Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość mysza29
oj Mia tak mi przykro :( ale nie smuć sie , najgorzej jak sie zacznie człowiek dołować to potem ciężko przestać, tak więc myśl o następnej walce o fasolke:):)ja sobie obiecałam że zaraz jak przyjdzie @ to lece do apteki po castagnus żeby od razu od 1dc zacząć go przyjmować i ten olej lniany . A gdzie kupić ten olej lniany Estella i może znasz koszt i oleju i castagnus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia bardzo mi przykro, kurcze chyba pozątek roku nie jest dla nas łaskawy :( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Mia na pocieszenie jeszcze ci moge napisać że przynajmniej nie jesteś taka staruszka:) jak ja bo ja już w tym roku bede miałą magiczną 30-tke:(co działa na mnie szczególnie dołująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igma
Myszka jedziemy na tym samym wózku mi tez w tym roku stuknie 30 i to mnie przeraża, ile czasu się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, kobiety w wieku 30 lat podobno są najbardziej kwitnące, więc sie nie martw :) Bo ja to już zaczynam mieć to wszystko głęboko w d... (sorry za wyrazenie). Zabieram się za szukanie specjalisty psychologa i już. tak sobie postanawiam. Moze to mi pomoże :) oprócz tego postanowiłam, że od jutra biorę się za mierzenie tempy, obserwacji śluzu i za testy owu. No i wkońcu zmiana lekarza... Dzięki dziewczyny, za słowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
oj /dziwczyny, proszę ssię nie dołować! dopiero początek roku i tak naprawdę to jest teraz pierwszy cykl w 2005 roku dla większości z nas!!!!! A mój mąż chce zmienić samochód (mamy Lanosa) na duży rodzinny , kombi. Pytam, po co? A ona na to, że do Lanosa nie zmieści się wózek dziecięcy i dziecku będzie ciasno. no comments!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
hej Igma ja staram sie od października teraz to 4 raz jak czekam co będzie....może to niedługo ale bardzo się martwi że nie wychodzi bo boje sie najbardziej że jak zrobie jakieś badanka to sie okaże nie wiadomo co.A ty jak długo sie starasz? Estella ale sie uśmiałam z tego co twój mężuś wymyślił:):)widzisz i takie masz mieć podejście jak on pełania optymizmu:):) Estella odpowiesz mi na moje wcześniejsze pytanie?pytałam o ten catagnus cena i czy w aptece go dostane i olej lniany to samo? Mia musisz sie podnieść nie wolno nam sie dołować :)a z tym psychologiem to ciekawy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Cstagnus kosztuje około 10 pln. Wczoraj wysłałam męża i mi kupił. A o oleju lninm zapomniałam i będę musiała poszukać w supermarkecie, I zaraz na Allegro zamawiam testy owulacyjne - i będzie chłopak :-) ;-) w tym roku :-) moze Skorpionik, jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igma
Mia przypromi z powodu twojego@, ale ja powinnam dostać jutro i napewno dostanę bo już boli mnie brzuch. Co sądzisz o tych testach owul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Castagnus na pewnoe w aptece, bez recepty, firmy Herbapol :-) będzie dobrze, zobaczycie. Mój drogo tato, jak mu się wypłakiwałam w swięta, że nie mogę doczekać się dzidzi, powiedział, żebym się nie przejmowała, uda się, są przecież kobiety, na które wystarczy że facet spojrzy ;-) a już są w ciąży, a są też takie, które muszą cierpliwie naczekać sie na potomstwo. I ja pewnie do tych drugich należę. A poza tym jak mu powiedziałm, że dostałam okres, którego nie chciałam, to dodał, dobrze, że dostałaś, znaczy wszystko z tobą dobrze, bo gdybyś nie dotała i nie była w ciąży, to pewnie oznaczałoby jakiś problrm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igma, nigdy ich nie robiłam i będzie to mój debiut. Nie wiem czy one mi pomogą, bo zdarzało mi się być u gina zaraz przed owu i on mówił, że powinno być jajeczkowanie no i wtedy z mężuniem się przytulaliśmy. Ale nic z tego nie wyszło. Moze z testami wyjdzie?:) Myszko, podnoszę się, podnoszę...:) Jeszcze mnie przecież nie zalało, a plamienia w ciąży mogą być... No cóż, nadzieja matką głupich ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
