Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Berry!! No to żeś se odpoczęła, co? Tylko martwi mnie ten twój sex...Kurka, tyle luzu i dupa? Chociaż mój mąż tez ma urlop i jakos tak nic sie nie dzieje:(Standardowo z mojej winy:( Teraz mam psa i zmienił moje życie o 180%. Czuję sie taka zajebiście odpowiedzialna i wogóle...Kurka z nim jak z dzidzią:) Ale jest cholernie mądry. Załatwia sie juz tylko na balkonie, robi \"siad\" na komendę i \"zostań\" a ma 7 tygodni i jest u nas 2 dni:)jak podrosnie oddamy go na tresurę bo jest bystry (ta rasa jest szczególnie pojetna) i szkoda zepsuć jego charakter. Madzik, napisałaś, że krwiożercza rasa w meilu? No cos TY!!!To najłagodniejsza rasa na świecie! Psy dopuszczone do łażenia bez kagańca:) Kochają wodę, dzieci i są bardzo rodzinne i towarzyskie. Ten pies nie nadaje sie do budy na podwórku. Troche daje mi popalić, dzis w nocy trochę pospałam (w końcu) Całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! A****A żyjesz!! :D Myślałam że kurka już nikt się nie odezwie:( A gdzie reszta załogi? Super, ze masz tego piesia, jest po prostu zajebisty, wiem, ze z małym szczeniaczkiem jest kupa roboty, pamietam jak mój był mały... Ale wspominam ten jego okres z łezką w oku, też był taki słodziutki, z resztą wszystkie małe pieski są takie, i kotki i w ogóle wszystkie ssaki małe i duże:) Co do sexu to chyba sobie nie myślałaś ze nagle ogarnie mnie tam nagle szał sexualny?;) Coś mi się wydaje, ze już nigdy nie bede taka jak \"z przed tabletek\", chyba mi one skutecznie zabiły libido i jak się kocham raz na 2 tygodnie albo rzadziej to mi w zupełności wystarcza, a właściwie to robię to tylko jak mój zacznie, bo z mojej własnej inicjatywy to nie zaczęłam chyba już kilka ładnych lat:0 Przejebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeYaH kobity , ciekawi mnie jak tam wasze buzki, ja mam zamiar juz odstawic ,ale wtedy to jzu chyba od samego patrzenia bede meic schize ze jestem w ciązy i co ja mam kur... robiĆ:O nie chce miec problemow na starosc:O napewno sprubuje odtawic na miesiąc ,,,,,,,, a jak bedzie tragedia z cera to bede ZMUSZONA brac nadal:O PoMOcY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie jest jakos na odwrot
niz u was. Kiedy odstawialm (po 11 latach brania) momentalnie przytylam, cera jak pizza, zero seksu i ochoty na niego :( Chyba musze zaczac brac znowu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej!!!!!!!!!!:-)Witam wszystkie piekne panie, a w szczególności te strzaskane na mahoń po egipskim słońcu!:-) Widze Berry zes sobie odpoczęła (jak widać na załączonym obrazku-dzięki za zdjęcie)Panowie...a i owszem,czemu nie.....też bym chciała zeby mi tacy drinki serwowali....Oj jak Ci zazdroszczę szczęsciaro!!!!!!!!!!:-) Wprawdzie już jesteś z nami,ale masz wspomnienia i super opaleniznę i tym jeszcze trochę pożyjesz,co nie???Witamy w kraju i na topiku!!tu też jest fajnie...:-) Do isa_k- z tym seksem to tak od razu też nie jest za halo...Mi długo się nie chciało nawet po odstawieniu tabsów.Ale pewnego dnia było juz lepiej,potem jeszcze lepiej....teraz nie narzekam...nie robie tego codziennie ale tez nie raz w miesiacu jak za czasów tabletek . p.s Z tym trzymaniem kciuków to nie wiem czy warto,bo ja chyba tak do końca na 100% nie jestem jeszcze przekonana do drugiego babe.;-) buziaczki ;-) ;-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry. No se ja myslała, że kurcze w tym Egipciku ogarnie Cię szał ciał i wogóle. Myslałam, że