Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

🌻 Mam nadzieje, ze odkopalam najnowsza wersje ;-) Agais,1978,Islandia od 1999,baran AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Fort Walton Beach 1975, od szesciu miesiecy, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN Canterbury Anglia od 13 kwietnia 2005 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo....
taak? bo ja myslalem ze z Arl. Hights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na domku jestes
babe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
:-D DOPISUJCIE SIE :-D Agais,1978,Islandia od 1999,baran AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Fort Walton Beach 1975, od szesciu miesiecy, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN Canterbury Anglia od 13 kwietnia 2005 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Justynka*
Hej:) ja jestem z Chicago i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Hej Justynka! Witaj! Ile czasu jestes w Chicago? Zerknelas na tabelke? Troche nas z Chicago i okolic tu jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Justynka*
Hej:) jestem w chicago 1,5 roku, a do chicago przyjechalam na studia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Justynka*
ja juz musze isc:( ale jutro sie pojawie tu :) pozdrawiam:) milej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa! Pa! To samo mialam napisac bo... 😴 Do zobaczenia jutro - tutaj, nie bedziemy sie musialy szukac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bardzo. Szczerze mowiac mialam rozolnienie przed wyjsciem z domu rano. ;) Taka zestresowana. Ale dalam rade. :D Nie bylo tak strasznie. :D Nawet sama przyjechalam z Chicago. :D A to spory kawalek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzisiaj znowu bedzie goraco :o :) Xana - wspolczuje Ci bardzo problemow administracyjnych! (chodz potule 🌻 ) Ach te wszystkie diabelskie przepisiki! :o Co kraj to obyczaj, ale i tak wszedzie sa Ci w stanie dopiec! Nie poddawaj sie! 🌻 A jesli chodzi o Aix-en-Provence, to chyba nigdy nie zrozumiem czym sie wszyscy tak zachwycaja! Moim zdaniem, Aix naprawde nie wyroznia sie niczym szczegolnym... owszem jest Cours Mirabeau, glowny deptakt z ogromnymi platanami, ale poza tym i kilkoma muzeami, naprawde ciezko jest znalezc cos niepospolitego! Aix to miasto bogaczy i snobow (prawde powiedziawszy nigdy nie widzialam tylku snobow na jednym metrze kwadratowym, co tam!), miasto, ktore jest modne (jak mowie, ze studiuje w Aix, to ludzie mi zarazdoszcza :o )... po Paryzu najdrozsze miasto Francji... :) GNU - no wlasnie, ze nie sa! Ja juz nie mowie tylko o swoim uniwersytecie, ale ogolnie! Panstwowe uczelnie nie maja najlepszej opinii... Wszyscy ci, co maja pieniadze, ida do Szkol Wyzszych, ktore w wiekszosci sa platne... dla reszty niestety zostaja uniwersytety bez dobrego zaplecza naukowego. Mam nadzieje, ze nie bedziesz miala problemow z dostaniem ksiazki! Gratuluje skonczenia pracy! Trzymam mocno kciuki za obrone :) A co do naszego spotkanie, podesle Ci namiary i Ciebie prosze o to samo! Zdzwonimy sie jak juz bede w Polsce i zobaczymy, co da sie zrobic :D :) Marzeniusia - kongratulejszyn :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :) Elfik - ❤️ wiem, ze duzo kosztuje Ci walka ze soba, zeby sie przelamac, ale proboj! Od tego czy bedziesz probowac zalezy powodzenie! To jest tak jak z upadkiem z konia... My wierzymy w Ciebie! Ty tez musisz uwierzyc ❤️ :) kokus - dziekuje 🌻 :) JoAska - w sprawach wizowych do USA, to niestety Ci nie pomoge :( Ja jestem niestanikowa, nie wiem czy wypada powiedziec bezstanikowa ;):P:D Mam nadzieje, ze ktos Ci pomoze! :) Teraz musze uciekac, dokoncze pisanie pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska> wiza J z odpowiednim numerkiem to wiza studencka, nawet sie o takowa nie staraj, bo musisz isc na studia i mozesz pracowac ale 20 godz i to na campusie, w dodatku oplata za studia 4 X drozsza niz normalnego studenta. Tobie jest pewnie potrzebna wiza, ktora sie zaczyna na H , nie pamietam numerka. Nigdy nie staralam sie o taka wize, wiec nie wiem, moja specjalnoscia jest wiza K1, odpowiem na wszelkie pytania hihih ale to wiza narzeczenska. Piekny dzionek dzis, szkoda go na siedzenie w domu, a ja tu musze poskladac troche rzeczy na dyski, bo mi Maria Ellena glowe sluszy i nie moge sie juz wykrecic;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heureka
