Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

iw6k- ja nie trawię muchy, więc nie kupię niczego co promuje :) ale siwaaa ma te kocyki, więc na może Ci napisać coś więcej o jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellamix- moja koleżanka ma ten rowerek Smart Trike i bardzo chwali. Sprawdź ceny na allegro, bo w smyku możesz sporo przepłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Ja z kocyka jestem bardzo zadowolona z jakości i materiału. Mała bardzo lubi sie do niego przytulac i przewaracać kłade go na trawe też i jest taki grubszy i mała nie zmarznie seidząc na pupie. Ja mam żólty i zółta bandamke do tego. W sumei to z sygnowanych wybór słaby bo wiadomo niebieski raczej dla chłopca a żółty dla dziewczynki może n azimę wprowadza jakies inne kolory. A i jeszcze mam taki sliniaczek w sówki boski bosk boski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Fajny ten strike ale już chyba trochę po sezonie jak dla mnie ale w tej reklamie malutkie to dziecko siedzące w tym rowerku, boje się żeby nie stać sie widokiem matka niesie torbe i prowadzi wózek i niesie dziecko które nie chce w nim siedzieć. Stella - ile wazy Krzyś moja waży 10 kg tak od około miesiąca i nic nie przybrała ale chudzinka nie jest także mam nadzieję że wszytsko jest ok. Wczoraj udało mi się dostać mleko na 3 miesiące z góry także mam z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mam pytanko odnoście usg bioderek. Jak wygląda to badanie, czy dałyście radę utrzymać maluszka same czy brałyście jeszcze kogoś do pomocy, czy od razu po badaniu jeśli wyjdą nieprawidłowości zostanę poinformowana o dalszym leczeniu? Te kocyki są śliczne, kupowałyście przez neta czy w 5 10 15? jest różnica cenowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecik ja na usg byłam na fabrycznej, bez problemu poradzisz sobie sama, a co do dalszych kroków to nie wiem bo u mnie było wszystko ok, ale z tego co widzę po koleżankach to jak coś było nie tak to konsultowały się jeszcze z innym lekarzem. ale na pewno wszystko Ci tam powiedzą, oby wszystko było ok!!! a kocyk chyba zamówię przez internet,siwa mnie przekonała nie ma co :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
JA gdybym mogła zamówiłabym jeszcze z 4 takie piękne brałam ten rozmiar 80 na 100 i starczy jak dla mojej dziewuchy. One sa ciepłe tylko na lato sie nadają jedynie na trawke położyć bo do przykrycia za ciepłe ale na jesień do wózka idealne. Bandamka kozacka jest a sliniaczek normalnie cudo .Ja przeżyłam bioderka dogłębnie ale nie chce wracać do tego tematu można cofnąć forum ja odpisywałam wszytsko. Zresztą akurat dr,szulecki wszystko wyłoży łopatologicznie i pokieruję. Dziewczyny mam pytanie może dla niektórych niemądre ale zimą w jakim wózku dziecko ma jeżdzić bo mam parasolkę pegperego i graco wielofunkcyjny ze spacerówką tylko dużą . Czy trzeba dokupować jakis ochraniacz na nogi nie wiem jak to ma wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
Siwa ja mam zamiar kupić śpiworek bo nie chce mi się kocami okręcać małej i zimą spacerówką jeździć. A jak to wyjdzie w praniu to zobaczymy. Ja mam tylko gondolę na dużych pompowanych kołach. NIe kupywaliśmy wózka wielofukcyjnego czego chyba teraz żałuje. Jak zasypie nas śnieg to pewnie na sankach będziemy śmigać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stellamix rozmaiwąłaś juz z dentystka na temat lakierowania??? Moja nie chciałanam lakierowac mleczaków .. powiedziała ze sie juz teraz tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaa- ja miałam w komplecie do wózka śpioworek na nóżki, może poszukaj jakiegoś uniwersalnego, to fajna sprawa z tym śpiowrkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Urszula - tez właśnie o tym myślałam ale ta moja spacerówka jest beznadziejna mała jakaś taka a Twója jest na każde warunki allroad jednym słowem duża wygodna ja jak małą ubiorę i założe ten spiwór to nie wiem czy ona sie ruszy . Myslę że ta zima będzie ostra.. Dobra oststni taki weeken ciepły trezba ruszyć gdzies żubry pooglądac albo i co nawet nie spostrzegałam sie że to już wrzesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