TAAAAAKIEEE widoki temu sprzyjają;) a tu widze dupa blada. Hm...Skąd ja to znam:P Nas to juz chyba nic nie ruszy k.... m..:( Cieszę się, że podoba Wam się nazwa psa Kenzo:) Ja też mam swój zapach tej marki-Lemon. Uwielbiam zapachy cytrusowe a z tych \"wieczorowych\" Allure-Chanel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BERRY!!! nooo witam witam Cię moja kochana!!Zdjęcie super :) Mąż robił? :> Barmani..eh..mi też podobaja się tacy podpalani :) No podobnie jak A***A też mi się wydawało że jak luz,slońce to tylko sex i sex..ale pewnie u mnie skończyłoby się podobnie. Mąż proponował mi wyjazd do Lwowa z noclegiem w Krasnobrodzie...powiedziałam że mam inne plany..Jakoś mnie nie ciągnie za wschodnią granicę. A***A psiak to już Ci mówiłam..piękny piekny..a mi marzy się fretka..ale naczytałam się na forach o wymaganiach do hodowli tego zwierzątka..i juz nabrałam obaw..zwłaszcza jesli chodzi o Olę..a to weźmie ją sciśnie a w zasadzie wyciśnie..a to weżmie ją fretka dziabnie w paluch..i może kupię sobie chociaż świnkę morską?? albo kotka?..nie..z tym kotkiem teściowa by mnie wyklęła. Kenzo..ładnie :) kiedyś prysnęłam na rękę Kenzo-jungle i z samego początku odrzuciło mnie..i stwierdziłam że śmierdzi..ale potem..coraz bardziej mi się zaczęło podobać..będę węszyć :) na allegro..co by taniej..albo wyślę starego na strefę bezcłową.. :) całuje was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Allurkę też kiedyś miałam (co prawda podróbkę, ale zawsze;) Mała, dzieki za powitanie:) Moja opalenizna schodzi w tempie zaskakująco szybkim, chyba przestanie się kąpać;) Powoli wracam do rzeczywistosci, o tym barmanie własciwie juz nie mysle, a przynajmniej nie w TAKI sposob jak TAM. Czasem naprawde mi sie wydaje ze zachowuje sie jak nastolatka, takie krótkie zauroczenia pojawiają sie u mnie chyba za często - biorąc pod uwage fakt, że kurna jestem mężatką;) Chociaz musze przyznac ze jakos mi to tego z pracy trochę minęło, widziałam go i gadałam przez ostatnie dni i jakoś już mnie tak nie powala. Ciekawe dlaczego;) Moze czas na jakiś nowy obiekt;) Własnie widzialam z dwa razy takiego nowego co go ostatnio przyjęli... fajny;) No dobra, ale ja głupia jestem :O W ogole to chyba Net w domu bedziemy niedługo zakładać:D Tylko tak sobie mysle ze jak mój luby natrafi na ten topik (o kafeterii przeciez wie) i przeczyta moje wszystkie posty to rozwód mam jak w banku;) Nie wiem jak go tu nie dopuścić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, madzik, dopiero wyskoczył mi Twój post:D Witam również:D Własnie ja na Allegro zaczełam szalec wczoraj i własnie tam jest do kupienia Kenzo Jungle ze słoniem 100ml za 80 zł. Jestem od wczoraj w trakcie licytacji i cały czas mnie taka dziewucha przebija i się wkurzam 😡 Swinkę morska kiedys miałam i fajna jest i w ogóle ale ...podśmierduje co nieco;) Jak tesciowa zobaczy maleńkiego kotka to sama się w nim zakocha! No chyba ze jakaś niereformowalna jest;) A z tym Lwowem to kurde fajnie! Podobno tam jest pięknie! Ale jak masz taką sytuację ze swoim starym to w sumie sie nie dziwie ze nie chce Ci sie jechac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berry ello :-) jak tam face? opalona i zajebisćie gładka jak sądze? pozdrówka Madzik wysłałam - przepraszam że tak późno ale w tamtym tygodniu się rozwodziłam i miałam lekkiego kwasika emocjonalnego więc nie byłam w stanie mysleć pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej cosmi:D No, face opalona trochę jest, ale czy gładziutka?:O niebardzo, choć i tak lepiej niż przed wyjazdem:) ;) \"w tym tygodniu się rozwodziłam...