Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Mamunia 30 i kasiunia BARDZO WAM GRATULUJE :D Ja ostatnio się nie starałam o dzidziusia. Wracam od kwietnia do pracy i chyba na jakiś czas zaprzestałam, jednak po tym co dzisiaj przeczytałam to chyba się skuszę na małe staranka tym bardziej że w tablicach wychodzi mi dziewczynka i z dni które otrzymałam ze str "twoja płodność" również. A z tych stron tylko teraz pokrywają się dni z moją owulacją. Więc chyba spróbuje. Troche głupio by było zaciążyć zaraz po powrocie do pracy.... ale co tam. Gdybym miała żałować......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia8325 tobie również gratuluję :-) A ja dziś 17dc i mega ból brzucha jak przy @ a nawet gorzej, szczerze mówiąc to chyba pierwszy raz tak mocno. Mam nadzieje że wczorajsze przytulanko da efekt, bo w poprzednim cyklu czwartkowe nic nie dało :-( Szczerze mówiąc to już mi obojętne kto by miał zamieszkać byle było zdrowiutkie, choć gdzieś ta córcia w główce siedzi i dlatego osłabianie było, więc nadziej też by była :-) Teraz 2 tyg. czekania :-( Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia8325 tobie również gratuluję :-) A ja dziś 17dc i mega ból brzucha jak przy @ a nawet gorzej, szczerze mówiąc to chyba pierwszy raz tak mocno. Mam nadzieje że wczorajsze przytulanko da efekt, bo w poprzednim cyklu czwartkowe nic nie dało :-( Szczerze mówiąc to już mi obojętne kto by miał zamieszkać byle było zdrowiutkie, choć gdzieś ta córcia w główce siedzi i dlatego osłabianie było, więc nadziej też by była :-) Teraz 2 tyg. czekania :-( Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia8325 tobie również gratuluję :-) A ja dziś 17dc i mega ból brzucha jak przy @ a nawet gorzej, szczerze mówiąc to chyba pierwszy raz tak mocno. Mam nadzieje że wczorajsze przytulanko da efekt, bo w poprzednim cyklu czwartkowe nic nie dało :-( Szczerze mówiąc to już mi obojętne kto by miał zamieszkać byle było zdrowiutkie, choć gdzieś ta córcia w główce siedzi i dlatego osłabianie było, więc nadziej też by była :-) Teraz 2 tyg. czekania :-( Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Dzieki dziewczynki :) ale mysle ze pewna dopiero bede jak @ nie przyjdzie. Takze narazie sie ciesze " powoli " :) Mamusiu 3 synów moje chlopaki maja 11 i prawie 6 lat .. takze jesli teraz sie udalo znowu bedzie duza roznica . :) chociaz wcale nie ejstem z tego zadowolona .. bo w tej chwili mam jakby 2 jedynaków. kasiunia8325 GRATULACJE OGROMNE!!!!!!!!! :D kasiulak napewno zdam relacje co i jak :) narazie boje sie cieszyc :) Sonia 29 masz racje ze kobitkom po poroneniu latwiej zajsc pojecia nie mam dlaczego tak sie dzieje ale wlasnie tak bywa . Trzymam kciuki :D :) Lolitka85 :) teraz czekam na Ciebie :) a staralismy sie w sumie od grudnia ale tak na luzie :) na ostro wzielismy sie do roboty od lutego. Laurunianiunia poczekaj jeszcze kazdy organizm jest inny , jednemu wyjdzie test na plus przed @ a innym po . Super by bylo jakby Ci sie udalo :) cykl masz prawie idealny z moim :) trzymam kciukasy :D Andziak0307 Widzisz ja owulacje co miesiac mam najczesciej 12 ale tez glowy sobie nie dam obciac bo testy testami ale sadze ze na 100% kiedy to moze lekarz tylko ocenic . U mnie test poztywny wychodzi zazwyczaj 11 ale bywalo ze 12 dopiero byl a bol owu zawsze mam 12 dnia cyklu i to jest troche dla mnie dziwne i nie wiem czy moge testom wierzyc na 100% . a propo starania my staralismy sie w tym cyklu 5 ,7,8,9 dnia wczesniej pisalam ze co 2 ale ten 8 dzien mi umknol . Ja na twoim miejscu probowalabym z 8 na 9 w nocy albo 9 rano chociaz znawca nie ejstem . Pozdrawiam :) Bernia , praca nie zajac nie ucieknie tez czesto zagladam na twoja plodnosc ale ejszcze nigdy moja owu sie nie pokryla z ich kalendarzem . takze kobioto nei amsz na co czekac!!! :D Amulet moze to wlasnie to :D