Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ja również gratuluje minutka!Przybywa nam styczniowych maluszków:-D Jak nie dostane @ to we wtorek lub w środę tez zrobię test,szkoda mi kasy robić wcześniej bo tu testy są niestety drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O raju!!! Ale obrodziło nam "poletko" z fasolkami!!! Nic tylko się cieeeeeszyć!!! Gratuluję minutka78 !!! Po prostu same radosne wieści. U mnie też już raczej najgorsze minęło. Plamienia się uspokoiły i zaczynam spokojnie myśleć o dzidziusiu. sama jeszcze nie dowierzam że znów Kruszynka mieszka pod moim serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minutka 78 GRATULACJE !!!!!! Jest nas coraz więcej, ale fajnie ;) Kubolinka, ja i ty będziemy miały dzidziusie prawie rówieśników :) A ja nie mam żadnych objawów ciąży. Czuje się dobrze ale jeszcze nikt o ciąży nie wie tylko mąż i mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereskus ciekawa jestem jak to bedzie u ciebie. Ja również mam 2 synków z dnia owulacji i dnia po. Przy pierwszym cyklu osłabianie było ostre bo to zaraz było po ślubie ;) prawie codziennie i niestety wyszedł synek. Zobaczymy co bedzie tym razem bo to u mnie teraz to całkiem jest kosmos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
minutka78 ;) Super widze ze w styczniu bedzie duzo dzieciaczków na naszym forum , :) Gratuluje :) Ci kochana i niech fasoleczko zdrowo rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim... dziś wstałam już o 7.00 rano bo nie mogłam już spać..jeszcze to do mnie nie dochodzi ale ciesze się bardzo :)) ogólnie to dalej pobolewa mnie brzuch.ale tak jakoś inaczej jakby go rozpychało. i piersi też bolą, inaczej niż w zeszłym cyklu a tak to żadnych innych objawów nie mam jak na razie :) raz mnie tylko trochę zemdliło i głowa mnie bolała... Sonia_29 trzymam mocno kciuki za ciebie, no i za resztę mamusi starających się pozdrawiam.. wiara czyni cuda.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak mnie to męczy i drażni, pomóżcie. Czy ta moja ciąża może być faktem tego że przytulaliśmy się w owulację w ten sposób, że kilka ruchów było bez prezerwatywy a później już cała reszta w gumce? Jakoś świadomość mi mówi że że to nie możliwe aby w taki sposób zajść w ciąże a z drugiej strony się martwię. Chciałabym sugerować się tylko tym zbliżeniem w 8dc ale ta sprawa z gumką nie daje mi spokoju. Co wy o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minutka-a Ty kiedy miałaś ostatnie staranie, jakie masz długie cykle- rozumie, że starania były na dziewczynkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mało, ale możliwe jednak
W męskim ejakulacie mogą występować plemniki przed wytryskiem, ale to mało prawdopodobne, żeby doszło do zapłodnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak prawdopodobne że te kilka ruchów wystraczyło i nawet kilka kropel wystaczy bez wytrysku. Ale widocznie tak właśnie miało być. Myślę że wszystko ułoży się po twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :-) Rok rzeczywiście sprzyja naszemu forum. Minutka78 gratulacje i dużo zdrówka życzę. Berniu nie ma się co zamartwiać na zapas gdyż to i tak nic nie zmieni, też miałam podobny dylemat gdyż owulacje miałam w niedzielę a przytulanie było jeszcze o 23 w poniedziałek i tak cały czas się zastanawiałam czy to przytulanie nie dało efektu. Wydaje mi się że nie i że maleństwo jest z piątkowych przytulanek ale na 100% tego nie wiem. Pocieszam się tym że czuję się całkiem inaczej niż przy synku, lubię słodycze itp ale czas pokaże, jeśli jednak będzie chłopczyk to mam tylko ogromną nadzieję że zdrowy i będzie moją podporą w przyszłości kiedy to czekają nas ciężkie chwile. Cieszę się gdyż płeć powinnam poznać w przeciągu następnych trzech tygodni :-) Na razie sobie odpuściłam zastanawianie się czy to piątek czy poniedziałek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka, moje cykle są 28 dniowe, było osłabianie plemników, a przytulanki były 8, 10,11dc., także ostatnie staranko było rano 11 dnia cyklu no i owulacja była w nocy 14 na 15 dnia cyklu,ale wydaje mi się że15 dc była owulacja. No celowaliśmy w dziewczynkę.. ale najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa , płeć stawiamy na 2-gim miejscu :) ale nie wiem czy nie przyblirzyliśmy się za blisko owulacji.. jak myślicie dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-te które zafasolkowały opiszcie proszę krótko w jakim dniu owulacji mogło dojść do zapłodnienia (ile dni przed owu) i jaki macie długi cykl. Takie informacje są naprawdę cenę dla planujących. A swoją drogą wszystkich zafasaolkowanym GRATULUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Gratuluje wszystkim zafsolkowanym mamusiom.Czytam Was codziennie i cieszę się razem z Wami.Nie chciaam Wam pisać wsześniej,bo nie chciałam psuć miłej atmosfery.U mnie niestety wszystko źle się skończyło.Testy wychodziły bardzo słabo,tzn.druga kreska była słaba.Zrobiłam test beta hcg z krwi i bylo tylko 10.Poszłam do lekarza i dostalam leki na podtrzymanie,ale niestety nie udało się i zaczęłam krwawić.Teraz muszę dojść do siebie i napewno zacznę się jeszcze raz starać.Pozdrawiam Was dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereskus bardzo mi przykro....