\" nieźle to brzmi, prawie tak jakbyś sobie napisała ot tak \" w tym tygodniu kupiłam sobie zajebistą bluzeczkę\" :) Mam nadzieję, że kwasik emocjonalny juz minął i już jest oki. Wiesz co, jak tak czytam o tej astrologii to ochotka mnie naszła , ze moze w wolnej chwili też byś mi coś tam podesłała co też gwiazdy o mnie mówią;) Ja się urodziłam w Zgierzu (koło Łodzi) 14.09.1977 o godzinie 14.00 Nie spieszy mi sie, po prostu jakbyś siię wyjątkowo kiedyś nudziła to fajnie by było jakbyś coś mi tam wyczytała;) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że targ powoli zaczyna tetnić życiem:P Wróciła naczelna przekupa Berry:P i sie zaczyna jazda na maxa:P Berry nosz taka kochliwa to ja nie byłam nawet jak miałam 15 lat:P Śię hamuj dziewczyko:D U mnie bez zmian, siedze se w domu na L4 i bawię dziecko:D:D:D Kurka, zaczyna szaleć jak posrany. Juz mnie wkurza momentami. Durny pitutek:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka przekupa?;) no wypraszam sobie! ;) Zapisałam się wczoraj na Allegro i teraz mam zajęcie;) Tylko ze to wciąga i się boję, że zawalę robotę przez to siedzienie w Necie. Dlatego tez sie zdecydowałam zeby mieć go w domu. A tak z ciekawości to napiszcie mi ile w Waszych miastach płacicie miesięcznie za stałe łącze internetowe?? Bo ja chcę załozyć w TOYA i tam miesięcznie jest 99 zł. Teraz jest taka promocja że podłączenie jest za 1 zł i dwa kolejne miesiące też za 1 zł, a potem juz płaci się normalnie. W Tepsie nie moge założyć bo telefon mam w domu w Dialogu, a poza tym jakoś nie lubię tej Tepsy. No to napiszcie mi ile u Was się płaci:) A****A Ty weź tego gówniarza na dwór, gdzieś do lasku, porzucaj mu jakieś patyki czy cuś, zmęcz go i wtedy na jakiś czas jak wrócisz do domu to będzie spał. Weim to po moim jak był gówniarz, jak się wymęczył, to potem był spokój na jakiś czas;) A dziś w Łodzi przepiękna pogoda, słoneczko świeci cały dzień, jak we Wrocku też tak ładnie to bierz pod pachę smrola i na dwór;) Ja zaraz spadam do domu, dziś było nawet fajnie w pracy, bo szefa nie było:) I szczerze mówiąc trochę się poopierdalałam;) No dobra, do juterka, buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry! U nas pogoda fajowa ale pizga momentami i czuć te zafajdaną zimę w powietrzu:( Psa narazie nie mogę wziąć na dwór bo jest przed 2 szczepieniem:( Jeszcze z tydzień-dwa i będzie łaził. Ja płace za neta 72 zeta brutto. Mam w Tepsie. Tepsa jest posrana, nie znoszę jej. Jak tylko będe mogła zmienić łącze to natychmiast to zrobię:)Jest powolna i wogóle. A Ty se z Dialogu nie możesz wziąć neta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry ... and @ll kofane kobitki Pewnie że looknę. Z moim stanem duszy jest juz ok. No tak jestem teraz panienką z odzysku :-) Ja zimą staram sie łazić dwa razy w miesiącu na solarium żeby nie miec pryszczorów. Fajnie ze odpoczeaś i pooglądałaś sobie towarki hihihi ja mam zamiar wybrac sie w przyszłym roku z qmpelą do Tunezji to sobie łeby troche rozjaśnimy i ognia :-) buziaki A*****A ja tez chciałabym zobaczyc twoją psinkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewaaa..nie na miesiąc tylko min na pół roku!! miesiąc nic Ci nie da.serio serio..pół roku jezeli chcesz wrócić do brania.. a wiecie jaki numer?moja siostra po trzech miesięcy niebrania tabletek ( z mojej inicjatywy z resztą ) wzięła i