Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Witam wszystkich . Musze wprowadzic pewna poprawke do tabeli ,poniewaz basta pojawia sie 2 razy nick..............................miejsce...........................rocznik........ile zagranica ************************************************************************************* Amberangelic...............Okolice Chicago, IL..............1974..................8 Piwonia.......................Okolice Chicago, IL................1977.................11 Marzenusia..................Okolice Chicago, IL......... ......1984.................1,6 Mayenka......................Toronto, Can.........................1981.................1,3 Kokuś.........................Tarnobrzeg, PL.......................1963......czas wakacji Jay.............................Charleston, SC........................1975.................2 Margot.........................Francja..................................1980.................2 Funkia........................okolice Chicago, IL...............1970..................15 Dark Elf........................Springfield,IL....................1977........2 lata z hakiem JoAska........................Francja.............................1979...............pol roku Naneczka .........Niemcy, Monachium, Bawaria.......1975................5lat Akara........................Amsterdam..........................1980.............1rok10m-cy Basta....................Bradenton, FL............................?...................3 m-c Caffee.................Szwecja, Sztokholm....................1977................10 mie Margot, Dark Elf moje zdjecia njuz do was leca.Czy ja tez dostane wasz:-)?? JoAaka probuje wyslac i Tobie moje zdjecia ,ale wiadomosc do mnie wraca ,sprawdz swoja skrzynke moze jest przeladowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja moge sie tez zalapac na zdjecia? Obiecuje sie odwdzieczyc swoimi :). Adres wiadomo gdzie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja powinnam sie wpisac: nick..............................miejsce...........................rocznik........ile zagranica ************************************************************************************* Amberangelic...............Okolice Chicago, IL..............1974..................8 Piwonia.......................Okolice Chicago, IL................1977.................11 Marzenusia..................Okolice Chicago, IL......... ......1984.................1,6 Mayenka......................Toronto, Can.........................1981.................1,3 Kokuś.........................Tarnobrzeg, PL.......................1963......czas wakacji Jay.............................Charleston, SC........................1975.................2 Margot.........................Francja..................................1980.................2 Funkia........................okolice Chicago, IL...............1970..................15 Dark Elf........................Springfield,IL....................1977........2 lata z hakiem JoAska........................Francja.............................1979...............pol roku Naneczka .........Niemcy, Monachium, Bawaria.......1975................5lat Akara........................Amsterdam..........................1980.............1rok10m-cy Basta....................Bradenton, FL............................?...................3 m-c Caffee.................Szwecja, Sztokholm....................1977................10 mie K-11.................................