Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość Barb
Czesc wszystkim, Chwile sie nie odzywalam, weekendy mamy zawsze zajete, bo szukamy domu i ciagle jezdzimy cos ogladac. Na razie nic ciekawego nie znalezlismy, a jak juz jest cos fajnego to przekracza nasze mozliwosci finansowe. Straszie domy poszly do gory teraz w Ameryce, i beda szly jeszcze bardziej, niedlugo nikogo nie bedzie stac zaby kupic dom. Co o tym sadzicie? Haneczka, sorki, mialam na mysli ciebie-wysle ci jakac fotke, ty tez cos wyslij. Ile lat ma twoje dzicko? Chlopiec czy dziewczynka? A propo greckiej slaltki- uwielbiam! Pracowalam w greckiej restauracji kiedys i tam objadalam sie grecka salatka prawie codziennie. Gadzina- ja zaczelam tyc w 8-mym miesiacu, do 6 miesiaca nikt nie wiedzial ze bylam w ciazy bo nie mialam wogloe brzuch- bylam bardzo szczupla zamin urodzilam mojego malego, w w dwoch ostatnich miesiacach taaak przytylam (30 funtow). Teraz juz troche schudlam i mam nadzieje dalej chudnac na Weight Watchers. Mam nadzieje ze twoja mama ma sie lepiej. Trzymaj sie dzielnie! Kokus- oczywiscie znam ciastko orio- mniam mniam- szkoda ze nie moge ich jesc ze wzgledu na diete. Czy tam pracuje twoja siostra? Marzenka- Weight Watchers polega na tym ze liczysz punkty. Dziennie mozesz zjesc ok20 punktow. Ja bylam na spotkaniu jednym, tam mi wszystko wytlumaczyli co ma ile punktow. Mozesz sprawdzic na internecie- Jay podala ci adres. Jak jestes zainteresowana to ci jeszcze wiecej na ten temat napisze. Ja tez chce fotki!!! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka
Jezeli chodzi o domy, to w nowym jest inaczej i w starym, my nic nie przebudowalismy (byloby kompletnie nieoplacalne), ale wymienilismy stare, zgnite meble w kuchni, maszynke gazowa i lodowke i cala cholernie okropna lazienke. :) Tak, coraz czesciej sie pojawiaja wlasnie takie plyty elektryczne. My chcielismy tez to zrobic, ale stwierdzilismy, ze za drogo "jechac" na pradzie. Gaz jest tanszy, a po drugie nie bedziemy mieszkac tutaj za dlugo. Ten dom kupilismy tylko "na chwile". Mamy super duze podworko i nie jest zle. Lotnisko wymienilo nam wszystkie okna i drzwi, wiec dobrze zarobimy na tym domku. Mysle, ze otwarte kuchnie to standard. Ale co do pokoi, to mamy maly korytarzyk i kazdy pokoj ma swoje drzwi i nie przechodzi sie inaczej.:) Ok, troche Ci namieszalam, ale mam nadzieje, ze zrozumiesz.;) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka
Barb podaj mi swoj adres e-mail, to Ci wysle. Gdzie szukacie domu? Mieszkasz teraz w Rosemont jeszcze, prawda? Najlepsze warunki sa w Park Ridge, ale strasznie drogo, dlatego tam nie mieszkamy.:( W wood Dale zaplacilismy za dom naprawde malo, ale musielismy troche w nim zrobic. A WY gdzie chcielibyscie najbardziej mieszkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Marzenka- my wlasciwie to wsztstko nam jedno, Schaumburg bylby fajny, ale w Wood Dale tez sie rozgladamy. Teraz za 250 tys to kupisz stara rudere do remontu, i to nie duza. A wy dawno kupiliscie? Moj email to: basiaok@yahoo.com Wyslij mi zdjecia, ja tez ci cos wysle. Margot - wysle ci zdjecia, ty tez cos wyslij prosze! Jesli chodzi o weight watchers to pisalam juz wczesniej Marzence, to dziala, i nie powinno byc po tym efektu jojo, no chyba ze zaczne zrec jak szalona. :)))) Maja fajne przepisy na ich stronie www. weightwatchers.com Agatita- nie chce cie straszyc, ale ja bym odradzala taki wyjazd. Moja kolezanka pojechala na wizie