Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Xana kotlki maja sie bardzo dobrze. Broja, gryza, drapia. Ale i tak sa urocze. :) Zakochalam sie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xana-sliczne zdjecie. Seksownie wygladasz i twoj moz tez, wogole widac ze dobrana z was para:-)Czekam na wiecej. U mnie nic nowego. Szkola i praca. Nie chce mi sie wogole do szkoly chodzic bo niegdy nie robilam summer school,wiec nie jestem przyzwyczajona i tak cieplo. Ciagle czytam ksiazki, jak jedna skoncze to nastepna zaczynam. Wczoraj mialam prezentacje. Profesor jest okropny. Oblesny bleee.Na szcescie sie pomecze tylko do konca lipca i koniec uniwerku!!!! W piatek idziemy na suprise birthday party do kolegi a 18 czerwca mamy slub cioci M, ktora ze swoim partnerem jest juz 17 lat i teraz sie zdecydowali pobrac. My wczoraj dostalismy zaproszenia na nasz slub ,bardzo ladne:-) Jutro jedziemy tu dac na zapowiedzi bo ksiadz z PL wymyslil ze najpierw musza u pana mlodego wyjsc zeby u mnie wyszly. Marzenusia-gratuluje prawka!!!!! No widzisz lekcje ci n pewno pomogly. Ja mam jeszcze 3 do zrobienia, ale nie mam czasu za bardzo na to teraz. No nic uciekam i pozdrawiam wszystkich nowych i tych ktorych juz znam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nameczylam a strona sie poprawila chyba, prawda? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, ale szok... wlasnie ugryzlam kawalek mojej pity, ktora przynioslam do pracy na lunch i jakos tak dziwnie smkowala, taki jakby metaliczny smak. Patrze na nia, a tu cala jest pokryta takim drobniutkim zielonkawym meszkiem. DURNA PITA JEST POKRYTA PLESNIA!!! Szok!!! Wyplulam to co mialam w buzi i wywalilam reszte!! Ale jestem zaszokowana! Dobrze, ze zauwazylam i nie zjadlam wiecej. na pewno bym sie pochorowala... Ale teraz za to nie mam zarcia na lunch. Ciekawe jak ja dzisiejszy dzien przezyje... aha, czy wy tez macie takie wrazenie, ze dzisiejszy dzien sie ciagnie jak flaki z olejem... boshe.... dopiero poludnie, a ja sie czuje jakbym tu siedziala od 2 dni... zgon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Dzisiaj pogoda troche poluzowala, nawet deszcz u mnie popadal nieco.. GNU - wszedzie dookola blyskalo sie na niebie okropnie, a w moje okolice zadna burza nie doszla, wiater tez byl umiarkowany. Przed sama polnoca dzwonili z pracy i pytali czy maja zamknac szklarnie i tunel, bo bali sie ze bedzie jeszcze bardziej wialo.. Co do kwiatkow to mowia, ze lepiej pozno niz wcale, dadza sobie rade. Margot - no i jak, juz wrocilas do domku? Pamietalem o Tobie i egzaminie.. Teraz jak juz minelo troche czasu to sie przyznam, ze niedawno minal mi kolejny roczek.. Nikt z rodziny nie pamietal o moich urodzinach :D co bylo moim celem... jakos nie lubie jak ktos mi o tym przypomina... i jeszcze liczy, ile dokladnie.. ok, na razie koncze herbate i do jakiejs pracy do ogrodu.. chwasty nad podziw sie rozrosly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Dzisiaj pogoda troche poluzowala, nawet deszcz u mnie popadal nieco.. GNU - wszedzie dookola blyskalo sie na niebie okropnie, a w moje okolice zadna burza nie doszla, wiater tez byl umiarkowany. Przed sama polnoca dzwonili z pracy i pytali czy maja zamknac szklarnie i tunel, bo bali sie ze bedzie jeszcze bardziej wialo.. Co do kwiatkow to mowia, ze lepiej pozno niz wcale, dadza sobie