* Kanada *....................1969...............14 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamy piekna jesien - nasze okolice sa cale zolto-pomaranczowo-czerwone. Oby jak najdluzej :) Dark Elf - dziekuje za piekne zdjecie. Kokus - nasz ogrodek ma sporo pod gorke - wlasciwie to mamy bardzo malo miejsc gdzie jest plasko :D Oczywiscie caly ogrodek jest w poczatkowych fazach rozwoju - wyciecie wszystkich chaszczy i chwastow zajmie nam jeszcze kilka lat. No i oczywiscie ciagle zmienia sie nasza wizja - tesciowa twierdzi ze mamy rosliny "na rzepy" - i je przesadzamy, biedactwa. Margot - ale u Ciebie cudownie!!!! Oczywiscie wszyscy sie do Ciebie przeprowadzamy ;) Basta - ja tez prosze o zdjecia :) K-11 - nareszcie jestes - czyzby Ciebie jakis wirus dopadl? Jutro wysylam Ci herbatki bo dotychczas nie mialam czasu. Praca znowu szaleje!!! Piwonia - piatek juz jutro :D Jak przygotowania do wyjazdu? Ja tez sie pisze na spotkanie w Chicago, dla mnie najlepsze sa czwartki po poludniu, piatki no i weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot Dziekuje za zdjecia:) rozmarzylam sie ale tam u Ciebie pieknie:)Ja chce tam byc gdzie hrabia Monte Christo:) Basta:) Wyslalam Ci moje zdjecia ,dziekuje za Twoje:)Tez ladnie tam u Ciebie:)I Ty wygladasz sympatycznie:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze macie ladna tabelke, ale zabraklo wam wschodu, dla rownowagi wpisze:) tym bardziej ze widze, ciagle ktos pisze w tym samym czasie co ja, tylko na innym temacie:) nick..............................miejsce...........................rocznik........ile zagranica ************************************************************************************* Amberangelic...............Okolice Chicago, IL..............1974..................8 Piwonia.......................Okolice Chicago, IL................1977.................11 Marzenusia..................Okolice Chicago, IL......... ......1984.................1,6 Mayenka......................Toronto, Can.........................1981.................1,3 Kokuś.........................Tarnobrzeg, PL.......................1963......czas wakacji Jay.............................Charleston, SC........................1975.................2 Margot.........................Francja..................................1980.................2 Funkia........................okolice Chicago, IL...............1970..................15 Dark Elf........................Springfield,IL....................1977........2 lata z hakiem JoAska........................Francja.............................1979...............pol roku Naneczka .........Niemcy, Monachium, Bawaria.......1975................5lat Akara........................Amsterdam..........................1980.............1rok10m-cy Basta....................Bradenton, FL............................?...................3 m-c Caffee.................Szwecja, Sztokholm....................1977................10 mie K-11.................................* Kanada *....................1969...............14 lat... Goda..............................Litwa................................1960..........od urodzenia:) wszystkim milym rodakom serdeczne pozdrowienia:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funkia - jutro to ja sie prszygotowuje do powrotu meza z delegacji :D a ja do swojego wylotu bede sie dopiero przygotowywac dzien przed, a lece za tydzienw czwartek, duzo mam pracy i musze sie wyrobic choc z polowa zlecen, zeby bylo mniej zaleglosci jak wroce :) bylam dzisiaj u fryzjera i prosze panstwa mam rozowo czarne wlosy, pomijajac oczywiscie obciecie, kolorek jest taki jaki zawsze chcialam, jakbym byla odwazniejsza to bym szczelila sobie tylko na rozowo ale niestety, sa czarno-rozowe i sa suuuuuper a moze i nawet jeszcze lepsze !!!!!!! :D moj maz nie wie nic o mojej metamorfozie, zrobie mu niespodzianke :D :D no nic wracam do pracy