Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gonia szczerze to nie wiem...a skad ona wie ze to bylo 2 dni przed okresem??? i nie planowala plci a chciala corke? ale czasami zdarzaja sie wyjatki ...a moze miala b.krotki cykle?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Ninko jak to jest , jak miala trzech synow to bardzo chcial corke , i mowi ze zaszla na dwa dni przed @ a cykle to nie wiem... Ninko a Ty juz masz wszystko dla coreczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.....No ciuszki jeszcze nie mam poprane,bo chce zeby byly swieze zaraz po urodzeniu...ale wyposarzenie pokoiku i inne akcesoria to juz czekaja, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te akcesoria to najlepsze :) wozeczek , kolyski i inne , super ..... mie juz masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Goniu ze Ci nie odpisalam,ale musialam wyjsc do kumpeli.... niedlugo moze do Was dolaczy,bo chce sie starac o chlopca :-p Otoz Goniu mam chyba z 5 imion,ktore mi sie podobaja,ale nadal trwaja rozmowy z moim M.,he ;-) Padam z nog,do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.. Gosiu ale wesolo ma kolezanka...na lajcie to przyjela??czy bije sie z myslami i jej zle?? jak sie slyszy takie historie to lepiej wiecej nie probowac hehe,choc te chlopaczki takie kochane mamusine cycusie.... a co do zajscia niby po owulacju pare dni 3-4 zaczynaja sie dni nieplodne ale kiedy one sie zaczynaja to trzeba obsrewowac sie i mierzyc temp,by wiedziec kiedy skok tempki byl... jesli to byl jej jedyny stosunek to widocznie tak miala pozno owulacje choc jakos ciezko mi uwiezyc w to co mowi... ciekawe co by ci powiedzia jak bys zapytala w ktorym dniu cyklu zobaczyla dwie kreseczki?? bo skoro zaszla ze stosunku na dwa dni przed@ to pozytywny test musial byc duuuzo pozniej bo okolo12dni... wiec brak okresu tak dlugo musial byc dziwny-zapytaj ,tak z zaskoczenia... moze w ogole nie wie co z czym... Ewelinko pytalas kiedy maly sie obrocil -okolo 2tyg przed juz byl gotowy ale potrafia sie doslownie w ostatniej chwili obrocic!! a jak nie to tutaj obracaja dziecko przez brzuch!!!jak zyczyc sobie bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki....piszę doslownie w biegu, bo zaraz musze budzic synka do przedszkola a potem jazda do roboty...kochane...widzę, ze u Was wszystko dobrze...wszystko powoli sie układa...to jestem spokojna ;-)...a ja zalatana...miedzy domem, pracą...nie mam czasu ani sił dośłownie na nic...a co to ciąży na 2 dni przed okresem, to faktycznie mnie zaskoczylyście...bo kiedys danwo temu, gdy nie mogłam sie starac nieraz nam sie zdażyło tak zaszaleć...ale obserwowałam siebie i byłam pewna ze za dzien dwa bedzie okres...i zawsze był....takze to nie było tak do konca na pałę...no i kolejny przypadek kolezanki potwierdza, ze zeby zajsc w ciaze tzreba wyluzowac...ona nie tak dawno w rozmowie wspominala ze chce drugie dziecko, ale maz nie za bardzo....i raczej chyba zostanie sama córeczka...a tu bach...w ciazy....takze kochane...tzreba wyluzowac...to ma wielki wpływ na nasze starania....dobra...uciekam i życze miłego dzionka...pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! A ja sobie tak myślę o tej ciąży dwa dni przed okresem i stwierdziłam , że mogło być tak. Dziewczyna miała cykle zawsze np. co 28 dni i myślała, że tak będzie i teraz niestety cykl się wydłużył np do 36 dni. Kochali się dwa dni przed planowanym okresem czyli w 26 dc a owulacja mogła być np w 24 dniu i jest ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, prosze napiszcie czy moge planowac mojego dzidziusia z tym dziadostwem hemoroidami? W przychodni mi powiedziano ze to jest normalne i nie ma zadnych przeciwskazan ale ja sie martwie. Testy juz mam, @ jeszcze tez jest i co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana , jezzzzzzu jak zle spalam , cos mam chyba z zoladkiem taki bol i mdlosci ze szok, milam kiedys nerwice zoladka ale nie wiem , a moze nie moge jesc truskawek ?? mowie Wam szokkk jeszcze zle sie czuje, a dzisiaj wyprawiam urodziny dla moich kolezanek :) Ewik co do tej kolezanki jak to przyjela , powiem Ci ze zle , dopiero teraz ja