rade. Margot - no i jak, juz wrocilas do domku? Pamietalem o Tobie i egzaminie.. Teraz jak juz minelo troche czasu to sie przyznam, ze niedawno minal mi kolejny roczek.. Nikt z rodziny nie pamietal o moich urodzinach :D co bylo moim celem... jakos nie lubie jak ktos mi o tym przypomina... i jeszcze liczy, ile dokladnie.. ok, na razie koncze herbate i do jakiejs pracy do ogrodu.. chwasty nad podziw sie rozrosly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wlasnie wyszlam spod zimnego prysznica! Co za blogosc! Ufff... U nas dzisiaj jest nie tyle goraco, co duszno! Naprawde nie ma czym oddychac! Jakas porzadna burza by sie przydala dla rozladowania sytuacji! ;) Egzamin poszedl chyba dobrze! Pisze chyba, bo nasza profesorka \'piluje\' ostro za bledy ortograficzne... jeden akcent za malo lub za duzo i kicha... Przez ten rok, prawde powiedziawszy, zwlaszcza na egzaminach, przestalam zwracac uwage na takie \"drobiazgi\" jak akcenty... i na poprawnosc ortograficzna czy gramatyczna... pisze ja Francuzi mowia z angielska :P \"au feeling\" ;) Zazwyczaj mam tak zwanego czuja (zaczelam go sobie wyrabiac ;) ), ale na takim egzaminie sam \"czuj\" to za malo, wiec sama nie wiem. :o Biorac ten przedmiot mialam nadzieje na podwyzszenie sobie sredniej, w razie co gdyby z innego przedmiotu zdarzyla mi sie wpadka (do zaliczenia semestru potrzeba miec srednia ze sredniej), ale cos mi sie wydaje, ze za bardzo (o ile) sredniej sobie nie podniose! :) Xana - Chirac nie podal sie do dymisji, ale Raffarin tak. Od dzisiaj Francja ma nowego premiera, ktorym zostal de Villepin, moze kojarzysz? Jutro glosuja Holendrzy i wszystko na to wskazuje, ze pograza Konstytucje! Wszyskie sondaze wskazuja na \'nie\' i to mocniejsze \'nie\' niz we Francji... Dla Europy oczywiscie lepiej byloby, gdyby Holendrzy zaglosowali na tak, a dla Francji, gdyby na \'nie\'...A jakie sa nastroje? Coz, wiekszosc osob, ktore znam byli zwolennikami Konstytucji i sa bardzo zasmuceni... wszyscy oni mowia, ze to krok w tyl... zwlaszcza, ze wiekszosc osob, ktora glosowala na \'nie\', robila to, zeby wyrazic swoje nie zadowolenie wobec pracy rzadu czy tez obawy przed delokalizacjami... :) GNU - slicznie odnowi ten Wasz uniwerek :) U nas kibelki sa koedukacyjne, nie ma luster, recznikow tez nie ma nigdy, a papier jest rzadko... ech ;) A do kiedy ty bedziesz w Polsce? Zabierasz sie zaraz ze swoim swiezo poslunionym czy jeszcze troche zostaniesz? :) Naneczka - to cudownie, ze swietnie sie bawiliscie :D Ach :D Dziekuje za kciuki! Poprosze jeszcze o nie we czwartek :) A jesli chodzi o obywatelstwo, to coraz bardziej sklaniam sie ku jego przyjeciu, chociaz jest to jeszcze odlegla perspektywna... Prawo francuskie dopuszcza podwojne obywatelstwo, wiec w sumie czemu nie... zwlaszcza, ze moze mi to otworzyc wiele drzwi, jesli chodzi o prace... i chyba ze wzgledu na ewentualne przyszle dzieci tez chyba lepiej byloby gdybym miala francuskie obywatelstwo... Ale zobaczymy! A slub? Slub juz 23 lipca :) :) kokus - 100 lat, 100 lat i jeszcze dluzej i jeszcze raz 🌻 🌻 🌻 Wszystkiego naj... najlepszego!! I dziekuje za kciuki 🌻 Jestes niezawodny! Jeszcze we czwartek poprosze :) Usciski dla wszystkich! trzymajcie sie cieplo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo goraco :) chwilke mnie nie bylo, ale teraz bede wpadac czesciej - moje oko juz zdrowiutkie