Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość swięte słowa
evka 01 rozumiem że synow masz juz gdzieś!!! chetnie bys ich juz z domu wyrzuciła bo córcia sie urodzila, tak? nawet nie pytam bo napewno tak jest ale oczywiscie napewno sie nie przynasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka 01
siwieta czytaj ze zrozumieniem 3 DZIECKO NIE PLANOWANA PŁEC TYLKO DZIECKO wyszła córka super ale nie było zadnego parcia. Jestes zadowolona?? Nie synów nie mam gdzieś choc mozna tak powidziec bo mam głeboko w serduchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka 01
i faktycznie po to rodziłam mych chłopców w bólu po to wstawałam w nocy leczyłam chuchałam obcierałam kolanka i tuliłam do snu by potem licząc na to że urodzi sie córka kopnąc w dupe. Pomyśl jaka jestes płytka skoro tak możesz myslec. Każda chwila spędzona z moimi chłopcami jest dla mnie ważna i ktoś taki jak ty mi tego nie zabierze głupimi komentarzami. I mam nadzieję że kiedys nie trafią na kobiete twojego pokroju bo dla mnie to będzie największa karą w życiu. Mieć taką synową jak Ty, z uszanowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! Oj brakuje mi Was, mam nadzieje ze jestescie tutaj lecz tak jak ja nic nie macie ochoty napisac ani skomentowac. fikusowo gratuluje coreczki, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ona mam synków2 to, ze mi nie wyszło nie znaczy że nie mam wiedzy teoretycznej. Przecież wiadomo, ze nie ma 100% pewnosci że się uda zaplanowac płec. Widocznie ja mogę miec tylko chłopców, tak jak niektórzy tylko dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikus owo1
prosze od dane na wasz zamkniety topik. z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikus owo1
prosze od dane na wasz zamkniety topik. z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...:-) Melduje ze nadal sie kulam z moja niunka-za dobrze jej w srodku,choc brzusio juz niziutko i sil czasami brak ;-) Termin na jutro ale mysle ze pojde na wymuszenie w 'swoim' okreslonym ternminie,he :-p Fikusowo super ze juz po i mozesz tulic swoja pereleczke ;-) A co ''te'' tutaj pisza to szkoda slow! Olac ich sikiem prostym,he :-p Jakies elementy zakompleksione...jedna niby pracujaca w niemczech i pewnie dupe starym babom obmywa,dlatego ma tak wiele czasu a reszta to malolaty ktore sie nudza w wakacje! :-D Dam znac jak cos :-) ;-) :-p Pozdrawiam Was,buziaczki :-) p.s widocznie nawet 'te' chca sie dostac na forum zamkniete...nie dajcie sie oszukac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dziewczyny macie topik zamknięty chętnie dołączę do Was tylko nie wiem czy muszę podać jakiegoś maila. Jakby co dajcie znac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Ninka jak ci to szybciutko zlecialo, wow... trzymam kciuki za szybkie i szczesliwe rozwiazanie :) U mnie dzis 12dc, testy sobie odpuscilam, witaminki nadal lykam i czekam na przebieg sytuacji. Mam nadzieje ze kiedys sie uda :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam , nie chce mi sie czytavc tych bzdur ...... jak mnie chcecie to vhetnie przylacze sie do waszego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ! Marcelkowa mamo oooooooooo witaj kope lat :)))))))))) wszytskiego najlepszego dla Nikusia z okazji roczku , duzo zdrowka , radosci i wszytskiego wszytskiego dobrego !!!!! :) :) :) Sto lattttttttt Sto latttttttttt!!! :D U mnie wszytsko w porzadeczku Marcys rosnie jak na drozdzach , troszke ostanie dni rozrabia i marudzi ale mysle ze to przez zeby. A tak to wszysciutko w porzadku , nie moge sie doczekac kiedy zacznie chodzic bo klocek z niego starszliwy :))))) Dziewczynki rozwniez napisalam do modów o2 na temat swietej ,otrzymalam informacje na temat tego trolla mysle ze na dniach lub dzisiaj zostanie zablokowany na forum i wszytsko wroci do normy :D pozdrawiam :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zostancie tutaj, przeciez przez x nikt nie bedzie uciekal. Bylo tutaj super, mam nadzieje ze pozostanie tak nadal. Ja nauczylam sie omijac wszystkie komentarze x, zobaczycie bedzie dobrze. Gosiu napisz co u ciebie, ja dzialam choc bez testow. Licze na szczescie i na fasolke. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! Wakacje dobiegaja konca, u mnie pogoda okropna, 14 stopni na dworze i pada - masakra.Ogolem wszystko do d... Kolejny cykl staran i zobaczymy. Juz mam dosc. Dzis przez to wszystko zalapalam dola, oj.... uciekam zrobic kawke i pozniej zagladne, Mam nadzieje ze u Was jest lepsze samopoczucie i pogoda :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu myslalam o Tobie jak tam idzie ... u mnie nici choc nie bardzo uwazamy ale nic nie wychodzi a teraz jeszcze dostalam jakiegos paskuctwa boli mnie brzuch i jajnik ide dzis do gina , zobaczymy co powie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu 3mam kciuki aby bylo wszystko dobrze/ ja tez odpuscilam obliczania, testy i nic. No ale co tam... tyle czasu juz tutaj z Wami pisze ze wiem iz kazdej kiedys sie uda. Sa tutaj swietne przyklady :) Dlatego glowa do gory :) :) Czekam na te promyki sloneczka od ciebie bo juz mam dosc tej pogody. Mam nadzieje, ze jak zaczniemy pisac to odezwa sie tez inne nasze kolezanki. Kurcze kilka razy dziennie sprawdzam forum a tu nic, cisza. Dziewczyny odezwijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu przeslalam Ci te sloneczko....:) dopiero wrocilam wiec nie moglam pisac , bylam u kuzynki ktora urodzi za chwile synka , zle sie czuje .... moja gin dala mi cala mase lekarstw na mojego grzybka ktorego nabawilam sie na wakacjach ahhh gin zrobila mi usg dopochwowe i zobaczyla ,z e mam miesniaczka malutki ale jest , kurcze wczesniej go nie bylo , nie wiecie od czego powstaja miesniaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu mam nadzieje ze szybciutko ci przejdzie. Co do miesniakow to nie mam pojecia wiec ja ci nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięte słowa
goniu Kasia sie stara już 98 cykl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa
gonia no widzisz a to ja znow Was mam za takie durnoty które pod czarnym sobie słodzicie a pod pomaranczowyym sobie dowalacie :) jestescie takie płytkie i śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa
nie widziśz że ja sie z Was nasmiwam? mam z Was taki ubaw! Mało tego! widze że inni robią to samo podszywając sie pod moj nick! Ostatnio mnie nie bylo kilka dni a na forum a tu tyle moich postów, o czym to świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa
smiac mi sie chce z tych waszych staranek, słodzenia sobie! Najpierw pól roku piszecie jak to pragniecie coreczki, jak to cudownie bedzie ją mieć a jak sie okazuje że chlopczyk to juz takie szczesliwe jestescie i piszecie, że najwazniejsze że zdrowy! A nie lepiej napisac szczera prawde? to co naprawde czujecie? po co oszukiwac siebie i wszytskich w około? jestescie takie fałszywe! A jak juz ktorejs uda sie i bedzie miała te córeczke to piszecie że wspaniale, cudownie.......etc.... a w duchu zazrosc Was zrzera...... OBŁUDA I FAŁSZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×