Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

spore, idelanie wg metody 3 dni przed,ale na 100 to się na usg potwierdzi lub po urodzeniu jak dzidzia będzie wstydliwa, chłopców macie z jakich dni cyklu? Zresztą czasami nawet tydzień przed może być chłopak, ale trzymam mocno kciuki za dziewuszkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8kika8 dzieki pierwszy byl wpadka i bardzo chcialam synka wiec bylam szczesliwa drugie dziecko planowane ale nie planowana plec bo nie wiedzialam ze cos takiego istnieje i wiem ze byl poczety w 18dc czyli w sama owulke lub nawet zaraz po ale nie czulam zlosci ze drugi synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momo 2 synków gratuluje córeczki. Ja już trochę lepiej się czuję. Mam nadzieję, że jutro bedzie już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie tylko wskazuje jakie jest nasienie,slabe czy nie. nie mozna sprawdzic ilosci x i y niestety, ale jedna kolezanka mowila wlasnie ze dobrze byloby przed staraniem zrobic sprawnoac nasienia... w sumie wiele par pomimo slabego nasienia ma synkow,moze zywotnosc plemnikow takich jest krotsza i takim para wystarcza 2.5 doby od owu a z mocnym duzo dluzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasie sprawdzilam sobie klinike w Krakowie ,ktora robi badania nasienia, ale wlasnie nie sprawdzaja ile jest ktorych plemniczkow tylko ogółem. Momo2 chlopcow- fajna taka wpadka,tez bym tak chciala. Ja to sie boje tego mojego planowania, ze zabraknie mi nerwow do tego wszystkiego. Tym bardziej, ze maz pracuje za gronica . I wiadomo, ze jak przyjezdza to jest spragniony milosci i nie wiem jak mu sie to bedzie podobalo, ze teraz mozna a teraz nie .Ale bedziemy sie musieli poswiecic. On tez by chcial corcie, wiec musi sie postarac. Ktos wczesniej pisal, ze prawdopodobiensto urodzenia 7-mego dziecka tej samej plci to 1%. -tak to sobie skojarzylam z sasiadka, ktora wlasie 7 ma corke.Ale o takiej licznej rodzince to raczej nie marze. pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :-) Nie pisalam bo jakos nie mialam o czym...a z drugiej strony drugi dzien moj synek jest chory...nie wiem czy to trzydniowka czy cos powazniejszego.Leci z niego z gory i z dolu, do tego ma kaszel i zapchany nos z cieknacym katarem! porazka!!!! :-( Niby dzisiaj jest juz troszeczke lepiej,bo maly zaczal jesc i kaszel mija,a nie ktore medykamenty mu nie pomagaja,ale trzeba i to przejsc.. Jestem nie wyspana i wykonczona,bo razem z nim ja choruje...wstawanie kilka razy w nocy wyczerpuje,a do tego humor takiego czlowieczka jest do bani i staram sie go zrozumiec i ulzyc mu w chorobie jak tylko moge..:-( Odezwe sie do Was jak bedzie lepiej....mimo to jestem z Wami dziewczyny,trzymam kciuki za staraczki i gratuluje zdrowych i kazdej plci dzieciaczkow :-) Caluski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Ja właśnie po pierwszej wizycie nasza dzidzia ma 18,4 mm to 8 tydzień i 3 dzień serduszko bije idealnie :D widziałam nawet już nóżki i rączki no cudo aż prawie popłakałam razem z mężem bo oczywiście był ze mną :P i wypatrywał czy czasem nie ma drugiej lub trzecie dzidzi :P ciekawe jak by zareagował gdyby jednak była :D Nareszcie trochę spokojniejsza bo wiem że wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajie babczki w ten upalny dzionke...miałam mała awarię kompa stad ta moja chwilowa nieobcecnosć..ale cóz aj widze... mamo 2 chłopców-serdeczne gratulacje...wyobrażam sobie jak sie cieszysz...zazdroszczę ale w pozytywnym znaczeniu....życze CI wszystkiego najlepszego...no i zaczernij sie kochana...to zaoszczędzi Twoje nerwy ... ni_ka-kiedy testujesz...który to twój dzien cyklu i jak dlugie masz?masz jakies przeczucia?ja niby dziwnie sie czuje...wyczuwam zapachy, cięższy brzuch i oslabiona....ale moze to tylko moje schizy, albo po prostu wina zmienej pogody i upałów..;-) aganiok-ja z synkiem tez masakryczni eprzeszlam to badanie cukru...najpierw sąlbo, jakies poty, senność, potem pobudzenie..masakra..dziwne uczucie...dobrze, ze trzeba po wypiciu godzine siedziec w przychodni...napewno bym padła... 