Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

no coś musi być w tym piwie..ja bez browarka też nie zasnę..siadam sobie wieczorem na kanapie w piżamce i popijam piwko..brakuje tylko dobrego filmy w tv..bo piłka mnie nie pociąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, zaraz wyślę Ci moje zdjęcia, koniecznie prześlij nam swoje!!! Kurde, ale sie rozpisałam, duzo roboty, musze spadac:( Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam:) madzik, czy dobrze zrozumiałam? Co Ci TAM rozwalił że się krew polala?? Brzmi strasznie. Moze to po prostu okres się \"rozlał\":O\\ Najwazniejsze, ze dół Ci minął, a syfami się nie przejmuj, coś o tym wiem niestety:O ale i z nimi da się zyć, w końcu wszystko kiedyś ma swój koniec;) Kurcze, fajnie macie z tym codziennym piwkiem, mój mąż nie dałby mi pić codziennie bo on aż tak za nim nie przepada i mówi że mu śmierdze a poza tym twierdzi, ze codzienne picie piwa to bliska droga do alkoholizmu, bo znaczy, ze nie moge wytrzymac dnia bez piwa, nawet jakby to bylo jedno. Głupi jest i go za to nie lubię bo mnie wkurwia! 😡 Tylko by się pieprzył w kółko i wtedy by był zadowolony 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, hmm co jest takiego w tym piwie to ja nie wiem;) eehhh ja bez piwa mam takie loty ze rzucilabym sie na pierwszego lepszego czasem czuje sie jak facet, cos mi sie chyba porabalo z hormonami juz do konca i wiecie co, nikt mnie nie chce:D kurwa wzsyscy zajeci albo zakochani albo zajeci i im to by nie przeszkadzalo ale takim to akurat figa z makiem niech sie swoimi ukochanymi lepiej zajma:) reszta facetow w dzisiejszych czasach totalna porazka, rozmamlani jacys wylizani bleeech A moj byly ktory juz umieral na serce i wieszal sie teraz ma ponoc krwiaka po upadku, nie wierzylam w to dopoki jego matka tego nie potwierdzila, kurwa czemu tak sie dzieje porabanie, juz nie wiem co mam myslec, w kazdym badz razie mam dzis jakis dziwny dzien. Mam nadzieje ze u Was pozytywniej niz u mnie:) 🌻 A za oknem szaro buro:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xanim, Bo widzisz, moze to tak jest ze chcemy to , czego nie mamy. Znaczy się, jak ja mam na codzień możliwość bzykania się i wiem ze moge zrobić to w kazdej chwili to mi sie nie chce. A jak Ty aktualnie nie masz odpowiedniego kandydata do bzykania to Ci się cholernie chce. Tak jest ze wszystkim. Pamietam kiedys jako dziewczynka strasznie chcialam miec lalkę Fleur i tak trułam mamie ze musiala stac w kolejce w Pewexie po ta głupią lalkę. I wydawało mi sie ze jak ją dostanę to się zesram ze szczęścia. A szczęsice trwało parę dni, a potem lalka stała się chlebem powszednim i wcale już mnie nie wzruszała. No, to takie wsponmienie zamierzchłych już czasów, ale tak jest ze wszystkim - jak czegoś nie mamy to nam się wydaje ze jakbyśmy to mieli to byłoby tak zajebiście, a potem się okazuję ze marzenia i to, co niedoścignione jest najpiękniejsze.. Ale mi się na filozofię zebrało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wasze fotki. Berry jesteś śliczna :) wiecie..Nystatyna to niestety antybiotyk.Silny antybiotyk grzybobójczy grupy makrolidów.Ale w grzyby to tylko można uderzyć czymś slinym bo to trudne to leczenia cholerstwo. jeszcze sobie poczytam wasze posty wcześniejsze. Wczoraj też piłam piwo.Szwagierka przywiozła z Belgii..no żal było