Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

jesli moge dodac jeszcze to ostatni stosunek byl na dwa dni przed pozytywnym testem czyli super po prostu ...minimum dobrze by byl choc jeden dzien.... wyglada bardzo obiecujaco u ciebie ...naprawde....bo ze 3 dni przed bylo na bank a moze nawet do 4....wiec tyle co trzeba. 3,3.5,czy 4 to jest bardzo dobrze i wystarczajaco....kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia ja tez obstawiam owulke u Ciebie tak jak Ewik , teraz tylko czekaj na 2 krechy :) trzymam kciuki :) Koniec na dzisiaj jade sie odstresowac do sklepu , zakupy sa chyba najlepsze na doly :) pozdrawiam was dziewuszki ps. ktoras z was pisala cos o cycuchach mysle ze to kolejne zabobony , qrde cycki mam jak Pamela A. doslownie :D a tu synus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu ja tez tak mysle, owulacja mogla byc tak jak napisala Ewik wiec sa baaaaardzo duze szanse na ciaze:) Ktory to Twoj dc i kiedy powinna przyjsc @ (lepiej zeby nie przyszla!!!!)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug wykresu to jest 19dc Berni tylko ze jest tam napisane czwartek-nie wiem dlaczego bo dzis 3.11.ale sroda...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia rzecywiscie tam jest 19 dc ale SRODA ja nie wiem jak Ty widzisz czwartek:/ hehehehehe Ja u siebie widze 19dc sroda 3.11. Co ile masz Berniu @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki :) Utwierdziłyście moje przypuszczenia, dzieki. To jest mój 19dc. Jeszcze prawie tydzień do @ bo jakoś nie wierze aby mi się udało. No ale zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie 2 cykle miałam co 25 dni a wcześniej przed zabiegiem co 23 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Hej kobietki....ale się rozpisałyście...jeszcze parę dni temu to czekałam i zaglądałam co godz.aby zobaczyć czy ktoś coś naskrobał...a tu taka niespodzianka :-) Mamunia ja jestem z UK,a dokładniej ze Szkocji i powiem Ci że tego tutaj mnóstwo w sklepach,mam huśtawkę z Fisher Price i jakoś się sprawdza...tylko musieliśmy dokupić wkład dla całkiem małych maluchów... W sumie znajdziesz na stronie www.toysrus.co.uk ...tylko nie wiem na 100% czy wysyłają do innych krajów,ale zobacz.My kupowaliśmy z ebaya i sami sobie odebraliśmy (za 20funa z drugiej ręki). Dzisiaj sobie trochę pochrzaniłam tempkę,bo mój synuś rano znalazł termometr na szafce i go wywlókł do swojego pokoju...więc musiałam wstać i pójść po niego,a przy tym się zdenerwowałam...no i tempka z wczorajszej 36.68 spadła do 36.65 (dziś). Powiem Wam że także chciałam wrócić do pracy po roku od urodzenia synka,ale było mi szkoda go zostawiać z nianią (nie mam tu rodziny) i w sumie postanowiłam być z nim w domku :-) Jak będzie miał 3 latka idzie do żłobka,by być między dziećmi.Teraz chciałabym następnego dzidziusia ,więc na powrót do pracy nie ma mowy. Także czasem czuję się praczką,sprzątaczką,kucharką i nianią itd...w jednej osobie,choć nie powiem...do męża należy mycie okien, czasami naczynia,odkurzanie i czasami mycie wc...Czasami jest podział obowiązków ale nie zawsze mój m.chce takie zasady,bo jak twierdzi praca go męczy (przy biurku)... Bernia ja też za tydzień mam mieć @- oby nie nadeszła!!!!! Mój śluz jest kleisty,totalnie kiepski,a testy owulki pokazują drugą słabą kreskę,więc nie ma sensu robić dwóch testów dziennie...i tak jest po owulce...teraz czekanie..... Nie wiem co z tego wyjdzie...Elwik jest dobrej myśli i ja też powinnam, ale czasami myślę że plemniki padły w czasie 3dniowej drogi...do owulki...??????????? ;-( Mój misio śpi,a mój M.w pracy,więc jest czas na leniuchowanie Piszcie kobietki ,bo tak fajnie Was się czyta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninco nie rob juz testow po co????marnujesz je tylko... dziewczynki jakis bol mi wlazl w bok brzucha jakby jelita....zjadlam dwa jablka zaraz choriosy z mlekiem a potem kupilam sliwki suszone i tez ich troche zjadlam....chyba jakas mieszanka wybuchowa...i kluje mnie tak z boku lewej strony...mam nadzieje ze to nic od dzidzi....szlak to pazerstwo mnie zabije zanim urodze!!!wzielam nospe. kurde a ja tam mam czwartek u berni no ...az zaraz sprawdze jeszcze raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