8kika-który to twój dzien cyklu, jak długie masz...?życzę ci spełnienia marzen...ja niby mam przeczucia ze sie udało...ale nie co do płci..bo były małe problemy w danym dniu....no i wyszło jak wyszło...ostatni raz dzoałania były w pt 13-go a owulka pozytywny test 14 dc...takze nie nastawiam sie...moze jednak ten piatek 13-go bedzie dla nas szczęśliwy ;-) ja planuje testowac po nd... wiewioreczka-gratuluje i czekamy wieści odnosnie płci... Berniu-jak sie czujesz..szczerze ci współczuje..w mojego synka w przedszkolu panuje jakas jeliówka....na szczęscie tfu tfu małego nie bierze...ale czort wie co to za świnstwo.... ninka-wg mnie to synka tez dopadła jelitowka..przy 3 dniówce raczej nie ma wymiotów i biegunki...wystepuje później wysypka...trzymaj sie dzielnie i daj znać dasz radę.... myszka-gratuluję...najwazniesze ze wszystko gra...Boziu....mam nadzieje, ze ja niebawem bede lezec i oglądac moją dzidzie w monitorze...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno połówkowe będę mieć dopiero w 22 tygodniu ciąży mam już ustaloną wizytę na 25.08. Chyba że pojadę do PL na wakacje to pójdę szybciej bo jedziemy gdzieś w lipcu może kolo 20 więc będe w 18 tygodniu mam nadzieje że w PL powiedzą mi już płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olma mama,ja włąśnie miałam z mężem ten sam problem,pracuje za granicą a jak już przylatuje do domku to ani mu w głowie były wyliczanki czy celibaty ;) Ale nie wstrzymywaliśmy się,w dni niedozwlone po prostu się zabezpieczaliśmy-tą alternatywę był skłonny zaakceptować :P Ninka,współczuje choróbska,oby synuś szybko wyzdrowiał!! kasiulak,ja spędziłam w labolatorium 3 godziny..!! Najpierw miła Pani pobrała krew i musiałam czekać na wynik,po ok pół godziny zawołała mnie na wypicie glukozy i od tego momentu siedziałam w poczekalni dwie godziny zanim pobrali krew ponownie,po obciążeniu... Naprawdę ciężko mi było wytrzymać tym bardziej że ja się budzę po nocy strasznie słaba i jak nie zjem czegoś (czegokolwiek,choćby sucharka),natychmast robi mi się słabo :( myszka281,myślę że możesz śmiało uderzać na usg w 18 tygodniu,ja poznałam płeć w 17tc :) Uciekam,w niedzielę mam Komunię,jeszcze tyle trzeba przygotować....eeeech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczkaxxx,witaj :) U mnie też nie było osłabiania plemniczków i podobnie jak u Ciebie-wcześniejsza dwu-tygodniowa abstynencja ;) Trzymam kciuki za córeczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - super że juz tyle było widać:)Bardzo sie cieszę, że jestes spokojniejsza:) kasiulak - ja dopiero przed owu jestem wiec staranka pełna para. dzis miałam rano bardzo duzo śluzu płodnego na wyniki musze jeszcze poczekać chcoiaz szzczerze mówiac nie nasatwaiam sie bo od 7 dni dopiero biore bromergon i nie wiem czy on zdążył zbic mi tą prolaktyne czy nie...mysle ze jeden dwa cykle trzeba poczekać raczej na efekt jego działania, zresztą wcale nie wiadomo czy to jest przyczyna...:) na razie staram sie nie myslec o tym wszystkim bo co ma być to bedzie. poki co cieszez sie ze w końcu sie cipeło na dworku zrobiło. Trzymam kciuki za Twoje obiecujące objawy&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u mnie od wczoraj @. Aganiok11 kochana dziękuję ci tylko, że ja bym chciała mieć tą książkę również dla dziewczyn w mojej rodzinie , dlatego tak zależy mi by ją kupić gdzieś. A widzisz mamaa 2 chłopców mówiłam, że z wpadek są dziewczynki.!!!!! Serdecznie Ci gratuluję!