Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość oj siwete slowa
hahahahha nie podszywaj sie pod moj nick :P wiem ze jestesmy sojuszniczkami ale tak nie mozna :D wymysl sobie swoj :) a ty ile masz dzieciaczków bo pewnie ty nie z tych co mają 4 plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dajcie spokój
nie dajcie się sprowokować jakie to żałosne, że ta śmieszna pomarańczowa osoba używa różnych nicków wierząc, że nikt nie połapie się iż to jedna i ta sama osoba:O:O:O dziewczyno, masz tak żałosny tok pisania (o błędach ortograficznych nie wspomnę), że aż przykro patrzeć:O i to idiotyczne określenie "dzieckami", które pada pod dwoma różnymi nickami:O wróć do szkoły kobieto i nie ośmieszaj się już do reszty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziew czynydopóki beziecie pisały do pomarańczówek one będą miały z tego pożywkę...Przecież one nic o Was nie wiedzą...Nie znają Was...to jakaś chora i bardzo ograniczona osoba...Inaczej nie umiem napisać o kimś kto ocenia życie drugiego człowieka....Tak jak wcześniej napisałam...wszystko co jest inne niż u niej jest złe i niedobre...Ale jestem przekonana,że to nie jest szczęśliwa osoba...Ona musi nam współczuć aby poczuć się lepiej...Współczuć i obrażać aby się dowartościować.... To bardzo smutne,że tylko w taki sposób może poczuć się lepiej..... Żadna z Was nie krytykuje innnych tylko dlatego,ze ktoś nie chce mieć dzieci...czy ma tylko jedno dziecko...czy chce mieć dwójkę czy też dziesiątkę...Czy pracuje, czy jest z dziećmi...To jest każdego osobista sprawa jak swoje życie układa...Jesteście na wyższym poziomie, od tych szczekającychpomarańczówek i tego się trzymajcie... Pozdrawiam Was najmocniej i kibicuję tu Wam bardzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
mamusiu trzech synusiow a w czym ty niby jestes taka ideanla? Masz gromadke dzieci, wkrotce pewnie znow bedziesz w ciąży :P i co? jestes spelniona matką! Swoim dzieciom pewnie nic wiele nie masz do zaoferowania bo z czworka dzieci co najwyjej mozna siedziec w domu i isc na spacer bo nawet juz samochodow dla takiej rodziny ciezko dostac no chyba ze autobus! Aspiracji na rozoj zapewne nie masz zadncyh bo coz matka 4 dzieci moze w zyciu osiagnac? Zapewne jak 99 % takich matek nic, mozesz sie spełnic w roli sprztaczki, pomocy domowej, praczki, kelnerki.... ale ok skoro ci pasuje takie zycie to ok! A za 20 30 lat opamietasz sie i stwieerdzisz, że nic w swoim zyciu nie osiagnelaś i jestes zerem! No bo całe zycie chodizlas w ciazy, rodziłaś, wychowywałas dzieci, służyłas im. Przyjdzie taki czas, że te dzieci cie oleją i pojda w swoją droge, zrobią super gest jak co niedziele przyjadą do ciebie na obiad! No bo nie oszukujemy sie ale nic wiecej od nich oczekiwac nie mozesz! I bedziesz miała 50 lat, usiadziesz sobie w fotelu i stwierdzisz że jestes zerem, osobą ktora nic w zyciu nie osiągnela i przez całe zycie była służącą :( Nawet teraz nie masz nic z zycia bo co z czworka dzieci mozesz robic? nic! siedziec w domu i robic koło nich, ewentualnie wziac laptopa i wypisywac na interecie że jestes szczesliwą :) tak ci pasuje oki :) zyj tak sobie :) a teraz bidoczaki wypisujcie że robie błedy bo tylko tak umiecie mi dokuczyc ;) prawda w oczy kole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ola 3 do oj siwete slowa
ale jestes wkurzająca, powiem tak o sobie skonczyłam studia , pracuje w zawodzie który lubie , mam narazie 3 dzieci, a zamierzam miec jeszcze jedno bo kocham dzieci i chce wydac na swiat szczesliwych ludzi. Mam wielki dom, samochód renualt espace 7 osobowy, wszyscy się miescimy i jeszcze mozemy zabrac 2 osoby dodatkowe. To tak dla twojej informacji żebys nie myslała ,że żyjemy w biedzie a dzieci głodują i są nieszczęsliwe. ZAJMIJ SIE SWOIM NIESZCZESLIWYM MAŁŻENSTWEM I WYJDŹ Z TEGO FORUM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
;) mowilam że prawda w oczy kole :) napewno pracujesz i skonczylas studia a w domu dziecka sie same wychowyją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ola 3 do oj siwete slowa
raz u jednej babci,raz u drugiej ja mam szczęśliwą rodzinę gdzie sobie pomagamy (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