jejku :)))))) pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Andziak przepraszam teraz tak czytam co napisalam bol owulacyjny najczesciej mam 13 dnia i tego dnia rowniez prawdopodobnie owulke, cos mi pokrecilo , natomiast w tym i w zeslzym miesiacu 12 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Witam dziewczynki ! Mialam sie meldowac to sie melduje :D Dzisiaj zrobilam kolejny test takze juz nie mam zadnych "ale" bo jest juz owiele mocniejsza krecha , wiec ciaza jest :D Zrobilam jeszcze test owu i nadal pozytywny , takze dziwczynki jak nie macie pod reka testu ciazowego testujce owulacyjnym!! Naprawde wychodza pozytywne w ciazy!! Caly czas zastanawia mnie tylko co oznaczal poztywny test owulacyjny na tydzien po owu a pozniej angle zrobil sie negatywny , po paru dniach znowu pozytywny ? Jeszcze takie jedno pytanko mam ja testowalam testem 10 mmg na wielu stronkach sa sprzeczne informacje na niektorych pisze ze wykrywaja 5 dniowa ciaze na innych ze 5 dni od zagniezdzenia to jak to w koncu jest ? pozdrawiam dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bernia daj namiay na tą stronę "twoja płodnosć" mamunia skoro wy działąliscie do 9 dnia czyli na dwa dni przed pojawieniem się dwóch kresek to ja troszkę się zaniepokoiłam, bo u nas to zawsze do dnia dóch kresek, albo nawet jeszcze o dzień później i nic nie wychodizło:( wiem ze mam skrzywienie maciciy i to ponoć dodoatkowo utrudnia przedsotawaniu się plemniczków. Mamunia ściskam Cię serdecznie, ciesz się szczęściem które Cię spotkało i melduj nam co tam u Ciebie. Powiedz mi czy sugerowałaś się też tymi chinskim tablicami, co wskazuje Ci w marcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
WITAM KOBIETKI :) U MNIE DZIS 10 DZIEŃ OWULACIJ W DZORAJ TES WYSZEDŁ NEGATYWNY DZIS SIE ZOBACZY ALE OD KONCZ @ CO DZIENNIE OSŁABIAMY P :) BOJE SIE PRZYBLIZAC DO DNIA OWULACIJ ALE JAKOS TERAZ ZDAŁAM SIE NA TESTY WIEC ZOBACZYMY lolitka 85 WIDZE ZE MASZ TEN SAM PROBLEM Z skrzywienie maciciy CO JA WIEC WIEM CO TO ZNACZY OSTATNIA CIAZE STARALISMY SIE Z M PRZEZ 9 MIESIECY I TEZ STRZELALISMY DO 9 DNI , POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu a ty masz synka czy córeczkę bo jakoś nie kojażę :/ Rozumiem ze do 9dc się staraliście o dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Bernia ja mam 6 letniego synka i o niego starałam sie 4 miesiace . Ze był on pierwszym dzieckiem to było mi obojetne jakiej bedzie płci :) Od tamtego roku od stycznia z mojm M staralismy sie o drugie dziecko az 9 miesiecy i niestety te starania poszły na marne jaki pisałam na forum w listopadzie straciłam moja fasolka z przyczyn do konca nie zrozumniałch , doktorka stwierdzila przypadek losowy :( I w tedy staralismy sie tylko do 9 dnia do puki nie weszlam na forum i troche sie zapoznałam przykładami strzelanka na coreczke , skorzystalam z testow i tego sie trzymałam az zaskoczyłm tylko nic z tego nie wyszło :( Tezaz zaczynamy od nowa wiec czas pokarze :) tarzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. A ja załamka bo owulka mi sie przesunęła o jeden dzień i to ze ja sie przesunęłam z przytulankami o dzień pewnie nic nie dało. Zreszta sama nie wiem czy owulka była zobaczymy jutro bo temp. skoczyła mi tylko o jedną kreskę i jeśli jutro również bedzie 36,7 to znaczy ze i tak nici z tego cyklu by były. Zaczyna mnie pomału ograniać strach, że ta ogromna chęć posiadania dziecka i stres związany z jego przyszłym zdrowiem nas blokują :-( Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) poczytuję Was troszkę i muszę powiedzieć, że niektóre wypowiedzi są pocieszające....jestem mamą synka i teraz jestem w 33 tc. z drugim synkiem....planowaliśmy córeczkę, ale jak widać na moim przykładzie: dieta, badania cyklu, obserwacje nic nie zadziałały...mam cykle 29 dniowe, poczęcie 9 dnia cyklu....może