Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość Ninka :-)
Ewik pytałam wcześniej o to ale chyba nie zauwazyłaś mojego pytania ...a więc pytam ponownie... Jak myślisz kiedy powinna u mnie nastąpić owulka jeśli @ zaczął się 11-go listopada (1dc) ?????????????? Bo po moich obliczeniach 3-go grudnia,czy tez tak myślisz????????bo nie wiem kiedy zacząć robić testy owulki,bo tempki to rozumiem że po skończonym @,tak??Sorki że tyle pytań,ale chcę teraz dobrze przewidzieć ten moment......Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ewik nie łap doła :D Już jutro USG i będziesz wiedzieć - jeśli dzidzia pokaże :D Ja tam wierzę, że Ci się udało :D Choć z tym USG to też różnie bywa, tzn mój synek do 36tc miał być dziewczynką :D Ale to było 9 lat temu i od tego czasu dużo się zmieniło w PL a co dopiero za granicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninco sprki nie zalwazylam.... ilu dnowe cykle?? ty masz dlugie chyba??? ja przy 29-30 zaczynalam testowac 8dc jak juz byly staranka ,a tak to nawet od 10 zaczynalam....bo pozytyw najwczesniej mialam wlasnie tego udanego cyklu 14dc rano atak to 14 pozno lub 15dc. na necie jest gdzies napisane w ktorym dniu zaczynac testowac w zaleznosci od dlugosci cyklu.... a tempke jak juz okres bedzie sie konczyl ...od 5dc sie zaczyna... ja czasami i w okresie mierzylam normalnie tempke....od ciebie zalezy... maju oby do jutra to fakt ale widzisz jakos nie wierze w sukces....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik trzymam kciuki mam nadzieje że się jutro dowiesz :) Jak by Ci sie nie udało...to może spróbujemy za parę lat :P bo ja też mam przeczucie ze bede miala 2 syna choćbym nie wiem co robiła. Ale trzeba mocno wierzyć wiara czyni cuda moja mama bardzo chciała córke no i ma...a nawet jak będzie kolejny synek to chociaż juz będziesz spokojna bo juz bedziesz wiedziala co masz i bedziesz mogła porobic zakupki dla malucha to chyba najprzyjemniejsze :P podczas ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko wiecej juz nie bede planowala na bank....ty masz jedno ja juz dwoje to bedzie trzecie... lat mam 32 a zanim to podrosnie to juz koniec z dziecmi.... wiec to jest bankowo ostatnie...z reszta jak teraz nie wyszlo a prawie na rzesach stanelam to juz nie licze na nic w przyszlosci.... niczego nie zrobilam zle ... prawie od roku planuje i obserwuje... odmawialam sobie tych wszystkich produktow ktore lubie .... pol roku diete staralam sie trzymac...plus objadanie sie tymi witaminami -wiecej na takie cos nie ide... :-)) jak juz zaszlam to az zaczelam duzo wiecej solic ...chcialo mi sie pomidorow i bananow ...w ogole tego wszystkiego czego nie jadlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmy w takim razie jak Ci sie nie uda to ja juz nie wierze w planowanie :) I jeszcze bardziej zaciskam kciuki o ta wymarzona córe...fakt to moje drugie dziecko wiec moze dlatego sie za bardzo nie przylorzylam. Chociaż zawsze mówiłam ze bede mmiec dwoje dzieci starszego chłopca i młodsza córke. Mówiłam tak od przedszkola :) Ale jak będzie to się okaże :) Narazie to ja czekam chociaz do tych 2 kreseczek a potem bede sie zastanawiac co tam we mnie siedzi a najlepiej to nie myslec o tym i dotrwac do usg kiedy juz bedzie wiadomo plec. Już mężowi powiedzialam ze jak cos bedzie to bedzie to syn bo sie wszystko pokopalo a on na to że jak bedzie syn to trzecia bedzie córa :) ale ja jednak wole ta pierwsza wersje teraz córa a ewentualnie potem 3 bez różnicy co a nie znowu stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie myszko.... to i tak masz fajnie ze twoj juz mowi ze gdyby co to bedzie trzecie zawsze to innaczej.... ale ja juz nie chce sama ,bo co jeszcze moge zrobic??? zmienic metode chyba ze na ta 0+12 ale ona do mnie nie przemawia jakos...no i ciezej sie wbic wiec odpada...ja tu nie bede gromady chlopakow prowadzac -jak ta z tego artykulu....zanim sie powiedzie... no i dom mamy kupiony z trzema sypialniami nie z 5cioma hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Dzieki Ewik,ja mam 36 dniowe cykle a więc długie i tak sobie obliczyłam że jak zaczął mi się @ 11-go listopada to 3-go grudnia +- powinna być owulka....chyba?!? Zakupiałm sobie juz testy owulki (20szt) ...a co tam... teraz starczy. Jak skończy mi się @ to zaczynam tempkę