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok11 ja na syna nie mialam oslabienia plemniczkow a teraz przytulalismy sie 8,9,10,11dc test pozyty byl 13dc wieczorem wiec owulka byla mysle 14dc i mam wielka nadzieje ze sie udala ta nasza dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, u mnie 4 dni do miesiaczki. dzisiaj troche jakos slabo sie czuje, jakbym byla jakas taka ciezka i ospala. W brzuszku mnie caly czas nieustannie boli (to w sumie ni ebol ) tak muli jakby na okres, uczucie jakby pelnego pecherza w macicy :P nie wiem jak to okreslic. Moze okres przyjdzie wczesniej, nie wiem. Cos mi sie wydaje ze ten 12dc sex to za pozno :( Nic, zobaczymy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczka...widzisz,nie doczytałam,faktycznie,tak napisałaś, wiesz,mi ta ciąża zupełnie rozum chwilami odbiera ;) Nie mniej jednak trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
dzień dobry dziewczynki :) kochane dziękuje Wam za gratulacje :) :* mi jakoś ciężko w to uwierzyć,że pod serduszkiem noszę córcie :) tak czasami sobie myślę,że może lekarz się pomylił :O albo dzidziuniowi coś między nóżkami się schowało ?? już sama nie wiem czy to możliwe ?? byłam u 3 ginów i jeden powiedział,że wygląda mu to na dziewczynkę,drugi powiedział,że w 80 % to dziewczynka a trzeci zapewnił nas,że to w 100 % lalunia :) ale czytam na temat pomyłeg na usg i boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 2 chłopców -zaczernij sie , bo to zablokuje pomarańcze przed podszywaniem sie....i nie myśl , ze usg moze sie mylić...bo trudno, zeby 3 razy była pomyłka...ciesz sie... Ja niedługo mam nadzieje zeobacze 2 kreseczki...narazie dziwnie sie czuje...osłabiona i muli mnie czasami, no i mam dużo śluzu, ale nie nastawiam sie...moze to wina pogody i hormonów....ale nadzieja jest...bardzo bym tego chciała...tyle ze jak nie w tym m-cu to w nastepnym az do skutku, az nam sie uda...nie mam zamiaru sie poddawać... a co u was baabeczki? która ze mna testuje w przyszlym tyg...acha...w wekend zmykam do rodzinki na tydzien wiec nie bedzie mnie jakis czas...a o rezultatach staran powiadomie po powrocie bo wtedy wszystko sie wyjasni....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
hej Kasiulak :) oki spróbuję się zaczernić :) wiesz kochana jakoś mi ciężko w to uwierzyć,że będziemy mieć upragnioną córcie i cieszę się tak z 'dystansem' to takie dla mnie nieprawdopodobne szczęście ❤️❤️ !!! i wydaje mi się to niemożliwe :( ....moje marzenia się spełnią :D ???? gdy byłam u tych 2 pierwszych ginów to wydaje mi się,że oni mieli takiej gorszej jakości sprzęt :( ale jak poszłam do tego trzeciego ginekologa to widziałam ogromną różnicę w jakości badania usg dodam,że on jest zastępcą ordynatora :) długo,długo przyglądał się dzidziuniowi i powiedział nam,że to dziewczynka :)❤️ sprawdzał 2 razy i zapewnił nas,że spokojnie możemy robić różową wyprawke dla córuni :) na usg widzieliśmy jak nasza lalunia minki robiła,języczek wyciągała - strasznie rozczuliłam się podczas tej wizyty :* to było usg 2d. kurcze to jak sądzicie to pewne na 100 % że córcia ??????? Kasiulak kochana trzymam mocno kciuki za waszą staranke !!!!!!!!!! i oby spełniły się Twoje marzenia - bo to coś pięknego :) udanego wypoczynku życzę :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak,ja tez testuje w przyszlym tygodniu :-) dzis u mnie 20dc.,i nie mam zadnych przeczuc. Poczekamy,zobaczymy.TO trzymam za ciebie &&&&&&&&& I za wszystkie testujace i staraczki. mamo 2 chlopcow-Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 2 chłopców jeśli 3 lekarzy powiedziało to samo to myślę, ze nie masz się czym martwic. Pomyłki zdarzają się ale bardzo rzadko. Ja akurat chciałabym aby u mnie była pomyłka ale nie liczę na cud bo przy moim szczęściu nawet to się nie zdarzy ;) Pozdrawiam i bądź spokojna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berniu ZDROWE DZIECKO
