Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

102> squasha mozna na grilla, cukinie, nawet marchew jak sie czlowiek uprze;-) kukurydza na kolbie.. butternut squash na kawalki pokrojony, do mikrofali na 5 minut troche sosu sojowego i samkuje mnaimusnie, to moj ulubiony squash;-) wiem, wiem mialo byc o grillowaniu;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim, Listerine do plukania ust to najwieksze swinstwo na swiecie, a pfu! (wszystkie \'smaki\' maja ten obrzydliwy, listerynowy posmaczek, a bleh), kokus, specjalnie dla Ciebie ;) mam nadzieje, ze pasta ma lepszy smak, skoro masz nia zabki myc. Ale masz definicje zarzadzania! A ja sie z nia nie zgadzam (pewnie dlatego, ze na 98% - rozmowa kwal. we wtorek - bede zarzadzanie moda studiowac ;). Dla mnie zarzadzanie to nie narzucanie swojej woli innym a dbanie o to, zeby kazdy sprawnie wypelnial swoje zadania i byl z tego zadowolony :). Margot, biedna psinka! Trzymam kciuki... Nie wiedzialam, ze Ty takie zielone paluszki masz :-). Jesli Cie kiedys odwiedze, to przyrzadzisz mi cos ze swoimi ziolami? Ladnie prosze :-). U mnie na balkonie nic nie rosnie, tesciowa co jakis czas nam cos podrzuca, ale nic nie przetrwalo w naszych rekach. W domu bambus sie jakos trzyma, chociaz kilka miesiecy temu koty go z lekka podgryzly i juz nie wyglada tak ladnie :0. Ja znam tutaj tylko jedna Polke - sympatyczna dziewczyna z mojego miasta, juz kiedys pisalam przez jaki niesamowity przypadek sie tutaj poznalysmy :) - i jakos mnie nie ciagnie do szukania przyjaciol wsrod rodakow, to troche naciagane. Albo miedzy ludzmi \'kilka\', albo nie, narodowosc nie ma nic do rzeczy, a na sile nie bede sie do nikogo kleic tylko dlatego, ze urodzil sie w tym samym kraju co ja - taka jest moja filozofia. Nesoxochi, ten facet to sie kurcze z choinki w lipcu urwal ;). Niestety taka roszczeniowa postawa to wcale nie rzadkosc. Brrrrrrr. A tak w ogole, to juz sie skarzylam na innym topiku: Ukradli mi wczoraj karte do bankomatu i wyczyscili konto... 😭szczescie w nieszczesciu tylko 500 euro na nim bylo, ale kurde, to byly nasze ostatnie pieniadze... a do mojej \'wyplaty\' (dostaje od rzadu cos w rodzaju zasilku) i wyplaty R. jeszcze daleko... szlag by to trafil. Ktos stal za mna w kolejce i podpatrzyl PIN. Zabic gnoja! 😡. Totez zamiast jechac na wakacje dodatek wakacyjny przeznaczymy w duzej mierze na zaplacenie rachunkow... Mam nadzieje, ze znajde prace, bo bez perspektywy wyjazdu tym bardziej oszaleje siedzac w domu... Do listy nieszczesc dochodzi jeszcze to, ze moja najlepsza przyjaciolka wraca na stale do USA i moj fitnessklub splajtowal (praktycznie od poczatku pobytu tutaj tam chodzilam, znalam juz personel i wiekszosc ludzi tam cwiczacych wiec wyobrazcie sobie jak mi przykro). Cholera by to wszystko wziela, niepewna przyszlosc i zmiany w terazniejszosci nie wplywaja na mnie zbyt pozytywnie (nie lubie zmian, ciezko przechodze okres przystosowania sie do nowej rzeczywistosci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara> tak mi przykro;-( chodz dam glaska.. wszystko sie wyprostuje, mam nadzieje, ze bardzo szybko to nastapi.. zaczynam przysypiac, a tu dopiero po 10 wieczorem, co za wstyd haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Musze przyznac, ze sie wyspalam! Ale po wczorajszym dniu bylam zupelnie wypompowana i jeszcze te upaly... nie wiem jak je zniose w tym roku :o Dziekuje wszystkim za troske o mojego pieska! ❤️ Jeszcze nic nie wiem - dopiero pozniej bede dzwonic do mamy! :) Esja - a wiec Twoje cholery domowe wyjezdzaja (oto glask i kwiatek 🌻 )! Trzymaj sie dzielnie! :) Bagatelka - podesle Ci mailika, bo musze Cie o cos zapytac :) :) kokus - pomalutku wszystko sie rozwija! Lubie prace w ogrodzie! :) Rozumiem, ze tesknisz za sunia... zwlaszcza, ze ona jest tak blisko a jednak nie u Ciebie... Ja tesknie przeogromnie za moim owieczko-barankiem, ale