Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

tak to bylo za daleko od owulki... ostatni sexik na 2dni ...przed pozytywnym lub minimum 1dziej przed pozytywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak myślę i myślę i nadal nie rozumiem jak Ewce się nie udało.Podobno tez wszystkie metody z dietami,ze daleko od owulki,zakwaszaniem pochwy itd są sprawdzone i działają wiec dlaczego wzięte wszystkie razem nie zadziałały?Dlaczego plemnik Y który jest ponoć słabszy przeszedł te wszystkie "tortury" i przeżył a inne plemniki X żeńskie nie?Nie znajduje na to odpowiedzi.Jedyne co nasuwa mi się na myśl to ze twój mąż ma same plemniki Y albo ich zdecydowana większość,kurcze żeby można było to zbadać... to by wyjaśniało wiele sytuacji gdzie rodzi się kilkoro dzieci jednej płci pomimo planowania...Ja zaszłam w ciążę z synkiem jakieś 5-6 dni przed owu ale nie stosowałam żadnych diet ani nic innego wiec to jeszcze mogę zrozumieć ale żeby zrobić wszystko i to zawiodło to już za duzo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamorazytrzy ale sama widzisz ze tyle przed owulka i synek tez u ciebie mimo ze nie planowany.... wiec i te meskie tyle zyja i juz!! zyly sobie w sluzie i ani im bylo pasc!! moj napewno ma silniejsze meskie to juz zawsze mowilam skoro jest dwoje chlopcow... nie wiem czy nie ma zenskich wcale-kurde naprawe.... chcialabym by je mial ,ale co meza nie zmienie kurde....kocham go i innego nie chce-moge tylko pala jakas wybic Y zbadac tego tez sie nie da zbytnio...czy sa czy nie... moze do dobrych wrozek trzebaby sie udac o pomoc!!one powiedza jakie dzieci beda ... po prostu teraz nie byl czas na corke zdecydowanie dlatego urodzi sie chlopiec...wszystko dzieje sie po kolei tak jak ma sie dziac.... my planujemy -udaje sie bo i tak mialo sie udac a jesli sie nie udaje to nie mialo sie udac...moim zdaniem tylko to jest prawdziwa teoria!!! moj maz jest kochany i wiele by zrobil dla mnie ...mysle ze w glebi duszy przeklina te plemniory i jest rozdarty ze tak wyszlo ze zaden zenski plemniczek nie wygral! mysle tez o tym ze cos zrobilam nie tak ,szukam winy w sobie i w dzialaniu ....ale chyba jej nie ma ...po prostu tak bylo mi pisane i ten czlowieczek mial przyjsc na swiat!! inaczej nie potrafie tego wyjasnic!!! starajcie sie liczcie i planujcie ,by pretensji nie miec ale jesli kolej jest na synka to on przyjdzie na swiat a nie corka!! moze i na coreczke tez jest czas tylko tyle ze pozniej!!! mowie dobry wrozbita rozwialby watpliwosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm kto wie,jakby pojąc do dobrego wróżbity to na pewno ale tyle jest naciągaczy...Niedawno ślub wzięła ta Magdalena czy Victoria ze Szwecji nie pamietam,w gazecie wypowiada się słynny hiszpański wróżbita o ich związku i mówił ze w 2011 maja mieć pierwszego syna,potem za dwa lata córkę i potem znowu syna :-) Ciekawe czy się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ...cos w tym jest.... moze pomozecie mi z imionami dla chlopcow.... tylko jakies normalne poprosze...