studenckiej (legalnej, waznej) i jej nie wpuscili tu wiecej. Pan konsul w Polsce poweidzial ze "ty nie musisz studiowac w Stanach, ty sobie mozesz studiowac w Polsce". I miala juz z gory zaplacony college za caly semestr (12 tys $), miala tu chlopakastalego, auto, meble, sprzet, i wile rzeczy. I niestety wszystko stracila, pisala odwolanie, ale nic jej to nie dalo, dopiero za rok moze sie starac od nowa o wize turystyczna. A chlopak juz ma inna. Niestety. Iza- ja uzywam karty Eastern Europe Simply, ma ok 2,5 godz do Polski za $5 i dzwonisz na lokalny numer. Mozna przerywac rozmowe, nie ma oplaty za polaczenie. Piwonia- moj numer gg to 657403 i dziele go z moim mezem, wiec moze pisac Tommy. Mam nadzieje ze podadamy. Dostalam z pracy wejsciowke na miesiac za darmo do fitness clubu- bylam wczoraj. Naprawde super!! Zamierzam tam chodzic czesto, moze cos schudne. Dziewczyny z Chicago i okolic- znacie jakies fajne fitness cluby? Tylko nie Bally bo oni maja 3-letni kontrakt. Napiszcie. Buziaczki dla wszystkich!!! Jezeli ktos che mi wyslam fotki to bardzo sie uciesze - basiaok@yahoo.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z Wami w niedziele :) znowu zaliczylam impreze w sobote wieczorem ale tym razem z mezem i nic nie moglam drinknac bo od rana dzisiaj mialam duzo waznych spraw na glowie, ktore musialam zalatwic na trzezwio i bez kaca :D Padalo u nas okropelnie w nocy, ulewa totalna,ale bedzie wszystko roslo :D Dzisiaj pochmurny dzien mamy ale cieply ! Barb odzywalam sie do Ciebie na gg ale chyba nie bylas w poblizu kompa, wiec moze innym razem :) Ja chodze do Bally od 1996 roku jestem ich czlonkiem, aktualnie odnawiam sobie czlonkostwo raz na rok za doslownie grosze, w tym roku odnowilam za $98 za nastepny rok :) Ale takie promocje trafiaja sie chyba tym co juz tam wydali troche kasy tak jak ja, bo faktycznie na poczatku zdarli ze mnei z gory za czlonkostwo na 3 lata co wyszlo $32 za miesiac :( ale co zrobic ! Haneczka, jesli chcesz rzucic okiem na moj styl mieszkania moge podeslac Ci kilka fotek, tak wiec daj znac :) Ogolnie rzecz biorac, sa rzeczy standardowe, ktorych trzyma sie wiekszosc amerykanow, standard jest raczej tani, a ponad standard pozwala sobie ten kogo na to stac, bo tak jak piszesz, mozna zamiast kuchenki gazowej ainstalowac sobie blaty na prad, co u nas jest duzo kosztonwiejsze w instalacji, ale utrzymanie tego nie jest takie drogie, bo ogolnie elektryjka jest tania :) otwarta porzestrzen jest bardzo popularna, to tez zalezy o jakim domu, mieszkaniu mowa, ale u mnie natomiast kuchnia jest polaczona z jadalnia i salonem wypoczynkowym jedna sciana tylko, mam otwarta przestrzen, duze okna i jest bardzo jasna :) Ameryka wraca do parkietow bo przez dlugi czas krolowala wykladzina, nawet w domach z parkietami zabijano je wykladzina :( po 1970 roku budowano juz wogole domy bez parkietow jedynie wykladzina, tylko na specjalne zyczenia mozna bylo soebie zrobic parkiet. Moj dom zostal wybudowany w 1964 roku, i mamy to szczescie, ze jest caly wyslany parkietem, ale poprzedni wlasciciele zakryli go wykladzina bo im skrzypial :( Po wprowadzeniu sie do tego domu, zdarlismy wszystkie wykladziny, odnowilismy parkiet, w kuchni zdarlismy caly gumolit zastapiajac go plytkami ceramicznymi, nie wspomne co zrobilismy w lazience, ktora przerobilismy wlacznie ze scianami :) Do wymagal ogromnej kosmetyki, w zasadzie od nowosci nie bylo w nim nic robione, jedynie technika byla wzorowa :) Tak