choc juz po 11-tej w nocy, ale nie ma meza wiec co bede wracac do postego, zimnego lozka :( no to na razie !! i prosze o zdiecia tych,ktorzy mi jeszcze nie podeslali :) amberangelic, dzieki za Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... Margot, skrzyneczka pusta, odebralem cztery paczki, piekne zdjecia. Czy te wyroby garncarskie to Twoje dzielo, czy jeszcze z grupy, razem? Zwiedzanie Sisteron jest ciagle moim marzeniem... Piwonia - pewnie przyslesz nam fotki w nowej fryzurce? Brzmi to bardzo ciekawie.. Goda i Caffee - witam na topiku, tylko tu trzeba bywac regularnie, jak zauwazylyscie... Amber - delektuje sie - to wlasciwe okreslenie.... zgadzam sie... DaRk Elf - jak juz wszyscy zamieszkamy na poludniu Francji, to znajdziemy Ci tam jakas sliczna cele :D Widzialem Dark Elfa, intrygujaca postac, tak jak Ty... funkia - dobre okreslenie to \"rosliny na rzepy\"... Moja zona tak samo robi, a co ciekawe wszystko sie przyjmuje i kwitnie potem... k-11 a co wiecej slychac u Ciebie? Akara - tez poslalem Ci fotki Basta - 🌼 Marzenusia 🌼 No, brykam do pracy, pozdrowienia dla wszystkich, bardzo serdeczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funkia............dziekuje za przesliczne zdjecia, no a juz szczegolnie slodkie dzieciaki zrobily wielkie wrazenie w tych Gap\'owych dresikach. Ty fajnie wygladasz w tej nowej fryzurce. A te kolory jesieni...oh! a u nas tyle sniegu napadalo. Drogi takie sliskie ze trzeba bardzo uwazac. Herbatki juz zapakowane i czekaja abym ruszyla ten tylek w strone poczty. Jutro juz na pewno bo na prawde do tej pory mialam ze 100 mysli na minute i ani chwilki czasu dla siebie. Pracowalam na weekend i zupelnie stracilam ochote na cokolwiem po staniu 8 godzin na dworze w minusowej temperaturze na silnym wietrze. Buzie mam taka wrazliwa ze do dzisiaj mnie skora piecze. Cale szczescie sie nie przeziebilam ale niewielo brakowalo. Dark Elf, rowniez dziekuje za ostatnie zdjecie. Musze przyznac ze bardzo pasuje Tobie nowa fryzura chociaz w dlugich wlosach tez mi sie bardzo podobalas. Sliczny ten Twoj blyszczyk, no ale jak sie ma ladna buzie to wszystko ladnie wyglada...ciekawa jednak jestem jakiej firmy masz to mazidelko? Tez weszlam na ta stronke ale nie glebiej wiec nie zobaczylam Dark Elf, ale imie mi sie bardzo podoba pasuje do Ciebie ! Margot, ucieszylas mnie bardzo zdjeciami, a te widoczki jutro obowiazkowo pokaze w pracy (tylko widoczki bo Twoj buziak tylko i wylacznie dla mnie...), ale Ty jestes mlodziutka ! a jak piszesz na forum to jakos sobie Ciebie wyobrazalam starsza. Jestes \"old soul\" jak to u nas sie mowi ale to superlatywa wiec sie nie obrazaj. Teraz juz wiem gdzie chce jechac na wakacje !!!!! Kokus, gdybys widzial ile tu sniegu napadalo to bys mnie pozalowal. Tym bardziej ze nie przepadam za zima. Podoba mi sie jak siedze w domu i nie musze nigdzie jechac. Mamy tutaj bardzo niebezpieczne drogi, ja mieszkam bardzo blisko skoczni olimpijskiej a to wybudowali na skraju miasta. Zaraz pp drugiej stronie ulicy konczy sie miasto a zaczyna wspaniala dzielnica Springbank gdzie ludzie maja kawaly ziemii z basenami, prywatnymi kortami tenisowymi, startowiskami na helikoptery. Jest dzicz i pelno kojotow, jeleni, i roznej innej dzikiej zwierzyny, a i cougary. Drogi sa waskie i nieoswietlone, pelno gorek i pagorkow, niebezpiecznie sie jezdzi w nocy. Pare dni temu o malo mnie poturlalam sie z samochodem. na ulicy lezalo jakies zwierze, moze skunks a moze kojot. W ostatniej chwili ominelam co o malo nie skonczylo sie w rowie. Czulam jednak ze po czyms przejechalam. Wrocilam ale zwierzecia juz nie bylo ani sladow krwii. Oczywiscie spac nie moglam bo sobie wyobrazalam ze to biedne zwierze