zobaczylam w miescie , siedziala w domu , jestesmy rownolatkami, z rozmowy wynikalo ze zazdrosci mi corek no ale ja jej na to ,ze ona ma synow a ja nie :) ale ona swoje , mowi ,z e najbardziej to jej maz chce corke...............duzo by opisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kasiu hemoroidy nie są zadnym przeciwskazaniem do zachodzenia w ciąże. Ja mam je juz od dośc dawna. Miałam je juz w pierwszej ciązy ale w niczym mi nie przeszkadzały bo miałam cesarkę. Po 2 porodzie to było juz gorzej bo rodziłam siłami natury więc to dziadostwo pod wpływem parcia mi tak powychodziło, ze brzydko mówiąc miałam kalafior na pupie a do tego nacięte krocze i to dla mnie było koszmarem po porodzie. Cięzko było sie załatwiac z wiadomych względów, chodzic a o siedzeniu nie wspomne. Ale po mału wszystko się zagoiło a dziady się pochowały. Fakt, ze brałam w ciaży i po porodzie tabletki Cyklo 3 Fort i czopki Posterisan. Teraz tez je mam i dlatego boję się porodu naturalnego a raczej tego co zastane po porodzie. Wolałabym cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu to uważaj na ten żoładek. Zaparz sobie może mięte z rumiankiem i ci przejdzie. Ja kolezankę rozumie. Każdy majac tyle dzieci liczy ze chociaż 1 będzie innej płci a jeśli tak się nie dzieje to na pewno w tej parze inaczej juz nie będzie. Myślę, że jak ktoś ma 4 córki przeżywałby to tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam jeszcze jedno. Sama się nie spodziewałam, że będę się tak cieszyc tym moim dzidziusiem. Przeżywam to jak pierwszą ciąze i zupełnie mi nie przeszkadza ze to będzie 3 chłopczyk. Mama i mąż cześciej wspominaja, zresztą i otoczenie tez ze szkoda, ze to nie dziewczynka ale mi jest to zupełnie obojetne. Nie wiem czy hormony tak na mnie wpływają czy co ale na prawdę jestem bardzo zadowolona ze będe miała takiego maluszka :D Miewam tylko czesciej niz w poprzednich ciązach obawy aby wszystko było dobrze i dzidziuś zeby był zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu bardzo Ci dziekuje, jestes wspaniala. Dziewczyny ja uciekam, pozniej sie odezwe. Dla wszystkich milego dnia, mam nadzieje ze u was swieci sloneczko bo u mnie pogoda beznadziejna. Buziaki Berniu jeszcze raz wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Kaius uk ja też myślę że hemoroidy w niczym nie przeszkadzają, to tak częsty problem, szczególnie ciężarnych, że nie ma co się przejmować tylko zaczynać staranka:) Kasiulak masz rację, trzeba się odstresować,ja najchętniej bym gdzieś wyskoczyła, chociaż na działeczkę, gdziekolwiek... Berniu, czyli wyniki sa jak na razie ok? Super, że tak się cieszysz z synka, ja już tak bardzo chcę być w ciśży, że mi to obojętne, wogóle to chyba nasrtawie się na chłopca, to najwyżej będę mieć niespodziankę. Zresztą coś czuję, że się spełnię w roli mamy chłopaczków, ogólnie mam marzenie żeby mieć trójkę dzieci chociaż, może uda mi się za parę lat namówić męża...zobaczymy po drugim :) Co do zajścia 2 dni przed okresem, to faktycznie okres mógł się przesynąć, ja mam sykle ok 30-33 ale czasem zdarzają się 40 dni, więc i owulka się zapewne przesówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli miala okres nieregularny to mogla zajsc tak jak lucynka pisze.... bo wtedy owulka sie przesunela bo caly cykl sie wydluzyl... berniu fajnie ze wyniki masz dobre-zapomnialam wczoraj dodac,bo juz musialam isc wyciagac syna z wanny!!! fajnie ze cieszysz sie z synka!!!! a co do kolejnej posiadanej plci to bez roznicy czy sie ma 4 corki czy 4synow to w obu przypadkach smutno ze choc jednego odmiennej plci sie nie ma! mam jedna kolezanke ma 3cory...a tak marzyl jej sie chlopczyk... przezyla ta 3corke,choc mowi ze druga bardziej...eh zycie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ewik za odpowiedz, wiem ze w uk odwracaja dzieci, chociaz przyznam szczeze ze lekarz nawet o tym nie wspomnial. Masz racje ze majac 4 dzieci tej samej plci napewno brakuje tej odmiennej, widze za to po mojej siostrze jak w koncu cieszy sie ciaza, ona juz pierwszego syna chciala miec, a tu ciagle corki sie jej rodzily. Teraz mi sie smiac chce bo codziennie dzwoni i przezywa tak