hahahahah a no walsnie :D super je wychowujesz :D to jest prawdziwa kochajaca matka podrzucajaca dzieci komu popadnie! teraz to sie dopiero usmiałam :) wiecie co wy same sobie pod soba doklki kopiecie i gubicie sie w zeznanaiach! to po co ci 4 dziecko jak nie masz dla nich czasu musisz je podrzucac raz do jednej babci raz do drugiej! Jak juz chcesz miec stado to sie poswiec tym dziecieom jak mamusia trzch synów, widzisz ona nawet jest z przedszkolem na "nie" bidula siedzi w domu i rodzi! usmialam sie teraz z ciebie! starsznie kochajace mamusia a dzieci raz do jednej babci, raz do drugiej, raz do sasiadki raz do sasiada! teraz to dalas dowod miłosci niesamowitej do tych dzieci! naparwde tylko wiesz co mam dla ciebie jedna rade jak sie bedziesz decydowac na to czwarte dziecko to pogadaj najpierw z babciami czy maja je ochote wychowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ola 3 do oj siwete slowa
w pracy jestem do 12, więc większosc czasu są ze mną. A twoje dzieci pewnie nieszczęślwe mając mamę która musi leczyc się u psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
heheh nie tlumacz sie teraz :P widzisz i tym sie roznimy że ja mam tyle dzieci ile zdolam sama wychowac a ty masz (bedziesz) miała stado dzieci ktorych sama wychowac nie ejstes w stanie i musisz je podrzucac, raz jednej babci raz drugiej! daj sobie spokoj juz z tym czwartym dzieckiem i daj zyc tym "babciom" nie sztuka narobic dzieci a potem szukac pomocy u ludzi !!! powiedzialam ci kilka słow prawdy a ty od razu mówisz ze ejstes chora psychicznie, a zastanawowiłas sie nad sobą? moim zdaniem chore pscychicznie ejst to że teraz amsz trojke dzieci i nie radzisz sobie w wychowaniem musisz je podrzucac a chcesz czwarte dziecko! to jest chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ola 3 do oj siwete slowa
ja nie mam obsesji i nie zastanawiam się nad cudzym życiem, nie przeszkadza mi osoba z ilością dzieci więcej niż dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
a ja mam obsesje bo żal mi tych dzieci ktore pozniej są wychowywane w stadzie i podrzucane innym bo mataka sobie nie moze z nimi poradzić! myslisz ze gdyby mamusia 3 synusiow miala dwojke dzieci synka i corke starałaby sie o czwarte dziecko? nigdy w zyciu!!! a te dzieci byłyby szczeliwe !!! a tak wariatka do skutku bo ona chce corke....i robi tez dzieci jak zwierze..... dla mnie to jest nieludzkie zachowanie absolutnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko,chciałabym żebyś była troszkę ostrożniejsza w ocenianiu innych a'propos częstotliwości wypowadania się na forum... Pozwolisz że zacytuję Twoją wypowiedź: "...te ktore pozachodzily i sie dowiedzialy o plciach to juz zapomnialy o forum, na ktorym tak czesto i chetnie pisaly..." Przeczytaj ostatnie pare stron,znowu te przepychanki słowne,prowokacje,krytyka i bezpodstawne ocenianie innych...nie dziwię się że dziewczyny nie piszą...sama zastanawiam się czy wogule nie zapomnieć o cafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola mama 3
od tej pory ignorujmy 'obce' !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Kilka dni nie zagladalam a tutaj taki balagan, masakra. Dziewczyny u nas dzis bardzo cieplutki dzionek, oby bylo takich dni duzo :) U mnie m-c na straty.... bylo raz a moze i dwa a pozniej "ciche" dni z M, teraz tylko odliczam do @. Mam nadzieje ze u was szystko ok. Zycze milej niedzieli, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
no prosze jakie "wlascicielki" forum sie znalazły! Ja mam tutaj takie samo prawo pisac jak wy! a jak wam sie nie podoba to spadać na forum prywatne przeciez nikt was tutaj nie trzyma i tam mozecie sie wspierac i robic turniej pod tutyłem "za ktorym razem uda mi sie urodzić corke/syna" bedzie napewno zabawnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...Widze ze juz totalny syf sie zrobil przez pomaranczowy ktore weszly na temat PLANOWANIA PLCI DZIECKA...widocznie nadal w sercu czuja zal ze maja dzieci jednej plci! Aganiok napisalam tak nie dlatego zeby komus zaszkodzic,sprowokowac...tylko ciekawi mnie co tam u tamtych dziewczyn...a z reszta spojrz sobie na tabelke i zobaczysz ile ''dawnych'' dziewczyn sie nie odzywa...:-( W sumie tez juz zastanawiam sie nad opuszczeniem tego forum...robi sie tu nie zdrowa atmosfera,bo az przykro czytac takie bzdury! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
Ninka :-) zatem żegnamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola mama 3
jak nie być pomarańczówą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
pytanie kobiety po studiach :P zarejestruj sie dziecko! ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kupida...