wiec przerobilismy dom pod wlasnym katem ,wedlug wlasnego uznania, nie kierujac sie zadnym stylem, zadnymi standardami, ale zamierzamy go sprzedac w przeciagu nastepnych 3 lat :) Dobra uciekam, bo goscie zaraz przyjezdzaja :) Pozdrowionka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie :) Ile to stron natrzaskaliscie w ciagu tej krotkiej mozna rzec by chwili ;) kiedy mnie nie bylo!! :o Jestem juz po lekturze, ale dopiero jutro zabiore sie za odpisywanie :) Poki co pozdrawiam Was bardzo serdeczne i zycze dobrej nocy :) PS Wycieczka - marzenie sie udala!!! Alez bylo cudownie!!! Bajka, po prostu bajka... :D:D:D Gadzina, bede jutro trzymac bardzo mocno kciuki za powodzenie operacji!!! ❤️ Aha i zanim zapomne, koperek mozna kupic we Francji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mile Stworzonka ❤️ Ale fajnie bylo wczoraj w ZOO :) Moje misie byly raczej w stadium wypoczynku, wiec sie ich zbytnio nie naogladalam, ale za to spotkalam bardzo mile jezozwierze :) Byly cudowne, jeden sobie spal na galezi i wygladal, jak kupa futerka, a drugi bardzo ostroznie stapal sobie z gorki. Byly przeslodkie :) kokus - 🌻 zupke szczawiowa tez uwielbiam :) No i mam do Ciebie bardzo powazne pytanie: kiedy pojawia sie w Polsce mlode ziemniaczki? Bo ja chyba sie wybiore w maju, ale musze miec pewnosc, zeby juz byly mlode ziemniaczki :) Gadzina - 🌻 zycze mile podrozy i przede wszystkim trzymam kciuki na zdrowko mamy :) haneczka - 👄 ja tez lubie wlasnie ogladac wnetrza mieszkan, jak to wyglada w roznych krajach itp :) Sama mieszkam w warunkach bardzo minimalistycznych, bo te ciagle przeprowadzki, ale mam jeden kacik urzadzony na przytulnie, tzw. aneks jadalny przy kuchni ;) Zrobie zdjecia, zrobie ;) A co du kuchenek, to niestety w mieszkaniach tutejszych, ktore sa juz z natury rzeczy wyposazone w takie sprawy, jak meble kuchenne, kuchenka, lodowka, lazienka, to niestety zawsze sa kuchenki elektryczne :( Sto razy wole gazowe, bo lepiej mozna kontrolowac tempeature. Idealem jest kuchenka, gdzie palniki sa na gaz, a piekarnik na prad. Bo w piekarniku, to znowu prad lepiej utrzymuje stala i rownomierna temperature. :) Margot - 👄 super, ze wycieczka sie udala, ale musialo byc cudownie :) A tak na marginesie, to dzis rano Czarna Oliwka doznala odnowy i pojawily sie w niej nie tylko moje skromne 4 przeisiki, ale rowniez nowekolorowee przepisy pani Ewy :) Usciski i najlepsze zyczenia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, kokus :-) Wpadlam tylko na chwilke przeczytac, podobnie jak Margot ;-) super, ze tak fajnie wszystkie opisujecie swoje domy i zagrody :-D 😘 Milo wiedziec jak to wyglada u innych.. Piwonia, Barb - pewnie, ze chce Wasze fotki, jak najwiecej!! :-D Odwdziecze sie tym samym :-) Margot - dostalam :-) Piekna nowa fryzurka i sliczne czerwone usteczka!! Do twarzy Ci w obu :-D tak trzymaj! 😘 Pozdrawiam Was i do juterka! 🌻 💤 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... Margrit, niestety w takim miejscu i czasie przyszlo nam zyc, a najgorsze jest to ze z takim zapalem niszczono to, to zostalo wybudowane za komuny, jak cos zupelnie obcego, chociaz cudza wlasnosc nalezy szanowac tak samo jak swoja.. kobietka29, no to fajnie ze masz chlopakow, jest nas wiecej... a kokus pisz z \"s\" na koncu, bardzo prosze... U mnie polskie znaki wyswietlaja sie prawidlowo.. haneczka, zdjecia mam rozne i duzo, tylko musze je rzucic na skaner.. Marzenka, poznasz wszystkich szybko... Barb, tak, moja