ładne te kocyki :) ale tak jak Urszulę, mnie tez odrzuca osoba pani muchy , wiec raczej nie zachęci mnie do ich kupna. Mam podobne, tylko ich nie kupywałam w Polsce, miałam to szczescie, ze brat wysłal mi ze stanów. sama raczej bym nie kupiła bo drogie. Siwa jak cudownie, ze dostałas mleko na 3 m-ce!! jak to Ci się udało. A ile puszek dostalas? Moze przepiszę się do Twojego pediatry. Juz rozmawialam na ten temat z Urszulą, ze jestem nastawiona na 100% na przepisanie sie do innego lekarza własnie ze względu na mleko. Musze tylko porozmawiac z naszym pediatra jak sie ustosunkuje do przepisywania mleka po 12 m-cu. Mój Krzys wazy juz 12,5 kg. Powoli wyrasta z bodziaków na 86 cm, a bardzo ciezko jest znaleźć bieliznę niemowlęcą w rozmiarze 92 cm. Jezeli chodzi o wozek to ja juz miałam w komplecie przy spacerówce spiworek - ochraniach na nóżki. Super sprawa, można założyć nawet pod samą szyjkę jak bardziej wietrzna pogoda. Nie trzeba tak dziecka kneblowac kocykami co u nas napewno by i tak nie przeszło, maly zaraz by się rozkopał i zwalał wszystko co ma na sobie. A spiworek przypinam tam gdzie rączki nie sięgają :D aaaaaaq moja dentystka twierdzi, ze warto lakierowac mleczaki po 12 m-cu zycia, powiedziała mi , ze teraz wszedl nowy program profilaktyki stomatologicznej dla bobasów, który wrecz zacheca do lakierowania zabkow bo po wieloletnich obserwacjach, doszli do wniosków,ze takie lakierowanie daje jednak dobre wyniki na przyszlosc. Ja jestem jak najbardziej za!! :) i bede lakierowac, to co na dany moment zdazylo wyrosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stellamix a gdzie ty chodzisz do jakiego dentysty na NFZ????? Ja byłam na zelaznej i mi powiedziała ze nie lakieruja .. a miałam isc jeszce do instytutu matematyki .zobaczyc co tam powiedza . Moj synus ma wszytskie zabki zdrowe ale nic mu nie robili z nimi Jutro do pracy powrót;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iw6k też idę na Fabryczną z tymi bioderkami czytałam gdzieś na kafeterii że lepiej mieć pomoc w przytrzymaniu dziecka ale to wszystko pewnie od malucha zależy mój na pewno będzie strasznie ryczał... zawsze zaczyna koncert jak tylko go rozbiorę u lekarza ja mam wózek wielofunkcyjny ale też jest jaki ochraniacz do spacerówki, tej zimy i tak pewnie nie użyję bo jeszcze gondola w zupełności wystarczy a Wasze maluchy jak się zachowują u stomatologa? z ciekawości pytam jak to wygląda przy takim malutkim dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Te kocyki to tylko 2 modele stworzyła mucha reszta jest ich projektu także mozna kupić ale nie sygnowane jej nazwiskiem. Lekarz na bioderkach jest tak sprytny że w zupełności starczy sama mama ja chodziłam z mama swoją razem żeby mi było razniej. Kupie chyba ten ochraniacz i bedzie z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
frecik wizyta wyglada w ten sposób, że rodzic siada na fotel i dziecko trzyma na kolanach. Twoje zadanie to jak najbardziej się da zakneblować w bezruchu brzdąca tak żeby raptem nie wyrwał szczęki spod ręki dentysty jednym slowem MIODZIO!! na naszej wizycie moj maz stchórzył i kazal mi siadac , bo ja to juz i tak najgorsza w domu ( ta od nieprzyjemnych obowiązków i zabiegów pielęgnacyjnych) a tata ten najcudowniejszy od wszelkich uciech i przyjemnosci nie chciał sobie psuc reputacji. Mama " mus to mus" a tata "zabawa". Ale i tak jak cos źle to tylko mama musi byc nikt inny. Chociaz w jednym dla swojego synka jestem niezastapiona hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te nie-muchowe kocyki fajne, ale te sygnowane jej nazwiskiem to porażka. Ja na bioderkach byłam z mamą, ale sama też bym sobie poradziła, bo wszystko szybko i sprawnie, tyle, że ja byłam zimą, to było dużo rozbierania i ubierania małej i siebie, więc z osobą towarzyszącą trochę łatwiej. Dziewczyny, jak dziąsło białe(taka biała krecha), to znaczy, że lada moment ząbek wyjdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