gdzies tam lezy i cierpi w bolu...no ale co zrobic. Ja codziennie musze dojezdzac na lodowisko i wiekszosc moich znajomych z tych dzielnic juz rozwalila albo wygniotla swoje samochody wlasnie na zwierzetach. Dlatego nie lubie zimy a juz szczegolnie obecnej pory bo to pora godowa i wszedzie pelno jeleni itp. Pytales co robilam na meczu i ile trwal. Ano 4 cwiartki po 20 minut. W sumie caly mecz okolo 3 godzin ale ja wczesniutko zaczynalam aby zadbac o panow komentatorow. Widze ze dyskusja sie rozwinela i przybylo nam forumowiczow. Swietnie, bedzie ciekawiej ! Mam nadzieje ze nie zanudzilam taka dluga wypowiedzia, ale akurat naszla mnie ochota na pisanie. No a jutro juz piatek i bardzo sie ciesze na weekend. Pozdrawiam wszystkich. teraz to juz trudno wszystkich wymieniac bo sporo nas jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, Basta, Caffee..hej ! :-) ja od Was jeszcze nie mam zdjec a chcialabym Was poznac. Prosze wyslijcie na adres w profilu a pozniej ja sie odwdziecze. Jezeli ktos inny tez pominal moja skrzynke przy wysylaniu to tez bym prosila o zdjecia. Wprost je uwielbiam ! Kiedys sie tym zajme...i bede robila B&W portrety ludzkich twarzy bo to mnie najbardziej interesuje. Ile sie mozna z twarzy ludzkiej dowiedziec o charakterze i osobowosci tej osoby. Poki co to wszystkim zza morza/oceanu mowie Dzien Dobry a reszcie Dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Sloneczko juz wstalo. :) Wiecie, nadal nie moge sie przyzwyczaic, ze tutaj slonce wstaje tak pozno! Przez lata bylam przywyczajona do tego, ze to ono wstawalo przede mna i mnie budzilo... :) Funkia - dziekuje bardzo za zdjecia! Ale masz urocze dzieciaki! :) :) :) I ty rowniez wygladasz wspaniale w nowej fryzurze :) Basta - zadnych zdjec od Ciebie jeszcze nie dostalam :( Tymczasem wieczorem wysle Ci swoje :) Akara - wiesz, oni juz widzieli Cie na zdjeciach, ale o tym nie wiedza! Wyslalam im dwa zdjecia z Torunia z Toba i z Agnieszka :) Nie wpadalas ostatnio na topik, niektorzy wiec nie znali Cie jeszcze, wiec przystalam na wpomnieniu tylko o mojej skromnej osobie :) Piwonia - koniecznie przyslij zdjecia! Jestem bardzo ciekawa tego rozowo-czarnego efektu :D Dark Elf - ja tez uwielbiam te wysepki w okolicach Marsylii :) Bajkowe miejsce - przeznaczenie wszystkich wycieczek z odwiedzajacych mnie gosci :) Jesli sie kiedys do mnie wybierzecie, na pewno odwiedzimy wiezenie na wyspie If :) I Tobie rowniez dziekuje za zdjecia! Do Twarzy Ci w krotszych wlosach i moim zdaniem zdecydowanie lepiej Ci jest w obecnym kolorze wlosow :) A jesli chodzi o Everquesta, to zwiazek siostry mojego S. z jej juz bylym partnerem rozpadl sie wlasnie miedzy innymi przez ta gre :o Goda - witaj ponownie 🖐️ kokus - nie wiem co sie dzieje, z moja skrzynka. :o Nie moge teraz nic wyslac. Sprobuje pozniej. :) Jesli chodzi o wyroby gancarskie, to sa to wyroby mojej grupy i osob, ktore chodzily na rzezbe (jesli przyjzysz sie dobrze na zdjeciu jest kilka rzezb). Wsrod wszystkich dziel, jesli kilka moich, ale ciezko jest mi opisac, ktore to sa dokladnie. Pozniej postram sie moze wyszykac inne zdjecia, zeby Wam je pokazac :) k-11 - oczywiscie, ze sie nie obrazilam! Przyjmuje to wszystko za komplement :) Wspolczuje Ci bardzo, ze musialas marznac na tym zimnie! Az mnie ciarki przeszly na sama mysl... Mayenka, Jay - juz mi troche lepiej na sercu i dziekuje Wam za glaski po glowce 👄 :) Wlasnie sie spostrzeglam, ze nie wyslalam Wam wczoraj zdjec z mojego nowego domu! Nadrobie to pozniej. Teraz uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia prosze o zdjecia w nowej fryzurze,bardzo mnie ciekawi:) K11 ten blyszczyk to duo wop lip venom(kupiony w drugstore).A co mozesz