Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

mayenka> ja rozumiem co autor chcial powiedziec hihi.. ja tez musze od gebusi odlozyc, aby bylo na studia.. no nie przesadzam, od gebusi nie odkladam hehe ale najczesciej wychodzac na zakupy robie tylko i wylacznie witrynowe zakupki.. oszczedzam ile wlezie.. kurcze przydalaby sie jakas loteryjka wygrana hehe.. wcozraj jeczalam Jonowi, ze mam za duzo czasu na weekendy, bo nie pracuje w weekendy i mam za duzo czasu na rozmyslania, wiec wymyslilam, ze znajde sobie prace weekendowa tez, na co Jon no to kochanie pakuj walizki tez;-) hihihih no i co ja mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam:) K11- tak zgadzam sie praca wizazystki ma duzo wspolnego z psychologia(chociaz niektorym moze sie wydawac ze to dwie rozne rzeczy),w koncu poprawiasz komus samopoczucie i samooocene gdy doradzisz cos ladnego czy zrobisz odpowiedni makijaz.Fajnie masz ze jestes w tym dobra:)A nie masz jakichs zdjec z przykladami twoich prac? Ja wlasnie zrobilam kilkanascie zdjec makijazy i wszystkie pokasowalam bo zdecydowalam ze mi sie nie podobaja hihihi Akara Ja mysle ze jestes dobra i masz wyczucie jezeli chodzi o makeup.No ale jezeli nie makeup to co Cie oprocz tego interesuje? Mayenka Ja mam 27 lat hihi i wszystko zaczynam od poczatku,i ciagle jeszcze niewiem co chce robic hihii a czas leci......... Jay- to z Ciebie jest psycholozka:)A John pracuje w weekendy? Margot na pewno bedzie dobrze na studiach najwazniejsze ze zaczelas masz zapal i Cie to interesuje:) Kokus:) dzieki za przepiekne zdjecia:)Kroliczki sa slodkie i piesek tez:) A ja tez gotuje tzn juz ugotowalam Minestrone Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Free Willy:) Podwojne gratulacje:)Dla siostry ze urodzila i dla Ciebie ze dostalas wize.Ale ci super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k-11, ale creme liner to chyba co innego, niz cake eyeliner? Czy sie myle? Bo creme to mi brzmi tak jakby nie potrzeba bylo do niego uzywac wody, tymczasem cake eyeliner to liner w kamieniu, bez wody nie ruszysz. Ja mam bodajze Ben Nye. Ugotowalam makaron w sosie mascarpone-pomidorowym, oto przepis (mojego autorstwa :D), mnie smakowalo: 3/4 opakowania mascarpone (to taki serek wloski uzywany do tiramisu; a propos, znacie przepis na tiramisu? Jak nie to moge podac, istna pycha!) puszka pomidorow (ja uzylam takich juz pokrojonych w kostke) cebula oliwki pieczarki szczypiorek swieza bazylia sol, pieprz, pieprz cayenne suszone ziola prowansalskie makaron Cebulke pokroic w kostke, podsmazyc w garnku na oliwie. Dodac mascarpone, mieszac az sie rozpusci. Dodac pokrojony szczypiorek i bazylie, wymieszac. Dodac pomidory, wymieszac, doprawic sola, pieprzem i ziolami. Mozna dodac ketchup\'u. Poddusic, dodac oliwki. Pieczarki podsmazyc z ziolami prowansalskimi, dodac do sosu. Jeszcze chwilke poddusic na malym ogniu, w miedzyczasie ugotowac makaron. Przed podaniem posypac parmezanem. Dark, sama nie wiem... mysle o dziennikarstwie, lubie pisac, ale po 1sze nie wiem czy jestem wystarczajaco dobra, po drugie do tego jest mi potrzebna swietna znajomosc niderlandzkiego. Zobaczymy... Pojde niedlugo do mojej ‘opiekunki’ (w szkole), moze ona mi cos doradzi? Z tego co wiem, ta organizacja oprocz szkol jezykowych ma tez placowki ksztalcace do zawodu, wiec moze cos dla siebie znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Akara, ten eyeliner to nie w kremie i za cholere go nie rozprowadzisz jak nie dodasz wody , twardosc ma jak mydlo. Fajny