a ja mieszkam w polnocnej Francji (Arras) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heureka
a ja mieszkam w polnocnej Francji (Arras) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amberangelic-moze tylko na tym zdjeciu wygladasz jak ona.a poza tym wiesz chyba,ze mozna byc do kogos baaardzo podobnym ale o wiele ladniejszym🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam w przelocie! Zar leje sie z nieba a ja sie proboje uczyc :o Ide pod zimny prysznic! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam siebie :) Agais,1978,Islandia od 1999,baran AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther Fl. 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN Canterbury Anglia od 13 kwietnia 2005 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) hej hej wszystkim !!!! Amberangelic 🌻, plizzz wyslij, moze to mnie kopnie w tylek :) Kurczak pistacjowy, mmmm brzmi pysznie, musze sprobowac !!! Marzenusia 🌻 gratulacje :) Kokus 🌻, z tego co mowisz o Warszawce wynika, ze jak pojade, to nie poznam gdzie jestem ;) pozdroweczki dla wszystkich.... !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim :)wpadlam na ta stronke calkiem przypadkiem i musze przyznac ze bardzo mi sie podoba:)ja od 3 latek zamieszkuje Niemcy a dokladnie Voerde mala miescine niedaleko Wesel jesli ktos jest z okolic to ja jestem chetna na poznanie nowych osobek pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzisiaj we Francji-elegancji decyduja sie losy Konstytucji europejskiej... A ja musze sie uczyc :( Czy musze Wam pisac jak bardzo mi sie nie chce? Uciekam do moich notatek, a Wam zycze milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D Margot, pewnie u mnie bedzie cieplej... :D Pot plynie ze mnie nawet w cieniu, czuje sie zupelnie jak w Stanikach... stare, dobre czasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie i pozwolę sobie dodać moją osobę do waszej listy. mieszkam w Southampton, uk od lutego 2005 dość krótko ale pewnie dość długo tu zostanę. aha...jestem \"byk\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xana, ale fajne zdjęcie... słoneczka wszystkim życzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas zrobilo sie dzisiaj pochmurnie! Padac podobno nie bedzie, ale ufff... w koncu mozna poodychac troche :) Jutro mam pierwszy egzamin - musze sie zabrac ostroz za robote, bo do niego jeszcze nawet nie zaczelam powtorek... drze natomiast przed tym czwartkowym :o Wczoraj Francuzi odrzucili europejska konstytucje :( Mimo iz bylo to do przewidzenia, bylismy dosc mocno rozczarowani po ogloszeniu wynikow :( Duze bezrobocie, negatywne nastawienie do nowych czlonkow Unii (polski hydraulik stal sie m.in. negatywnym bohaterem kampanii), delokalizacji i ogolne niezadowolne... to wszystko przelozylo sie na taki a nie inny rezultat :( Ale wczoraj spotkalo mnie cos milego... Wpadl do mnie na moment moj kolega ze studiow, mieszkajacy niedaleko... I gadu-gadu... Zapytalam go czy juz glosowal (oczywiscie na \'tak\') :D. Powiedzial mi, z jeszcze nie, ale sie wybiera i wtedy on zapytal mnie \'A ty czemu nie glosujesz?\'... A ja na to: \'bo nie mam obywatelstwa i nie moge\'... Wtedy uslyszalam, ze chyba czas najwyzszy sie o nie postarac :D \"Uwazasz wiec, ze sie nadaje na Francuzke?\" - zapytalam, na co on mi odpowiedzil: \"Jasne! My juz wczesniej rozmawialismy, ze fajnie by bylog gdybys dalej studiowala z nami i zebys w ogole zostala we Francji!\" :D Musze Wam powiedziec, ze strasznie milo mi sie zrobilo :classic_cool: Kochani, nadaje sie :classic_cool: Witam wszystkich nowych 🖐️ :) Xana - fantastyczne zdjecie!!! 🌻 :D :) kokus - bardzo licze jutro na Ciebie 🌻 Ucikam cos zjesc i zabieram sie intensywnie za powtorki! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas zrobilo sie dzisiaj pochmurnie! Padac podobno nie bedzie, ale ufff... w koncu mozna poodychac troche :) Jutro mam pierwszy egzamin - musze sie zabrac ostroz za robote, bo do niego jeszcze nawet nie zaczelam powtorek... drze natomiast przed tym czwartkowym :o Wczoraj Francuzi odrzucili europejska konstytucje :( Mimo iz bylo to do przewidzenia, bylismy dosc mocno rozczarowani po ogloszeniu wynikow :( Duze bezrobocie, negatywne nastawienie do nowych czlonkow Unii (polski hydraulik stal sie m.in. negatywnym bohaterem kampanii), delokalizacji i ogolne niezadowolne... to wszystko przelozylo sie na taki a nie inny rezultat :( Ale wczoraj spotkalo mnie cos milego... Wpadl do mnie na moment moj kolega ze studiow, mieszkajacy niedaleko... I gadu-gadu... Zapytalam go czy juz glosowal (oczywiscie na \'tak\') :D. Powiedzial mi, z jeszcze nie, ale sie wybiera i wtedy on zapytal mnie \'A ty czemu nie glosujesz?\'... A ja na to: \'bo nie mam obywatelstwa i nie moge\'... Wtedy uslyszalam, ze chyba czas najwyzszy sie o nie postarac :D \"Uwazasz wiec, ze sie nadaje na Francuzke?\" - zapytalam, na co on mi odpowiedzil: \"Jasne! My juz wczesniej rozmawialismy, ze fajnie by bylog gdybys dalej studiowala z nami i zebys w ogole zostala we Francji!\" :D Musze Wam powiedziec, ze strasznie milo mi sie zrobilo :classic_cool: Kochani, nadaje sie :classic_cool: Witam wszystkich nowych 🖐️ :) Xana - fantastyczne zdjecie!!! 🌻 :D :) kokus - bardzo licze jutro na Ciebie 🌻 Ucikam cos zjesc i zabieram sie intensywnie za powtorki! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was moi Drodzy! 🌻 Margocia u nas tez goraco i od dwoch godzin pochmurno i zbiera sie na burze...Trzymam kciuki za Twoje egzaminy, wiem, ze moje nie maja sie do kciukow Kokusiowych, ale zawsze to cos! Fajnie ze cie tak tam lubia i mysla najwyrazniej o Tobie, mile! Powiedz mi jedno, po slubie przyjmujesz obywatelstwo francuskie? A tak w ogole, to kiedy jest slub, bo sie pogubilam... Kokus! 🌻 dzieki za sloneczko! ale ostatnio maialm go sporo!!! no i niezly z Ciebie pracus! (a ja sie byczylam przez ostatnie 2 tygodnie)Vice versa! Xana! 🌻sliczne i radoste to wasze zdiecie! a jak bedziesz leciec w lipcu do Niemiec, to gdzies w moje okolice? JoAska 🌻 Hmm, ciekawie to brzmi z tymi Chemikami-naukowcami... moze sie cos z tego wykluje... niestety nie mam zielonegopojecia o wizach am. itp., mam nadzieje ze nasze \"hamerykanki\" beda mogly Ci pomoc... Trzymam kciuki! GNU 🌻gratuluje ukonczonego pisania... Jay!🌻 Marzenusia! 🌻widze ze juz calkiem niezle sobie radzisz autkiem! No przeciez pisalismy, ze nie taki wilk straszny... GRATULACJE! a jesli chodzi o kotki, to przesle Ci zdiecia moich jak byly kocietami... Amber! 🌻 sloneczko nasze ! witaj! Elfik 🌻 - ❤️ mr. shrek 🌻 Witaj! Agais 🌻 witaj! Gapa 🌻 helloooo! gartuluje kuchennych sukcesow! Jess21 🌻 witaj! ja tez klikam z Niemiec, tyle ze z Monachium... heureka 🌻witaj! Evula🌻hellooo! herbatka malinowa 🌻 witaj i Ty! *justynka* 🌻 no i nastepna \"chicagowianka\" ...witaj! Nesoxochi 🌻 witaj! uff ale mamy nowych \"twarzy\"! mam nadzieje, ze zostaniecie z nami! Przebilam sie przez dwie strony, dalej nie dam rady! sorry! Pozdrowionka dla wszystkich POMINiETYCH! 🌻 A ja wrocilam w piatek w nocy z Grecji, z wyspy Lefkas - bylo CUDNIE! polecam ta wysepke, jest piekna! Nasi znajomi wzieli tam slub w ceremonii Grecko-katolickiej - WOW! na tarasie malego kosciolka tuz nad szumiacym morzem...bajka! W sobote tancowalismy do rannych godzin na kolejnym slubie... jak bedziemy mieli zdiecia, to podesle! No i jestem corasz bardziej zakochana w moim Michalku! Spedzilismy tak uroczo i bezsteresowo te kilka dni! zadnych spiec, sama radosc, dluuugie sniadania, ciekawe rozmowy, dziecinne wyglupy na plazy - BAJKA Wczoraj bylismy tak wykonczeni podroza i kolejnym weselem, ze przespalismy pol dnia na lezakach u jego rodzicow - traktuje mnie szalenie serdecznie... i wczoraj jego mama zaczela narzekac, ze M. jeszcze sie nie ustabilizowal, ze wnukow nie maja... a jak wspomnialam cos o ceremoniach slubnych, na ktorach bylismy, to stwierdzila, ze musi sobie niektore szczegoly zapisac - tak na wypadek jakby sama miala \"jakis\" slub organizowac... glupio sie usmiechalam i blagalam by ziemia sie rozstapila...ale blagania te nie zostaly wysluchane... Poza tym nic nowego, w M. zrobilo sie wlasnie pochmurnie, wietrzysko wieje i zanosi sie na niezla burze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heureka
witam, witam! ;) a moze pojawia sie tu ktos zamieszkujacy Nord Pas de Calais - chetnie bym sobie pogadala na zywo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×