No właśnie też tak sobie myslałam że marnuję teściki,tylko chciałam sprawdzić kiedy dobra passa tych samych kreseczek zniknie... Jutro już nie robię testów tylko czekam na wyniki ;-) Elwik,to naprawdę mieszanka wybuchowa...jabłka+mleko +śliwki które działają wydymająco...ojojojjjjj jednym słowem będzie rewolucja w brzuchu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic nie mow...nospa zaczela dzialac to poczulam ze do kibelka musze...zalatwilam sie ,ale bez rewolucji i oby juz bylo po wszystkim.... tak to co zjadlam to musialo sie tak skonczyc... wszystko co widze to bym jadla...a na te sliwki to juz od jakiegos czasu mialam ochote..a dzis byla na nie promocja hehe w ogole jablko +mleko to nie teges a szczegolnie mleko +sliwki :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Elwik, jak myslisz kiedy powinnam zrobic test ciążowy,żeby zobaczyć czy już coś wykaże??? Pewnie to za wcześnie i będzie trzeba czekać do @,hmm... Szczerze mówiąc będę b.rozczarowana jak nic nie wyjdzie...myslisz że będzie ok? Nie schizuję,ale czasami dopadają mnie czarne myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninco moj nik to Ewik nie Elwik hehe... tez tak mam ze zawsze kogos przechszcze.... co do testu to jak kupisz czuly test 10mlU to mozesz szybciej zrobic ..jeszcze przed...ja kupowalam testy z Bootsa i robilam 4dni przed i byla juz kreska druga,cieniutka ale byla. first rsponse tez jest czuly i mozna go na 4dni przed.na necie go poszukaj... masz naprawde duze szanse na ciaze ....nie chce ci pisac ze to pewne ,bo nie wiemy jakie zywotne plemniczki macie... mnie tez sie wydawalo ze tyle czasu to na 100% popadaly ale jak widac nie....hehe to staranie przed owulacja to takie dziwne ,bo z regoly jak chce sie dziecko to w sam szczyt a nie takie cackanie ...no nie???? no ale nie ma wyjscia jak tylko sie cackac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik mam pytanie , mam 11dc czy to juz sa dni plodne ? mam cykle 30dniowe to kiedy przypadnie mi owu? bo juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja tez mam 29-30dniowe cykle a teraz staranka skonczylam na 11 dc w poludnie ...wiec juz mozesz miec plodne ...w takich dluzszych cyklach owulacja przypada na 15-16dc ale na oko to chlop w szpitalu zmarl :-)))), wiec nie powiem ci kiedy akurat ty masz owulacje bo moga byc dwie dziewczyne z identyczna dlugoscia cyklu a u kazdej owulka bedzie w innym dniu-niestety!! gdyby do danej ilosci dni owulacja przypadala na konkretny dzien to by bylo bardzo latwo i nie trzebabylo sie obserwowac i tak meczyc!!!! dlatego zanim podejmiesz decyzje o dzialaniu to trzebaby sie zorietowac troche,a i tak owulacja moze nas wysterowac. ja tak mialam owulacje w 15-16dc gdy cylk byl 30 dniowy ...gdy czasem sie przedluzal bo np.wyjerzdzalam gdzies to byl 32dniowy i ona tez sie opozniala i byla nawet 18-19-calkiem pozno.... z regoly ta faza od skoku po owulacji takzwana lutealna jest stala...ale tez nie zawsze bo ja czasami mialam ja 12dni ,13 a nawet 15 wiec tez nie wiadomo...z regoly skracala mi sie do 12tylko wtedy gdy owulacja byla pozno 18-19dc a w cyklach 29-30 ladna byla bo14dni tego mozemy sie tylko dowiedziec mierzac temp i znajac zasady jak i kiedy zaczynamy odliczac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu jezeli chodzi o chustawke to zdecydowanie fisher price! Ja kupilam Nikowi lezaczek Fisher Price Precious planet i obydwoje jestesmy mega zadowoleni. Polecam:) Podam Ci link http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3764408/Trail/searchtext%3EFISHER+PRICE+BOUNCER+AND+ROCKER+SEATS.htm Tutaj przeczytasz sobie opinie o tym lezaczku:) Jesli chodzi o wysylke to sprobuj na amazonie:):) Mamuniu na kiedy masz termin? A to moj Nikus w swoim lezaczku:):) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/369b104ff82bef72.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Sorki Ewik...qrna co ja mam z tym Elwikiem...i jak sprawdzałam poprzednie moje posty to ta sama zmyłka... ;-/ chyba oślepłam przez to wszystko...... Mam parę teścików 20mlU i jakoś jeszcze nie widzą mojej ciąży ;-( ale nie ma co,trzeba trochę poczekać i wtedy zrobię testy które jutro kupię w Bootsie (te które poleciłaś).Mam nadzieję że wszystkie moje plemniczki nie popadały...chętnie bym im zrobiła usta usta żeby przetrwały do owulki,heheheeee Coś mnie cycki od strony pach bolą jak przygniotę...cholera to takie podobne objawy co na ciążę i @.Jednak bardzo trudne jest to celowanie na dziewczynkę,bo jednak na chłopca to możesz non stop się sexić ;-) Mój M.już się niecierpliwi z sexem,aleja wole dmuchać na zimne i nie ożywiać męskiego nasienia,hiihiii Poobserwuję jeszcze tempkę,bo dziś to pewnie można ją spisać na straty...po szukaniu termometra u syncia w pokoju... Śpijcie dobrze dziewczynki,niech Wam się przyśnią Wasze upragnione