Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Zapisałam się na jutro do dr Lenczewskiego, miał akurat jedną lukę.. Zobaczymy, mam nadzieję że mnie nie odeślą z kwitkiem, bo nie chcę rodzić u siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
jotka- dr Lenczewski to akurat glówny decydent w takich sprawach na zamenhofa, wiec zapisałas sie do włąściwej osoby. Domyslam sie, ze Ci pozwoli ale pod warunkiem, ze masz dobre wyniki i ciaze bez komplikacji. Inne ciazarne z jakimis nieprawidłowosciami np. zaburzenia krzepnięcia ( wiem z doswiadczenia moich kolezanek) , które chca rodzic na zamenhofa , ale zgłaszają sie pod koniec ciązy raczej nie sa przyjmowane do porodu. Podejrzewam, że lekarze boją się trochę bo nie znają pacjentek i ich przypadłości tak jak u swoich pacjentek które prowadza przez kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej była mowa o stomatologach dziecięcych, a więc ja słyszałam bardzo pozytywne opinie o dr. Kralisz, przyjmuje na Legionowej, w tym budynku, gdzie Mad i KFC. Przyjmuje na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotka- a masz wskazania do CC? Bo pamiętaj, że mimo, że to klinika prywatna to nie zrobią Ci CC na piękne oczy, musi być podkładka na papierku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
a macie kogos dobrego dla doroslych? na nfz? który dodatkowo umie robic porządnie porcelanowe licówki i koronki? szukam dla mojej mamy. Znalazlam takiego jednego, ale nie ma umowy z nfz, wiec oprocz tego ze liczy robicizne, to zawsze dolicza ten koszt wizyty, ktory w nfz jest refundowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma robiła licówki, jest zadowolona, nie wiem u kogo, ale mogę zapytać. Licówki to duży koszt, bo kilkadziesiąt tysięcy zł, ceny za jedną licówkę to ponad 1tyś, więc przy tym całym wydatku koszt wizyty to kropla w morzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
dobre licówki są pełnopłatne mam dobrą dentystkę ale ona na nfz to może jedynie plomby metalowe wsadzic nie wiem jak ci dentysci działają ale to co ona mi czytała co oni refundują to jakis smiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
no właśnie , chce znaleźć takiego dentyste, który chociaz za te wizyty nic nie bedzie brał, dobrze sobie zdaje sprawe z tego ile kosztuje to wszystko, wiec te 50 zl za wizyte jak nfz zrefunduje to juz dobrze. Ja nie śpię na pieniadzach, dla mnie dobrze czasami jak i te 50 zl mam do przodu . moja mama miała niefortunny upadek przez jednego babsztyla i musi zrobic zeby z przodu, bo jeden ulamany a dwa peknięte. Jak macie kogos godnego polecenia to dajcie znac. Moja mama byla w jednym gabinecie, ale jak policzyli licówki i koronki plus koszt wizyty to mało co zawału nie dostała. mogliby juz nie liczyc tej wizyty - 70 zl x 6 wizyt = 420 zl juz!! a jeszcze ok 4000 ta porcelana? to wcale nie tak malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iw6k- przecież pisałaś, że chodziłaś do Święca dużo wcześniej, tyle, że na Legionową, a to inna sytuacja. Podobnie aaaaaq całą ciążę chodziła do Kurzątkowskiego na Legionową, a tylko na jednej wizycie była na zamenhofa. Wiele pacjentek tak robi, że chodzi do prywatnego gabinetu lekarza pracującego na zamenhofa, a tylko jedną wizytę odbywa w klinice. To zupełnie inna sytuacja niż jechać w 34 tyg na pierwszą wizytę. A mojej małej dzisiaj wyszły kolejne dwa zęby: górna jedynka i dolna jedynka i lada dzień wyjedzie jeszcze druga dolna jedynka. Nie dziwię się, że była taka marudna, skoro 4 zęby szły jej na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urszula no tak tak ale mysle ze jak sie dobrze pogada to przyjmą w koncu to zywa gotowka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenczewski, tak jak napisała Stellamix jest tam najbardziej deyzyjnym lekarzem, więc pewnie się uda, w każdym razie czekamy na wiadomość od jotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! wróciłam, z umówieniem się na poród nie było problemu, i nie byłoby również jakbym zajechała tam za 3 tygodnie. Po prostu wystarczy pojawić się tam raz na wizycie. Na cc faktycznie trzeba mieć papier. Poza tym bardzo przyjemny lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
