Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

🌼 Witam absolutnie WSZYSTKICH!!! Nowyych też🌼 wczoraj wkońcu zjechałam do domu.sterty prania rozpakowywanie i po 2 cm kurzu wszędzie,ale nie ma to jak w domku,we własnym łózeczku,odpoczęłam maksymalnie.Zanim zrobiłam porządek w mojej poczcie, miałam 68 wiadomości w tym 36 spamów:-) zrobiło się póżno, w międzyczsie na skypie miałam gorącą linię i w końcu dotarłam do mojego ulubionego topiku,tę przyjemność zostawiłam sobie na koniec-jak deser. Deser jest najlepszy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ jest już bardzo póżno,bo u mnie 00:14 więc pora na mnie. z wielką ochotą poczytam wszystkich. tą stronę pobieżnie przeczytałam i chcę polecić wszystkim wspaniałą książkę,której jeszcze nie skończyłam czytać,ale już uważam,że warto! Verte_Inga-szczególnie Tobie,bo coś pisałaś,że lekarz powiedział o tym ile Ci pozostało, bez komentarza... A tytuł brzmi- \"W życiu możesz wybierać\"-William Glasser. Pewnie wszyscy już śpią:-(( Dobrej Nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar3cia
czesc. mimo poznej pory postanowilam zajzec na ta fantastyczna stronke.Od roku mieszkam w okolicach Birmingham,Anglia,i musze przyznac ze jest ciekawie,zwlaszcza gdy ma sie problem z jezykiem,ale powolutku ,brniemy do przodu.Pozdrawiam M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewela
Weszlam na ''wasze'', ''nasze'' kobiece forum. Zauwazylam ze jest ponad 700 zapisanych stron. Siedemset trzydziesci pare watkow zapisanych przez kobiety mieszkajace gdzies indziej, poza Polska. Pewnie zajeloby mi troche czasu aby poznac tematy i ewentualne problemy jakie poruszacie. Delikatnie chcialabym wkroczyc w ta spolecznosc. Mieszkam w Anglii w Bristolu. I pozdrawiam wszystkie czynne uczestniczki forum. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie moglam sie powstrzymac, zeby nie zajrzec tu dzisiaj. Praca mgr juz jest prawie skonczona. Zostalo mi jeszcze napisanie streszczenia po francusku i po angielsku po poltorej strony kazde oraz zlozenie tego wszystkiego do k*py... i wydrukowanie. Jutro wysylam. :) A potem bede odrabiac zaleglosci... Pozdrawiam wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam nowe forumowiczki :) Margot zycze wytrwalosci przy koncowce :) Ja sie musze pochwalic ze schudlam 3 kg :):):) Yubiii! jeszcze troche wytrwalosci i sie uda 🌼 pozdrawiam \"Forumowo\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot wiedze ze kciuki sie przydaly ;) :D Paolka - 3 kg ? To gratulacje - mi rowniez waga spada ale na takie efekty bede musiala chyba jeszcze dlugo pocwiczyc :) Serdecznie pozdrawiam zza biurka ( a szkoda bo taka ladna pogoda za oknem ze z przyjemnoscia wybralabym sie na rower :)) Ahas No i jeszcze chcialam powitac wszystkich \"nowych\" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam!!!!!!! :D:D:D:D:D:D Praca wydrukowana. Jutro S. zbinduje mi ja w pracy a potem z przyjemnoscia udam sie na poczte wyslac to \"cudo\"! :D:D:D:D:D Ide spac. Jestem paaaadnietaaaaa!!!! 😴 Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Margocia. Paoolkkaa ja tez troszke schudlam,przez ta ganianine,i silownie. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blingbling ja też jestem w norwegi te krajobrazy są ni znane mieszkam na wyspie niedaleko Molde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm przyjmiecie jeszcze jedna nowa? Klikam z Belgii:)-widze ze tu zgrane towarzystwo-niewiem czy mnie przyjmiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! :) Praca skonczona! :D Kamien spadl mi z serca... Co za ulga! :D Dzisiaj po poludniu musze jeszcze tylko wyslac to moje dzielo poczta i mailem... :D I przynajmniej na kilka dni bede mogla zapomniec o mojej pracy mgr (potem niestety bede musiala zaczac przygotowywac sie do obrony... Ale po pozniej... Na razie nie chce jeszcze o tym myslec... ) :) Korzystajac z okazji chcialabym podziekowac wszystkim kibicujacym! Jestescie kochani ❤️ :) mika 1122 - 🖐️ My sie chyba juz kiedys przez chwile spotkalysmy na innym topiku, o zwiazku z obcokrajowcem... Ja bardzo szybko przestalam tam zagladac, bo z tematu zrobil sie czat, za ktorym ciezko bylo nadarzac... W kazdym badz razie - witaj :) :) Kasiulena - oj przydaly sie, przydaly! :D Dzieki wielkie za doping! 👄 :) Paaoollka - gratulacje! :D Ja na babcinym i mamusinym wikcie przybralam 3 kg! :( Ale co tu duzo mowic - zarlam jak kon :P Wszystko bylo takie pyszne! Po postu rozplywalo sie w ustach ;) Od wczoraj tez jestem na diecie... Trzeba odpokutowac! :P :) rewela - 🖐️ nasz topik trwa juz 4 lata, ale wkrecic sie w niego mozna w kazdej chwili. Serdecznie witamy wszystkie zblakane dusze na emigracji! Zostan z nami :) :) mar3cia - witaj 🖐️ :) selala - witaj po wakacjach! 🌻 Jak bylo? :) :) verte_inga ❤️ - ja sie ma Twoje male zoo? :) :) Jay 🌻- ale Was wymaglowali na tych egzaminach! Wspolczuje! To jakis horror, zeby pisac przez 7 godzin egzamin! A jak sie miewa Twoj uczen? To tyle na teraz. Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz bardzo serdecznie! Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu zrobilo sie pustawo... Praca juz wyslana. :D Co za ulga! :D Ulzylo mi tak bardzo, ze zrobilam sobie ponad dwugodzinna sjeste i spalam jak kamien! Warto bylo! Naprawde! Od jutra zabieram sie za odruzowanie domu z papierow! To bedzie prawdziwa przyjemnosc! :D Sciskam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot🖐️milo ze pamietasz:) tak pisalam tam kiedys-teraz topik zyje swoim zyciem-aale ja juz tez nie pisze tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebny Ci teraz relax i zasluzony odpoczynek:D Bede po malu nadrabiac i czytac kto jest kto-troche duzo pozdrawiam wszytkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - gratulacje :) Widze ze sobie swietnie poradzilas :) A obrona pracy to tylko formalnosc, w koncu znasz temat na wylot :) Niemniej jednak bedziemy (chyba moge powiedziec za wszystkich) dalej trzymac kciuki... az do obrony!!! :D A ja dalej siedze i dziubie do moich egzaminow... Dzisiaj probowalam robic testy i niestety marnie mi ida a czasu coraz mniej... Ale nic, postaram sie zmobilizowac, jeszcze raz popatrze w teorie i sprobuje to wszystko pojac... Pzrynajmniej nie bede miec wyrzutow sumienia ze sie nie przygotowywalam :) Ok Lece do nauki i pozdrawiam wszytskie nowe twarze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mika 1122 - nadrobisz wszystko bardzo szybko, o to nie musisz sie martwic. :) P Co nowego w Belgii? Jak sie miewa Twoj Belg? I jak sie maja Twoje postepy jezykowe? Ja bardzo polubilam Bruksele (spedzilam tam 5 miesiecy ostatnimi czasy). Chcialabym tam jeszcze wrocic. Mam zaklepany staz w PE, ale kasa beznadziejna... Zwazywszy, ze przez ostatnie dwa lata moje studia i czeste wyjazdy pochlonely fortune i zmuszeni bylismy wziac wysokooprocentowany kredyt, nie usmiecha mi sie poraz kolejny dokladac do interesu... W przyszlym tygodniu zaczne znowu rozsylac moje CV. Moze znajde cos lepszego! :) :) Kasiulena - dzieki! :D Teraz chyba moja kolej, zeby Cie mobilizowac do nauki! :D Kiedy dokldanie masz te egzaminy? I co to sa za egzaminy w ogole? Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i jest chyba chłopak,ciebie też. Kiedy ja to nadrobię? Margusia napisała już pracę i wróciła z Polski,czytałam też oJay i jej kłopocie,współczuję i podziwiam,jeszcze nowe dziewczyny,trudno.. muszę notować kto i co pisze,Kasiulena też się uczy,ile nowych i fajnych rzeczy tutaj.O wakacjach napiszę,teraz mamy gosci z Polski,już następnych i mam pęłną gonitwę. Wpadłam na chwilkę. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Ja znowu na dyzurze od samego rana ;) Tak sie jakos dziwnie czuje nie muszac nic robic... Chyba jakis pracoholizm ze mnie wychodzi ;) :P No nic, w kazdym badz razie, dzisiaj chce w koncu poprzatac papiery, czyli odruzowac spod nich salon ;) :) selala - nie boj nic - wszystko szybko nadrobisz! A teraz baw sie dobrze i korzystaj z wiyty gosci z Polski :):) A teraz pora na sniadanko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> gratuluje ukonczenia pisania pracy! mi zostal jeszcze jeden egzamin w sobote i potem juz tylko male normalne testy, quizy itp Mam naukowego lenia, chyba sie pzreuczylam przygotowujac sie do ostatnich egzaminow i teraz ksiazek nie tykam.. mam nadzieje, ze cos mi z tego zakuwania zostalo i ze w soboe sobie jakos poradze, bo na razie nie zrobilam nic, aby sie przygotowac do tego sobotniego egzaminu. Szkola mi sie zaczela, praktyki, praca, doba niestety sie nei wydluzyla;-( Od 4 rano dzis pisze sprawozdanie z.. hmm nawet nie wiem jak to napisac;-)) no niewazne, zmykam na praktyki o 7 musze byc na miejscu. Mam nadzieje, ze uda mi sie nei stac w korku;-) pozdrowienia dla wszystkich i poprosze o wielkie kciuki w sobote. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula zycze wytrwalosci w nauce:) Jay podziwiam:)tyle rzeczy naraz -skad bierzesz na to sily? Margot za Ciebie tez trzymam kciuki bys sie obronila:D Zaczelam nauke niderlandzkiego-w sumie rozumie wszystko ale jakos uparcie dalej rozmawiam po angielsku:Pdlatego mysle ze szkola doda mi odwagi i przelamie blokade Moj 7 letnia corka po kiku tyg w szkole mowi biegle po niderlandzku:)nawet czasem sie ze mnie podsmiewa ze jej nie rozumiem:) Musze przyznac ze w Bxl to wiem tylko gdzie stadion jest:Pbo jezdze czasem ze swoim na mecze pilki noznej Mam nadzieje ze kiedys bede miala mozliwosc zwiedzenia stolicy Tymczasem pozdrawiam wszytkie:) i zycze wytrwalosci w nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala - jest chlopak tylko rzadko pisze w ostatnim czasie.. ale reglarnie czytam.. Jay - masz moje kciuki w sobote.. Margot... i za twoja prace tez trzymam kciuki bardzo.. Kasiulena - za twoje egzaminy trzymam kciuki.. mika 1122 - witaj na topiku... BlingBling - jakies arktyczne powietrze dotarlo do Polski... alez zimno.. :D Pozdrawiam was wszystkie, mysle cieplutko, zeby sie wam wiodlo w zyciu na obczyznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysprzatalam caly dol. Teraz moge powiedziec, ze jestem z siebie zadowolona! :) Jutro bede sprzatac na pietrze... :) Jay - ty to dla mnie jestes mistrzyni swiata! Podziwiam Cie bardzo, ze to wszystko udaje Ci sie godzic! Jestes the best! :D Bede trzymac mocno kciuki za Twoj sobotni egzamin! 