to cud i największa łaska bez względu na to jakiej jest płci. Lepiej popłakać sobie jeden dzień kiedy człowiek dowie się, że dziecko nie jest wymarzonej płci niż całe życie płakać nad chorym dzieckiem albo jeszcze gorzej - opłakiwać zmarłe dziecko nad grobem i żyć ze świadomością, że jest się matką anioła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Berniu - zgadzam się z tobą. Ale ja nie płaczę i cieszę się że moja dzidzia jest zdrowa. Chodziło mi tylko o moje szczęście, a raczej jego brak ;) Zawsze miałam pod górkę i nie dotyczy to tylko płci dzidziusia ale wielu innych dziedzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berniu ZDROWE DZIECKO
Berniu, ale Ty masz ogromne szczęście:) Nie wiesz nawet jak Ci zazdroszczę:) Będziesz miała zdrowe dziecko:) To nie jest pod górkę;) To jest wielkie szczęście:) Wiem co mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plec
Ja tez uwazam ze posiadanie dziecka jest ogromnym szczesciem a plec jest drugorzedna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Kasiulak i nunia to razem testujemy, ale ja nie wiem czy do pon wytrzymam, zresztą testy akurat były w poromocji w aptece i już jeden zrobiłam, meega za wcześnie, ale cóż tylko popukać się w głowę,że taka niecierpliwa jestem. W 23 dniu zrobiłm no i oczywiście nic, ale to była wiadome, szczególnie że mam cylke 30- 32 dniowe, ale pomyślałam, że może cudem do zapóldnienia doszło po okresie i wymyśliłam teorię na usprawiedliwienie częstego i szybkiego testowania- jak wyjdą te 2 kreski to będę wiedzieć prawie dokoładnie kiedy było zapłodnienie ;) głupol ze mnie i tyle. A jak wy sobie dajecie radę z tym czekaniem??? Mnie strasznie boli brzuch tzn jak na okres, ale o wiele wiele bardziej, nospę łykam ale i tak ciągle czuje jak by skórcz macicy, szczególnie lewa strona, i to mnie zmartwiło bo albo to z=oznaka ciąży albo coś jest nie tak, oby to pierwsze!!! dziś jest24 dzień cyklu, i nie wiem czy robić w niedzielę,tj 26 dzień czy czekać, ale chyba zrobię, pewnie nic nie będzie z później do środy wytrzymam...może i to będzie dopiero pewne. Bez sensu marnuje te testy, dobrze że prómocja była duuża ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika-wcale sie nie dziwie...ja tez czekam i to czekanie mnie dobija...Ty masz 24 dc czyli blizej testowania ode mnie bo ja dzis 20 ty przy cyklach 28-30 ....dobrze ze natrafiłas na promocje....bo na tych testach to naprawde takie niecierpliwe osoby jak my możemy zbankrutowac...ja mysle ze tak 26 dc cyklu spóbuje...mam 2 testy to w razie czego 1 bedzie na ten czas...co do Twoich odczuć i tych bóli...trzymam kciuki...ja przy synku tez mialam objawy jak na okres...ból brzucha...jajników, ale bylam pewna ze jestem w ciazy i dzien przed @ zrobilam test i wyszły mega 2 grube krechy...naprawde pragne znów zobaczyc te 2 magiczne kreseczki...i tego nam wszystkim starającym sie życzę.... niunia-to idziemy łeb w łeb i oby nasze czekanie sie opłaciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8kika8,u mnie z czekaniem ciezko ,bo naleze do tych niecierpliwych i chcialabym wiedziec juz. Testow jeszcze nie kupuje,bo pewnie zrobilabym go dzis,a to stanowczo za wczesnie :-) Ja od wczoraj mam dziwne skurcze,moze cos sie dzieje ;-))) albo okres przyjdzie wczesnie,a moze po prostu stres. To trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, widze ze jestescie takie niecierpliwe jak ja :) Mnie juz od 4 dni pobolewa jak na okres, ale troche slabiej, to jest takie mulenie troche. Dzis 24dc no i oczywiscie nie wytrzymalam i zrobilam test - nic, ani sladu drugiej kreski. Cykle mam 27-28 wiec wciaz nadzieja jest ze za wczesnie, ale myslalam ze moze juz cos zobacze. Powiedzcie kochane czy czulsze sa testy 10 (cos tam) czy te 20 (cos tam)? Pozdrawiam i zycze cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×