Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Dzien dobry dziewczynki...🖐️👄 Mika🖐️ Paoolka🖐️ Mnie tez chyba cos grypa bierze...:( mam nadzieje ze sie nie rozloze...:( Milego dnia Wam zycze...{kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich🌻 ale wczoraj poszaleliście! szkoda,że mnie nie było:-( ale u mnie grypy cd. Bagatelko-trzymaj się cieplutko❤️ Buziale dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,taka zabiegana jestem ze na nic czasu nie mam,po jutrze ostatni egzamin, wtedy wpadne na prawdziwa pogaduszke do was:) naneczka🌻jestem z norymbergii, ale to nie daleko pozdrawiam wszystkich goraco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak mały
teraz koalicja tusk-steinbach i ziemie powroca do niemiec...gratuluje "polakom" wyboru...ej glupis ty narodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak mmały------ nie podniecaj się to,że jesteś mały świadczy o tym,że na tym forum napisałeś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selalal:D hahahah no i goed:D Dohulk to trzymam kciuki za egzamin:) mam zimnice straszna za oknem:Oi tez jakies grypsko sie przyczepilo do mnie:Oglowe mi za chwile rozwali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻mika-wracaj do zdrowia.u mnie tez zimnisko straszne,bylam tez trzy dni chora,ale teraz juz lepiej:)dzieki za wsparcie! podrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻mika-wracaj do zdrowia.u mnie tez zimnisko straszne,bylam tez trzy dni chora,ale teraz juz lepiej:)dzieki za wsparcie! podrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻mika-wracaj do zdrowia.u mnie tez zimnisko straszne,bylam tez trzy dni chora,ale teraz juz lepiej:)dzieki za wsparcie! podrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻mika-wracaj do zdrowia.u mnie tez zimnisko straszne,bylam tez trzy dni chora,ale teraz juz lepiej:)dzieki za wsparcie! podrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻mika-wracaj do zdrowia.u mnie tez zimnisko straszne,bylam tez trzy dni chora,ale teraz juz lepiej:)dzieki za wsparcie! podrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻mika-wracaj do zdrowia.u mnie tez zimnisko straszne,bylam tez trzy dni chora,ale teraz juz lepiej:)dzieki za wsparcie! podrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paoollkka - dzieki za wyjasnienie, wlasnie o to mi chodzilo :) Tak mniej wiecej przypuszczalam, tylko wlasnie sie zastanawialam gdzie to PO lezy na skali prawo-lewo, ale wazne, ze troche \'lewiej\' od babcinych knedli ;) Lece sie przygotowywac do wyjazdu :) Buziaki ogromne dla Was 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polak maly-jak widac bardzo dobrze znasz sie na polityce:) gratulacje!!!juz dawno rzad niemiecki podpisal z Polska umowe regulujaca sprawe ziemi.i pani steinb. moze g*** zrobic. to jest blog dla polakow za granica wiec wnioskuje ze tez w kraju nie mieszasz, ciekawe dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dajcie sobie spokoj, \"to pomaranczowe\" peta sie dzis po calym forum i skrzeczy , mialam okazje sie natknac bo wyjatkowo nudno bylo w pracy, a zapomnialam przyniesc z domu cos do poczytania Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...🖐️ Widze że chorobsko sie rozprzestrzenia...:( Ja rano tez cos czulam ale sie jakos wynioslo...:) Kolezankaw pracy az sie zwolnic musiala bo tak z Nia zle bylo...(mam nadzieje ze mnie nie zarazila):) Jeszcze sie trzymam...:) Selala i Mika-zdrowka zycze...🌻 Dohulk-powodzenia na egzaminie...Trzymam kciuki...:) A tak w ogole to nam sie udalo z tym glosowaniem ... U Nas dzisiaj caly dzien deszcz pada...:P Juz Nas widze jak stoimy trzy godziny w kolejce na deszczu...:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Czy u Was tez dzien zaczal sie dosc mroznie? Niby slonce swieci, ale przydalaby sie czapka :o Mam nadzieje ze zatoki mi sie nie odezwa :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ U mnie dzisiaj slonko...:) Mam nadzieje ze tak wytrzyma do konca dnia...:) Tutaj to roznie bywa...:P Mika-nie wiem czy lubisz mleko ale jest dobre na przezibienia ; gorace mleczko z miodem ,maselkiem i czosnkiem...:) I do lozia...;) Mi pomaga ...:D Zdrowiej Nam szybko...🌻👄 Milego dnia zycze wszystkim....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaalala
hej czy jest tu ktos kto mieszka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ? Doris odezwij sie !! sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Widze, ze jakies chorobsko sie szerzy! Wszystkim chory zycze duuuuzo zdrowka :):) Ja na razie sie trzymam... (odpukac w niemalowane). :) Moj wyjazd zbliza sie nieublaganie. Kupilam juz bilet. Wyjezdzam w przyszly wtorek :o Jak sobie pomysle o tym co mnie czeka, to robi mi sie slabo... :o Nie mam watpliwosci co do slusznosci podjetej decyzji... ale w ogole nie mam ochoty znow sie przeprowadzac, szukac mieszkania... i zaczynac tylu rzeczy od nowa :o Ech... :) naneczka - ja tez jestem z tych teskniacych, ale mam swiadomosc, ze tutaj mialabym problem ze znalezieniem pracy (mieszkamy jakby nie bylo na zadupiu... pieknym... ale mimo wszystko zadupiu). W gre wchodziloby inne miasto, inne miejsce we Francji... wiec tym samym tez i przeprowadzka jakby na to nie patrzec. A tu moge popracowac w zawodzie, warunki finansowe sa niezle... Generalnie duzo plusow... Jedyny minus - odleglosc. :o Zobaczymy jak sie wszystko potoczy... Nie wykluczone, ze sciagne S. do Belgii... albo przynajmniej dalej na polnoc. Pozyjemy, zobaczymy... Trzeba byc optymista :) :) bagatelko - wysokich lotow :):) Jeszcze raz duzo zdrowka dla chorujacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh....margot!!!!! glowa do gory , dasz sobie rade, ja tez zaczynalam wiele razy i w wielu miejscach.....i widzialm wielu ludzi, ktorzy tak robili ......to byli nadzwyczajni ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka za granica
Hej wszystkim! Duzo Was tutaj, tzn. nas. Chcialam tylko powiedziec, ze mi tez jest ciezko zaczac od poczatku. Dolecialam niedawno do meza. Szczerze, jest mi ciezko pozbierac sie i zmobilizowac, na razie nasze zycie jest jakies takie chaotyczne. W Polsce mielismy juz swoje mieszkanko,meble i rozne sprzety,nie mowiac o glupich widelcach, w ktore znowu trzeba bylo sie zakupowac... Musimy znowu zaczynac od nowa, a tak na prawde dopiero zaczelismy bo jestesmy mlodzi. Ogolnie mamy za soba 5 przeprowadzek lacznie z tymi w PL i 2-letnie dziecko,ktore nie ma stabilizacji jak na razie... Zle mi z tym wiecie? Chcialabym juz miec dom,ktorym zajmowalabym sie tj trzeba, a tak mieszkamy w 7 os. Mam dola... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka z zagranicy-wierze Ci ze jest Ci ciezko i szukasz stabilizacji-mam nadzieje ze wszystko sie ulozy i znajdziesz spokoj i swoje miejsce:) Margot bedzie dobrze-zawsze znajdzie sie jakies wyjscie:) Ja dalej chora:Oa w piatek wyjazd do pl buziaki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika trzymaj sie dzielnie - wskakuj pod pierzyne i wcinaj czosnek ;) popijac herbata z miodem i cytryna - hmmm :D Polka za granica - witaj na forum :D zawsze jest ciezko zaczac od nowa, zwlaszcza w innym kraju. Ale miejmy nadzieje ze po jakims czasie wszystko sie ulozy i znajdziecie swoje miejsce na ziemi :) - przynajmniej to jest to na co ja licze :) W kazdym badz razie zagladaj do Nas czesceij i moze bedziemy w stanie potowarzysyzc ci w czasie aklimatyzowania sie w nowym kraju :) A gdzie sie przenioslas? Margot - widze ze odliczasz juz dni i godziny :) do Twojego wyjazdu? Trzymamy za ciebie kciuki :) Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻 Marguś-już mi smutno,że jedziesz tak daleko od swego ukochanego:-( Mikuś-wracaj do zdrowia. Szczęśliwej podróży, ale jeszcze czas,do piątku jeszcze po pięć razy pożyczymy Ci szczęśliwej podróży no i pozazdrościmy:-) Ja za chwilkę idę z małym na trening piłki nożnej, pobiegam i pochodzę po parku,bo słabą mam formę po grypsku. Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka moi dzrodzy, albo wlasciwie moje drogie i kokus! Jak zwykle tylko na chwilke sie pojawiam i zaraz znikam... Widze, ze chorubsko sie panoszy... cale szczescie mnie jeszcze nie dopadlo. puk puk w niemalowane drewno! U nas zawitala zima. W niedzielei poniedzialek sniezylo... Zmienilam dzisiaj opony na zimowe... Margocia - jeju, to jeszcze chwilka i znowu sie przeprowadzasz! Jeju, nie zazdroszcze ci tego calego przenoszenia sie tu i tam! ale z drugiej strony Cie podziwiam! Bardzo! Trzymam kciuki i mam nadzieje, ze wszystko ulozy sie po Twojej mysli! Cala forumkowa kafeteryjna grupke pozdrawiam i znikam ogladac moje ulubione serie! Grace anatomy i desparate H. Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co chyba chorobsko sie panoszy, bo malo nas tutaj... :( Ja sie jakos trzymam (odpukac)... chociaz od rana mam dreszcze... Kurcze, mam nadzieje, ze nic si z tego nie wywinie! :) selala - S. ma teraz urlop, wiec spedzamy kazda chwile razem! :) Bedzie ok, musi byc... inaczej sobie tego nie wyobrazam :) A jak ty sie czujesz? :) :) naneczka - takie jest zycie... cos za cos, niestety! :( Staram sie myslec pozytywynie i poki co mi to wychodzi... W koncu to nie jest pierwszy raz, ale mam nadzieje, ze ostatni :) A jak ty sobie radzisz w nowej/no juz nie takiej nowej pracy? Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×