tez sie wypowiem na temat bioderek. Nasza wizyta przebiegla szybko i sprawnie, dr Szulecki to specjalista, zrobil to raz dwa, Mały nawet się nie spostrzegł za bardzo jak go przewróciliśmy na drugi boczek. Zresztą oni tam mają taką specjalną wyprofilowaną "foremkę" do układania tych bobasów, ze maleństwa nawet za bardzo nie maja szans się wiercić i marudzić. Jedyne moje zastrzezenie to takie, ze nie do konca jest tam zorganizowana ta poczekalnia i nie ma za bardzo jak i gdzie ubrac czy nakarmic dziecko. jest jakis przewijak w kiblu, no ale ja nie jestem zwolenniczka takich miejsc zeby male dzieciątko ubierac i karmic w kiblu obok sedesu dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
i co najwazniejsze!! na bioderkach trzeba miec swoja tetrę, a najlepiej dwie na zmiene gdyby jedna z nich upadla na ziemie :) co u nas zdarzało sie notorycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
2 pieluchy tetrowe niby po te żeby jedna na ten stół co się robi usg a druga na stół do rozbierania. Ja brałam jeden podkąłd na którym mała rozbierałam i pieluchę rozkąłdałam na to miejsce co usg sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
nURSZULA- tak to ten moment :) gratuluję ząbka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
aaaaaaq ja byłam u stomatologa na upalnej 13 lux dent. Nie wiem do końca jak jest z tą refundacją , ale bede w tej sprawie jeszcze się dowiadywac. Gabinet ogólnie ma podpisaną umowe z NFZ, leczy tez doroslych. Tylko jak ktos zechce się tam zapisac to unikacje mlodej pani dr :) tam jest taka strasza ( ale nie stara) właścicielka - ona jest dobra http://www.zumi.pl/1485954,Stomatologiczny_Niepubliczny_Zaklad_Opieki_Zdrowotnej_LUX-DENT,Bialystok,firma.html ja jeszcze nie wiem czy akurat tam pójdę bo mam namiar na jeszcze jedną dobrą dentystkę, którą najpierw sprawdze sama na sobie :D i wtedy ocenie czy zaniose do niej dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie tak jak pisałyście, bioderka to szybka sprawa. Mały nawet nie zapłakał o dziwo, chyba będę częściej na niego zarzekać. ;) Na pewno jedna rzecz sie do tego przyczyniła: w gabinecie było cieplutko. U pediatry do którego chodzę kima jest na maxa chyba nastawiona bo mi samej zimno a co dopiero takiego brzdąca rozebrać. No i mój mały prostuje nóżki co jest złe. W życiu bym się nie domyśliła że to nieprawidłowość :( w październiku na kontrolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellamix- ostatnio jak pisałam o ząbku to jednak nie było to, wymacałam, że zęba nie ma, tylko biała kreska na dolnych jedynkach, ale w niedzielę wylazła Oli górna jedynka, zauważyłam przypadkowo, hehe, teraz wychodzi jej jeszcze druga górna jedynka, a na dole nadal białe kreski, więc pewnie też niedługo wyjdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, planuję rodzić na zamenhofa i chcę się umówić na wizytę, do któregoś z lekarzy. Czy polecacie jakiegoś konkretnego? Nie jestem z białegostoku, tylko z białej podl. ale mój lekarz polecił mi tą klinikę. Dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***jotka Ja chodziłam do dr Święca, z tym że chodziłam do niego prywatnie na Sienkiewicza (taniej :)) a pod koniec ciąży umawiałam się już do niego na Zamenhofa, specjalista od usg - w większości inni lekarze i tak na usg kierują m.in do niego. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Ja to już jestem pod koniec ciąży, bo termin mam na 21 paź. Także wizytę pewnie jedną zaliczę raptem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
ale na zamenhofa chyba nie przyjmą pod koniec ciąży musi być chyba najpózniej 32 tydzień. Ja święca polecam od usg prenatalnego ale jako lekarz mi nie pasuje. Ja rodzilam cc to dr lenczewski jak naturalnie wszytscy inni sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie straszcie mnie, mój lekarz to proponował abym jeszcze później się zgłosiła, ale uznałam że nie ma co czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się wydaje, że trzeba się zgłosić najpóźniej w 7miesiącu, ale może się uda, zadzwoń i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×