Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

no a plemniczki jak maja dobre warunki czyli sluzik ktory masz to moga przezyc troszke.... teoretycznie meskie zyja 48h dlatego trzeba robic to w sama owulacje .... a zenskie dluzej zyja.... no jak bys miala owulacje miec 15dc tak jak przypada w takiej dlugosci cyklu to to byloby 4dni -akurat tyle co my potrzebujemy by miec corke ...i jesli ktorejs z nas sie udaje to z takim odstepem to jestesmy zadowolone i mamy nadzieje na dziewuszke. jesli ktos ma samych synow to jeszcze z takiego jednorazowego strzala to ma szanse na chlopa ,bo u takich par juz wiadomo ze meskie goruja....i sa silne jak jasna cholera. nie chce cie dolowa ale sciemniac tez nie... szanse zawsze sa i cuda,ale pisze ci jak to ksiazkowo wyglada.i jak moze sie zdarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu30 ja spie jak zabita!! zgagi zadnej nie mam ...moze troszke na poczatku ,ale tylko czasmi!! a bylo mi niedobrze i nie mialam apetytu do 11tc!! w drugiej ciazy to wcale nic mi nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamuniu zapomnialam dodac ze wybralas specyficzny zakup na poprawe nastroju!!!! hehe ninco a ty co dzis taka cicha-jaka tempka dzis????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik sluz od wczoraj , tem. nie wiem dlaczego taka wysoka , czyli tak , sluz plodny nie oznacza ze moze dojsc do zaplodnienia? dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Mi chyba tez już odbija. Dzień w dzień oglądam wózki na allegro czy wy też tak macie? Czy to juz moja schiza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Hej dziewczyny...no od rana mnie nie było, bo mój M.wziął wolne bo musieliśmy jechać do Ikei po komody do sypialni...no i trochę czasu zeszło... Ewik,dzięki że pytasz,co do tempki to 36.67 a śluz biały jak budyń...ale się nie dziwię bo to po owulce i teraz to tylko czekam na cud.Dziś nadal czuję kłucie jajników aż się boję że to na @. Mamuniu jak ja byłam w ciąży to tylko zgaga mi dokuczała i bardzo chętnie wstawałam rano do pracy, a chodziłam do 8.5 m-ca ciąży do pracy...A potem to już mnie stamtąd wyrzucali,heheee Wcale w czasie ciąży się nie zmieniłam na buzi i wszyscy mówili że to chłopak będzie...w sumie było mi to obojętne :-) Gonia,podczas stresu to wszystko się plącze i zapomina,a Ewik służy zawsze pomocą i radą ;-) Pamiętam jak Ewik mi pisała że jak śluz jest jak woda to też płodny... Bernia,rozumiem Cię,to schiza na punkcie dziewczynki...hehee...... ja też już oglądałam ciuszki dla dziewczynki,chociaż parę worków po synusiu (sprzeda się jakby co na ebayu,he),te ciuszki dla dziewczynek są mega słodsze nisz dla chłopców...chociaż zbyt dużo różu jak dla mnie.Znajomi mają córkę, to tylko PINK,innych kolorów ciuchów oni jej nie kupują...a mój mąż mówi na nich "różowe landrynki",hehe Jakoś nie mam jakiś objawów ciąży,czuję się normalnie tylko te pobolewanie i kłucie jajników... Dziewczyny czy wy na początku ciąży (jeszcze nie wiedząc)miałyście jakieś jej objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu moze byc ze nie dojdzie do zaplodnienia!!!! ale moze i dojsc!!! obys teraz owulacje miala jak najpozniej!!! albo strzelic jeszcze raz teraz zaraz przed owulacja ...ale to juz z testami!!!! masz dwa wyjscia czekac na cud ze nie bedzie ciazy albo jeszcze raz strzelic na syna!! jesli sa meske zywotne i ruchliwe to one powinny zaplodnic jajo!!! pytalam cie czy to poranna tempka zaraz po przebudzeniu mierzona np .o 6czy7rano??? bo nie odpisalas mi... tak samo pytalam o prace meza i o to jak bierze kompiel!!! to ma wplyw tez na plemniki stad moje pytanie!!! praca siedzaca ,czeste trzymanie laptopa na kolanach i praca w goracym sprawiaja ze meskie nasienie jest kiepskiej jakosci ,bo meskie nie lubi goraca!!! czyli siedzenia w wannie tylko prysznice!!! zadnego grzania jader!!! nosic luzne slipki tak by byl dobry doplyw powietrza!!!! dlatego Gosiu pytam a ty na to nie odp!!!! Berniu to normalnie nie odpala ci tylko tyle ze ja tak nie mam nawet jeszcze teraz nie ogladam zadnych ciuszkow -nic!!! jakbym w ciazy nie byla!! moze dlatego ze dopuki nie znam plci to nie bede ogladala -tych szczegolnie dziewczecych...nie chce sie wkrecac!!! pewnie to moja samoobrona przed sama soba i ewentualna porazka!!! Ninko