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik ciesz sie ze masz takiego super meza, ja takiego niestety nie mam. On pracuje, ja narazie siedze w domu z malym i ciagle on mi powtarza jak to ja mam dobrze bo caly dzien nic nie robie tylko dzieckiem sie zajmuje. Pomijam ze obiad musi byc podany i wszystko inne tez zrobione. Wsparcia jakos mi nie daje. Ale to wogole inna historia, nie na ten watek .... tak tylko Cie pocieszam :):) Imie - pewnie szukasz takiego co by bylo i ladne i latwo sie wymawialo w Polsce i za granica.... moze Natan? Jakby co polecam Kubus:) A znacie moze jakiegos dobrego wrozbite skoro juz o tym mowa? i czy jakas wogole probowala korzystac z takich uslug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna moja kolezanka byla w drugiej ciazy . powiedzial jej ze bedzie corka a wdomu ma synka ...zgadzalo sie... ptem powiedzial ze urodzi jeszcze jedna corke kolo 30stki. wydawalo sie jej to malo realne bo mysleli o dwojce... ale okazalo sie ze zapragnela trzeciego i zaczela sie starac o siostre dla corki....walczyla bardzo dlugo ponad rok...byla juz zla i zdesperowana ...nawet spalila wszystkie testy jakie miala lacznie z ciazowymi i usunela konto na 28dni....postanowila ze to bedzie koniec.... po czym okresu nie dostala i oto jest i ciaza...a ona urodzi przed 30. nawet mi pisala ze poszla do tego wrozbity jeszcze raz jak juz w ciazy tej byla ...zapytac czy jest oki i czy to bedzie corka-powiedzial ze tak!!! to bedzie silna babka...czujecie ja tez tak chce....tylko nie koniecznie powie ze ona bedzie kiedykolwiek ... trzeba sie przygotowac na prawde nie wiem z jakiego miasta jest dokladnie-zapytam jej! to musi byc ktos dobry i sprawdzony ...konkretny by nie oszukal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natan tez myslalam i nicodem ale mezowi sie nie podoba...i natana ciezko choc troszke zdrobnic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny moje steranka w toku dziś 9dc. i zrobiłam sobie test owulacyjny o 16.00 no i kum mojemu zdziwieniu 2 kreski..testowa ciemniejsza od kontrolnej....moje cykle są regularne 28 dni...nie wiem co o tym myśleć bo wydaje mi się że to trochę za wcześnie...a przytulanka były 5 i 7 dc.no i miały byc jeszcze dzisiaj ...no ale coś mi sie wydaje ze nie bedzie...ich :( zrobię jeszcze test o 22.00, zobaczymy co wyjdzie...ale myśle ze to samo czyli 2 kreski...zastanawiam sie jeszcze nad tym: bo nie było testów paskowych tylko płytkowe...nigdy ich nie stosowałam ...moze są jakieś inne niz te paskowe...juz nie wiem co o tych testach mysleć. moje temp. były takie: mierzyłam od 2dc.36,6 3dc.36,6 4dc.36,6 5dc,36,4 6dc. 36,6 7dc.36,5 8dc.36,5 9dc.36,4 dodam ze w poprzednich dwóch cyklach miałam ogólnie wyższa temperaturę wydaje mi sie ze cos za wcześnie mi ten test pokazał...no ale cóz czasem nasze cykle płataja nam figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam problem bo nie wiem czy dzis jeszcze sie starac, to moj 14 dc. Przytulanie bylo 10,11,12,13 dc. Od 10 dc robilam testy, i dopiero dzis pokazal kreste testowa mocniejsza ale nie mocna bardzo, mocniejsza troszke niz tylko cien. Czy myslicie ze dzis tez powinnam probowac? Czy juz skonczyc w tym cyklu..hmmmm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Ewik napisz o tym wrozbicie jak dostaniesz namiar:) moze przez internet tez wrozy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to fajnie sie udalo tej twojej kolezance z tym wrozbita,ja tez tak chce zeby mi powiedzial!moze prowadzi jakies konferencje na odleglosc :-D Ja sie nigdy nie odwazylam isc do zadnej wrozki.-moja mama chodzila pare razy i wiem ze sie sprawdzilo wiekszosc z tego co powiedziala.Rozmawialam tylko przez telefon z jedna wrozka i cos z tego sie sprawdzilo ale przyznam ze ta nie byla jakas taka konkretna,troche sciemniala.Moj maz z kolei owszem kiedys byl u wrozki ale to juz kupe la temu i naprawde sie sprawdzilo,az w szoku bylam jak mi powiedzial.Ta sama wrozka podobno mu powiedziala ze ma miec 5 dzieci ale nie wiem jakiej plci.Hmm jak narazie ma juz 4 dzieci( jedno juz dorosle z pierwszego malzenstwa ) wiec mam nadzieje ze to piate tez sie sprawdzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier,Alex,David,Victor,Adrian,Krystian,Damian,Kevin,Samuel,Dominik,Mateo bądź Mateusz,Oscar,Eryk bądź Eric