ja też sobie kupie te testy wiem że męża moze nie być jak tam wyjdzie że owu wtedy i wtedy ale chce chociaz zobaczyć czy mam owu i kiedy bo tych bóli owu to nie miałam już jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
wiesz Mia w tych testach to jakoś tak wychodzi że wiadomo w jakich godzinach sie przytulać, może przytulałyśmy sie wieczorem a to może już za póxno, kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja nie kupuję testów owu z przekonaniem, że jak je zastosuję to się uda, tylko dlatego, że nie chcę przegapić tego czy następnego momentu owulacji...a poza tym ten chłopak...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam do tej Ewy Analityk od testów na GaduGadu, ale ona mi nie odpisała.:( Jak to te testy wykazują godziny do przytulania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Mia i Kasia dzięki :) czuje sie naprawde dobrze i mam coraz więcej nadzieji że wszytsko bedzie oki! :) Jak narazie czuje sie dobrze tylko od jakiś 3 dni bolał mnie ten jajnik prawy ale to podobno przez tą owulację! Dokucza mi tylko to częste bieganie do łazienki bo w nocy budze sie minimum 3 razy :( Humorek chyba jak narzie też wpożądku! nie jestem jeszcze chyba strasznie upierdliwa :) Mia ojjj szkoda :( ale nie martw sie pomysl że nastepny miesiąc bedzie szczęśliwy i znowu bedzie nadzieja ja tak zawsze myślałam jak dachodziła @ to sobie pomyślałam że uda sie nastepnym razem i sie udało :) główki do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Mia i Kasia dzięki :) czuje sie naprawde dobrze i mam coraz więcej nadzieji że wszytsko bedzie oki! :) Jak narazie czuje sie dobrze tylko od jakiś 3 dni bolał mnie ten jajnik prawy ale to podobno przez tą owulację! Dokucza mi tylko to częste bieganie do łazienki bo w nocy budze sie minimum 3 razy :( Humorek chyba jak narzie też wpożądku! nie jestem jeszcze chyba strasznie upierdliwa :) Mia ojjj szkoda :( ale nie martw sie pomysl że nastepny miesiąc bedzie szczęśliwy i znowu bedzie nadzieja ja tak zawsze myślałam jak dachodziła @ to sobie pomyślałam że uda sie nastepnym razem i sie udało :) główki do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie,może dziwne,ale: Z czym powiązany jest ból jajników. Ja mam taki ból prawego -trwa około 2-3 dni. Żeby było ciekawiej ktoś mi powiedział,że to może być przeziębienie albo wyrostek. Piszecie tu czasami o rzeczach i sytuacjach,które są dla mnie w pewnym stopniu nowośćią i ciekawostką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve ja niestety nie wiem. Najlepiej powiedz to lekarzowi. Co tak ucichło??? Odcięli Wam internet??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Silve, jajniki często bolą podczas owulacji i jest to "normalny" ból Mia, test owulacyjny wykazuje podwyższenie pliku LH (chyba tak to sie nazywa). Podwyższenie tego pliku występuje tuż przed owulacją. Testy owulacyjny (wyglądają jak ciążowe) robi sie o tej samej godzinie od 11 dc. Na teście jest kreska testowa i konrolna. I kiedy ta kontrolna jest tak silna jak testowa wskazuje to, że podwyższył się plik i niedługo nastąpi owulacja. Jeśli 11 dc nie widać kreski testowej, to kolejny test robisz w 13 dc, później w kolejnym dniu - natężenie zabarwienia kreski powinno się nasilać (o ile masz regularne cykle 28 dniowe, w razie dłuższych cykli owulacja jest pewnie później). Kiedy kreska testowa jest bardzo mocna to musisz "działać" za chyba 6 godzin.Do testów Ewy Analityk dołączona jest bardzo dokładna instrukaca, z testami tymi możesz nawet spróbować zaplanować płeć malucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety to śpioch, więc pewnie poszła dosypiać tę poranną pobudkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, estella, gorzej, jak wyraźna krecha nastapi jak będe w pracy....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