i widze w koncu normalnie :) troche sie u mnie dzieje i to mnie tak troszke przytlacza, szczegolnie jesli chodzi o zdrowie nie chce Was zanudzac ale cos dziwnego sie w tym roku ze mna dzieje po wizycie u neurologa w zasadzie duzo sie nie dowiedzialam, mam skierowanie na jakies testy i badania, poki co dostalam jakies leki jest ok - musi byc!!! moja przyjaciolka jutro juz napewno bedzie miala operacje, bylam dzis u niej pomoc jej troszke przy malenstwie, juz tak bardzo bym chciala zeby bylo po wszystkim, bo ona juz naprawde potrzebuje spokoju, tyle zyc w niepewnosci to okropne, a dodam tylko ze ona jest mlodziutka, ma 21 lat a ja mam dzis jakis dziwny nastroj w ciagu dnia zastosowalam retail terapy - kupilam sobie kilka cudnych ciuszkow, troszke pomoglo, teraz objadam sie lodami :) i musi byc dobrze :) mam zaleglosci w korespondencji musze wyslac troche maili zaraz sie za to zabiore pozdrawiam wszystkich goraco calusy 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochani ❤️ Buziaczki dla wszystkich 👄 👄 👄 Nie mam w sumie nic ciekawego do powiedzenia ... nawet o jedzeniu :P, ale Was serdecznie pozdrawiam i zycze powodzenia we wszystkich poczynaniach :) Gratulacje dla :classic_cool: Marzenusi i :classic_cool: Gnu 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! :) 🌻 Wlasnie wrocilam ze szkolki :) Wczoraj siedzialam do 2 nad ranem na kompie, czyli w kafejce, :) (zamiast sie uczyc anglika :) ), hehe... A rano, polprzytomna, przeszlam wszystkie testy kwalifikujace W ESC Center i... zakwalifikowano mnie do Master Class!!! Nie do wiary! :) Bede miala dosc ekskluzywne zajecia, bo w klasie bedziemy tylko w czworke, trzeba bedzie przysiasc faldow... :) Po poludniu mialam tez pierwsze zajecia, poszlo mi ze hej! Sama siebie zadziwiam! :) Ale brakuje mi sporo slownictwa... Bede musiala czesciej zagladnac do tej bibli SBD, bo to po angielsku... W kazdym razie jestem z siebie zadowolona... :) Kokus 🌻 Tutejsza pogoda rozkada mnie na lopatki, wyobraz sobie ze w weekend umieralismy z goraca (nawet sie opalilam :) ), a dzisiaj umieramy... z zimna! 15 stopni C roznicy, ja nie wyrabiam... Jak zauwazylam w Seattle jak tylko zaczyna padac, to robi sie strasznie zimno! Dzisiaj mieliszmy gora 15 stopni... Jutro ma byc tak samo, chyba zaloze swetr z welenka... :( Margot 🌻 Poczytalam troche o tym de Villepin, wydaje mi sie ciekawym gosciem... Niemcy rozplywaja sie w pochwalach na jego temat... Mnie oczywiscie spodobalo sie polaczenie w jego osobie poezji (podobno wydal dwa tomiki) i charyzmu polityka... Ciekawa jestem jak sie teraz sprawdzi w swej nowej roli... :) Ach, te francuskie uniwerki... :O I jaki brak higieny m.in. przez te toalety koedukacyjne! :0 😭 Przezylam szok, dla mnie zakrawa na cud, ze tam nikt od tego braku higieny nie choruje! Jak do tej pory to niestey Francuzi sa dla mnie narodem brudasow... :P Nie spotkalam sie z czym takim, co tam widzialam, w innych krajach... Za to Hiszpanie maja obsesje na punkcie czystosci, na serio! Co za paranoia! :) Ale obywatelstwo wyrabiaj sobie, jak tylko bedziesz mogla, w koncu w tym kraju chcesz pozostac i zalozyc rodzine, prawda? Jak dlugo po slubie mozesz zaczac sie o nie starac? Leela 🌻 A to sie ciesze, ze z okiem juz lepiej! :) A twojej kolezance naprawde wspolczuje... I taka mlodziutka, 21 lat... Trzymam kciuki za pomyslna operacje! :) Jak