odmówić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z moejgo sexu nici i to juz od dłuższego czasu..ale to wina tego że nasze małżeństwo że tak powiem zaczyna się mocno psuć.:( wtedy chyba coś mi tam uszkodził zabolało w każdym razie.Ale już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz racje berry, swieta racje, jak zwylke zreszta:) Leje u mnie deszcz a ja siedze w tym domu ja palma zamiast byc w kinie albo na randce;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, wysłałam Ci fotki:) Berry, sorki za Nystatyne! Byłam przekonana, że to nie jest antybiotyk (tak mi gin powiedział!!!!o zgrozo!!) Ja z piwkiem nie mam problemu, mój mąż też lubi:) Zresztą innych alkoholi nie toleruję a wódki już broń Boże!!!!Tfu, tfu!! Więc nie jest tak zle jeszcze ze mną:)Poza tym bronek:D wyleczył mi tragiczne zapalenia pęcherza, z którym borykałam się 3 lata!!Czasem jeszcze boli ale to nie to, co było!! Xanim... Luksus bycia samą docenisz, jak wyjdziesz za mąż...ja Ci to mówię!!!Pewnie dziewczynki przyznają mi rację. Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, dziewczyny żeście mnie teraz zawstydziły.... Madzik mówi, że jestem śliczna, Xanim że zawsze mam rację...;) Na ślubie z reguły się slicznie wyglada, więc niech pozory nie mylą... Madzik, to z Ciebie jest fajna dupa! Az jak sie na Ciebie patrzy to bym nie powiedziala ze masz jakies problemy z sexem... Zreszta tak samo A****A. Xanim biedna narazie nie ma kandydata do barabara, ale i tak ma najlepiej, bo ma chociaz ochotę..;) A córa - rewelacja, podobna zresztą do Ciebie Madzik! Słodziutka 😘 Nie ma sprawy z ta Nystatyną, tak mi sie własnie wydawało ze to antybiotyk i dlatego go nie chcialam brac. Właśnie Xanim, są plusy i minusy bycia samą. Ja czasami chciałabym właśnie poczuć jak to jest być niezalezną od żadnego faceta, iść sobie gdzieś w cholere i nie musieć sie tłumaczyć gdzie, z kim, po co i o której wrócę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąsnie dziewczyny wy wcale nie wyglądacie na takie jakbyście miały jakiekolwiek problemy ze sexem.. Xanim tatuaż rewelacja :)Sama też kiedyś chciałam sobie taki zrobić A***A przesympatyczne z Ciebie stworzenie :) i te usta podpisuję się pod tym co dziewczyny napisały :) Berry dzięki za tą dupę hihih ;) Maagg gdzie Twoja fotka?:> Moja córa to jeden wulkan energii czasami mam jej dość.Szaleje przez cał dzień a nawet kawy nie pije. Jedziemy jutro nad morze.Cały czas mi powtarza że bedzie mnie pilnowac żebym się nie utopiła i nawet da mi swoje kółeczko. Xanim ja bardzo chciałabym być sama..jak sobie pomyślę to już od razu nachodzi mnie ochota na sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Madzik, jutro wyjeżdżasz! Na długo? znaczy że znowu Cię tu nie będzię kopę lat:O Zyczę wspaniałego wypoczynku i żeby jakoś obecność męża Ci nie przeszkadzała i żebyś wspaniale wypoczęła i wróciła zjarana, uśmiechnięta i z wielką ochotą na sex! Maagg! Własnie! Gdzie Twoje zdjęcie do naszej kolekcji? ;) I w ogóle gdzie znowu się zapodziałaś?;) Jarać mi się chce, w pracy nie palę wcale i z reguły mi to nie przeszkadza, ale dziś jakoś mnie bardzo ciągnie... Właśnie, dziewczyny -czy Wy palicie, czy tylko ja mam ten niemodny już nałóg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę na tydzień ale wracam do was szybko :) moze tam znajdę sobie kafejkę int. a moze mój szwagier weźmie laptoka ze sobą?