mierzyć.. A jutro po wyjściu z usg od razu wal na neta i pisz TO BEDZIE DZIEWCZYNKA!!!!!!!!!!!!! Innej opcji nie ma kochana!!!! Trzymam kciukasy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jak tam po niedzieli? bo ja nic nie wypoczelam , mam nadzieje ze u was inaczej Ewik zycze powodzenia jutro aby wszystko z malenstwem bylo ok Marcelkow mamo ten Twoj synek jest boski:)) Maju wspolczuje Ci tylu miesiecy staran , to straszne , mialas robione badania hormonalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko zawsze trzeba brac pod uwage druga opcje...niestety jesteśmy tylko ludzmi i nie zawsze wszystko wychodzi. Owszem musimy bardzo w to wierzyć ale druga opcje też musimy brac pod uwage. A chcemy żeby u Ewika drugiej opcji nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Gosiu moze wyjsc ciaza w tescie owulacyjnym....czyli pozytywny ...ale czasem widzialam ze jest pozytywny a ciazy nie bylo...wiec kurde na dwoje babka wrozyla. ja mialam nie pozytywny a druga kreske widoczna.... ninco robmy od 16-17dc testy i zobaczymy ... tu daje ci stronke kiedy zaczac robic do danej dlugosci cyklu.... http://www.amil.com.pl/?id=8&mod=&tpl=&_action= tu jest podany 19dc ale ja bym zaczela szybciej,bo trzeba zakonczyc przed pozytywnym testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik bo wiesz co , zrobilam dzisiaj ten test owu bo jeszcze mi zostaly no i jest druga kreska ciekawe od czego to zalezy , tzn ze moze byc druga kreska a ciazy nie bylo, nie wiesz czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi jeszcze, milas jakies obiawy bardzo wczesne ze jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam tylko sluz plodny caly czas prawie....w wiekszej ilosci czasami jak w plodne dni. ten test moze oznaczac ciaze a moze tez tak sobie wyjsc... niby pokazuja one ciaze ale widzialam u niejednej ze test pozytywny nawet mega a ciazy nie bylo.... kiedy okres masz miec??? mamusi 30 dzis nie widzialam...co tam u ciebie?? ja to od razu mysle ze sie nam rozpakowuje...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ mam miec 22.11, a sluzu nie mam wcale , tak sie zastanawiam czy nie isc zrobic bety, zwariuje normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i na bete byc za wczesnie, na test tym bardziej-niestety!!! tydzien to duzo.... za 3-4dni mozesz isc na bete po co kase tracic jak i tak wiarygodna moze nie byc! no ciezko z cierpliwoscia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Dzięki Ewik, w sumie to ja mam na ulotce od testów owulki taką tabelkę i tam jest napisane że mam zacząć robić testy od 19dc (z 36 cyklu). W sumie to mogę zacząć predzej je robić bo mam ich sporo...bo fakt chcę zakończyć sexik przed pozytywnym wynikiem owulki ;-) Już niedługo wkraczam do boju i aż się boję że mogę zakończyć ten bój przed czasem...zanim moje żołnierzyki popadają ;-( No juz czas żeby jakas zaciążyła...Myszka,Gonia no dalej.. ;-)))) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik to jutro czekamy na dobre wiesci jakie by nie byly ale na 99% bedzie dziewuszka:)napewno!!!!!!!!! O ktorej masz usg???? Gosiu obys zobaczyla te 2 kreski na tescie ciazowym!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. już od dawna czytam co tam piszecie i mam bardzo poważne pytanie. Od jakiegoś czasu mażę o dziecku o małej córeczce, czy jest możliwość zaplanowania płci dziecka i jak to zrobić. Proszę o pomoc i wasze zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej justyno:) Poczytaj topic od str 162 - znajdziesz na swoje pytanie mnostwo odpowiedzi i ciekawych info:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane usg mam na 11.40 czasu angielskiego!!! w pl bedzie 12.40 trzymajcie mocno kciuki... ciezko mi bedzie jak nie wyszlo juz to wiem... maluszek teraz troszke puka do mamusi ...chyba chce mi chumorek poprawic-mowiac ze ,,jestem tu i KOCHAJ MIE mimo wszystko....,, - napewno bede cokolwiek by nie wyszlo...tylko troszke przerobic swoje myslenie bede musiala...hehe tak justynko zaplanowac mozna ale nie kazdemu wychodzi-niestety.... a tak poza tym to witam cie serdecznie...pytan jest mnustwo co do planowania...jedno pytanie rodzi drugie i tak caly czas-powodzenia w calej tej batali :-)) a to chyba jest od strony 163...ale jedna w ta czy w ta,nie robi