siostra pakuje te ciastka do pudelek, albo takie nadziewane masa figowa, truskawkowa i jeszcze jakimis nowymi smakami. Tylko nie wiadomo jak dlugo jeszcze, bo koncern, ktory ich kupil w 2000 roku juz przeniosl jedna piekarnie do Meksyku. Tam godzina pracy robotnika kosztuje firme 4 $, a w USA 27$, ekonomia sie klania. Skutek globalizacji... Piwonia, bardzo ciekawe to co opowiadasz o zmianach zwyczajow budowlanych.. Margot, dostalem zdjecia, dzieki bardzo, ladnie wygladasz... slicznie... bagatelka, to misie jeszcze nie poczuly wiosny? a to leniuchy... Mlode ziemniaczki juz sa, tylko na razie nie jestem pewien, czy pochodza z Polski. W srode bede na targu bo mi sie miodek konczy, to sie rozejrze.. Pozdrawiam wszystkich, zrywam sie do pracy....mam duze plany na dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya
Wiatam wszystkich! Stalych bywalcow forum i nowych. Juz mnie tu nie bylo z tydzien. Dzieki wszystkim za pocieszenia. Znalazlam prace jak na razie tylko na 15 godzin tygodniowo w chinskiej restauracji.Podoba mi sie tam. Jestem jedyna kelnerka(reszta to faceci) i jedyna biala. Dlatego mnie tam bardzo dobrze traktuja ;-) Nie wiem czy pracowaliscie kiedys u Polakow ale ja jak 2 razy probowalam to sie przekonalam jak chamscy sa polscy pracodawcy dla Polakow ktorych zatrudniaja. Nie wiem co chca przez to pokazac. I wyzyskac chca na maksa.Juz wiecej u Polakow nie bede probowac.Za ok 4 miesiace powinnam juz moc normalnie pracowac, taka mam przynajmniej nadzieje. Kokus!!! Skad jestes??? Napisales o Sandomierzu i az mi serce podskoczylo.Ja sie urodzilam i mieszkalam w tym miasteczku do 2003! To bylismy sasiadami! Ciatka ORIO lubie bardzo mniam!!! Gruszenka!!! Sorry ze tak pozno.Z tym prawem to najpierw musisz zrobic BA na uniwerku(, nie colleguprzynajmniej w Kanadzie tak jest) lub 3 lata bez BA jakichkolwiek studiow.Trzeba miec tez wysoka srednia A lub B+ i zdac LSAT dobrze, bo jest duzo kandydatow i wybieraja najlepszych. Szkola prawnicza jest bardzo droga:-(((, ok 15 000$ za rok.Trwa 3 lata i pozniej ok 2 lata tzw bar.Ale juz w pierwszym roku pracy zarabia sie minimum 60 000$ wiec koszty sie szybko zwracaja.Ja mysle o tym intensywnie, ale jeszcze nie wiem na 100%. Marzenka Witaj! Margot chcialam cie zapytac czy wiesz moze czy we Francji sa potrzebni nauczyciele angielskiego tacy z certyfikatami TESOL? Mysle o wyjezdzie na rok. Jay, Bagatelka, Gadzina, Haneczka, Margot, Kobietka29, Margit, Piwonia i wszystkich ktorych pominelam pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :) krociusienko, bo za chwile pedze na lotnisko. Dzieki za gotowosc trzymania kciukow za mame :) I do \"zobaczenia\" w maju. WAZNE: :) Kokus, masz dwa maile dziwiaco-sie-tlumaczace :) Zrob z tym porzadek :) :) Margot, nowa fryzura jest fantastyczna, od razu widac ze na glowie \"cos sie dzieje\", jakby to okreslila moja mama. Tzn. mniej wiecej tyle, ze fryzura \"ma charakter\" :) A propos mojej mamy, znowu wroce z Rzymu i bede mowiala i gestykulowala dokladnie tak jak ona. Zawsze tak jest :) Pozdrawiam Was Wszystkich ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! U nas nareszcie dzisiaj wyjrzalo sloneczko az chce sie zyc! Kokus nareszcie wiem co za litera kryje sie po u, niestety u mnie nie wyswietlaja sie polskie znaki i klawiatura tez takich nie posiada wiec kombinowalam, ciesze sie ze wreszcie bede mogla pisac normalna litere. Haneczka jaka jest pogoda w Wiedniu, moj maz dzisiaj tam jedzie do