🌻 Zreszta widze, ze kokus tez bedzie trzymal kciuki - a przeciez wszyscy wiemy, ze nie ma nic lepszego jak kokusiowe kciuki ;) Mi zawsze pomagaly :D :) Mika 1122 - a wiec jednak masz coreczke teraz przy sobie! Bardzo sie ciesze :) Dzieci nie tylko ucza sie szybko, ale nie maja oporow przed mowieniem. Ja jak zaczynalam uczyc sie francuskiego, to dlugo nie moglam sie przelamac... Najciezej bylo mi rozmawiac z moim mezem. Musial mnie zmusic do tego, zebym zaczela do niego mowic po francusku odpowiadajac na wszystkie moje pytanie \"Je ne comprends pas\" :P A gdzie doklanie mieszkasz? :) kokus - alez milo widziec Cie znowu na topiku! Dziekuje za kciuki! Przydadza sie na pewno! :D A co nowego u Ciebie? Jak tam praca? Pozdrawiam wszystkich! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja tylko na chwile by powiedziec Wam dzien dobry i za moment wracam do roboty... :-o Dzieki za kciuki napewno sie przydadza :D Margot te egzaminy, ktore zdaje to sa egzaminy aktuarialne dotyczace glownie matematyki finansowej i ekonomii- ale tylko tych zagadnien, ktore dotycza Planow emerytalnych. I tak np te dwa egzaminy, ktore bede miala w ostatnim tyg wrzesnia to egzaminy wlasnie z matematyki finansowej (czyli liczenia skladek emerytalnych, rentowych itp) oraz z Ubezpieczen (czyli contingencies) :D Jay bede trzymala kciuki w sobote :) Mika 1122 i Kokus - wielkie dzieki :) OK zmykam bo miala byc chwila a zrobilo sie dluzej... ....a i jeszcze jedno ... dzisiaj po poludniu mam rozmowe z szefami na temat moich polrocznych osiagniec... trzymajcie kciuki :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena-przerwa w nauce msui byc:) choc na chwilke ale musi:) Margot mieszkam w czesci flamandzkiej Cora jest ze mna i bardzo sie z tego ciesze-zaklimatyzowala sie szybko i do polski nie chce jezdzic tylko rodzine tu zaprasza:) jak jezdze na strone francuska-to niestety nic nie rozumiem:Pale moj jest nauczycielem francuskiego hihi wiec zawsze mi przetlumaczy:) Do mnie tez wszyscy mowia po niderlandzku-wiedza ze rozumiem:) ale ja uparcie odp po angielsku:Pjakos uparta jetsem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) przeczytalam pare stronek ale calego tematu absolutnie nie dam rady :( Juz prawie od 4 lat mieszkam w Anglii z czego ostatnie 3 w hrabstwie Norfok nad samiutkim morzem ;D Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kasiulena - ta matematyka finansowa brzmi szczegolnie apetycznie ;) Powodzenia wiec tym bardziej! :D Ja jakos ostatnio mam wstret do cyferek, chociaz jestem inzynierem miedzy innymi... Juz nie dla mnei taki kosmos :P Z rozmowe z szefami tez bede mocno trzymac kciuki! :D Polamania... :) mika 1122 - domyslam sie, ze mieszkasz w Flandrii, skoro uczysz sie niderlandzkiego. :) Pytalam raczej o to w ktorej czesc Flandrii mieszkasz? :) Ja sama mialam zamiar zaczac uczyc sie nidelandzkiego podczas mojego pobytu w Brukseli, ale niestety czasu mi zabraklo na to, zeby zapisac sie na jakis kurs. Szkoda :( :) Megx - witaj 🖐️ Calego tematu absolutnie nie musisz czytac. Wystarczy kilka ostatnich stron, zeby mniej wiecej zobaczyc kto tutaj bywa :) Fajnie, ze mieszkasz nad samym morzem... Moje marzenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×