że tak się stało :(( mocno wierzę , że następnym razem się uda i wszystko będzie dobrze.. pozdrawiam serdecznie Trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam kobietki :) Bernia kchana nie mart sie i nie mysl o tym teraz w ktorym dniu doszo do zapłodnienia. wiem ze to jest dla ciebie warzne , ja tez marze o coreczce i tez bym zachodziła i liczyła , ktorego dnia , Rozumiem cie , ale teraz i tak juz nie mozna nic zrobic , moze ten 8 dc byl tym strzałem :) tereskus tak mi przykro wiem cos o tym , wiem ze zadne sowa cie nie pociesza , trzymaj sie kochana ciebo , zobaczysz bedzie dobrze i jeszcze bedziesz miała fasoleczke, a tez zyje z ta nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie-dzisiaj mój 22 dc i już sama nie wiem co mam myśleć cały czas mam jakieś delikatne plamienia i ból w dole brzucha od czasu do czasu w ciągu dnia (a wczoraj nawet taki większy po jednej stronie)-czy będzie fasolka czy ja już się sama nakręcam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka nie bardzo wiem co ci odpowiedzieć, może zrób badanie krwi, albo test ciążowy tylko kurcze moze jeszcze nie wyjść wiem to po sobie mi test wyszedł- 2 bardzo widoczne kreski w 25 dc.. No a teraz strasznie bolą mnie piersi a szczególnie sutki, no i podbrzusze tez pobolewa. pozdrawiam i nie zamartwiaj się, będzie wszystko dobrze pozdrawiam i informuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Minutka za ciepłe słowa-muszę się uzbroić w cierpliwość i poczekać do 25dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka_ plamienie może być wynikiem zagnieżdżania :) Cierpliwości kobieto :) Wszystko będzie dobrze, a stres ciąży nie sprzyja. Trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam jesteście kochane!!!- Czyli w 25 dc mogę już zrobić test ciążowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereskus przykro mi :( widocznie dzidzia nie zagnieździła się dobrze. Zobaczysz jeszcze wszystko się ułozy i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moje staranka to jednak wydaje mi się prawdopodobny ten 8dc gdzie było normalne przytulanie. Nie sądze aby te kilka plemników które mogłyby się znajdować w śluzie doprowadziły do ciąży. Przecież w pochwie jest kwaśne środowisko i po to jest tyle plemników w nasieniu- bo dużo ich ginie właśnie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Tereskus bardzo mi przykro Ale bedzie dobrze zobaczysz. Wiem ze to trudne ale grunt to sie nie zalamywac. Gratuluje wszystkim zafasolkowanym a starajacym sie zycze udanych staran. Ja mam 2 synow. I wlasnie w tym cyklu rozpoczelam starania o 3 dzidziusia. Cykle mam 30 dniowe. Ostatnia @ mialam 4 maja. Przytulanko bylo w 10, 13 i 14 ( czyli dzis ) dniu cyklu. Bardzo chcialabym zeby sie udalo. Marze o coreczce :) Sciskam Was wszystkie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebiesko Żółta Czuję się jak na razie dobrze trochę mnie brzuch boli..apetyt mi dopisuje, nie to co przy poprzednich ciążach nie chciało mi sie w ogóle jeść, a i umówiłam się już na wizytę u gina.. bo nasza pani gin. ma dużo pacjentek, a wole pójść by się upewnić czy na tym etapie rozwoju wszystko jest dobrze, pewnie będzie mało co widać ale będę spokojniejsza :) pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki, by się udało Tobie i wszystkim starającym się o fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. tereskus bardzo mi przykro, najwyraźniej z fasolinką było coś nie tak i może dobrze się stało że te wydarzenia miały miejsce na samym początku. Jestem pewna że wkrótce i ty zaszczycisz nas wiadomością o zdrowej fasolce - trzymam kciuki. A ja już wiem że płeć poznam między 3-4 czerwca i troszkę zaczynam się denerwować. Pozdrawiam i życzę miłej spokojnej nocy bo u nas nie bardzo spokojnie wszędzie mnustwo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia nie zamartwiaj się ,na pewno zaszłaś w ciąże z tego przytulanka w 8dc.Ja od wielu lat stosuje stosunek przerywany i nie zaszłam w ciąże a dodam ze zachodzę w ciążę z duza łatwością.Wszystkie ciąże u mnie były skutkiem normalnego stosunku.Jak piszesz w ejakulacie mogą znajdować się plemniki ale są to śladowe ilości,z reguły o upośledzonej ruchliwości lub martwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×