ten przepis na pewno skorzystam. Dark Elf, przesle Tobie zdjecia mojej pracy i jak pisalam wczesniej zawod jest wspanialy. Napisze w e-mailu do Ciebie jakie sa benefity.... Sama myslalam ze na poczatku bedzie to moje hobby. Wtedy jeszcze chodzilam do szkoly na studium grafiki komputerowej. Zaproponowali mi dluzsze godziny i musialam rzucic szkole (chcialam) bo i tak nie moglabym tego robic. Pozniej zaczelam inna szkole ktora akurat nie kolidowala z moimi godzinami i tez ja rzucilam bo przejelam caly kontrakt. Do tej szkoly jeszcze wroce ale nie teraz, za jakies 4 lata. Teraz i tak sie ucze tylko nie az tak intensywnie....Reszta w e-mailu Margot, u nas dalej sniezek sobie lezy ale stopnial na drogach i chodnikach. Jest okolo 6 stopni to jest ok. Wlasnie obserwuje zacmienie ksiezyca...swietny widok a i niebo jest czysciutkie. Nastepny taki widok w 2007. Zrobilam zdjecie ale nie wiem czy wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie z 3-4 kg milo by bylo jeszcze zrzucic. Ale dla mnie najwazniejsze jest utrzymanie tych 7 kg ktore juz zrzucilam. Chce skonczyc wreszcie \"zabawe\" w tycie i chudniecie. I wpoic sobie w glowe dobre nawyki zywieniowe a takze nigdy, przenigdy nie jesc tego co u mnie w pracy bo zle to na mnie dziala. Ciesze sie ze ta dieta mnie zainteresowala do tego stopnia ze kolejny dzien spedzam w kuchni. Chyba w ciagu ostatnich miesiecy tyle tam nie zagladalam co teraz. A poza tym trudno zdrowo sie odzywiac zamawiajac jedzenie bardzo malo jest dobrych rzeczy i po pewnym czasie staje si eto monotonne dlatego odmiana jak znalazl. Ja czytalam Atkins\'a, Grupe krwi i cos tam jeszcze i skonczylo sie tylko na czytaniu. a to teraz to sa normalne, swieze zdrowe posilki. I jak na razie mnie to bawi. Czeka mnie skonczenie tej fazy pierwszej, potem jest druga do ktorej stopniowo dodaje sie rzeczy unikane w pierwszej i trzecia jako sposob na zycie. Trzecia nie jest tak restrykcyjna i mozna kombinowac. Dziekuje za wsparcie. Chcialabym aby kilogramy przestaly byc moim problemem bo w glebi duszy przez te wszystkie lata pozostalam takim szczypiorkiem jak w dziecinstwie i mlodosci tylko wyglad wyzierajacy z lustra zaburzal ten image. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Dzisiaj mam w koncu wolne i w koncu sie wyspalam... mimo iz wstalam dzisiaj juz o 7-ej rano :) Ostatnio ze mnie tak ranny ptaszek sie zrobil, ze fiu-fiu :D Dark Elf - tak, interesuje mnie to. :) Chcialabym bowiem zawodowo sie zajmowac sprawami zwiazanymi z krajobrazem. :-) Nie wiem czy jestem wystraczjaco w tym dobra... nie wiem czy mam do tego to \'cos\', niemniej jednak chcialabym sprobowac swoich sil :) Ja o makijazu mam w ogole nikle bardzo pojecie, ale bardzo podobaja mi sie Twoje makijaze... masz do tego wyczucie :) W ogole dziewczyny, czy moglybyscie dac mi troche technicznych rad jak powinnam sie malowac? Jakie kolory do mnie pasuja? free Willy - gratuluje 🌻 Akara - u mnie dzisiaj pogoda jest bardzo burzowa, wiec nie wiem czy przejde sie do sklepu po serek mascarpone. Jak myslisz moglabym go zastapic np. mozarella? Wydaje mi sie, ze jesli nie sprobujesz nie bedziesz wiedziala, czy jestes wystraczajaco w tym dobra czy tez nie... mysle tutaj o dziennikarstwie... Moze tez moglabys poszukac kogos, kto pomaga w doborze zawodu?? k-11 - przyjemnie jest przeczytac, ze spelnilas sie w zawodzie :) Mam nadzieje, ze i ja kiedys spelnie sie w swoim :) Amaberangelic - zycze Ci powodzenia! Wiem ile kosztuje samo odchudzanie i walka o utrzymanie wagi... pisalam juz o