Ty bezmyslna pomarańczowa analfabetko!! Co Cię obchodzi cudze życie? Takie masz aspiracje? Zainteresowania? Chcesz to sobie zrób jeszcze 4 dzieci, nie chcesz to nie rób!!! To ze ty żyjesz tak nie znaczy ze inni tez tak musza!!! Jeśli lubisz kolor żółty nie znaczy ze wszyscy go musza lubiec!!!!! Zle się czulas w ciąży i po, twoja sprawa! Inne kobiety nie tyja jak krowy i chyba tego zazdroscisz! To chyba logiczne ze w pologu nie czujemy się komfortowo ale można to przeżyć bo nie trwa to wieki. Weź się lepiej za pożyteczne zajęcie. Jesteś zazdrosna,niespelniona, zlosliwa prostaczka! A grasz wielka panią która nie wiadomo co widziała, gdzie była i wszystkie mądrości pozjadala. Każdy człowiek jest inny i skoro tego nie pojmujesz to już twój problem! Nie wlaz buciorami w cudze życie! Zajmij się sobą! I uważaj co żresz bo utyjesz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
to forum publiczne i mam prawo wyrazac opinie o wiesniarach ktore robiąc tyle dzieci robia im krzywde! przykro mi ze cie to złosci widocznie sama masz gromade dzieci i nie potrafisz sobie dac z nia rady ;) bardzo mi cie zal ale trzeba bylo myslec zanim znow mąz cie zapolodnił! dlatego uwazam ze powinnyscie sie zastanowic zanim po raz.... piaty zajdziecie w ciaze tylko dla wlasnego widzi mi sie! nie żal wam dzieci zyjacych w stadzie? traktujecie te dzieci jak zwierzeta a kazdy ma prawo wychowywac sie w ludzkich warunkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalatrala
Oj widać jak Ciebie ponosi :D :D :D Chyba żal dupe ściska,że ktoś mając 4-5 czy też więcej dzieci może lepiej żyć niż ty mając tą swoją dwójeczkę :P Dla ciebie to abstrakcja coś niepojętego,że w twojej głowie się to zwyczajnie nie mieści. Sama zobacz,że większość bogatych, sławnych ludzi ma więcej niż dwójeczkę. Ale to nie tyczy się ciebie, bo ty zwykły szaraczek jesteś co to w komunalnych blokowiskach na dwóch pokoikach musi żyć, myśląc,że ma wszystko co najfajniejsze i tym samym zapewnia tak wiele swoim dzieciom :D Widać to forum przerosło ciebie i twoją wyobraźnię :P Ty musisz harować po ileś tam godzin w pracy, przychodzisz do domu i również harówka, bo dom, dzieci. Zgorzkniała i stąd te twoje wywody. A wmawiasz sobie,ze wielką karierę robisz :D :D :D :D Wiesz co to kariera??? Za parę latek gdy będziesz stara, w dupę cię kopną i tyle będzie po twojej karierze a dzieci twoję będą robić również taka samą karierę i starą matkę również będą miały w dupie. Ty nawet nie zdajesz sobie sparawy jakim darem jest mieć więcej rodzeństwa, bo skąd możesz to wiedzieć. Widać jak mocno ograniczona jesteś. Nic nie wiesz. Tylko głośno szczekać potrafisz, dając ulgę swojej frustracji. Zapamiętaj, na liczną rodzinę mogą sobie pozowlić tylko wybrani, ty do nich nie należysz. Widać ty tylko liczne rodziny widzisz tam gdzie patologia jest, czyli najwidoczniej tam też przebywasz, mieszkasz na tak biednym osiedlu czy też w jakiś slamsach gdzie spotykasz się z takimi rodzinami. Z takimi rodzinami jak my nie mozesz się widzieć, bo za wysokie progi dziewczyneczko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