My chodziłysmy na pielgrzymki do Antosiuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
dr Antosiuk dobry lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
hej nUrszula bede wdzieczna jak uda Ci sie zdobyc jakas informację od tej kolezanki :) możesz mi wysłać informacje na maila, żeby juz nie " zasmiecac" forum hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny z jakimproblemem chodizlysciedo tegolekarza??? i czy faktycznie wam pomogł ?? Ja włąsnie dowiedziąam sie o nim wczoraj ... od kolezanki . Podobnodebridatu nie mozna za duzo przyjmowac ... ja mam konska dawke wiec cche to skonsultowac zi nnym specjalista ..i uwazam ze tez za długoleku nie mozna podawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaq- ja chodziłam w związku z nieprzybieraniem na wadze mojej małej, a siwaaa w związku z ulewaniem. Lekarz kompetentny. Na każdej wizycie robi USG brzuszka i głowy, dokładny wywiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
aaaaaaq mylisz sie co do debridatu. własnie jego efekt terapeutyczny pojawia się tylko przy dłuższym i regularnym stosowaniu, to GASPRIDU nie mozna za długo podawac, trzeba co jakis czas robic ekg serca. A mozesz powiedziec jaka masz dawke ile razy dziennie i ile wazy Twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
dziewczyny a ile antosiuk bierze za wizyte? razem z tym calym usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stellamix ja sie na tym nie znam ( akurat jesli chodzi o ten reflux) do konca wogóle nie jestem przekonana czy mała go ma wiec chce zeby twn lekarz to sprawdził . Moja mała normalnie przybiera na wadze - ale karmie ja łyzeczka , butelki wogóle nie chce . skonczyła 5 msc .teraz wazy 7800 imierzy coś kołoo 80 cm . lekarka nam przepisala debridat przed posiłkiem i Gastrotus po posiłku i to wszytsko 3 razy dziennie po 3 ml z tego co wiem to ten lekarz bierze 80 zł za wizyte pierwsza a kolejna jest tansza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
aaaaaaq nie martw sie, dawka nie jest jakas zła. Mój Mały mial takie dawkowanie jak wazy7 niecale 7 kg (oj kiedy to bylo ... ). a zaczynal jak wazyl 4 kg przy dawce 1,5 ml. 7800 to prawie 2 razy wieksza waga wiec i dawka dwa razy wieksza. Ja podawalam debridat dosc dlugo, ale nam i tak nie pomagał. Dopiero gasprid diametralnie poprawil stan refluksu u mojego synka. Teraz podaje tylko gastrotuss, którego nawet lekiem nie mozna nazwac bo to cos w rodzaju mleczka na zgage. Nadal ma refluks i podejzewam bedzie go mial dlugo ale przy odpowiedniej diecie, zwyczajach da sie z tym zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
to nie drogo zważywszy na fakt, ze taka jak mowią dziewczyny na kazdej wizycie robi usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stellamix ta dziewczyna troche mnie nastrasyzła ze tak długo nie mozna podawac debridatu . .. a jak to jest z tym refluxem ..koleznka mowiła ze jej mały mial ( mocno ulewał) i po kilku podaniach gastorotusu reflux minał . jakim cudem??? czy mozna go cąłkowicie wyleczyc??? i dlaczego trzeba stosowac diete??co to ma wspólnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×