóki w końcu nie znajdziemy przyczyny moich plamienio-krwawień, nie bedziemy sie starać o dziecko. To nie ma sensu, bo ja moge sie starac ale psychicznie wiem, ze coś ze mna jest nie tak i to mnie chyba i tak blokuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Ale fajowo nowe autko, a jaki model sobie wybraliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Dorotko, a może z tym Castagnusem spróbuj, wiele dobrego o nim czytałam :-) Opel Omega Kombi - podobno mozna w niego zapakować cały dom ;-) a mój mąż to powiedział, że musi być większy samochód , bo się dzieci nie zmieszczą, w liczbie mnogiej ;-) jeszcze jednego nie mamy a on więcej planuje ;-) ale chyba zaraził mnie tym optymizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Bardzo podoba mi sie podejscie twojego męża, jego wiara i optymizm sa super, tak trzymac dalej:) A autko tez super, duuuużżeeee, przestronne, na co najmniej pieciosobową rodzinkę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz dziewczynki ja was juz opuszczam! Lece na kawusie i do szkolki i OCZYWISCIE NA UPRAGNIONE I DLUGO WYCZEKIWANE SPOTKANIE Z UKOCHANYM :D Milego dnia wam dziewczyny zycze! papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Pa Sylwia, miłych przytulanek:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czytam o tych ziółkach i tam są przepisy na konkretne dolegliwości. A ja właściwie nie wiem co mi dolega (oprócz pewnie tej blokady), więc czy wiecie jakie pić ziółka tak ogólnie na zwiększenie płodności? Sylwia, życzę samych milutkich chwil...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Mi sie wydaje, że ten Castagnus może być ok, tym bardziej, że obniża poziom prolaktyny, a w dzisiejszych czasach bardzo duzo dziewczyn ma z tym problem, zwłaszcza, ze prolaktyne podnosi stres, mnie ginekolog tez pytał czy mam stresujaca pracę. A kto nie ma w dzisiejszych czasach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, dziewczyny... No i znalazłam informację o tym, ze : \"Czasami organizm kobiety wytwarza przeciwciała na plemniki. Należy wówczas przez kilka miesięcy używać prezerwatyw, a następnie spróbować współżycia bez prezerwatywy w czasie owulacji. \" Podaję Wam link na ten artykuł: http://www.mocaniola.com.pl/artykul.php?id=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
No ja słyszałam, ze sa specjalistyczne testy na wrogość sluzu. Mia a ty miałas isc do lekarza jakos teraz?? Byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Estella wiesz strasznie ochydny ten olej brrrrr ale damy rade:):) Sylwia szczęście tryska od ciebie :):)z ukachanym sie zobaczysz wow:):)życze przyjemności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja będę piła zioła według przepisu Iwonki (zaczynają się od oregano :-) ) są na poprawę pracy jajników, na lepszy śluz, no i na płodność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
wiesz Dorotka mnie sie też wydaje że dużą wine ponosi stres który jest obecny w życiu prawie non stop przynajmniej w moim przypadku, ja w ogóle czuje że jestem bardzo nerwowa możeby przestać pić kawe hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, nie byłam bo wizytę mam umówioną na przyszłą środę. Jeżeli dostanę później @ (bo dalej się nie zaczął tak normalnie), to będę musiała ja przesunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Tak miałam zakodowane w głwoie, że chodzi o srode, ale o przyszłą okazuje się :) Myszka tak własnie jest, mało który lekarz kieruje nas na badanie hormonów, kazda z nas jest zestresowana, prolaktyna szaleje i nawet o tym mozemy nie wiedziec, tylko jakoś w ciąże zajśc nie mozna. A wysoka prolaktyna jest z jedna z przyczyn niepołodności:( Jejku ciekawe jaki ja bede mieć wynik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
wiesz Dorotka ja na razie zdecydowałam z mężem że jeszcze w tym m-cu nie idziemy na te badania bo chce spróbować z tym castagnus i olej i zioła i poobserwoac temp. i dopiero potem pójdziemy.A wiesz wydaje mi sie że mój mąż już powoli oswaja sie z myślą że w razie czego zbada sobie to nasienie bo wczoraj mnie wypytywał jak to wygląda to badanie:) więc raczej się przełamie Chociaż wolałąbym żeby nie było takiej konieczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, mam nadzieję, że nie opowiadałaś o przeżyciach mojego M swojemu mężowi...:) Pewnie by się przestraszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×