jak by to wlasnie pierwsza ciaza byla :) Ja tez sie bardzo ciesze z synka i powiem szczeze ze gdyby sie okazal sie dziewczynka to byla bym pewnie troszke rozczarowana :) Za 2 tyg mam polozna zobaczymy co ona powie odnosnie polozenia dziecka. Moze juz sie cos zmienilo, jesli chodzi o porod to im blizej tym sama nie wiem czy chce cc czy sn !!! Mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn w uk, czy robilyscie birth plan z polozna czy same ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia_uk,nie martw się wcale tymi hemoroidami,mi np wyszły w drugiej ciąży,bodajrze w 6 m-cu,lekarz przepisał mi maść tylko nie pamiętam nazwy,do 9 m-ca całkiem się pochowały i nawet przy porodzie nic się nie pokazało a miałam co wyprzeć bo synek ważył 4370 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Dziewczyny nie wiem jak to u mnie jest i czy mala sie juz odwrocila,bo czasami kopanie czuje u gory a czasami na dole...chyba ze ba tak silne raczki i mi boksy daje ;-) Co do odwracania,to moja kolezanka to przezyla i mowila ze to byl koszmar!!! Dusili jej ten brzuch i wkladali palce jakby chcieli jej przedziurawic skore...mowila ze przez tydzien ja wszystko bolalo a do tego jej synus w brzuszku nie ruszal sie przez 3 dni! :-( Na szczescie wszystko dobrze to sie skonczylo,maly odwrocony prawidlowo,urodzila wlasnymi slowami,ale juz nigdy wiecej nie chce tego przezywac i nie zyczy tego najgorszemu wrogowi! Nastepnym razem nie pozwoli na to i bedzie wolala cc... Jesli chodzi o hemoroidy to mialam z synkiem,tzn.pod koniec ciazy wyszedl mi taki babelek wielkosci pestki od wisni,ale po urodzeniu po ok.miesiacu wchlonal sie bez zadnych masci i tabletek...Teraz na razie nic nie mam i mam nadzieje ze nie wylezie :-( Moja kumpela miala dodatkowo po porodzie krwawienie z odbytu+ jakies kalafiory...mowila ze dlugo walczyla z tym dziadostwem... Ewelinko ja sama robilam sobie taki plan,ale i tak nie daly mi epiduralu jak zaznaczylam na planie.....a moje kumpele tutaj nie musialy robic zadnego planu,tylko juz z polozna wyjasnily po krotce jak i co ma wygladac :-p Berniu super podejscie do sprawy,wazne aby dziecinka byla zdrowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestescie wspaniale, dzieki za wasze opinia dotyczace tego cholerstwa. Mysle pozytywnie i co tam, jak tylko test cos pokaze to dzialam, narazie to nawet jeszcze nie testuje bo to dopiero 4dc. ja to mam juz obsesje, tylko teraz sama nie wiem czy na ciaze i mozliwosc poczecia chlopca czy na to cholerstwo. Moj m twierdzi ze ja zamiast na porodowke to trafie oddzial obok czyli psychiatryk :( Ale to tylko facet, on juz to chce obojetnie co aby bylo male baby. birth plan mialam robiony razem z polozna, choc u mnie akcja porodowa zaczela sie 2 tyg predzej i nic z tego nie wyszlo, wszystko potoczylo sie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu po to tutaj jestesmy aby sobie pomagac (w miare mozliwosci) ;-P Aganiok niestety ta stronka sie nie odpala...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, po czasie sie odpalila,he ;-) No to ja mam wiekszy i bardziej pilkowaty brzusio...i zaraz pod cyckami- normalnie jak stol,mozna by bylo kawke na nim postawic hehehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, aga - sliczny brzusio :) ale Ci zazdroszcze! :) U mnie dzis 26dc nie boli wogole brzuch jak na okres, nic a nic. Tak jak pisalam w nocy 22dc bolal bardzo i troche w dzien, to byl nieustanny bol ale wszystko przeszlo, piersi dotychczas nie bolaly, ale zaczely toszke od wczoraj tylko przy dotyku i zrobily sie ciut twardsze - tak jak zazwyczaj przed okresem. Wczoraj ( co prawda wieczorem )ale zrobilam test i nic. Test o czulosci 10mlU - chyba nic z tego nie bedzie. Tempka dzis rano 37.1 ale u mnie spada w dzien okresu. Hmmm... coz, chyba jeszcze na mnie nie pora :( bo mysle ze ten czuly test juz powinien cos wykazac, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ally,nie ma co zazdrościć tylko łapać fluidki!! Już wysyłam-łap!! ;) Mama 3 synusiów,ja znowu z chłopcami miałam taki "rozlany" brzuch na boki i wogule było mnie więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×