lalallalala typowa wypowiedz wiesniaczki :) jestes tak ograniczna kobieto że aż smieszna :) Najbardziej poadoba mi sie to jak fajnie ukaldacie mi zycie, stare blokowisko wsrod patologicznych wielodzitnych rodzin :) ale mnie pojecia zupełnie abstrakcyjne a dla ciebie widocznie codzinnosc skoro takie rzeczy wypisujesz :) nie mam najmniejszej ochoty wam pisac gdzie mieszkam w jakich warunkach i jak wyglada moje zycie bo zwariujecie z zazdrosci! nie dawno wrociłam z wczasow, za m-c planuje koeljne i powiem wam ze jeszcze nigdy a jezdzdzimy nawet 3-4 razy w roku nie spotkalam rodziny z 4-5 dzieci! Dzieci z noamrlnej rodziny gdzie jest 1-2 dzieci sa szczeliwe, kochane wyjatkowe! A takie zyjace w stadzie? co wy im mozecie zaoferowac? wypad nad rzeeke chyba tylko tyle! nie jest wam zal tych dzieci :( Ale mnie ejstescie zerami, robicie dzieci na ilosc a jakosc dla was nie liczy! To że lubicie byc brzydkie, grube to ok ale nie róbcie krzywdy tym biednym dzieciom :( ja nie mowie ze wychowam ideały ale tak samo wasze dzieci mogą wam kopnac do dupy jak moje mnie! Ja przynajmniej moje dzieci kocham, zapewniam im starnadr zycia na najwyzszym poziomie, zabezpieczam je finansowo a wy co? umiecie tylko je podrzucac babciom/sasiadom komu popadnie bo nie jestescie w stanie ich same upilnowac :( nie jest wam wstyd? na tym polega rola matki na rodzeniu i podrzucaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś chora i sfrustrowana kobieta a Bóg niewiadomo czemu daje takim ludziom dzieci jej czemu tym osobą które nie kochają dzieci im daje a tym którzy chcieli by mieć to nie mają ani jednego PRZEJRZYJ SWOJE WYPOWIEDZI ZACZYNAJĄC 2 STRONY WCZEŚNIEJ BOŻE CO CI SIĘ STAŁO PO PORODZIE TYCH DZIECI CHYBA PORÓD I CIĄŻA WPŁYNEŁY NA TWOJĄ PSYCHIKĘ Ty współczujesz innym 4 dzieci jakie dzieci są biedne i pokrzywdzone przez los bo ich jest więcej niż 1 SZOK ?!!!!!!!!!! otóż samochody 7 osobowe istnieją a dzieci z takich rodzin są o wiele bardziej szczęśliwe od twoich bo MIEĆ TAKĄ MATKĘ TO PORAŻKA Niedziele zaczynasz od komputera o 6 nad ranem ?????? No dziewczyno brak ci BOGA i POKORY w swoim przeszczęśliwym ŻYCIU !!!!!!!! Po modle się w intencji ciebie i tych biednych dzieci bo mają matkę która na nie nie zasługuje !!!!!!!!!!! TWOJE wypowiedzi na temat rodzenia i chodzenia w ciąży wręcz są OBRZYDLIWE :( CZEMU MATKA WYDAŁA NA ŚWIAT TAKĄ WREDNĄ OSOBĘ JAK TY NO BO PEWNIE MA TAKIE SAMO PODEJŚCIE DO ŻYCIA I LUDZI JAK TY Brakowało ci czegoś w życiu i dlatego tak innych oczerniasz MIŁOŚCI pewnie ci nie dali , dali pieniądze bo tylko to się liczy i wysłali na studia ALE MIŁOŚCI CI NIE DALI dlatego nie umiesz docenić innych DZIECI twoje będą tak samo wychowane TYLKO JA JESTEM NAJWAŻNIEJSZA JA NAJLEPIEJ WYGLĄDAM JA DAJE WSZYSTKIM SZCZĘŚCIE JA MAM NAJLEPSZE DZIECI JA JA JA JA Nie daleko pada jabłko od jabłoni a wszystko wynosi się Z DOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODWAL SIĘ OD WSZYSTKICH MAM BÓG CIĘ KIEDYŚ NA PEWNO SKARZE ZA TAKIE WYPOWIEDZI I LEPIEJ ZAWSANÓW SIĘ DOBRZE BO JUTRO MOŻE CI SIĘ ZAWALIĆ CAŁY TEN TWÓJ WYMYŚLONY ŚWIAT PZRYJDZIE CHOROBA I JUŻ NIE BĘDZIESZ TAKA SZCZĘŚLIWA OPAMĘTAJ SIĘ KOBIETO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
ja akurat mam bardzo kochacych rodziców. mamusiu trzech synusiow ja caly czas ci powtarzam chcesz miec stado dzieci miej! tylko pamietaj że robisz im krzywde :( jest mi ich napawde żal bo uwazam że zadna normalna kobieta nie robi dzieci jak ty czyli do skutku..... straach pomyslec co by było jakbys teraz była w ciazy z chlopczykiem, nie dosc ze bys go nie chciała to juz bys planowała nastepne, nie że nie ma za co wykarmic takiego stada ale wazne zeby była córka :( dla mnie to jest starszne :( dobrze że Bóg na d tym wsyztskim czuwa i w koncu dał ci te córke.... dla dobra pozostałych dzieci z reszą! tak jak pisałam nie mam nic do was, żal mi tylko waszych dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×