Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :) Znalazlam wkoncu troche czasu zeby tu zajrzec! dziewczyny nio troche przykro ze @ jest, ale miejmy nadzieje ze w przyszlym miesiacu bedzie lepiej! Witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce. tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................4 m-ce Mysza29...25.12.....27-28..........22.01........................ Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................26 m-cy Dorota27...19.12....26-27.......sama nie wiem.................. paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 ..................... Paula23......17.01....28-29........połowa lutego................. monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......22.12.......29.............20.01........................21 m-cy Tweety*....10.01......26-28.......sama nie wiem................ Silve25......24.12......30-32.......po 24.01...................... Wypisalam sie z tabelki starajacych sie bo to nie ma sensu narazie, ale nie opuszcze forum i Was dziewczyny :) Zostaje nadal w III tabelce !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sylwia, przygotowana na imprezę? No i jak samopoczucie, że wkońcu jutro przyjeżdża Twój M? Ale bedzie się działo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sylwia, przygotowana na imprezę? No i jak samopoczucie, że wkońcu jutro przyjeżdża Twój M? Ale bedzie się działo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej jak ta kafeteria sie wlecze ;0 Moj M jutro przyjezdza a ja juz nie moge sie doczekac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja nie wiem jak ja jutro na lekcjach wysiedze :) On zreszta tez :) Ale jajestem w o tyle lepszej sytuacji ze pojde zaraz spac i mi czas do rana zleci a moje sloneczko ma nocke i bedzie sobie pracowal :( Na studniowke juz jestem prawie gotowa :) Pazurki mam zrobione, kiecka wisi, fryzjer w sobote o 13;30, i nie wiem co jeszcze :) Jak Wam cos wpadnie do glowy to mowcie :) Mia a co u Ciebie?? Mam nadzieje ze @ sie nie rozkrecil na dobre i ze juz tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze juz pouciekalyscie do mezow ;) A kafeteria zaczela dosc przyzwoicie dzialac Mi nie pozostaje nic innego jak isc juz do lozeczka :) Milej nocy zycze dziewczyny :) papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana25
cześć dziewczyny, ciekawe jak tam nasza Lusia? Już pewnie po... pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) ja dzis z samego rana :) Jakos nie moge spac :D Hihiiii chyba wiecie czemu! I tak bedzie mnie teraz nosilo do 14;20 a najgorsze jest to ze od 11;50 musze siedziec w szkole na nudnych pierdzielonych lekcjach :( A Wy dziewczynki jak sie dzis czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sylwia, widzę że z wrazenia nie możesz spać, hihihihi :D Ja już na posterunku. Byle do 16-stej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie moge spac :) Wlasnie sie wzielam za sprzatanie :) Hihiiii byle jakos przetrwac te 6 godzin. A co u Ciebie Mia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic. jestem w pracy od 15 minut. Czekam na ten @ NIESZCZESNY I NIBY BOLI MNIE BRZUCH, ALE NA RAZIE NIE NADCHODZI. sKOŃCZYŁO SIĘ NA TYM POJEDYNCZYM PLAMIENIU (włączył mi się caps lock:( ) Jak ma się zjawić, to dobrze, żeby już był, bo na przyszłą środę mam mieć wizytę u nowego gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, mieszyłam dziś tempe z samego rana i wyszła mi 36,7. Czyli niby nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mia wyczuwam smutek... ale z jednej strony sie nie dziwie ale z drugiej Mia glowa do gory! Moze nowy gin cos pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że pomoże :) Ale napisałam do tej Ewy Analityk o testy owu i jakoś nie odpisuje. mam nadzieję, że wkońcu sie odezwie.:) Cześć Silve:) Wcale nie tak puściutko. My z Sylwią jesteśmy:) Zaraz pewnie dołączy reszta pracowitych mróweczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj silve! Hihiiii nie tak pusciutko jak juz Mia zauwazyla :D Jejjjjku jak mnie nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, podejrzewam Sylwia, jak Cię nosi :D Mój M na ten weekend nie wyjeżdża do szkółki, bo mu wykładowca się rozłożył. Więc tez nie będę sama:D Myszka, Ty chyba czekasz na mężusia? Czy to w ten czy nastepny ma przyjechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja jestem!!!! ale się wczoraj naczytałam o tych ziółkach na płodność. Wiecie, że niektórym dziewczynom udało się zafasolkować już w pierwszym cyklu picia ziół! Ja też będe piła, trzeba pomóc naturze!!!! Ale to co wyczytałam było niesamowite, zwykłe ziółka. Chcecie poczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia z tego co pamietam to Myszka miala sie zoaczyc z mezem dopiero za dwa tygdnie :) A ja biore sie dalej do sprzatania :D:D:D Moje kochanie juz w drodze i pedzi sobie ekspresem do mnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej estella :) Widze ze humorek dopisuje, i bardzo dobrze! Nie ma co sie dolowac! Wkoncu weekend sie zaczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, ja chcę poczytać, może też sie skuszę, jak tak namawiasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella ja również poczytam. Wczoraj się dowiedziałam,że niektóre małżeństwa wyjeżdżają specjalnie w góry-tam niby się szybciej zachodzi w ciążę-wspomagający klimat. Troszkę mnie to rozbawiło ale może coś w tym jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella ja również poczytam. Wczoraj się dowiedziałam,że niektóre małżeństwa wyjeżdżają specjalnie w góry-tam niby się szybciej zachodzi w ciążę-wspomagający klimat. Troszkę mnie to rozbawiło ale może coś w tym jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihiii silve w taki razie zapraszam w gory :D Choliera musze sobie nastepna robote wymyslic, bo sprzatac juz koncze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella nam gdzieś zniknęła z tymi ziółkami, silve... Sylwuś, jak szukasz zajęcia, to moje mieszkanie też czeka na sprzątanie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś od razu wsiadła w samolot, to miałabyś ok godzinki na sprzątanie...:D Zobacz jakie to realne w dzisiejszym świecie...:) Oczywiście żartuję, kochana...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia,ja w to osobiście nie wierzę. Wczoraj dyskutowałam na temat ciąży z koleżanką.Jej znajomi mieli problem z poczęciem dziecka przez dłuższy czas.Postanowili spróbować (ktoś też im podpowiedział taką metodę)-wyjechali na tydzień i stało się. Ja mam dopiero zamiar zacząć się starać o dzidziusia i mam nadzieję,że nie będe musiała wyjeżdżać w góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve, rodzice mojego męża mieszkają w górach i mimo największego przytulanka (bo nie ma to jak stres, ze rodzice usłyszą :) ) nic z tamtąd do tej pory nie przywieźliśmy...:D Może to tylko na mnie nie działa??? :) Albo to wina tego stresu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×