tylko przyjdzie do mnie karta z ubezpieczenia robie termin na badania... Strasznie dawno nic nie robilam w tym kierunku, a licho nie spi... Lepiej sie sprawdzic za czasu... A jak twoja kolezanka dowiedziala sie, ze musi byc operowana? Jesli nam to mozesz powiedziec, jesli to nie za osobiste, rozumiem... Mayenka 🌻 Dziekuje za tak mile slowa! :) A nastepne zdjecia, to... niespodzianka... Nic nie moge powiedziec, ale mam nadzieje, ze juz w ten weekend bedzie gotowa... :) Squirley 🌻 Sama przygotowalas ta pite czy kupilas? W drugim przypadku radze reklamacje!!! Moj maz tak sie na jesieni urzadzil jedzeniem u pewnego Chinczyka, ze wyladowal w szpitalu... Byl w tamtej restauracji z kolegami z pracy i chyba 2 jeszcze mialo pewne problemy, a nie taka ostra jazde jak on... Restuarcje zaraz po tym zamknieto... A my do tej pory omijamy Chinczykow szerokim lukiem... Bagatelka 🌻 Zawsze cos ciekawego sie znajdzie, nie ma obaw, pisz co tylko mozesz... :) Dzieki dziewczyny za przepchniecie stronki! Mam nadzieje, ze juz nie bede tak broila... :P Acha, dziewczyny ze Stanikow: jakich uzywacie slownikow do anglika? Pytam, bo musze kupic nowy, ten co mam jest troche za maly, i zastanawiam sie, czy nie kupic po prostu angl/angl... Jaki jest najlepszy? Z gory dziekuje za info! :) Dla reszty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie mnie jeszcze? Ja juz nie wiem czy mi sie uda wpasc w rytm kafeteryjny, tak z doskoku Was odwiedzam... Bylam w Polonii i dobrze sie bawilam, nawet pomimo paskudnego przeziebienia, ktore sprawialo, ze brzmialam jak zdarta plyta i karmilam sie antybiotykami ;0 (lekarz przepisal). Pojutrze mam rozmowe o prace, w nastepny wtorek rozmowe kwalifikacyjna w szkole, a juz teraz mam stracha w zwiazku z obydwoma wydarzeniami ;). Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mnie nie bylo kilka dni, ale o dziwo az tak wiele nei przegapilam - mniej do nadrabiania czytania :-P Mialam takei szczere checi, ogarnelam poczte, nadrobilam na Brzuchu, a potem... komputer mi sie zawiesil :-(, a teraz to juz 😴 bo pozno. Pozdrawiam! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro exam, a moje kochane SNCF zapowiedzialo strajk 😡 😡 😡 Szczescie w nieszczesciu S. ma akurat wolne i bedzie mogl mnie zawiezc do Aix... uffff... Inaczej bylalbym ugotowana! :o :) Leela - to dobrze, ze z okiem juz lepiej :) Mam nadzieje, ze Twoja przyjaciolka pomyslnie przejdzie operacje! :) Xana - w sumie nie mam wyrobionego zdania na temat de Villepin, to dyplomata i jestem ciekawa jak sie sprawdzi w roli szefa rzadu! Mam nadzieje, ze dobrze :) A francuskie uniwerki i ten brak higieny... Masz asolutna racje! Na poczatku to w ogole brzydzilam sie wejsc do toalety... brud, smrod... blee... O obywatelstwo moge sie starac dwa lata po slubie. :) Amberangelic - dziekuje za zdjecia! Obie swietnie wygladacie z mama 🌻 Zmykam czytac notatki! Jutro rzez niewinatek :o Moze tu jeszcze zajrze... plisss... trzymajcie jutro za mnie kciuki miedzy 9-12! Z gory dziekuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heureka
Margot, az 2 lata po slubie??? Ja 4 miesiace temu przyjechalam do Francji, do mojego francuskiego mezczyzny i staranie sie o obywatelstwo zaproponowano mi juz po miesiacu (wraz z carte de séjour ;) ) Dodam, ze nie jestesmy malzenstwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heureka
