Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość Dioda
Czesc żarloki i ogrodniczki:)dzisiaj na chwile wpadLam,zeby sie przywitac:)jestem zrrypana i chyba zaraz skacze do lozka,wejde jutro poplotkowac:) TRZYMAM KCIUKI ZA LUSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 38 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........17............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?..............?. TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 IITABELA NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce. tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................4 m-ce Mysza29...25.12.....27-28..........22.01........................ Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................26 m-cy Sylwia19....15.01.....24-29....... nie testuje.................... Dorota27...19.12....26-27.......sama nie wiem.................. paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 ..................... Paula23......17.01....28-29........połowa lutego................ monia-81...15.12.......26.............9.01......................... Mia26.......22.12.......29.............20.01........................21 m-cy Tweety*....10.01......26-28.......sama nie wiem................ Paula23 ale do starej tabelki sie dopisałaś:) nikt Cie nie wyrzucił z niej:) A ja mam chyba owulacje na całego bo mnie jajniki bolą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce. tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................4 m-ce Mysza29...25.12.....27-28..........22.01........................ Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................26 m-cy Sylwia19....15.01.....24-29....... nie testuje.................... Dorota27...19.12....26-27.......sama nie wiem.................. paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 ..................... Paula23......10.01....28-29........połowa lutego................. monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......22.12.......29.............20.01........................21 m-cy Tweety*....10.01......26-28.......sama nie wiem................ Coś mi poucinało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce. tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................4 m-ce Mysza29...25.12.....27-28..........22.01........................ Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................26 m-cy Sylwia19....15.01.....24-29....... nie testuje.................... Dorota27...19.12....26-27.......sama nie wiem.................. paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 ..................... Paula23......17.01....28-29........połowa lutego................. monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......22.12.......29.............20.01........................21 m-cy Tweety*....10.01......26-28.......sama nie wiem................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! A co tu dzisiaj tak cichutko - zasypało wszytskich :-D We Wrocławiu jest taka beznadziejna pogoda, że czuję nadciągający cięzki dzień. Ciemno,zimno, śnieg- brrrrr. Napiszcie co u Was - bo niedługo wybieram się do pracy i znowu cały dzień nie będę mogła Was czytać :-( Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aga :) ja juz na nogach, co bardzo dziwne:), u mnie w Olsztynie taka sama pogoda, mrożno i malutko sniegu leży. Jak tam dzisiaj nastroje, bo umnie nadal radośnie:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aga, masz rację, pogoda do bani. Aż mi się chce tak strasznie spać. Ledwo wyciagnęłam się z wyrka...:) Pisałaś wczoraj że potrzebny byłby psycholog na tę naszą blokadę psychiczną. Masz rację. Zaczęłam szukac nawet kliniki niepłodności (bo tam pewnie są tacy specjalisci), ale nie znalazłam żadnej takiej we Wrocławiu. Czytałam wczoraj, że o wiele więcej kobiet zachodziło w ciążę przy jednoczesnej opiece ginekologa i psychologa, niz samego gina. Tweety, gratuluję samodzielnego kąta. Kasia Tobie też. Może jak będziecie dziewczyny, przygotowywać mieszkanko, to wtedy się wyluzujecie i się Wam uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - to jest paranoja ! Coś co powinno być najprostszą rzeczą na świecie - dla nas jest ogromnym kłopotem. Gdy słyszy sie, że dziewczyny wpadaja po jednym razie to ma sie wrażenie, że to jest jakaś bajeczka. Niby sie tym nie przejmuje tak bardzo - ale mam wrażenie, że mi czas ucieka w strasznie szybkim tempie i czasami czuje sie tak jakby za parę miesięcy było za późno. Ostatnie dwa miesiące musiałam odpuścic i czasami czuje się źle z tego powodu ... ale ja jestem głupia:-( Dzisiaj mam od rana taki dołujący nastrój - to pewnie przez pogodę. Teraz już spadam do pracy. Trzymajcie sie cieplutko - do usłyszenie wieczorkiem. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci zazdroszczę Tweety tego dobrego humorku. Ja to sie tak będe cieszyć jak nie dostanę @. A dziś wypada mi 30 dc, więc teoretycznie dzisiaj powinnam dostać. Chyba, że coś mi sie poprzesuwało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no co Ty opowiadasz nie wolno myślec w ten sposób, przecież młoda jeszcze jesteś:):), a tym młodym co powpadali nie ma co zazdrościc:). Swiadome maciezyństwo jest najpiekniejsze i ciesz sie ze Ty własnie tego doświadczysz:), nie ma co sie smucic zobaczysz ze bedzie dobrze:) Mia zebys wiedziała mam dobry chumorek i przesylam wam fluidki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia no to może to swiadczy o...., ale fajnie by było, miejmy nadzieję ze nie przyjdzie nieproszony gość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety, A co Ty tak dzisiaj wcześnie wstałaś? :D Ja to miałam okropną noc. Ciągle śniły mi się jakieś koszmary i ciągle się budziłam, brrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny!!! Jestem z Wami od wczoraj. Nie ukrywam,że dużo myślałam na temet dziecka.Pragnienie wzrasta.Ale zaczynam sie też bać-bo jak poczytałam wasze historie,to pomyślałam,że wcale nie musi być tak łatwo. ............................ Ale nie ma się co załamywać tak na starcie,mam rację? Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny :) ja znowu niewyspana heh To się Monia cieszysz bardzo :) kurcze fasoleczka 6 mm, zazdroszcze Ci :) Tweety mam nadzieje że nam obu zmiana mieszkaniowa przyniesie spokoj i się uda :) Olala dzieki :) co tam u Ciebie słuchać?? paula23 sorki, bo to ja ostatnio kopiowalam tabele, ale juz jestes :) Aga, pogoda dzisiaj lepsza niż wczoraj po południu, ale ja taka jestem niewyspana, ostatnio jakbym mogła to spałabym cały dzień :) Aga z tym pechem to jest tak, że jak sie czegos mocno pragnie to trxeba sie bardzo namęcyzć żeby to dostać, a jak komus na czyms za bardzo nie zalezy to ma to od tak po prostu, takie to życie jest dziwne niestety Mia dzieki :) juz sie nie mogę doczekać przeprowadzki :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, no właśnie... Zapomnniałam pogratulować Moni okazałej fasolki :D Jak na fasolkę przystało, jest odpowiednich rozmiarów :D:D:D Moniczko, a jak Twoje dolegliwości? Nasiliły się? No i ciekawa jestem jak Ty się już czujesz z tą swiadomościa że jesteś już mamusią? :) Olala, faktycznie chyba najdłużej się tutaj staramy...:( Obyśmy nie musiały więcej czekać, a wzrost twojej temperaturki był tego dowodem :D Witaj Kasiu:D i Silve:D :D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Cześć Dziewczynki!!! Co dziś tyle smutasków?! Nie martwcie się, większość kobiet nie zachodzi od razu w ciążę i to nie od dzisiaj, A w obecnych czsach, gdy środowisko jest skażone, gdy jemy :śmietnik:, oddychamy sadzą i zbyt mało się ruszamy, jest coraz trudniej :-( ale w końcu się udaje i nam też się uda :-) Jestem teraz wyczulona na sprawy płodności, dlatego wszędzie słyszę i czytam na temat problemów z zajściem w ciążę. I ten problem dotyka niestety większą część naszego społeczeństwa. Tylko w pojedynczych przypadkach udaje się zajść w ciążę za pierwszym razem. A skąd wiecie czy te dziewczyny, które wpadają, nie uprawiały ryzykownego seksu więcej razy i dopiero za którymś tam "a może i tym razem się uda" zaszły w ciążę. Więc głowa do góry i bierzmy się do robienia ślicznych dzieciaczków! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella jak zawsze mądrze pisze :) dzieciaczki nas wszystkich będa śliczne bo takie upragnione :) Mia widzę że humorek Ci dopisuje, fajnie...od razu na innych przechodzi :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia sama nie wiem czemu sie tak wcześnie zerwałam, może dlatego ze wczoraj nie siedziałam długo przy kompie. Pozatym jestem strasznie podniecona tym co sie teraz dzieje i nie moge sie doczekać:) Kasia ale było by ekstra, mysle ze ten spokuj i cisza, mieszkanie tylko we dwoje wpłynie pozytywnie na nas, czego życze wszystkim babeczkom:) Zmiany w mieszkankach to i zmiany w...:):) Silve25 no łatwo nie jest, ale nie jest to też regołą, ale miejmy nadzieje ze sie uda:) no i masz racje nie ma co sie załamywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25...........Sylwia.......................Waga.................25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, u Ciebie to chyba świeci słońce, że taka pogodna ? :D No tak, ja na razie nie mogę się brać do roboty, bo czekam dzisiaj na @, więc i tak nic z tego nie wyniknie. Jak nie dostanę, to w sobotę testuję jeszcze raz. Na razie nie czuję się jakby miała przyjść, ale cholera, moze w tym miesiącu działa podstępem ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
cześć wam:) już dziś troche lepszy mam nastrój niż wczoraj nie wiem może wczoraj ta pogoda wpływała niekorzystnie, w każdym razie nie moge sie dać zwariować i koniec:) U mnie 26dc i dziś znów mierzyłam temp. i wydaje mi sie że będzie powoli spadać jak na @ bo 2 dni temu było 37,1 a dziś 36,9 więć chyba nieci z plemniczków agresorków:( Mia tak sie zastanawiam bo mówiłaś że jednak czekasz czy bęzie u ciebie@ to czemu dziś rano nie zmierzyłaś temp. już byś miała jasność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Mia, oj żeby Ci się teraz udało, byłoby super!!!! No u mnie ostatnio humor wspaniały. Od 1 dc zupełnie zmienia mi się spojrzenie na świat - jestem radosny, zwiększa się moje zainteresowanie mężem ;-) i wogóle jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, żebyś wiedziała, że termometr leży od 2 dni na szafce nocnej. Ale jakoś nie chcę mierzyć, żeby nie wprowadzać się w błąd. Tak więc staram się cierpliwie czekać.:) No tak, ja też mam nadzieję, że sie udało mimo tego 1 testu, który nie wyszedł...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
no właśnie Mia może faktycznie lepiej nie mierzyc tej temp. bo i tak nie wiadomo do końca czy w to wierzyć ponoć wszystkie jesteśmy inne i tym samym z tymi objawami to też różnie sie zdarza hmm to co myślisz że mozemy mieć jeszcze nadzieję?fajnie by było nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, NO PEWNIE !!!!!!!!!!!!!!!!! :):):) Ty też masz chyba na dniach spodziewany termin? W sobotę? A testujesz, czy czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce. tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................4 m-ce Mysza29...25.12.....27-28..........22.01........................ Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................26 m-cy Sylwia19....15.01.....24-29....... nie testuje.................... Dorota27...19.12....26-27.......sama nie wiem.................. paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 ..................... Paula23......17.01....28-29........połowa lutego................. monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......22.12.......29.............20.01........................21 m-cy Tweety*....10.01......26-28.......sama nie wiem................ Silve25......24.12......30-32.......po 24.01......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Nie raczej nie będe testować bo w zeszłym miesiącu zatestowałam raniutko a wieczorem miałam już@ więc nie chce żeby mi znów było tak przykro jak wtedy gdy tą jednąkreche zobaczyłam:( Zresztau mnie to raczej@ jak w zegarku przychodzi i wydawałoby sie ze cykle ok a jednak nie wychodzi... A ty będziesz testować i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? U mnie to chyba juz po testowaniu, bo właśnie wróciłam z toalety i co zobaczyłam? Jakieś cholerne plamienie. To już mi się chyba zaczęło...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×