mój mąż ma tak silne plemniki z Y, że są nie do pobicia ;) już się oswoiłam, że będę miała w domu 4 samczyków (mąż, 2 dzieci i kocur), ale tłumaczę sobie to tak, że to ja będę przewodniczącą stada, bo nie mam konkurencji....podchodzę do tego z humorem, bo inaczej się nie da....raczej nie będę próbować wg przysłowiowego "do 3 razy sztuka" :) boję się, że skończy się tak jak u mojej cioci, która ma 4 synów, lub po prostu jak u mojej znajomej, która ma 5 córek a celują w syna....może tak jest, że jakieś uwarunkowania w naszym organizmie powodują, że rodzą się dzieci jednej płci i nie mamy na to wpływu...nie mówię, że wszyscy, ale może są takie jednostki i boję się, że do nich należę.... Wam kochane życzę udanych staranek, zdrowiutkich dzieci o wymarzonej płci....pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) poczytuję Was troszkę i muszę powiedzieć, że niektóre wypowiedzi są pocieszające....jestem mamą synka i teraz jestem w 33 tc. z drugim synkiem....planowaliśmy córeczkę, ale jak widać na moim przykładzie: dieta, badania cyklu, obserwacje nic nie zadziałały...mam cykle 29 dniowe, poczęcie 9 dnia cyklu....może mój mąż ma tak silne plemniki z Y, że są nie do pobicia ;) już się oswoiłam, że będę miała w domu 4 samczyków (mąż, 2 dzieci i kocur), ale tłumaczę sobie to tak, że to ja będę przewodniczącą stada, bo nie mam konkurencji....podchodzę do tego z humorem, bo inaczej się nie da....raczej nie będę próbować wg przysłowiowego "do 3 razy sztuka" :) boję się, że skończy się tak jak u mojej cioci, która ma 4 synów, lub po prostu jak u mojej znajomej, która ma 5 córek a celują w syna....może tak jest, że jakieś uwarunkowania w naszym organizmie powodują, że rodzą się dzieci jednej płci i nie mamy na to wpływu...nie mówię, że wszyscy, ale może są takie jednostki i boję się, że do nich należę.... Wam kochane życzę udanych staranek, zdrowiutkich dzieci o wymarzonej płci....pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Amuleciku :) Ja ta tempka bym sie tak nie sugerowala poniewaz wiem ze owu moze nastąpic 4 dni przed lub 2 dni po skoku :) Dlatego sadze ze nie nalezy sie sugerowac tylko tempka , a sluzem no i oczywiscie etsty :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Amuleciku :) Ja ta tempka bym sie tak nie sugerowala poniewaz wiem ze owu moze nastąpic 4 dni przed lub 2 dni po skoku :) Dlatego sadze ze nie nalezy sie sugerowac tylko tempka , a sluzem no i oczywiscie etsty :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Amuleciku :) Ja ta tempka bym sie tak nie sugerowala poniewaz wiem ze owu moze nastąpic 4 dni przed lub 2 dni po skoku :) Dlatego sadze ze nie nalezy sie sugerowac tylko tempka , a sluzem no i oczywiscie etsty :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Amuleciku :) Ja ta tempka bym sie tak nie sugerowala poniewaz wiem ze owu moze nastąpic 4 dni przed lub 2 dni po skoku :) Dlatego sadze ze nie nalezy sie sugerowac tylko tempka , a sluzem no i oczywiscie etsty :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki. Podczytalam troszke wasz topik i chcialabym sie tu "wkrecic" jesli mozna :) Pisze na innym ale nie dotyczacym planowania plci i nie chce juz tam marudzic dziewczynom ze chce dziewczynke itd Marzy mi sie coreczka i nie umie sobie wybic tego z glowy. Mielismy przerwe w staraniach ale zaczelismy w lutym spowrotem. Probujemy od 4 dni przed owulacja, 3 lub 2, stosuje diete magnezowo wapniowa na tyle na ile moge, do tego chinski kalendarz planowania plci, pozycja klasyczna. zamierzam kupic jeszcze ksiazke Wojcika ale juz sama nie wiem czy to ma sens :( Jak narazie czekam na @ ale raczej przyjdzie bo nie bylo w tym mcu za duzo staranek i poza tym ciagle patrze na ten chinski kalendarz a mam 28 lat i teraz od kwietnia do czerwca wg niego powinna byc dziewczynka wiec starania beda cala para :) tylko ze jesli bede patrzec na kalendarz to nie bedzie tych szans w roku za duzo :-o Powiedzcie czy ktoras z was tez jest taka zdesperowana? :-p Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego grona. pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiola_29