dziewczece ciuszki sa ladne ale tez nie wszystkie ...nie lubie przesadnej ilosci rozu i jakis mega falbaniastych sukienek!! lubie takie skromniejsze i delikatniejsze i nie wszystko rozowe!!!! bo przesada z rozem jest ochydna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik pisalam wczesniej , moj facet jest kierowca , bierze prysznic a moja tem z rana w pochwie ciekawa co z tego bedzie , nie wiesz kiedy mozna juz robic test? albo isc do gina , myslisz ze po tygodniu cos by widzial? biore leki na migrene i wolalabym wiedziec wczesniej o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ewik ma mój M.też ma pracę siedzącą,ale laptopa na kolanach nie trzyma bo mamy kompa pc.Czasami gada mi że w pracy klima była słaba i że było gorąco....hmmm, oby tylko plemniczkom nic się nie stało... Też lubię fajne skromne sukieneczki dla dziewczynek,wtedy wyglądają jak małe princessy... achhhhhhh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialam Gosiu ze odpisalas ze jest kierowca itp...zaraz az zobacze jak ja to przegapilam...bo czekalam na odp. ciaze zeby lekaz widzial to 2tyg po okresie innej obcji nie ma no co ty kochana!!!! od stosunku po tygodniu to mowy nie ma,bo od zaplodnienia do zagniezdzenia sie zarodka mija od6-12dni czasem od 4 i dopiero sie zagnierzdza-najpierw musi sie podzielic do pewnego wymaganego etapu-a dopiero po zagniezdzeniu zaczyna rosnac i najpierw widac pecherzyk a potem w nim zarodek.jak zagniezdzenie jest na ostatnia chwile to czasami 2tyg po okresie bywa ze nie ma pecherzyka...ale zadko ,bo to 6tydzien ciazy wiec nawet maly zarodeczek zaczyna byc widac. po spodziewanej tydzien zdarza sie ze pecherzyk jest widoczny ...wlasnie tak miala kolezanka... leki raczej wplywu nie maja zadnego do 21chyba dnia od zaplodnienia czy nawet zagniezdzenia ...nie pamietam ...tak czy siak zdarzysz odstawic bez szkod dla dziecka. Ninko czyli dobrze ze maz ma siedzaca prace i ze bywa goraco ...bo meskie plemniki to ci zbedne sa przeciez ...a to zle wplywa na meskie ...zenskie daja rade w zlych warunkach...cos mnie malo uwaznie czytasz. nawet przed ostatnim takzwanym stosunkiem zapladniajacym zaleca sie zrobi swojemu panu goraca i dluga kompiel,po to by wlasnie obnizyc spermiogram... moj mnie pytal czy ma wrzatkiem po jajkach lac...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisalas o tym to chyba dawno temu bo jak teraz zapytalam to nic nie ma.... moze pisalas ale sie nie pamieta wszystkich dziewczyn co ktory maz robi ...itp stad pytania sie powtarzaja...ja tez pisze a za jakis czas ktoras pyta o to samo...dlatego prosze by wazne informacje zwiazane z planowaniem zapisywac... a co do innych rzeczy jak np scan tez po pare razy kazda pyta a ja wciaz pisze to samo :-)))))))))))...bo wiem ze sie zapomina takie pierdoly....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobre z tym laniem po jajkach:))) dziewczyny tez tak mialyscie ze po odstawieniu tabletek moja skora jest okropna jeden syf juz nie mam sily, nie moge na siebie patrzec, nie wiem co z tym zrobic. Ewik , to w moim przypadku najlepiej byloby aby nie przetrwaly plemniki , tylko kiedy znowu pojawi sie taka okazja :)) dzieki ,z e mi odpowiadasz na moje ciagle pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam straszna skleroze , i tak jest tego za duzo zeby spamietac wiec wole na biezaco pytac:)) Ewka a Ty myslisz ze w ktorym dc zaszlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze napisalam tyle i mi gdzies wcielo chodzilo o moja skleroze i o to ze tyle pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Sorki Ewik, nie zuważyłam że napisałaś o męskich...czytam cię zawsze uważnie,ale to przeoczyłam...upsss Właśnie wyczytałam że tuż przed stosunkiem facet w ogóle nie powinien brać gorącej kąpieli,bo nie dość że obniża ilość męskich plemników (tak jak napisałaś)ale i obniża ogólną ilość i jakość... Elwik,czy można pozwolić facetowi na sexik z pełnym wytryskiem,bo nie wiem czy to nie ożywi męskich żołnierzy do działania....a chcę być już w bezpiecznej strefie....owulkę miałam w niedzielę (najmocniejsza krecha) Jednak mój M.już się domaga............... ;-) a ja się boję czy to nie ożywi plemników...???