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ewik kiedyś myślałam że nazwę synka Nikifor bo znałam super zaj....tego chłopaka o tym imieniu,normalnie model...a potem mi przeszło i się zmieniło....wolałam Nikuś albo Marcel,Natan,Jonatan,Jasiu,Antoś,Aleks... Kurcze tak bardzo chciałabym tez znać jakąś dobrą wróżbitkę która bez ściemy powiedziała mi przyszłość,nawet jakbym miała jej coś zapłacić...kiedyś mi wróżyła pewna cyganka i powiedziała że mój mąż będzie miał czarne włosy jak węgiel,a okazało się że mam męża szatyna i inne rzeczy też się nie zgadzają ,jednak to jedna wielka ściema!!!! Chciałabym znać taką uczciwą...nawet przez neta bym mogła pogadać,ehhh ;-) Ewik zapytaj o tą wróżkę...fajnie byłoby sobie powróżyć,ale one pewnie na miejscu chcą wróżyć i kupę kasy za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki , wlasnie wrocilam ze spotakna z wyborcami az mnie boli glowa tyle pytan u mnie nie widac @ plamienia tez nie ma , bolu brzucha tez nie ma , piersi tak sobie , sluzu nie ma nie wiem jakie jeszcze moge byc obiawy? Ewik mnie sie podoba Franciszek, iwo, Ignacy a moja kolezanka dala na ime Dominik , sokro masz juz Daniela to moze Dominik, Stas , i juz teraz wiecej nie pamietam ale jak sobie przypomne to napisze pewnie juz spicie bo ja jak zwykle moge z Wami pogadac dopiero wieczorkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez sie podobalo Natan ale mojemu mezowi nie. Dla mnie najpiekniejsze imie to Marcel i tak ladnie brzmi z angielskim akcentem. Nico (Niko) bardzo sie podobalo amerykankom na in gender bo jakis Niko wygral you can dance w Kanadzie:) http://www.youtube.com/watch?v=4flJDYfejrQ Ja myslalam jeszcze o Filipie bo podobalo sie nam obojgu , ale wlasnie dlatego ,ze to trzeci chlopczyk troche zaszalalam . Chodzilo mi tez po glowie Xawier (lub Ksawier), ale znowu moj maz sie nie zgodzil. Jak by co to 4 bedzie Filip :p buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik a szczerze Ci powiem ze myslalam ze wymyslenie imiena dla chlopczyka bedzie niemozliwe :) Dziewczynka miala byc Nadia (mam nawet taki nick na fotosiku:p- taka pamiatka:)) mze kiedys...... kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty minutko to chyba juz musisz zakonczyc staranka a ty fikusowo to kurde nie wiem bo 14dc niby daleko ,ale ilu dniowe masz cykle nie napisalas a ja nie pamietam!!! mamorazytrzy znow to samo mam jak ty -balam sie isc do wrozki kiedykolwiek....my to jednak jakies dziwnie podobne z wieloma rzeczami do siebie.... ale poszlabym uslyszec teraz,bo kiedys jakas sama mnie dopadla i mowila o coreczce i ze dowiem sie o tym przed swietami ze corka i ze bedzie podobna do mnie sraty pierdaty ,bo jakos jej nie ma...teraz tez mi to pasowalo...i bioenergoterapelta tez mi powiedzial tylko niby kiedy jak juz to jest chlopiec a wiecej nie planujemy :-(( eh Ninco kazda wrozka kase bierze za wrozenie.... dzieki za imiona przeanalizuje je lepiej jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ewik za odpowiedz ..na ciebie zawsze można liczyc ...powtórzyłam test ...2 kreski ciemne więc nie podchodzę juz do staranek zastanawia mnie tylko że już w 9dc.pokazały sie 2 grube krechy przy cyklach 28 dniowych....no cóz zobaczymy jak sie bedzie tempka zmieniała pozdrawiam i miłej nocki zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nico to co innego jak nicodem?? ciekawe gdzie mamusia30??? kurde.