zaszła w ciążę..ale (ewaaa matko boska nie panikuj) ona nie stosowała specjalnych zabespieczeń..to było na zasadzie wóz albo przewóz ..no i wyszło że wóz :) Ale u niej to suepr wszystko się ułożyło bo to drugie dziecko..a z drugim...to tak niełatwo raczej podjąć decyzję..także ona ma to z głowy.. :) A****A ja bym tego Twojego psiaka zagłaskała na smierć..cuuudowny. Berry moja teścioowa jest własnie niereformowalna..wyznaje zasadę że żadnych zwierząt..nieczuła kobieta.. co najwyżej mogę sobie sprawić rybki.. :o 80 zł za te perfumy.. myślisz ze taniej nigdzie nie będzie?..wskoczę do empiku albo do galerii centrum obczaić.. W grupie mam samych studentów..wptrzeni we mine jak w obraz ;) BBędzie fajnie. juz zapowiedziałam im kolokwium. Wy też tak macie że w głowie wam tylko zakupy?? Cosmi!!Jesteś wielka!Dziękuję ci z całego serca..mam nadzieję że nie przeszłaś zbyt wiele..a wiesz że trochę Ci zazdroszczę?..Podziwiam Cię za odważny krok..ja się jescze zastanawiam.. i cały czas mam huśtawkę..podejrzewam wprawdzie jak to wszystko się skończy. jeszcze sie odezwę z pracy-teraz piję kawę i lecę na uczelnię.. jedna studentka ma do mnie przyjść..studentka baaardzo kłopotliwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, madzik piękna pani profesor:D Moze jakis romansik ze studentem;) dzięki cosmi, ze lukniesz:D A ja wygrałam tę licytację na Kenzo!!!! Dzis przyłaże do roboty a tam e-mail ze wygrałam:D Cena niziutka, bo normalnie kosztuję ponad 200 zł, a nawet w necie widzoalam po 300!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUUUU...cos marnie z Nami laski...no tak..ale \"naczelna przekupa\";-)neta w domu nie ma a jest weekend,A****A ma teraz zajęcie ze słodkim psiakiem,Madzik pewnie daje się podrywać jakiemus przystojnemu studentowi...Cosmi chociaż Ty się odezwijjj!!!Z kim mam tu pogadać?? Choróbsko mnie dopadło -znowu zatoki -więc łep pęka mi ,łykam jakies specyfiki okrutne pfe!:-P Nawet piwka nie mogę łyknąć :-( Jezu popadam w alkoholizm...tęsknic za piwkiem?ja...???Jak brałam tabsy to było nie do pomyslenia ..jedno piwko i koniec...:-P:-P:-P Niech ten tydzień się skończy,bo dla mnie to był czarny tydzień!Mam dość !!:-P :-P :-P do zobaczenia jutro-mam nadzieję że Ktoś tu będzie?!:-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeberka
Czesc dziewczyny! Przepraszam,ze wam sie wpycham w topik,ale przecztalam kilka pierwszych postow i wasz problem tez mnie dotyczy. Balgam przeczytajcie i doradzcie cos. Ja tez bralam tabletki- najpierw Cilest, potem Harmonet. Przy Cilescie bolal mnie zoladek wiec zmienilam na Harmonet. I tu okazalo sie,ze to totalna porazka- zero ochoty na seks, rozdraznienie- co wam bede pisac, znacie to. Od jakiegos roku juz nie bire tabletek, libido wrocilo, nawet podwojnie ;) Problem jest taki,ze mimo ochoty na seks, kocham sie teraz DUZO RZADZIEJ niz za czasow tabletek, bo panicznie boje sie przypadkowej ciazy. Jestem teraz w takim momencie zycia,ze jeszcze co najmniej przez 2 lata nie moge (i nie chce) miec dziecka. Czasem uzywam prezerwatywy, ale nie daje mi to tez pewnosci psychicznej, jaka dawaly mi tabletki i wychodzi na to,ze kocham sie raz w miesiacu, albo i rzadziej. Co ja mam robic??? Wrocic do tabletek i kochac sie bez obaw (ale tez i bez ochoty) czy miec ochote, ale sie nie kochac? :( I tak zle, i tak niedobrze. Czy myslicie,ze jesli wroce do tabletek, ale do innych (nie Harmonet i nie Cilest), to jest szansa,ze nie bede miala takich problemow z libido jak przy Harmonecie? Blagam o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka Barbie