Witam kobietki :) HopeU witaj wgronie starajacych :) Co do deperacji to ja moge ci reke podac :) Mi tez sie marzy taka mała ksiezniczka , ja mam juz małego mezczyzne w domku wiec teraz coreczka by sie przydała :) Ja tez juz od roku planu je upolowac corcie , raz mi sie nawet udało ale nie skonczyło sie to dobrze :( Moge powiedziec ze dieta magnes i wapni i folik ok Morze spróbuj z testami owulacyjnymi mi pomogły teraz tez działam z nimi :) ale to sie okarze bo wczoraj zakonczylismy staranka w 10 dniu cyklu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Co do testów owulacyjnych to mam 30 i też stosuje :) tylko najgorsze jest to ze dziewczyny piszą że tak robiły i kończyły starania np w 10dc i wychodził chłopak :-o Ktoś tu pisał o metodzie o+12, jestem ciekawa czy działa? Stresuje mnie to ze ciągle muszę liczyć i wyliczać, to jest trochę mechaniczne :-o Mam pytanie do sssmutnej. Jak sie czujesz psychicznie po porodzie jeśli już urodzilas? Też czuję podobnie że gdyby był chłopiec to miałabym jakiś żal ze tak wyszło. Gdyby 1 była corcia to przy drugim byłoby mi już wszystko jedno :-o Marcelkowa mama a ty co nosisz w brzuszku? Podczytytwalam twój topik na baby boomie i ciekawa jestem jak wyszło:) Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z ta tempka? Przed owu spada i później wzrasta? Czyli dobrze jest sie starać jak spada bo wiadomo ze powinien być skok nieglugo czyli owulacja? Muszę chyba zacząć prowadzić wykresy na 28 dni.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. U mnie tempka wzrasta bo dziś była 36,8 czyli owulka była w niedzielę zgodnie z testami. Zła jestem bo się przesunęła i pewnie ten cykl mogę spisać na straty. Taka piękna wiosna nam się zrobiła, a ja jakoś nie potrafię się cieszyć. Rok prawie podejmowałam decyzję o podjęciu prób, a jak już się zdecydowałam to się nie udaje :-( HopeU mi przed owulką temperatura nie zawsze spada, zaś po zawsze wzrasta ale nie koniecznie o dwie kreski, czasem tylko o jedną. Stres towarzyszy mi na każdym kroku: w domciu związany z synkiem, troszkę w pracy, co cykl czy się w końcu uda - czy ten stres nie wpływa jakoś na nasze próby, a jeśli się uda to czy dziewczynka czy chłopczyk, a jeśli chłopczyk to czy zdrowy i tak w kółko, nawet zaczęłam sobie wbijać do głowy, że może nam nie jest dane mieć więcej dzieci :-( Od tego natłoku myśli można zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Hopeu ja mam 3 urwisów też marze o córci myśle że może sie uda tylko trzeba w to wieżyc najważniejsze to osłabianie plemniczków bo nasi mężczyźni mają je zbyt mocne niewiem jak było u Enkeli79 ale wiele takim osłabianiem trafiło w córeczke ja osobiście powiem ci że mój syn 3 jest z 13 dn cyklu i nie było osłabiania plemników bo jeszcze o tym nie wiedziałam może jak bym wcześniej kupiła ksiązke Wujcika to może :) ale teraz nie zamieniła bym go za żadną córcie choć marzenie dalej zostało i będe próbować choćby nie zewzględu na płeć tylko na tęsknote za małym dzidziusiem bo dzieciaki strasznie szybko rosną i odrzucają mamusie na bok a szczególnie chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Czesc dziewczynki :) Dzisiaj mam luzny dzien wiec podczytuje :) Na wstepie witam nowe dziewczynki :) Amuleciku stres potrafi przesunac owu , stes precz !! Nakrecasz sie bardzo ale wiem ze inaczej sie nie da ja tez caly czas myslalam uda sie nie uda a jak sie uda to co pozniej a jak sie nie uda to czemu ? Taka juz chyba nasza babska przypadlosc grr :P :D Mamusiu 3 synusiów ja tak samo jak Ty nie mialam pojecia o tym oslabianiu