Hmm - Pan w prefekturze nie wspominal o szczegolach ( a i ja nie bylam specjalnie zainteresowana tym tematem)... Jedno jest pewne - poinformowal mnie o mozliwosci zdobycia podwojnego obywatelstwa, i podal mi adres odpowiedniej instytucji w Arras. Mam wrazenie, ze francuscy urzednicy maja spory problem z Polakami odkad nasza droga ojczyzna ;) wstapila do Unii. Moje przygody w trakcie zdobywania carte de séjour: najpierw Pan, po wypisaniu récépissé, oznajmil, ze bede musiala przejsc jakies badania lekarskie, i ze najpierw dostane tymczasowa karte, na rok. Tymczasem niemal od reki dostalam carte od razu na 10 lat (jako czlonek rodziny, z pozwoleniem na prace itd.) i to bez zadnych badan czy egzaminow! Radze wybrac sie do lokalnej prefektury i dopytac (albo od razu zaczac dzialac, bo urzednicy pewnie beda niedoinformowani!!) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na jakiej podstawie dostalas od razu karte i to na 10 lat! Ciezko mi w to uwierzyc! Jeszcze nie slyszalam o takim przypadku! Ale coz skoro dostalas to ja masz i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heureka
To nie jest kwestia wiary, bo tak rzeczywiscie bylo! :) W Twoim przypadku nic chyba nie stoi na przeszkodzie, by po prostu sprobowac. Byc moze przepisy sie zmienily, a te na podanej przez Ciebie stronie nie sa zaktualizowane?... ;) A moze to kwestia przepisow wewnetrznych danego urzedu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak bylo to tak bylo... Po prostu zastanawialam sie sie na jakiej podstawie tak latwo dostalas karte na 10 lat! Moze nie wspomnialas jakichs waznych faktach albo tyl to blad urzednika... Zreszta niewazne, naprawde nie mam najmniejszej ochoty wnikac dlaczego, co i jak! To nie moja sprawa i malo mnie to interesuje! O ile w ogole! Przepisy na pewno w tym wzgledzie sie nie zmienily a strona, ktora podalam jest wiarygodna - w koncu to oficjana strona Service Public. Jestem we Francji od prawie trzech lat, mam swoja titre de séjour z pozwoleniem na prace. Z niczym mi sie nie spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heureka
Jasne, zycze Ci zatem powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heureka
Swoja droga - o jakich to waznych faktach moglabym nie wspomniec? :/ Hmmm... Chetnie posluchalabym tez Twojej historii - co studiujesz, czy pracujesz gdzies etc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam o takich sprawach jak PACS, dziecko z Francuzem na przyklad. Zeby dostac karte na 10 lat, trzeba miec ku temu jakies podstawy... sam nieformalny zwiazek z Francuzem, wedlug tego, co mowia przepisy, nie wystarcza do uzyskania titre de séjour vie privée et familiale na 10 lat. Historia mojego zycia we Francji to ten topik, przewetujesz kilka stron, to bedziesz wiedziec, gdzie mieszkam i co robie! Teraz musze zmykac - jutro mam egzamin. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> trzymam kciuku mocniscie;-) pozdrowienia dla wszystkich, wybiegam z domu na zajecia.. wczoraj na jednym z moich laboratoriow powiedziano nam, ze bedziemy ciac 3 rzeczy w tym semestrze, oko ( juz w przyszlym tygodniu), serce i mala swinke.. a na drugim labie bede sie zajmowac rodzinami bakterii hihih moze trzeba bedzie ich pouczyc angielskiego?;-))) oo i bylam w localnych wiadomosciach wczoraj, nie nie, kariery z tego nei bedzie;-)) uciekam, milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heureka