tym wczesniej na topiku... sama kiedys wazylam 15 kg wiecej niz dzisiaj. Droga do wlasciwej wagi byla dluga i nie pozbawiona wzlotow i upadkow, ale osiagnelam sukces - w koncu poczulam sie dobrze w swoim ciele :) Zycze Ci tego rowniez :) Zmykam :) Trzymajcie sie cieplo! :) Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ledwo nadazam czytac, tak szybko pedzi do przodu nasz topik.. i bardzo dobrze... Margot - fajnie, ze wypoczelas troche po tych przejsciach z administracja.. i jeszcze to co piszesz o nowym slownictwie.. do tej pory nie myslalem o tym, a to faktycznie moze stanowic problem.. Amberangellic - masz moje zyczliwe poparcie w dietach.. zycze sukcesow..;) k-11 - bardzo ciekawie piszesz, zazdroszcze Ci takiej pracy - w pewnym sensie oczywiscie, bo sam bm sie nie podjal.. Czy zdjecia doszly? akara - przepis brzmi pysznie... widze ze Ty tez stoisz przed wyborem drogi zyciowej.. free Willy - gratulacje, ciociu.. czy to prawda, ze w ambasadzie prowadzi rozmowy tylko jedna osoba, a nie kilka osob przy okienkach jak kiedys? DaRk Elf - 🌼 Jay - energia Cie rozpiera, jak widze... Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin... Czy ta wystawa o ktorej wspominasz miala jakis konkretny temat? mayenka - to co piszesz o pietnieemigracji to bardzo podpada pode mnie.. Wprawdzie tesknie bardzo za Ameryka, ale nie wyobrazam sobie zamieszkac tam na stale, przede wszystkim wlasnie ze wzgledu na jezyk, no i moje latka.. A tego kroliczka to nie wiem, mam Ci go zapakować w paczke i wyslac? Jakby tak duza paczka, to moze.....;) a wszystkich pozdrawiam bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zegnam na jakies 3 tygodnie :D jak znajde czas to sie odezwe z ojczyzny a jak nie to do poczytania po 17-tym listopada :D bywajcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - jakby na to nie patrzac ja sie dopiero ucze francuskiego dwa lata. To nie jest duzo. Mowie co prawda stosunkowo poprawnie gramatycznie... wiekszosc ludzi nie moze sie nadziwic, ze przeciagu dwoch lat, nauczylam sie francuskiego na tak wysokim poziomie, ale jakby na to nie patrzac, moj francuski jest jeszcze stosunkowo ubogi jesli chodzi o slownictwo... zwlaszcza techniczne, z ktorym nie obcuje sie na codzien a czesto nawet i od swieta. A slownik, mimo, ze jest wielki na trzy rozne okreslenia podaje mi jedna definicje... zabawa wiec idzie o niuanse... Ale pocieszajace jest to, ze nawet dla studentow francuskich, rzeczy, o ktorych sie uczymy (procesy geomorfologiczme, budowa skal i gleby, hydrologia), nie sa ani proste, ani jasne. No, ale stram sie byc optymistka :D Jay - 100 lat ❤️ plus 50 gratis ;):D Wszystkiego, naj...najlepszego... spelnienia marzen, mnostwa milosci, zdrowia i wszystkiego co najlepsze ❤️ Piwonia - udanej podrozy! Baw sie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wieczorem w koncu mam zamiar nagrac dla Was plyty. :) Zaraz po skonczonych zajeciach z moja uczenniac :) Bagatelka, Dark Elf - moje Depeszki kochane ❤️ czy wiecie, ze na rynku pojwaila sie nowa plyta Depeche Mode: Remixes 81>04? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wieczorem w koncu mam zamiar nagrac dla Was plyty. :) Zaraz po skonczonych zajeciach z moja uczenniac :) Bagatelka, Dark Elf - moje Depeszki kochane ❤️ czy wiecie, ze na rynku pojwaila sie nowa plyta Depeche Mode: Remixes 81>04? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Margot- Kurcze z tym slownictwem technicznym ja tez mam problemy mielismy ostatnio testy z geologii bleeeeee strasznie trudne slownictwo i jak ktos tak jak ja nie ma pojecia i sie nie interesuje to klapa,najlepiej mi poszedl test z psychologii:) Margot zrob sobie test okreslajacy typ kolorystyczny jak masz czas,tu jest link http://www.makijaz.net/tt.html Mi wydaje sie ze jestes latem(masz oliwkowa cere tak?) chociaz mozesz byc typem mieszanym.Patrze teraz na Twoje zdjecie to w okularkach,masz piekne usta,wydaje mi sie ze fajnie bys wygladala w jakiejs delikatnej jasnej pomadce(kolor zgaszony jasny brudny roz,albo w przezroczystym blyszczyku, albo w jakims jasnym kolorze brzoskwinki lub koralowym,wogole masz takie ladne i duze usta ze nie musisz uzywac konturowek pedzelkiem tylko nakladaj pomadke przedtem zaznaczajac troszke mocniej kontur, masz brazowe oczy,nie jestem pewna nie widze na zdjeciu,do brazowych oczu pasuja szarosci odcienie grafitu fioletu ciemnej lub zgaszonej zieleni,moglabys uzywac rozu bardzo ozywia twarz:)Jak malujesz usta tylko blyszcykiem to mozesz mocniej podkreslic oczy,uzyc 3 cieni komponujacych sie ze soba i wycieniowac oko.Wydaje mi sie ze dla Ciebie beda pasowaly odcienie cieple lub neutralne,jezeli chodzi o roz,ja bym wedepilowala troszke Twoje brwi,otworzy to bardziej oko,ale tylko troszeczke bo naturalne brwi sa teraz w modzie :)hihi.Slyszalam ze nie uzywasz podkladu,zreszta nie musisz masz taka ladna cere,rozswietlaj moze twarz rozem:)Niewiem co Ci jeszce poradzic,moze dziewczyny cos jeszcze podpowiedza:)Aaaaa jezeli chodzi o wlosy to czy mialas kiedys grzywke?Kurcze trudno radzic ladnej osobie,bo we wszystkim Ci ladnie:)Ciemniejszych pomadek tez mozesz uzywac bo masz duze usta:) To tyle z moich nieprofesjonalnych rad:) K-11 Dzieki za zdjecia sa naprawde super prosze o wiecej:) Akara dziennikarstwo fiu fiu:)Tak udaj sie do jakiegos doradcy w tej sprawie ja tez bede musiala bo nie moge sie zdecydowac:) Amberangelic:) Napewno zrzucisz te kilogramy ktore chcesz zrzucic najwazniejsze ze stosujesz diete i nie przerywasz trzeba byc cierpliwym:)No musze powiedziec ze juz dzinsy zaczynaja spadac z mojego meza .Dieta dziala.:) Piwonia szczesliwej podrozy:) Kokus:) A za czym najbardziej tesknisz jezeli chodzi o Ameryke? Boze musze zrobic parce domowa chyba z 4 cwiczenia a sie rozpisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz zrobilam cwiczenia oczywiscie w expresowym tempie no bo moje uzaleznienie od internetu mnie wzywa:) Kokus no napisz Kokus napisz ,bardzo jestem ciekawa:) Wogole bardzo jestem ciekawa jak bede sie czuc po przyjezdzie do Polski i co mnie najbardziej zaskoczy:)Dziewczyny ze Stanow i nie tylko jakie bylo wasze najwieksze zaskoczenie po odwiedzeniu Polski i za czym najbardziej tesknilyscie (jezeli chodzi o zagranice)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, podejrzewam, ze mozarella tez moze byc, ale konsystencja i smak pewnie beda inne. Mozarella moze sie troche ciagnac, tymczasem mascarpone sie ladnie stapia z pomidorami o daje kremowa konsystencje. Odezwe sie do Was pozniej, lece na Przyjaciol i Seks w wielkim miescie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K11 jeszcze jedno pytanko do Ciebie,czy slyszlas o kosmetykach Make Up For Ever?Chcialam wyprobowac bo mi sie kolorki podobaja ale nie znalazlam zadnej recenzjii,ceny sa podobne jak w Mac\'u,ciekawe czy trwalosc podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf - dziekuje za wszystkie rady ❤️ i komplementy. Z rad na pewno skorzystam ;) Ja bardzo lubie cieple kolory. :) Swietnie czuje sie w czerwieniach i brazach. :) Moje oczy nie