ja z kolei wracam z Yasminu do Harmonetu. Ale wiesz co, słyszałam że te "jazdy" ze złym samopoczuciem psychicznym na Harmonecie są tylko przez pierwsze 2-3 opakowania, potem się poprawia tylko trzeba cierpliwie czekać. Ja też nie chcę teraz dzidzi... :( mam już córcię i panicznie boję się ciąży. Gumek nie znoszę, piecze mnie po nich, a męża to już w ogóle piecze jak sto pięć bo on ma uczulenie na lateks. I co robić??? Przerywany??? Przecież prędzej czy później się wpadnie... spirala?? Odpada, moja mama zaszła w ciąże ze spiralą ;) ;) ;) globulki?? Nie, jestem alergiczką.... no nic tylko te cholerne tabsy mi zostały, ale Harmonet jest najlżejszą tabletką na rynku niektóre babki go biorą całymi latami i nic się nie dzieje. Podobnie Logest. Także myślę że warto spróbowac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeberka
Laleczko Barbie, a dlaczego zrezygnowalas z Yasmin? Ja slyszalam wiele dobrego o tych tabletkach i myslalam,ze jesli juz wroce do tabletek,to wlasnie do Yasmin. Co do harmonetu-ja go stosowalam dlugo przez prawei dwa lata, wiec u mnie to nie byla kwestia 2-3 miesiecy niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka76
Cześć laski, pojawiły się nowe metody antykoncepcyjne np. bierze się 1 zastrzyk na 3 miesiące, mój ginekolog mnie przekonał. Ale nie dajcie się zwieść - jest jeszcze gorzej niż po pigułach! Na szczęście wziełam tylko raz. W kwietniu. Do dzisiaj zero libido, żadnej normalnej miesiączki i wściekły apetyt. Jakieś 10 lat temu brałam Minulet, po odstawieniu było źle, ale o niebo lepiej niż teraz! Może macie jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie \"nowe\" Panie;) Macie podobny problem więc napisze ogólnie do Was wszystkich:) Jeżeli wystepuje problem ewentualnej ciąży a organizm odrzuca pigułki to dobrze by było wykonać z zalecenia ginekologa badania na poziom hormonów i na podstawie wyników dobrać odpowiednie tabletki. Tylko trzeba znaleźć DOBREGO GINA bo te pały z przychodni wsio wypisują jak leci nie majac pojecia o powadze sprawy. Poprostu im się nie chce, bo po co? To jedyne wyjście jeżeli prezerwatywy silnie uczulają lub powodują silny stres przed ciążą. Ja również mam uczulenie na lateks, ale znalazłam prezerwatywy, które mnie nie uczulają DUREX ELITE i DUREX EXTRA SAFE. Jedyna na rynku po których nic mi nie jest. Wiem, że są tez w sprzedaży takie dla alergików, nie lateksowe ale dużo droższe-ok 30zł. Zastrzyku nie polecam. Tabletki mozna odstawić jak coś nie gra a z zastrzykiem człowiek sie męczy 3 miesiące i ni cholery nie mozna go \"usunąć\" z organizmu. Nio, to tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie zeżarłam obiad i tak mi sennie się zrobiło...kawy lecę się napić ale dzisiaj nic mądrego nie napiszę.. musze jeszcze ułożyć pytania na klokwium...strasznie mi sennie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie \"nowe\" panie :-) Tak jak A****A pisze do wszystkich. Czy inne tabsy sa lepsze?Może? Ja brałam najpierw Minulet było żle , zmieniłam na Marvelon było żle,kumpelka brała Cilest było żle,kuzynka lekarka leciała po tabsach i spirali na zastrzykach i było fatalnie!!!Oprócz znikomego libido(czytaj brak)doszły czeste zmiany nastroju,cellulit najpierw na nogach a potem juz wszędzieeee!:-P ,wypadające włosy,paznokcie rozdwajające się...jedno było dobre: super cera i jak pisze Zeberka;można było się kochac o każdej