Margot, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! uff wczoraj siedzialam caly dzien na szkoleniach, ale fajnie bylo, moglam sie matematycznie wykazac ;) Caly czas jednak nie moge sie przestawic! Tak fajnie bylo na urlopie! Grecja jest piekna, a wyspa Lefkas jeszcze nie odkryta przez masowa turystyke (przynajmniej w maju bylo spokojnie, puste, piekne plaze, lazurowe morze), jedzonko bylo cudownie pyszne, co sie naturalnie od razu odbilo na mojej wadze ;) ale jak tu sobie odmawiac! Michi okazal sie idelanym towarzyszem na urlopie, robil sniadanka, pakowal plecak na plaze, nie zaponinal slow \"dziekuje\" \"prosze\" itp. dobry humor dopisywal wszystkim, a sam slub byl PRZEPIEKNY! na powietrzu, kilka metrow od morza... w sobote jak juz wspomnialam bylismy na kolejnym slubie (jeju, skad ja mam brac kreacje na te wszystkie ceremonie! jeszcze dwa sluby przed nami!)Ten slub byl tez przepiekny, w malym barokowym kosciolku nad jeziorem Starnberskim. ehhh! a my przyjechalismy na ten slub starym Landroverem (kabrio) Michaela - smiesznie! za to wczorajszy wieczor spedzilam z moimi \"jeszcze\" tesciami -przyjechali odwiedzic mojego \"jeszcze\" meza... on tez przyszedl, ale wlaczyl sobie mecz i nie zabardzo sie przejmowal goscmi. Ja sie za to z tesciami ubawilam do lez. Margocia! trzymam kciuki i w czwartek! nie ma sprawy! J skoro francja uznaje podwojne, to nie ma sie co zastanawiac. Ja sie smieje, ze gdyby Bawaria miala niezaleznosc, wlasne paszporty i uznawala podwojne obyw., to tez bym sie nie zastanawiala i takowez przyjela! Jay -jak to w lokalnych wiadomosciach? a tego krojenia, to nie zazdroszcze... Amber -fajne zdiecia z mama! chudzino! akara! no pewnie, ze Cie pamietamy! i tesknimy! aha! wracaj wracaj i nie marudz ;) no i powodzenia w rozmowach! Xana -fakt, niemcy chwala tego Villepin ile wlezie! bagatelka -dzieki za buziaczki! leela - trzymam kciuki za zdrowie! sama mam z tym problemy i wiem, co to znaczy...Moja lekarka jest przekonana ze istnieje bardzo SILNY zwiazek pomiedzy stanem psychicznym (czesto podswiadomym stresem) a zdrowiem. np. ja cieszylam sie na prawde KONSKIM zdrowiem, az do rozstania z moim mezem... mimo ze w malzenstwie bylam bardzo nieszczesliwa i mialam wielki stres, a po rozstaniu bylo mi dobrze i czulam sie wyzwolona, jakby kamien spadl mi z serca, to jednak wtedy tez zaczelo zdrowie szwankowac - podswiadomy stres! tak ze zastanow sie co moze chorobska (najrozniejsze!) wywolywac i rozpraw sie z tym! KOKUS! STO LAT!!!!! caluski urodzinowe! Squirley - fuj, ale numer z ta pita! nie zgloslilas tego sprzedawcy??? przeciez za to mozna ich zaskarzyc i dostac odszkodowanie!!! mayenka, ale pilna z ciebie babka! Marzenusia - a moje maluchy nie gryzly i nie drapaly.. takie wyjatkowe jakies... GNU - wiem co sie dzialo we Wrocku, dostalam zdiecia od mojego brata i mama opowiedziala mi dantejskie sceny! NA mojej ulicy zlamalo jakies 3 drzewa. powyrywalo ploty, zlamalo slup i pradu ciagle nie ma, nie mowiac o internecie... Brat widzial trabe powietrzna! eh, wlasnie wrocilam z przerwy - przytachalam na rowerze dwie torby zakupow. Jezdze mianowicie do pracy na rowerze- poruszam sie na swierzym powietrzu i jednoczesnie oszczedzam na benzynie! no ale czas sie znwu zabrac za robote! papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×