wyczytac z mojej twarzy? Margot A czy ex maz siostry S. gral sam w ta gre czy z zona?Bo my to gramy razem.Jednak moj maz jest bardziej uzalezniony niz ja.Ja jestem bardziej uzalezniona od kafeterii i stron typu wizaz czy psychoforum:)Tez slyszalam ze duzo ludzi zawalilo duzo waznych rzeczy przez ta gre,jeden facet stracil prace i rodzine itp. Jezeli chodzi o moj kolor wlosow to wyglada on inaczej na kazdym zdjeciu to zdjecie ktore wyslalam to bylo robione pod swiatlo i dlatego widac taki odcien brazowawy,normalnie to sa ciemniejsze. Akara masz moze jakies nowe zdjecia ktorych nie widzialam? Marzenka-:) Kokus intrygujaca powiadasz:)dzieki:)dla mnie to wielki komplement:) Amberangelic:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia prosze o zdjecia w nowej fryzurze,bardzo mnie ciekawi:) K11 ten blyszczyk to duo wop lip venom(kupiony w drugstore).A co mozesz wyczytac z mojej twarzy? Margot A czy ex maz siostry S. gral sam w ta gre czy z zona?Bo my to gramy razem.Jednak moj maz jest bardziej uzalezniony niz ja.Ja jestem bardziej uzalezniona od kafeterii i stron typu wizaz czy psychoforum:)Tez slyszalam ze duzo ludzi zawalilo duzo waznych rzeczy przez ta gre,jeden facet stracil prace i rodzine itp. Jezeli chodzi o moj kolor wlosow to wyglada on inaczej na kazdym zdjeciu to zdjecie ktore wyslalam to bylo robione pod swiatlo i dlatego widac taki odcien brazowawy,normalnie to sa ciemniejsze. Akara masz moze jakies nowe zdjecia ktorych nie widzialam? Marzenka-:) Kokus intrygujaca powiadasz:)dzieki:)dla mnie to wielki komplement:) Amberangelic:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k-11...a czy nie zawale Ci czasem skrzynki??? jesli nie to juz cos wysylam i postaram sie bywac tutaj w miare swoich mozliwosci gorace pozdrowienia z zimnej polnocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, witam.... ja juz po obiadku, ale sie napaslem... byla zapiekanka z miesa kroliczego, z ziemniakami, zalane to majonezem i serek zolty na wierzchu, no i oczywiscie zapieczone z godzinke.. Odpowiednio przyprawione, moze cos tam jeszcze bylo, ale nie wiem, bo zona zrobila.. Pyszne.. Zaraz jej puszcze SMS-a, ucieszy sie, ze mi smakowalo... Teraz herbata i chwila oddechu na kafeterii.. ale dobrze... Caffee - faktycznie juz zimno u Ciebie? DaRk Elf - zaskoczylas mnie, ze namietnie grasz na kompie, nie znam takiej dziewczyny.. Jeszcze do tego psychoforum i uroda wrozki... amber - dla Ciebie.. 🌼 czy masz jeszcze jakies swoje fotki na kompie? Margotku - ale za to jak dlugo swieci sloneczko... wczoraj rano widzialem piekny, kolorowy wschod slonca. Teraz wstaje (ono) kolo siodmej, wiec wtedy jade autobusem i jest piekny widok.. A dzis byla mgla... k-11 :) 🌼 bardzo Cie zaluje... To napewno nie byl Twoj pomysl, zeby zamieszkac tak daleko na polnoc, gdzie renifery sie pasa.. Bardzo ladnie napisalas... dziekuje... Na arzie, herbatke wypilem, czas na jakies jesienne dzialania = liscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus ale pysznosci jadles:) No bo ja jestem do tanca i do rozanca:)Lubie gry maz mnie zarazil:)hihihiA jezeli chodzi o psychologie to udzielam sie czesto na tym forum jako\"psycholog amator\"ale pod innym nickiem bo sie wstydze:(To taka mala tajemnica ktora wlasnie przestala byc tajemnica:)ohhh Kokus ale mnie podbudowales uroda wrozki?Ide zarz do lustra sprawdzic hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zimno juz zomno.....sezon szalikow i rekawiczek dawno juz rozpoczety, a w srode wychodzac o 7 rano z domu zamarzylam o puchowej kurtce i czapce . Ale z tego co widze to przynajmniej na weekend mala poprawa pogody.:-))) A powiedzcie mi moi mili skad macie takie ladne kwiatuszki i usmieszki??? Buziaki Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdiecia w nowej fryzurze beda pewnie po moim powrocie z podrozy, nie sadze zebym sie wyrobila z jakimis wczesniej buuuuuuu ;) ale moze Marzenka swoja cyfrowa mi strzeli jakies na szybko :D to na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberalangelic
Wychodze do pracy. Do zobaczenia wieczorem. Mam jakies fotki, musze przejrzec. Ale o jakiej tematyce... hi hi hi. Dark Elf, czytalas reszte mojej wypowiedzi na ponizszym temacie, tym z mojej stopki? Z tabela jest tu o niebo lepiej! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodze do pracy. Do zobaczenia wieczorem. Mam jakies fotki, musze przejrzec. Ale o jakiej tematyce... hi hi hi. Dark Elf, czytalas reszte mojej wypowiedzi na ponizszym temacie, tym z mojej stopki? Z tabela jest tu o niebo lepiej! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodze do pracy. Do zobaczenia wieczorem. Mam jakies fotki, musze przejrzec. Ale o jakiej tematyce... hi hi hi. Dark Elf, czytalas reszte mojej wypowiedzi na ponizszym temacie, tym z mojej stopki? Z tabela jest tu o niebo lepiej! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria znowu strzela fochy :0. Czesc Wam :). Dark, ja juz nie wiem jakie zdjecia widzialas a jakich nie, ale cos Ci podesle :). Widzicie? Jak chcecie zobaczyc moja podobizne to wystarczy obejrzec zdjecia od Margot, ja mam krotkie wlosy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria znowu strzela fochy :0. Czesc Wam :). Dark, ja juz nie wiem jakie zdjecia widzialas a jakich nie, ale cos Ci podesle :). Widzicie? Jak chcecie zobaczyc moja podobizne to wystarczy obejrzec zdjecia od Margot, ja mam krotkie wlosy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jescze raz witam:) kokus ja niestety nie mam czasu na stale bywanie, wiec wypadam z gry:) ale ot tak zawsze mnie kusilo wpisac sie ,kiedy czytam polacy z zagranicy...hihi margot:) witeczka a tak to faktycznie macie zgrana paczke:) a ja udzielam sie gdzie indziej, tez dosyc regularnie, wszytkim milych snow, a komus chyba milego poranku:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🌻 Kokus-dzieki za kciuki, tyle ze egzamin mi pozedl zle:-( Ale to z mojej winy bo spalam 4 godziny przed egzaminem i wysztko mi sie ze zmeczenia pomieszalo. Na szczescie byl wart 25%, mam A- za zadanie warte 15% w tym przedmiocie, wiec jak nastepne zadanie, quizy i egzamin dobrze zrobie to jakos bedzie. Egzamin jak teraz pomysle byl latwy wiec nie wiem czemu tak spieprzylam:-( Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Otoz sklonilo mnie to do przemyslen i doszlam do wniosku ze dam sobie spokoj z robienie lingwistyka, bo nie wiem do czego mi ten minor potzrebny i zrobie major w angielskim i tesol. W ten sposob tez powinnam skonczyc uniwerek w lecie, jak wszystko wypali. Ide w srode to skonsultowac z advisorem. Jestem podekscytowana i zastanawiam sie co robic dalej bo juz czas o tym myslec. Nie wiem czy isc od razu na MA czy zrobic sobie przerwe itp. Wszystkim pieknie dziekuje za zdjecia ❤️ Basta wysle ci swoje dzis. Musze napiasac kolejny midterm ale w domu wiec weekend zawalony:-( K-11, macie juz snieg? buuu mam nadzieje ze do nasz szybko nie przyjdzie, choc u nas tez zimno i szaro od tygodnia. Margot-pieknie u ciebie:-) Az chce sie zyc w takim miejscu, a nie ciagle wiezowce . Funkia- slodkie dzieciatka:-) Ja bym tez chiala miec synka na przyszlosc!!! Elf- a juz mialam powiedziec o tej grze mezowi. Ale nic nie mowie jak ma takie efekty. Raz sie juz uzaleznil od takiej co sie gra w II wojne swiatowa, a ja bylam uzalezniona od Bejeweled. Ok dzieciaki, spadam teraz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×