porze!...ale po co?jak sie nie chce... Teraz nózki mam gładkie jak u nastolatki,włosy jakby sie zagęsciły,paznokcie wkońcu mogę miec długie,jedynie facjata ciagle sprawia mi kłopoty,bo coś tam zawsze na niej wyskoczy:-P ale to minie ,jak pozbędę się całego syfu z organizmu po tabsach...mam nadzieję;-) :-) :-) A ,no i te gumki nieszczęsne,które faktycznie pieką niemiłosiernie!:-P Wypróbuję te od A****A w najbliższej przyszłości.:-) A na razie polecam wydłuzyć grę wstępną , a gumeczka na koniec dopiero.Sprawdziłam...jest lepiej ...znowu kochamy się jak kiedyś -na początku!:-) :-) pozdrawiam p.s. nadal cierpię przez zatoki :-P mam dość :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello a ja jestem najszczesliwszą kobitą bez prochów a było tego przez 10 latek było ( m.in: marvelon, mercilon, logest) teraz to ja umiem byc szczesliwa kazdego dnia i jak juz to miec prawidzwe problemy a nie jak kiedys szczekoscisk na dzien dobry z byle powodu albo i bez powodu. pozdrowienia dla wszystkich kobitek.... berry rzuc jakis adres @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka Barbie
Zeberka, ja odstawiłam Yasmin bo jakoś mi nie za bardzo pasował.... to znaczy na początku było super, ale po dwóch tygodniach zamiast schudnąć (no, stracić wodę) to dalej ją nabierałam, zrobiłam się napęczniała jak balon a apetyt - jejku, jadłam za pięciu!!! Poza tym miałam zawroty głowy rano, tak przez 1-2 godziny po przyjęciu tabletki i mdłości. Także nie za fajnie...wracam do poczciwego Harmonetu kiedyś go brałam i w ogóle nie czułam że biorę tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczatka. kurka, troche mi smutno bo pies nie chce jeść od 4 dni:( Byłam z nim u weterynarza ale wsio ok. Dziś ma sraczkę;) i dałam mu tabletkę na robaki to zwymiotował. Zupełnie nie wiem, co sie dzieje. Wczoraj zjadł troszke ryżu z kurczaczkiem i marchewką a dziś znów nie je😭 Cosmi, Berry-poradzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmi : be_rry@tlen.pl ojej, znaczy że coś dla mnie masz? Już tak szybciutko? Ale kochana jestś baba! :D do Hanki Zeberki i Laleczki: Własciwie dziewczyny juz Wam wszystko napisały, cóż ja mogę dodać? Chyba to, żeby pod żadnym pozorem nie wracac do tabletek. Zeberka piszesz, ze libido Ci wróciło! No i cudowni, znaczy ze organizm się odblokował, dźwignął po czasie, jak go trułaś sztucznymi hormonami! Po co chcesz znowu robić mu krzywdę? Wiem, ze brzmi to jakoś katastrofalnie, ale taka jest prawda! wypróbuj te gumki, co Ci A****A pisała, ja je używam (raz na ruski rok, bo u mnie libido jeszcze nie powróciło:( i jestem zadowolona. Poza tym można mierzyć temperaturę i obserwować śluz. I jak się tak panicznie boisz ciąży to nie kochać się w okresie owulacji. A jek prawidłowo używa się dobrej jakości prezerwatywę to generalnie nie ma możlilwoości zajścia w ciąże. Hanka, z tymi zastrzykami to taki sam kibel jak z tabletkami czy plastrami - wszędzie ta sama historia - wprowadzamy do środka sztuczne hormony, które rozregulowują nasz naturalny cykl i organizm prędzej czy później wariuje. Mała, mam nadzieję że podleczyłaś się przez weekend i pełna sił i piękna oczarujesz swoich studentów (mimo tego kolokwium;) A czemu to ciepłego piwerka nie mogłaś się napić? Takie cieplutkie piwko z dodatkiem miodu lub soku malinowego jest super na przeziębienia! Pijesz, kładziesz się pod kołderką i się opatulasz, pocisz troszeczkę i potem jest z reguły lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×