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nico to nicolas ...no ladne imie a on do tego taki przystojniak.... moje chlopaki mam nadzieje beda tez takie fajne przystojniaki..... podobaja mi sie chlopcy tacy lekko dorastajacy no sa poprostu super....ten juz mlody mezczyzna ale laski sikaja na bank!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kiedyś na ulicy dopadła cyganka,kazała wyciągnąć rączkę i powiedziała ze mam problemy z facetem,ze on się nie może zdecydować i kilka takich rzeczy...I kurde to była prawda,nie wiem skąd ona to wiedziała :-O Dziewczyny pytacie o te temperatury i testy,dla mnie to czarna magia,dobrze ze jest ewik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ewik ja nie wiem czy Ty do mnie to piszesz bo tu jest jedna ni.ca i czasami myslę że to zwykłe przejezyczenie... Nikuś to Nikodem ale też jest ładnie Nicolas...albo Mikołaj albo Miłosz Na pewno coś fajnego wybierzesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
Ewiku strasznie Ci współczuje naprawde :( wiem doskonale co czujesz... i jak strasznie było Ci źle jak wyszłaś z usg i wiedziałaś ze to chłopak. Powinnam pisać: głowa do góry, aby było zdrowe" ale wiem że to tylko taka gadanina, a żadna by nie chiała mieć 4 chłopów w domu. To takie formalne pocieszenie, a ja piszę szczerze, bo sama mam syna teraz jestemw ciazy (za 2 tyg termin) i trzech lekarzy powiedziało że ma być dziewczynka a wiesz co Ci powiem? boje sie tego porodu jak cholera. Nie! Nie o skurcze chodzi ale o to że jednak sie pomylili i że bedzie kolejny syn! Czułabym sie okropnie, tak jakbym rozczarowała cały świat i zawiodła najbliższych, którzy pieją na myśl ze bedzie dziewczynka. Tak sie martwie. Pozdrawiam Cie Ewiczku i ja tez jestem z Twoich okolic, wiec jak bedzie syn to moze kiedys sie spotkamy i poprzezywamy razem ze nie bedziemy juz mialy swojej malej księżniczki :( (przynajmniej ja bo trójki to nie chcę mieć no chyba ze by ktos mi dal gwarancje na pismie ze bedzie córka) Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Moj synek nazywa sie Natan, jesli chodzi o zdrobnienie to Natanek lub Natas on sam tak na siebie mowi. Ja cie doskonale rozumiem bo u nas miala byc Nadia :) i tak tez go nazywalismy do 23 tygodnia ciazy :) Pozniej jak sie okazalo ze to chlopak to poprostu byla tragedia, jesli chodzi o imie. Minelo 2 tygodnie zanim wybralismy imie Natan. Wtedy jeszcze mieszkalismy w polsce i powiem Ci ze zaluje ze nie napisalismy w akcie Nathan bo tutaj w uk jak powiesz Natan to robia glupia mine i udaja ze zrozumieli a jak powiesz ze jak Nathan to wtedy sie usmiechaja .. To samo sie tyczy starszego syna nazywa sie Dawid i czasem sie zdaza ze stari koledzy sie smieja ze nie David . Wiec rozwaz takie imie zebys mogla je po angielsku napisac bedzie dziecku latwiej pozniej :) A z nowych wiesci to na tescie owulacyjnym pokazala mi sie wczoraj wieczorem druga taka sama kreska :) a przytulanki byly w srode wieczorem wiec moze jednak cos z tego wyjdzie . Jesli sie uda to bedzie zagadka gdyz byloby to na dziewczynke jak i rowniez na chlopca :) Dobrze mowie ??? Oby nie na parke :) Troszke sie rozpisalam ale mam jeszcze pytanko odnosnie testu. Jesli sie pojawily 2 takie same kreski to kiedy moze nastapic owulacja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×