plemników dopiero jak urodzil sie moj synio to tesciowa dala mi ksiazke z lat chyba 80 na temat wspolzycia itd ;) (szybko nie ???) i przeczytalam w niej wlasnie teorie planowania plci :D takze mysle ze cos napewno w tym ejst skoro juz 30 lat temu ktos to napisal . Niestety nie pamietam autora a ksiazka zostala w Plu .Dlatego wierze ze mozna w jakims stopniu dac pare % szans wiecej na zaplanowanie wymarzonej plci :) Masz racje dzieci bardzo szybko rosna i mi tez bardzo brakuje takiego maluszka :) Dzisiaj dzien mojej @ ! Ni ma!!!!!!!! i nie bedzie :) znalazlam jeszcze jeden test ciazowy wsrod owulacyjnych i dzisiaj juz sa piekne mocne 2 krechy :DDDDDDDDDDDDDDD to kto nastepny ????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu 30 tak się cieszę :) Oby Ci się udało trafić w dziewuszkę. Będziemy czekać na info odnośnie płci. Ja miałam sobie odpuścić te staranka ale jak Was dziewczynki podczytuje to się nakręcam i chyba nie odpuszczę. Mam 34 lata a czas płynie. Może później bym żałowała ze nie próbowałam. A co tam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enkeli79 ja jak urodziłam drugiego synka też mówiłam że to już koniec, ze nie mam córci to trudno. jednak po pewnym czasie pragnienie powraca, szczególnie jak oglądam zdjęcia gdy dzieci były niemowlętami. Uwielbiam takie maluchy a one tak szybko rosną. Dlatego zdecydowałam, ze jeszcze raz spróbuje. Skoro mam 2 synków to jak będzie jeszcze jeden to nic sie nie stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia30 Gratuluje :) w które dni sie staralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu ja też tak myśle że jak będzie czwarty syn to i tak mi to róznicy nie robi poradziłam sobie z trójką to i czwórką chłopaków sobie poradze jeśli się uda i będzie dziewczynka to świetnie bo i tak chce spróbować bez względu na płeć a i też mówiłam po urodzewniu 3 synka że koniec no ale widzicie zdanie bardzo szybko się zmienia . Mamunia 30 bardzo się ciesze no to jak wszysto będzie okj to dzidziuś pod koniec roku się urodzi super buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Hopeu staralam sie od skonczonej @ co 2 dni , na 9 dc zakonczylismy staranka :) owulka najparwdopodobniej 12 dc :) Dziewczynki chyba juz liczyc z tego wszytskiego nie umie :D dopiero teraz sie skapnelam ze 31 marca dopiero jutro !!! no glupia baba jestem :D czyli planowo @ powinna przyjsc jutro nie dzis . Tak mnie teraz zastanowilo to ja chyba bliznaki bede miala :P jak mi w sobote sie juz kreski an tescie pojawily dzisiaj to jzu wogole mocne!!! z chlopakami takich nie mialam a juz napewno nie przed @ :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przy drugim synku na teście robionym przed @ wyszły dwie grube kreski, a przy pierwszym synku druga była bardzo słabiutka, więc się nakręciłam, że pewnie będzie córka....a tu nic z tego ;( a co do osłabienia plemników, to mam książkę Wójcika i u mnie to nie zadziałało....wiem, że pewnie temat córci powróci, ale muszę odpocząć, bo w 2009 urodziłam synka no i w tym roku w maju urodzę drugiego, więc jak same widzicie chciałabym choć jakiś czas odpocząć :) mam 31 lat, więc też zegar tyka, ale może późne macierzyństwo nie jest takie złe i może jak mój mąż się trochę zestarzeje (ma 34 lata) to będzie większa szansa na córcię :) na razie nie chcę myśleć o trzecim dziecku, muszę odpocząć....nie chcę popaść w jakąś paranoję i starać się o córkę a nie o dziecko, musi przyjść takie odczucie, że nie ważne jaka będzie płeć 3 dziecka, ważne żeby było zdrowiutkie....muszę poczuć w sercu, że pragnę 3 dziecka a nie tylko dziecka płci żeńskiej, bo gdy się nie uda, mogę nieźle się załamać.....na razie finanse też nie pozwalają na kolejną ciążę....czas leczy rany i dodaje siły, więc może kiedyś zdecyduję się na 3 maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×