(po nim tego można się spodziewac) Berry-jestem paląca nie praktykująca.Jak mi się robi melancholijnie np. przy piwie to wtedy sobię puszczam dyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy można dołączyć do tego grona wspaniałych kobiet? Plissss ... potrzebuję z kimś porozmawiać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow2004, dołączaj, nie pytaj!! Jęśli potrzebujesz z kimś pogadać to dobrze trafiłaś, po to tu jesteśmy, żeby się wygadać i wspierać! Jak w Kółku Gospodyń Wiejskich:) Madzik, no właśnie, przy piwku to właśnie najwięcej chce się palić. Bo tak na co dzień to nie palę dużo, tak może z 5 fajek (tych cienkich mentolowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki berry ... dobrze jest poczuć, że chociaz anonimowo i wirtualnie ale jednak ktoś mnie chce. Jestem właśnie w trakcie czytania całego Waszego topicu, sama używam tabletek nieprzerwanie od 10 lat (Triquilar) i dojrzewam do decyzji o odstawieniu choć z drugiej strony obawiam się konsekwencji w postaci małego baby. Kobiety - ja mam 42 lata, dziecko w moim wieku to raz, że niebezpieczeństwo czy będzie zdrowe - dwa, że jestem kobietą wolną (co nie oznacza, że nie uprawiam seksu) - trzy, że w obecnej sytuacji nie stać mnie na fundowanie sobie maleństwa ... Gumki ... cóż ... nie mam przykrych doznań ale same przyznacie, że to nie to !!! Spirali się boję - nie wiem dlaczego ale tak jakoś sobie zakodowałam. I co teraz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow2004, hmm, Triquilar to chyba tabletki trójfazowe no nie? One podobno (powtarzam:podobno) są o tyle lepsze ze jakoś naśladują cykl kobiecy 9mają chyba 3 kolory pigułek) i organizm nie jest po ich odstawieniu w takim szoku. Poza tym z reguły nie powodują zaniku libido jak te jednofazowe. Niestety, zadna z nas na tym topiku nie brala trójfazowych, tylko te jedno. A moze jednak w Twoim przypadku bezpieczniejsza bylaby gumka - skoro nie masz stalego partnera to jednoczesnie chronilaby przed jakimis ewentualnymi choróbskami. Gumka z tego co wiem bardziej przeszkadza facetowi w doznaniach niz babie, mój mąż mówi ze musi sie przyzwyczaić, bo faktycznie nie jest to to samo co bez gumki. A ja przyznam ze wiekszej róznicy nie wyczuwam. Jak chcesz odstawic tabletki - w sumie długo juz je naprawde bierzesz, to ja bym na Twoim miejscu zaczela obserwowac swoj organizm - znaczy mierzyc temperaturke codziennie rano i obserwowac śluz (piersze cykle po odstawieniu mogą być niemiarodajne). A potem kochac sie w gumce w dni niepłodne. To chyba byłoby najlepsze, tak mi sie wydaje. A czy Ty przy tych tabletkach nie odczuwasz zadnych skutkow ubocznych? zadnej grzybicy, spadku libido, suchości pochwy itp.? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja gazem, przesyłam mnóstwo buziaków bo...uciekam na tydzien na małe wakacje!!!Udało sie!!!!!:D bo już myślałam że nic nie wyjdzie! Zmykam na Słowacje, do raju piwa, własnie wywalac bakterie z pecherza, święta racja A****A!!!;) :D Odezwe sie jak wróce na mur! Kurcze, wiem, dupa jestem, foty miałam wysłac...wyśle wakacyjne jak wróce, nie bijcie!I będą bardzo aktualne przynajmniej!Buziaki buziaki, papa, miłego dajboze odpoczynku jak mozecie, trzymajcie się i nie zapomnijcie mnie na amen! Bede za Wami tesknic!! Papa! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry - mam faceta powiedzmy dochodzącego, seks nie jest na tyle regularny jak bym chciała. Libido naprawdę w normie, nawet stwierdziłabym, że ponad normę !!! Triquilar to preparat trójfazowy, naprawdę nigdy nie miałam żadnych problemów w postaci bólów głowy, mdłości, suchości czy innych które opisujecie. W ogóle jestem bardzo zadowolona z nich choć zdaję sobie sprawę, że nie są obojętne dla organizmu i kiedyś to wszystko wylezie na wierzch. Jednak poczucie bezpieczeństwa w tych sprawach jest dla mnie bardzo ważne, zauważyłam nawet, że mając świadomość zabezpieczenia stałam się ... jakby to określić ... bardziej otwarta na te sprawy, bardziej bezpruderyjna, śmiała. Mam czasem takie pomysły, że ktoś by pomyślał \"stara baba a szaleje jak nastolatka\". A może to kwestia odpowiedniego partnera ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maagg! No to wypoczywaj kobito jak najlepiej! Chlaj piwsko i pozbądź się bakterii!!! Za zdjęcia i tak Ci sie dostanie za zwłokę, ale lepiej późno niż wcale!:) Flow, tez sie juz zastanawialam czy to wina partnera, i po wszystkich za i przeciw mysle ze jednak nie. Moj maz jkest naprawde wspanialy, dobry, wyrozumialy, niemoge wlasciwie nic mu zarzucic. Wiadomo kazdy ma jakies mniejsze czy wieksze wady, ale nie takie zeby mi przeszkadzaly jakos bardzo! Libido zaniklo na wszystkich facetów w okól, wiec dlatego mysle ze to przez tabletki. Ostatnio cos drgnęło jak mi sie zaczal podobac taki gosc z pracy i pomyslalam ze to dobry poczatek. od tego czasu kochalam sie chyba z 3 razy z meżem, dla mnie to wielki sukces! A musze przypomniec, ze tabletek nie biore juz 7 miesięcy!! A caly czas czuje ich wpływ na moj organizm! Wiadomo ze tabletki najlepiej zabezpieczaja, ale w moim przypadku niesamowita suchosc pochwy, brak libido i grzybica powodowaly ze i tak sie nie kochalismy. Postanowilam rzucic je w cholere! Teraz potrzeba czasu aby mój biedny, truty tyle lat organizm, wrocil do normalnej pracy. Jesli chodzi o Ciebie, to moze skoro nie masz zadnych skutków ubocznych, libido, nawilzenie itp. jest OK, to moze nie rezygnuj z tych pigulek, moze trójfazówki są jednak inne, nie znam sie na nich:( Kurcze narazie musze juz uciekac do domciu, napisze na pewno jutro! Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maagg, milego wypoczynku, wybycz sie za wszystkie czasy:) Ja tez jestem palaczka:0 i tez pale cienkie mietowe chciaz ostatnio waniliowe mi zasmakowaly. I faktem i swieta racja jest iz gdybym Was na ulicy spotkala lub gdziekolwiek przez mysl by mi nie przeszlo ze takie kobiety maja tego typu problemy:) Fakt ze nie mam kandydata na slodkie chwile, wynagrzdzany jest wlasnie tym ze robi co chce ide gdzie chce z kim chce i po co chce normalnie raj na ziemi:) Wiadomo zawsze sa dwie strony medalu:) U Was tez tak leje? okropna pogoda u mnie:0 Trzymajcie sie cieplutko. flow 2004 witam serdecznie w naszym gronie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik sliczna masz core:) i w ogole to masz tak samao na nazwisko jak moj promotor hehehe. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xanim dzięki :) jutro jadę nad morze i aż się boję o tą pogodę..zimno i wiatr i leje..co my tam bedziemy robić?O napewno żaden sex nie wchodzi w grę :) piwo będziemy pić. W każdym razie do walizki upycham ciepłe swetry zamiast nowego bikini :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik!! Spokojnie pakuj bikini bo od soboty ma być upał!!Sprawdz na onecie pogodę na cały tydzień dla miasta, gdzie jedziesz :) Mówisz, że sympatunia jestem? Hm...to fajnie:) Dzięki. Berry! Ja kurzę jak smok. Paczka dziennie na luzie. Jestem nałogowcem, nie da sie ukryć:) Ale co tam, lubię to i już:) Ja brałam te pigułki trójfazowe:( Porażka:( Takie samo gówno, jak inne:( Spadam laski sie kąpać. Jutro robię wcześniejsze imieniny w robocie:( Nienawidzę tego!!Szczególnie w pracy!!Takie wazeliniarstwo na pokaz!!!Grrrrrrrr. Zwłaszcza, że ponoć mają jutro kogoś u nas zwolnić. Może mnie? Eeeee, mam to w dupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie ucieszyłyście Xanim i A****A że też jaracie, myślałam że ja taka \"niemodna \" pozostałam, no i Madzik też sobie czasem dymka puści;) Kolejna rzecz, co nasz łączy.:) W Łodzi pogoda taka jak u Xanim:( Cała noc lało i wiało i dziś to samo, wczoraj też. A mój pies kretyn nażarł się wczoraj jak głupi i w nocy miał srakę i piszczał przy drzwiach i musiałam o 2 w nocy z nim wychodzić, a potem gdzieś tak przez 5 rano się porzygał... Normalnie bajka... No tak A****A imieninki we wtorek co?;) Ja tez niecierpie imienin w robocie, sztuczne uśmiechy, nieszczere zyczenia, kwiaty tez nieszczerze dane, na drugi dzien schną.;) Tragedia, ale kurna trzeba i nie ma rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka ... no może nie aż takiego ranka. Nie mogłam odnaleźć tego topicu - ile się namęczyłam ... ale w końcu udało sie i bardzo się cieszę !!!!!! Drogie dziewczyny-palaczki - Xanim i A****A - też jestem palaczką. Przy braniu piguł nie powinnam - wiem! Ale nie mogę się powstrzymać! Raz rzuciłam - założyłam się z kolegą, byłam akurat na urlopie, mniej pokus żeby zapalić (najgorzej przy piwku) i nie było źle. Nawet nie podjadałam. Dobrej chęci starczyło na 2 tygodnie, tzn. do czasu kiedy wróciłam do pracy. U mnie w pracy wszyscy palą łącznie z szefem. Zimą można śmiało nałykać się dymku aż miło ! Więć z powrotem zaczęłam ćmić ... ale teraz juz przynajmniej wiem, że jednak mogę rzucić tylko warunki muszę mieć. Najlepiej gdyby mnie wywieźli gdzieś na miesiąc gdzie się nie pali - wtedy miałabym większe szanse. Pozdrowienia kochaniutkie !!! Pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry - dzięki za wczorajsze pogaduchy. Z tymi trójfazowymi to chyba jest znacznie lepiej niż z normalnymi. Nigdy, naprawdę przenigdy nie miałam żadnych problemów i jak czytałam co piszecie to aż włosy mi sie podnosiły ! Nie przypuszczałam, że młode dziewczyny biorące tabsy mają takie problemy z libido, że juz nie wspomnę o innych skutkach ubocznych. Nie uważasz, że reklamowanie tabletek (tych które bierzecie) jako środka na polepszenie cery (czy naprawdę tak działają?) to zwykłe oszustwo? Dlaczego nikt nie powie, że po odstawieniu problemy nasilają się podwójnie? Kawkę juz wypiłaś (bo jak się domyślam jesteś w pracy?) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheepka.m
od dwoch tyg nie biore tabletek!!! bralam 6 lat czuje sie super, nawet znienawidzone gumki jakos sie sprawdzaja a moja ochota na sex wzrosla o 300% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 i jest tez tak jakos przyjemniej fakt faktem bylo wygodniej z tabletkami, ale niedlugo chcemy miec dzidziusia, wiec trzeba bylo odstawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×