po tek kresce ileś tam trzeba odczekać, już nie pamiętam ile, ale chyba nawet kilkanaście godzin, więc zdążysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
przypomniał mi się serial Kasia i Tomek, jak Kasia chciała być w ciązy i tak miała wycyrkulowane kiedy będzie owu, że w środku imprezy wyciągała go na małe przytulanko ;-) śmieszne to było. I po stosunku leżała z nogami do góry i takie dziwy...pewnie reżyser czerpał inspiracje z naszego forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
pewnie serialowa kasia miałą testy owu:):) nie widziałąm tego odcinka hi hi fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
wcale nie jest powiedziane, że z użyciem testu się uda. Ja też miałam potwierdzone na USG, ze pęcherzyk tylko czeka na pęknięcie, jajnik bolał przeokrutnie, a dzidzi nie było. Póxniej test owulacyjny (miałam jedną sztuke, kupioną z ciekowości), wykazał owulację, jajnik bolał, a dzidzi nie było. Później żadnego bólu, żadnego sprawdzania, a dzidzi nie było. I teraz jest Castagnus, będzie test owulacyjny i co z tego wyjdzie? zobaczymy!!!! Postanowiliśmy z mężem, że do wakacji "polujemy" na synka, a jak się nie uda (a pewnie się uda :-) )to robimy badanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia wiesz ja to nigdy nie chciałam planowć tak dziecka żeby mierzyć temperature obserwować siebie itd. Chciałam żeby to było niespodzianką czyli przytulałam sie z mężusiem kiedy miałam na to ochote a nie kiedy mi wypadały dni płodne :) I tak próbowaliśmy bez żadnych zabezpieczeń przez 4 miesiące bo wczesniej brałam długo pigółki odstawiłąm je około 2 lat temu i puźniej używaliśmy innych środków typu prezerwatywy ale stwierdzilismy że jak bedzie maleństwo to bedzie i tak przestaliśmy uważać. no i po 4 miesiącach tez zaczełam sie zastanawiać czy z nami wszystko w pożądku i coraz bardziej zaczeło mi zależeć potem następne miesiące no i coraz większa obawa no ale jak w końcu stwierdziłam że to może jeszcze nie pora że widocznie jeszcze nie jest mi pisane być mamuską i nagle w końcu 2 kreseczki :) Tak ogólenie to wydaje mi sie że nie można tak bardzo si starać bo wtedy jest ciężej! mi to zajeło około 6 miesięcy Slive wiesz mnie jajniki bolą jak mam owulacje i dlatego moje dni płodne nigdy nie przypadały wg obliczeń kalendarzykowych i dalego jestem w 3 a nie w 5 tyg ciąży tak jak mi wyliczały kalkualtory! Dlatego dziewczynki nie obliczajcie tak tego bardzo bo może sie okazać że macie dni płodne zupełnie kiedy indziej! u mnie to wyopadło tydzień przed @ Ale sie rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia wiesz ja to nigdy nie chciałam planowć tak dziecka żeby mierzyć temperature obserwować siebie itd. Chciałam żeby to było niespodzianką czyli przytulałam sie z mężusiem kiedy miałam na to ochote a nie kiedy mi wypadały dni płodne :) I tak próbowaliśmy bez żadnych zabezpieczeń przez 4 miesiące bo wczesniej brałam długo pigółki odstawiłąm je około 2 lat temu i puźniej używaliśmy innych środków typu prezerwatywy ale stwierdzilismy że jak bedzie maleństwo to bedzie i tak przestaliśmy uważać. no i po 4 miesiącach tez zaczełam sie zastanawiać czy z nami wszystko w pożądku i coraz bardziej zaczeło mi zależeć potem następne miesiące no i coraz większa obawa no ale jak w końcu stwierdziłam że to może jeszcze nie pora że widocznie jeszcze nie jest mi pisane być mamuską i nagle w końcu 2 kreseczki :) Tak ogólenie to wydaje mi sie że nie można tak bardzo si starać bo wtedy jest ciężej! mi to zajeło około 6 miesięcy Slive wiesz mnie jajniki bolą jak mam owulacje i dlatego moje dni płodne nigdy nie przypadały wg obliczeń kalendarzykowych i dalego jestem w 3 a nie w 5 tyg ciąży tak jak mi wyliczały kalkualtory! Dlatego dziewczynki nie obliczajcie tak tego bardzo bo może sie okazać że macie dni płodne zupełnie kiedy indziej! u mnie to wyopadło tydzień przed @ Ale sie rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×