dzieciątka.Do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Marcelkowa mamo jeszcze chciałam dodać że śliczniutki ten Twój syncio i powiem Ci że podobny do mojego jak był taki malutki.... Z resztą malutkie niemowlaczki są takie słodkie i tak cudnie pachną...;-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Nicus sliczny jest... Ninco widzialam wczesniej ze jest zle napisany moj nic ale myslalam ze literka ci niehcacy wskoczyla ,ale ty uparcie swoje hehe. testy 20mlU to tak wczesnie to szans nie ma nawet. nimi to w dzien@lub po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Ewik , a w dni plodne tez moze byc synek , czy tylko trzeba celowac w owulacje? bo jesli wczoraj mialam dni plodne to moge byc w ciazy, tak jakos wyszlo :) ale teraz to tak mysle ,z e to za wczesnie jak na chlopca, chyba ze jestem bezploda , zobaczymy czy cos wyjdzie z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki jak tam dzionek mija ? Troche mi sie humor poprawil mimo iz nadal czuje sie jak kolek w domu . Pojechalam wczoraj na zakupki mialam sobie poprawic nastroj, heh to sobie poprawilam , moj em myslal ze jakies kosmetyki moze czy cos kupilam a ja wykladzine na przedpokj kupilam :D hahah no wali mi juz calkiem na glowe :) Marcelkowa mamusiu ostnio qrde wylecialo miz glowy zeby do Ciebie napisac u mnie imie Nico ,Nicolas jest bardzo popularne i wedlug mnie bardzo bardzo ladne :) mysle ze do twojego synusia pasuje jak ulal :) Slodziak z niego taki do schrupania doslownie :) . Co do mojej daty porodtu to mam 2 terminy jeden na 9 grudnia a drugi na 6 :D ale znajac zycie to przenosze :) Widzialam ten bujaczek fisher-a bardzo mi sie podoba tyle ze chodzilo mi bardziej o taka hustawke na baterie , zeby samo hustalo :) pozniej postaram sie wkleic linka bo zaraz musze ruszyc tylek i zaczac robic jakis obiad wrrr... Dziewczynki starajace kiedy testujecie? ostanio qrcze jakis zastuj w ciazach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
Ewka jeszcze jedno, sluz przezroczysty wodnisty i duzo, kurcze juz z tych wrazen nic nie wiem , jaki powinien byc sluz plodny?Ewka i sorki ze sie Ciebie tak uczepilam ale jakos fajnie mi sie z Toba gawedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochana na synka to trzymamy nasienie pare dni i w sam szczyt a tyle przed to albo wszystkie plemniki popadaja albo corka bedzie!!!! plodne dni dopiero sie rozpoczynaja przy takim cyklu jak twoj .... moze tak byc ze plemniki nie przezyja z tego sexu z 11dc wcale ,ale jesli by przetrwaly to stawiam na zenski nie meski ...szczegolnie ze masz juz dwie dziewczynki...to u was zenskie sa mocniejsze!!! jaka maz ma teraz prace?? kompie sie w wannie czy prysznic bierze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik jak i inne dziewczynki jak przechodziliscie ciaze ? :D . Mi wiecznie cos jak nie zgaga notoryczna przez caly dzien jak i noc nawet rennie malo co pomaga. Cierpie na chroniczna bezsennosc potrafie spac po 2 , 3 godziny budze sie i d.... nie zasne chocby nie wiem co , to pilot w reke i przezucam kanaly , em juz pewnie mysli ze mi calkiem odwala na stare lata . Jak na poczatku mialam jakies zachciewajki to teraz nie moge nic w siebie wmusic nic mi nie smakuje czuje glod a nie moge jesc :( Kurcze w poprezdnich ciazach bylo zupelnie inaczej a teraz mam takie przeboje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze muwisz ze jak juz przezyja to corka , albo nie przezyja , ale przeciez moga przetrwac jakis czas tak? sluchaj tem u mnie 37.02 no i ten sluz , jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz ,oczywiscie mialo byc:) jezu juz nawet bledy robie, hahha a jestem nauczycielka z wyksztalcenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie ma sprawy milo mi ze sie mnie uczepilas!hehe sluz plodny to przejrzysty ,rozciagliwy ,wodnisty a nie plodny to lepki ,bialy, grutkowaty. jesli jest bialy ale wodnisty czy pozciagliwy to tez plodny....czyli jesli ma jakakolwiek z oznak plodnosci to zaliczany jest do plodnego... ale plodny nie oznacza owulacji ....ona zazwyczaj jest pod koniec sluzu plodnego a nie gdy go jest duzo. sluz zazwyczaj jest ze 6dni ....kiedy ci sie zaczol????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie patrz kochana na bledy bo tu nikt na to nie zwraca uwagi ...nawet nie zalwazylam jak napisalas....wazne ze zdanie rozumiem i jest w miare po polsku hehe tempka 37.02 kiedy ty ja mierzylas?? bo nie mozliwe by byla tak wysoka i byl sluz plodny ...taka tempka to jest po owulacji w fazie lutealniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×