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mu w ogole powiedzialas ze poszedl na to i bylo bez!!! no ja bym powiedziala ze oby ci sie nie udalo z tego stosunku z 11. mozesz jeszcze w sama owulacje trzasnac tak jak napisalam!!!! u mnie tak bylo 11dc ostatni stosunek w poludnie ,14dc rano juz bolaly mnie piersi ,a zawsze jak bola to mam pozytywny test-sprawdzone to ze jak do tej pory szlo w parze....no i zrobilam test tak ok11godz i byly krechy,stawiam ze owu byla u mnie max 15dc rano,najwczesniej 14wieczorem. 15dc szyjka juz lekko sie przymykala a 16byla calkiem zamknieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz i znow nie pamietam kiedy obstawilismy u ciebie owulacje Ninco ...kurde ja bym musiala to wszystko notowac bo nie ogarniam.... mysle ze u ciebie jak mialo dojsc do zaplodnienia to doszlo ,a jak nie to jajeczko padlo...bo zyje 24h tylko malo wyraznie te tempki masz to znaczy cos nie zbyt mocno ida do gory...choc od dwoch czy trzech dni jest sluz lepki wiec jest po owulce. nie macie jakiejs gumki???? bo sexik moze sie odbyc juz z zabezpieczeniem nczego nie ozywi .... najbardziej do owulacji nie wskazany jest jakikolwiek sexik nawet z zabezpieczeniem,bo moze pobudzic meskie.... ja bym teraz w gumce a potem juz mozna bez. ja gumki zawsze mialam ,bo inaczej sexu by malo bylo. Gosiu a ja jeszcze pytalam o tempke kochana czy byla mierzona zaraz po otwarciu oczu i ranko ...bo mierzenie pozniej nie jest wlasciwa tempka...tylko zaraz po przebudzeniu sie. to 37.02 nie jest mozliwe jak na ten dzien cyklu.jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakos wyszlo:)) czyli mam rozumiec ze Ty zaszlas wlasnie do tego 11dc?kurcze ale bylyby jaja jakbym byla w ciazy:)) zaskoczenie , ludze sie tylko tym ze po tabletkach nie zachodzi sie tak szybko, podobno no i moj wiek tez robi swoje , do tej pory po odstawieniu tabl. byl tylko stosunek przerywany, nigdy do srodka , ciekawa jestem jaka jestem plodna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik , tem zaraz po przebudzeniu, a co z nia nie tak ,za wysoka? ta moja tem wogole jakas dziwna trzyma tak duza az do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik a jeszcze zapytam jak Ty sprawdzasz ta szyjke , bo dla mnie to czarna magia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde opanowalysmy cala strone , rozpisalysmy sie hoho:) Ninka a Ty podejrzewasz ze zaszlas w ciaze? w ktorym dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ewik no dobra,to mój M.ma przyzwolenie,ale tylko z gumką....oczywiście mamy jeszcze gumki ;-) Gonia ja myslę że owulka była w 25dc (tej niedzieli),bo moje cykle są po 33,34,35 dni!!!!także długie i nieregularne....A sexik ostatni był w czwartek,czyli 3 dni przed owulką.... Jakoś nie wyrażne są te tempki,bo powinny być dość wysoko a nie są... nie wiem co o tym sądzić, ale jednorazowy spadek o niczym nie świadczy. Jeśli dochodzi do zapłodnienia to może wystąpić też tzw spadek implantacyjny kilka dni po owulacji.....ale czy tak będzie w moim przypadku????tego nie wiedzą najstarsi górale!!!;-) A ty myślisz że kiedy to było u ciebie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Gosia to wedlug mnie zaczyna dni plodne -mowila ze sluz wystapil pierwszy dzien czyli tempka jest za wysoko ..ona taka jest az do okresu,ale po owulce a nie przed!! u ciebie to 11dc czy 12dc to wczesnie jak na taka tempke!!! a cykle 30dnowe. sa spadki implantancyjne ale nie musza byc ...jesli sa to moga nastapic po owulacji od 6-12dnia ...bo tak zaczyna sie zagnierzdzac zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szyjka to wyzsza szkola jazdy ...opisze ci to ale pozniej bo teraz glodna jestem i zaraz wroci moj maz...kolacje ide zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Gonia a myslisz że zaciążyłaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem juz sama ogolnie to bez zapiezpieczen nie dzialalam az do wczoraj a wczoraj byly dni plodne tak wiec nie wiem, czy w 11dc mozna zajsc w ciaze przy cyklach 30 dniowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac po mnie to mozna zaciazyc....choc ten musial byc bardziej 29dniowy ....ale ostatnie przytulanki mialam w poludnie to byla godz 12-13.a ty pewnie wieczorem co???? jakby nie bylo to pol dnia to duzo. zaraz wrzuce cos o szyjce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×