sa brazowe...powiedzialabym raczej, ze sa zielone zapadajace w braz. Kiedys nosilam grzywke... ostatnio coraz czesciej o powrocie do niej... jak tylko odrosna mi wlosy zaszaeje u innego fryziera ;):D Akara - zrobilam dzisiaj jednak cos innego. Od rana padal deszcz, wiec nie wychodzilam dzisiaj wcale z domu a lodowka, jak zwykle, pod konec tygodnia swiecila juz pustkami. Jutro jedziemy na zakupy, wiec zakupie serek mascarpone i danie przygotuje wedle orfinalnego przepsu :) Nie moge sie cos dzisiaj rozgrzac. :o Ciagle mi zimno... brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik - nie wyszla mi ta buzka co trzeba... zamiast tej\" ;) miala byc ta :-) Z Twoich rad oczywiscie skorzystam i jeszcze Ci raz bardzo za nie dziekuje ❤️ 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 rano i znowu jestem na nogach. Ostatnio cos nie moge spac dluzej, nawet jesli mam wolne :) No, coz, przynajmniej latwiej mi sie wstaje w inne dni :) Darkus - wlasnie odebralam mailika! Dziekuje ❤️ Odpisze w ciagu dnia. :) Marzeniusia - to chyba nie wirus, raczej reakcja na zmiane pogody... przynajmniej w moim wypadku... To tyle na razie. Usciski dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim!!! :) Ale sie rozpisalyscie ostatnio. A ja akurat nie mama czasu zeby sie w to wglebic. Rzucam tylko okiem czasem :O No trudno. Jeszcze tylko dzis i 3 dni wolnego :D Szkoda tylko, ze taka pogoda z oknem. Ale ja juz sie lepiej czuje. Mimo ze pada ale zrobilo sie chlodniej i nie ma juz takiej duzej roznicy temperatur w ciagu dnia jak przez dwa ostatnie tygodnie. Margolcia a Ty na jakie zmiany pogody tutaj tak zle reagujesz? Widzialam, ze Ci dziekanat dal popalic. Trzymaj sie dzielnie :) Elfik ja skorzystalam z Twojego linka i mimo ze mniej wiecej znalam swoj typ urody zrobilam sobie ten test :) Moj Misio mial spory ubaw jak mu niektore pytania zadawalam co do koloru moich oczu :) O znow sie pozno robi, musze leciec zrobic sobie prowiant i do szkoly. Pozdrowienia gorace dla Was wszytkich!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masha
Czesc :)) Przypadkowo wpadlam na te stronke i postanowilam skrobnac rowniez. Mieszkam w Wiedniu od 3 lat z mezem i 11-letnia corka.Wlasciwie moja najblizsza rodzinka mieszka rowniez tutaj,wiec zycie jest dla mnie w tym wzgledzie latwiejsze, za tesciowa jakos nie tesknie ;) . W tej chwili nie mam zbyt wiele czysu by poczytac o czym plotkujecie,ale chetnie sie przylacze,bo przyjaciol nie mam tutaj niestety :(( pozdrawiam serdecznie Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirus jest, kgo tylko znam ma straszna chrype i kaszle nieprzerwanie na sucho. Ja tez. Dwa dni mialam takie ze spiac oblewalam sie potem, rzucalam niespokojnie i budzilam a teraz juz nie tylko ten kaszel mnie meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirus jest, kgo tylko znam ma straszna chrype i kaszle nieprzerwanie na sucho. Ja tez. Dwa dni mialam takie ze spiac oblewalam sie potem, rzucalam niespokojnie i budzilam a teraz juz nie tylko ten kaszel mnie meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaa
od ponad 15 lat mieszkam w Londynie. Mam męża i trójkę dzieciaków. często odwiedzam Polskę ale nie zamierzam wrócić tutaj na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska - u mnie od dwoch dni nieprzerwanie pada! Jestem senna i ciagle mi zimno... Masha - witaj 🖐️ Milo, ze tu do nas wpadlas; mam nadzieje, ze na dluzej sie tutaj zatrzymasz. :) Nic, zmykam z powrotem z czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×