swoich rodzicow jutro wraca, ja jeszcze nie chce ruszac Dawidka w taka podroz (niby tylko 3,5 godziny), poniewaz jeszcze ma chrypke. Maya co do polskich pracodawcow to tez slyszalam bardzo duzo niepochlebnych opini, prawde mowiac nie rozumiem tego, a nie wierze ze kiedys oni nie byli w trudnej sytuacji szukajac pracy. Powtarzam sie, ale jestesmy dziwnym narodem. Bagatelka w ostatnie lato tez bylam w ZOO w Salzburgu jeszcze z jednym synkiem, my jednak mielismy *szczescie* nie dosc ze widzielismy misie to na dodatek robily nie przyzwoite rzeczy (hmm tak przy ludziach hi hi) Gadzina szczesliwej podrozy! Piwonia juz nie moge sie doczekac kiedy znowu bede mogla tez imprezowac, moze w lato uda nam sie podrzucic maluchy na 3 dni do babci do kraju i uciec nad polskie morze. Pozdrawiam wszystkich :) i ruszam dalej: pranie, sprzatanie, gotowanie co za rutyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie 🖐️ Tyle stron!!! Mamma mia a mnie tyklko tutaj dwa dni nie bylo :D Jak juz pisalam weekend na Lazurowym Wybrzezu udal sie jak najbardziej... :D Morze, wysepki, plaze, zaglowki, nadmorskie miasteczka, roslinnosc srodziemnomorska... nic tylko zyc nie umierac :D Zjechalismy praktycznie cala czesc wybrzeza zwana \"Corniche des Maures\" oraz spory fragment \"Corniche de L\'Esterel\"... bylismy w St Tropez, w Ste Maxime, w Port Grimaud, zwiedzilismy latarnie morska na Cap Camarat i wiele innych miejsc... :D Juz myslimy nad powrotem w te miejsca, poza sezonem turystycznym... :-) 🖐️ kobitka29 🖐️ milo, ze tu do nas zajrzalas :-) 🖐️ kokus, jestem pewna, ze to chodzilo o kwietniowy Focus (to wydanie specjalne o Unii Europejskiej tez mam!)... Jesli faktycznie kioski wrocily ten egzemplarz do hurtownie, to moze sprobuje Ci zeskanowac ten artykul? A w paczkach z domu dostaje zazyczaj rozne smakolyki... moje ulubione wafelki, \"Slodka chwile\", cos do poczytania, krzyzowki... Slowem, mama dziecko rozpieszcza ;) :D Jesli bedziesz szukac informacji o Sisteron, to pamietaj, zeby pisac "Sisteron" bez "e" na koncu :-) Zreszta, jesli chcesz, chetnie podesle Ci kilka linkow :-) 🖐️ bagatelka, zajrzalam jeszcze wczoraj na Czarna Oliwke i widzialam Twoje przepisy! :) Na upieczenie kurczaka chyba niedlugo sie skusze! Mniam :-) 🖐️ Marzenka, czekam na fotki od Ciebie! Sama chetnie tez sie zrewanzuje. :) Moj adres to: margotk@o2.pl 🖐️ Jay, dzisiaj bede bawic sie w DJ-ke :D 🖐️ haneczka, mam nadzieje, ze uda Ci sie znalezc niedrogie i przytulne mieszkanko!! :) My tez jestesmy na etapie poszukiwan - na szczescie czas nas nie goni - chcemy naprawde znalezc cos fajnego! :) 🖐️ Barb, dzieki za informacji o Weight Watchers :) Zdjecia wlasnie do ciebie poszly :-) 🖐️ bagatelka 🖐️ izza, widze, ze pierwsze topikowe spotkanie niedlugo dojdzie do skutku!! Super!!! :D 🖐️ bagatela, a nie mozesz sie zdecydowac na przyjazd do Polski w lipcu-sierpniu? ;) Marzenie pewnie scietej glowy, ale ja w tym okresie na pewno bede bawic w kraju, wiec... :D Mlode ziemniaczki tez wtedy beda :D Juz nie nie najmlodsze z najmlodszych, ale ciagle bardzo mlode :D 🖐️ Gadzina, trzymam bardzo mocno kciuki za Twoja mame!!!! ❤️ Odpocznij sobie w Rzymie i naciesz sie mama, ktora - mam nadzieje - z Twoja pomoca szycbciutko dojdzie do siebie po operacji!!! ❤️ 🖐️ Maya, coz, powiem Ci szczerze nie wiem, jak by tu bylo z praca dla Ciebie. :o Mam kilku znajomych anglojezycznych tutaj, poznanych na uniwerku i wiem, ze sporo z nich probowalo sobie dorobic jako nauczyciele jezyka... co sie okazalo rzecza nie prosta, nawet w aglomeracji Aix-Marsylia... Dwie moje znajome pracuja obecnie jako opiekunki do dzieci z jezykiem angielskiem, ale jest to raczej praca slabo platna :o Poza tym, we Francji obowiazuje okres przejsciowy, w czasie ktorego Polacy nie moga legalnie podejmowac pracy... Wyjatkiem jest stytuacja podjecia nauki w tym kraju - wtedy otrzymuje sie prawo do pracy w wymiarze 20h tygodniowo. No nic, bede teraz zmykac. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Margot! Milo Cie poznac, DJ-ka kiedy ja ostatni raz bylam na jakiejs fajowej imprezie hmmm, chyba moja pamiec juz tam nie siega - byle do lata. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko jeszcze male pytanko - orientujesz sie czy polskie sklepy sa otwarte przed poludniem - chcialabym zeby moj maz kupil pare polskich gazet a w szczegolnosci dla Krzysia. :) Pozdrowionka 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Czesc wszystkim! Dziekuje za zdjecia!!! haneczka, marzenka i margot- wygladacie wspaniale!!! marzenko- fajny macie domek! Ja dzisiaj wam wysle. Mialam bardzo zjety weekend. W piatek impreza u znajomych, w sobote nie moglam wstac z lozka, mialam okropnego kaca, a tu maz mowi ze jeszcze musimy isc na urodzinowa impreze do kuzyna. No i poszlismy. Wniedziele nie moglam znowu wstac, ajeszcze rodzice przyjechali na obiad i musialam gotowac. Nic nie odpoczelam w ten weekend. Jezeli ktos jeszcze chce mi przyslac zdjecia bede bardzo wdzieczna i tez sie odwdziecze!!! basiaok@yahoo.com Pa! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strony nam rosna w piorunujacym tempie, setna nam wypadnie i nawet nie bedziemy mieli czasu sie nia nacieszyc bo zara pojawi sie 101 102 103 :D piekny dzine dzisiaj mamy, ale za oknem mamy roboty drogowe i nie moge okien otworzyc bo jest bardzo glosno, robia nam nowy asfalt, bedzie sie gladko jezdzic :) Haneczka dzieki za fotke :) tam do Ciebie tez ida kilka moich :) Ja rowniez bardzo chetnie zobacze Wasze :D Oki kochani, uciekam bo juz 9:30 rano a ja siedze w nocnej koszuli, musze sie zebrac do kupy io zaczac dzien jak przystalo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka
Margot, zdjecia juz do Ciebie poszly. Barb, pisalam do Ciebie na gg wczoraj i nikt nie odpowiadal:( Piwonia, wiesz, ze my tez zrywalismy gumolit w kuchni i pralni i kladlismy ceramike, do tego zmiana mebli w kuchni (kuchnia jest calutka nowa), w lazience rowniez zrywalismy z podlogi gumolit a ze scian plytki plasikowe i kladlismy ceramike (lazienka tez cala nowa), i zdarlismy wszystkie wykladziny, odnowilismy parkiet, ktory byl troche jakby przygnity, ale teraz jest ok i zaraz lepiej tu wyglada. Pozdrawiam wszystkich froumowiczow. Jak ktos chce ze mna pogadac, to moj numer gg 4780050. Jestem ciagle w domku oprocz wieczorow poniedzialku i srody (szkola angielskiego ;) ). Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey tylko pare slowek: Margot ! dziekuje za zdjecia 😘 . .sa cudne! bardzooo opodoba mi sie Twoja fryzurka! wygldasz przeslicznie! te kolory + opalenizna naprawde bardzo do Ciebie pasuja! .. a ta szminka, to wlasnie ta bohaterka o ktorej rozpisywalas sie pare stron temu? :) .. .CUDO! a poza tym swietnie, ze weekedn Ci sie udal! ZAZDROSC MNIE ZZERA!!! :) Lazurowe Wybrzeze!!!!!!!!!!!!! WOOOOOW!!!!! kokus; mieszkasz w Sandomierzu? w 2001 roku bylam tam po raz pierwszy! bylo cudnie, jakkolwiek nie jest to jakies duze miasto, a raczej