roznicy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane usg mam na 11.40 czasu angielskiego!!! w pl bedzie 12.40 trzymajcie mocno kciuki... ciezko mi bedzie jak nie wyszlo juz to wiem... maluszek teraz troszke puka do mamusi ...chyba chce mi chumorek poprawic-mowiac ze ,,jestem tu i KOCHAJ MIE mimo wszystko....,, - napewno bede cokolwiek by nie wyszlo...tylko troszke przerobic swoje myslenie bede musiala...hehe tak justynko zaplanowac mozna ale nie kazdemu wychodzi-niestety.... a tak poza tym to witam cie serdecznie...pytan jest mnustwo co do planowania...jedno pytanie rodzi drugie i tak caly czas-powodzenia w calej tej batali :-)) a to chyba jest od strony 163...ale jedna w ta czy w ta,nie robi roznicy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
Ewiczku najważniejsze,że zrobiłaś wszystko!!!, żeby spełnić marzenie o córeczce, ale reszta w rękach kogoś innego. Więc trzymam dziś kciuki, zaczynam teraz! Sama chciałabym żeby ta metoda się sprawdzała, mam 2 synków i marzymy z mężem o córeczce, ale jak wszystkie wiemy to nie takie proste.Całuje i pozdrawiam wszystkie wspaniałe dziewczynki na topiku,(bardzo miło się Was czyta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje lolitko.... masz racje co moglam zrobilam reszta w rekach Boga.... szkoda ze to tylko pomaga zaplanowac a nie daje pewnosci .... zycze ci by tobie udala sie corcia... moi chlopcy nawet nie wiedza bo by mi zyc nie dali...a jesli syn jest to najpierw ja potrzebuje sie z tym oswoic bo wiem co oni powiedza....łeee i dobija mnie calkiem...bo mowia ze oni chca siostre i juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Jestem ejszcze nie rodze :) , wczoraj mialam mega zalatany dzien , dzisiaj zapowiada sie podobnie a to za sprawa zimy . Moje chlopaki strasznie wyrosly i wybralam sie wczoraj na poszukiwania kabinezonów , a ze zima u nas potrafi byc dluga i sroga to musza byc porządne i wytrzymac az do kwietnia co najmniej . Qrde obeszlam wczoraj pol miasta albo kolor jakis taki do dupki , albo byle jaki , a to znowu nie bylo rozmiaru ....lub cena 250 e ... no taka milionerka jeszcze nie jestem . Udalo mi sie upolowac jedynie mlodszemu ICE PEAKA ale dobre i to . Dzisiaj wyruszam na polowanie dla starszaka ...a to juz nie lada wyczyn bo nie nie dosc ze musi byc porzadny to ejszcze podobac sie "Hrabiemu" a to juz nie takie proste. Chyba najlepiej ubrany zimowo bedzie najmlodszy " dziec" bo wiele zeczy kupilam z zeszlorocznej kolekcji ale takiemu maluchowi to i tak wszystko jedno byle by cieplo w dupcie mial :) Ewuniu nie doluj sie , ja Ci mowie ze Ci sie udalo ... trzeba miec taka nadzieje . Ogladalam jeszcze teraz twoje foto z USG i naprawde szczerze obstawiam dziewuszke. Jesli nie wyszlo w co naprawde watpie trzeba brac jak to moj m mówi "ŻYCIE NA KLATE ". Ja bardzo wierze ze nic nie dzieje sie z przypadku i wszytsko ma swoj cel . Jesli nawet okaze sie byc chlopczykiem widocznie jest ku temu jakis plan u najwyzszego . Ewunia ja bardzo chcialam córeczke ale to ja mojegop syneczka na ten swiat sprowadzilam sam sie nie pchal kocham go straszliwie chociaz nawet ejszcze nie wiem jak wyglada i tak naprawde to teraz juz nie wyobrazam sobie aby byl dziewuszką , modle sie aby urodzil sie zdrowy i silny bo przeciez tyle nieszczesc jest na tym swiecie . :) Ewunia sczezre naprawde szczerze trzymam kciuki recyma i nogyma za to zeby Ci sie udalo ja juz wiecej dzieci miec z pewnoscią nie bede takze jesli kolejna byla by corcia to niech P. Bog da ja teraz tobie zamiast mnie !!!!!!!!!!!! Bede zerkac w miare mozliwosci dzisiaj i czekac na wiesci od Ciebie bo pozniej jak em wroci z pracy dalej w miasto i nie wiem o ktorej wroce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
Koczana Ewciu pamiętam jak szłam na usg z drugim synkiem i miałam duszę na ramieniu, tak bardzo pragnęłam córki...a tu pisiorek,dwa wielki jajka, popłakałam sobie po werdykcie lekarza. Potem mi przeszło. Wiem jaki przezywasz stres tym bardziej , że to 3 kruszynka... dlatego jeszcze raz wirtualnie Cię ściskam, całuję, już sama na niczym sie nie mogę skupić myślę o Tobie i małej istotce... Jesteś wspaniałą i ciepłoą osobą, (prawie codziennie śledzę to forum jeszcze za czasów Marcelkowej mamy) życzę Ci z całego serca spełnienia marzeń.Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×