miasteczko, ale bardzo UROKLIWE!.. dokladnie, bylam z rodzinka na gieldzie sandomierskiej. bardzo mi sie wszystko podobalo! kobitka29 🌼 witaj hanefczka 😘 - i jak tam u Ciebie? wyprowadzasz sie z mieszkania!? bo ja tak! juz ten tydzien jest moim ostatnim z ta rodzinka i rpzeprowadzam sie do kolezanek! a jak bedzie.. to zobaczymy .. bagatelka 😘 izza 🌼 - czesc!!! Jay 🌼 barb 🌼 Piwonia 🌼 Gadzina 😘 - jaka operacja? Margrit 🌼 Maya 🌼 - dzieki za te informacje ! bagatelce tez dziekuje.. ale na razie byly one czysto teoretyczne.. ale zawsze\' warto wiedziec wiecej\' poza tym ja rowniez mam to doswiadczenie - pracowac w restauracji. ja pracowalam w greckiej.. w zasadzie Grecy to bylo szefostwo.. a moi wspolpracowanicy byli doslownie from all over the world: Pakistan, Turcja, Tunezja, Maroko, Lotwa, Bulgaria, Rumunia, Wlochy, oczywiscie liczni przedstawiciele Ameryki Poludniowej..zapewne o cyzm zapomnialam.. ....no i 2 Polki ..takze wiem, co msz na mysli mowiac, ze jestes biala.. i jak sie czuje w tens posob.. taka wyrozniona.. unikalna.. . . no i wyglada na to, ze jednak dostalam ta prace! :) .. zaczynam chyba od przyszlego tygodnia.. w tym tygodniu sie wyprowadzam od rodzinki, musze kupic samochod :( i komorke wlasna :( no i musze jeszcze za szkole zaplacic za kwiecien :( .. buu.. ale i tak jestem szczesliwa, ze mam ta prace:) ale ciagle sie boje, ze cos sie stanie i jak raz przyjde, to mi powiedza, ze juz jej nie mam.. nie wiem.. takie irracjonalne leki i strachy.... no nic .. spadam.. trzeba zrobic prasowanko... pa wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim :) Marzenko, jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji imienin! Spiewam Ci 100 lat (ciesz sie jednak, ze tego nie slyszysz ;) )! Jeszcze raz dziekuje za mase zdjec! :) Jutro postaram sie zrewanzowac :) Barb, czekam na zdjecia od Ciebie :) Piwonia, miloby rowniez bylo zobaczyc zdjecia od Ciebie :) kobietka29, ja DJ-ka zadna nie jestem... no chyba ze forumowa ;) Jestem wlasnie w trakcie robienia skladanki z muzyka francuska dla Jay :D bagatelka, mam straszna ochote zajrzec na Czarna Oliwke... ale glodna jestem a to grozi akcja - otworz lodowke, wyjmij jedzenie, zaszyj sie i zjedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszenka, wlasnie zauwazylam Twoj wpis :D Gratuluje znalezienia pracy!!!! :D Ale sie ciesze!!!! :D Nie martw sie na zapas - na pewno wszystko bedzie dobrze :D A ja kciuki bede mocno trzymac :D Dziekuje za wszystkie komplementy pod moim adresem :) Opalenizne to mialas na mysli chyba zeszloroczna ;) bo w tym roku jeszcze nie zdarzylam sie opalic... ale maj sie zbliza, wiec na pewno nadrobie zaleglosci :) Jesli chodzi o pomadke, to faktycznie to byla ta, o ktorej sie tak rozpisalam i rozpisywalam :D Lazurowe Wybrzerze... faktycznie jest tam pieknie... cudowne miejsca, a juz nad wyraz cudowne jak sie ma kilka milionow euro na zakup mieszkania tudziez domu w tamtych okolicach... :-( Z drugiej jednak strony sa to okolice tak popularne i tak przeludnione, ze wlasciwie zal jest, ze praktycznie nie ma tam miejsc dzikich, gdzie przyroda nie bylalby skalana obecnoscia czlowieka... :( No i znowu sie rozpisalam, gadula ze nie, ze hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zapomne. Mam pytanie do Naneczki... kiedys w Niemczech kupilam takie saszetki, ktore wsypywalo sie do mleka o smaku kawy. Do dzis nie moge go zapomniec. Czy znasz moze cos takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×