wiem, ze jest mu z mama dobrze... i to mnie podnosi na duchu... :) :) 102 - to fantastycznie, ze teraz sie tak czesto spotykacie! :D A co jeszcze mozesz grillowac oprocz paprytki? Cebule oczyscie tak, pieczarki, cuknie, baklazany... Ja kiedys nawet jadlam szaszlyki z pomaranczami... Puscie wodze kulinarnej fantazji ;):D Milego grillowania :D :) Akara - tak mi przykro (glaszcze po glowce)! Co za chanstwo sie szerzy... :o Przykro mi tez z powodu fitnessclubu :( A ta przyjaciolka, ktora przenosi sie do Stanikow, to ta sama ktora mialam okazje spotkac? Jak tylko kiedys bedziesz we Francji, to bardzo serdecznie zapraszam na jedzonko z moimi ziolami... tylko prosze nie jutro, bo sa wiekosci niewiele ponad centymetrowej ;):D :) Jay - ja czesto chodze spac o 10 wieczorem i nie wstydze sie tego :P:D Nic, zmykam! Usciski dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! co do grilla to mozna tez grillowac swieze ananasy.widzialam w Tv ,Nigela tak robila ,potem wszyscy je maczali w jakims slodkim sosie na bazie czekolady. dzis przyjdzie Dora ,szefowa i bedziemy wyrzucac niepotrzebne rzeczy,maly remanent. Zalozylam sobie GG(9365427),jak ktos z was ma tez to niech sie odezwie.Caly czas mam tez Yahoo messengera,obydwie rzeczy wlaczone. Juz sie troche uspokoilam ,pogoda sliczna ,dzis moze pojde na rower popoludniu.Lub na rolki. A w nocy sie wiercilam okropnie ,bo po poparzeniu slonecznym schodzi mi skora z brzuszka i nog, i swedzi mnie to strasznie. wysmarowalam sie balsamem ,ale nie pomoglo.Musze odcierpiec swoje,kolejna porcja atrakcji poslonecznych. znikam na razie,bede zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Margolcia trzymam kciuki za piesia. Nesoxochi przezycia z Polakami za granica..coz, tez juz slyszalam od znajomych nawet polakow ktorych znam. Tak bywa, to prawda. A wielka szkoda. Squirley 🖐️ Esja szkoda ze twoi wyjechali. Mam nadzieje, ze do nowych tez jakos przywykniesz. A dodalam sobie ciebie w gg. Moze kiedys pogadamy :) Bagatelka jakos sie opanowalo sytuacje :) Wylaczylam kompa po prostu :D A do zapiekanki koperas tez moze byc :) Kokus 🖐️ Mam nadzieje ze brat ci przywiezie ta paste. 102 super ze sie spotkalyscie :) Ja ciagle mam nadzieje spotkac sie z Margolcia i Naneczka ale co sie umowimy to cos sie takiego dzieje, ze ze spotkan byly nici :( Nie terace nadziei :) A grilowac mozna tez baklazany, babany w folii sa pychotka, moga byc z cynamonem :) Jay 🖐️ obudz sie :) Akara daj poglaszcze po glowce. Przykro mi. Brak slow co to sie dzieje. A ja wrocilam wlasnie od fryzjera. Przezylam mala metamorfoze :) Poszlam za podpowiedzia kiedysiejsza Elfika, hm a moze to byla Akara? Nie chyba Elfik :D wsytd sie przyznac, nie pamietam :P. Mam z tylu krotkie wlosy a z przodu czuprynke :) Nie wiem czy mnie moj Misio do domu wpusci za miesiac :) Zdjec na razie nie mam bo moja siorka jest na wycieczce z aparatem i wroci we wtorek :) A dzis jade dowiedziec sie troche o pracy za granica. Zobaczymy co z tego wyniknie i na jaka prace moge liczyc. Kokus trzymaj kciuki, prosze :D No nic, zmykam na pierogi ruskie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
Witam :) No u mnie upalow nie ma :) jak to w angli zreszta :) slonce czasem wiec trzeba korzystac takze w tym roku prawdopodobnie nici z opalania. Na grlllu mozna grillowac wszystkko :) co sie ma pod reka, marchew tez, ogorek, cebulke, baklazana, kabaczka, ziemniaczki pokorojone w plasterki :) Ja dzis ide na koncert w Cambridge jest cos, o ile nie bedzie lalo, bo cosik sie chmurzy :( pogoda tu jest zmienna. Jak na razie mam znajomych ale wsrod angoli glownie, jedna chinke i jedna francuzke. Mile towarzystwo. Coz z polakami zobaczymy, ale niestety wielu ma roszczeniowa postawe typu wlasnie ze tobie jest lepiej to masz pomoc, albo jak sie komus lepiej powodzi to sa zwistni itp. Nie lubie czegos takiego, bo mi tez na poczatku sie tuaj nie przelewalo, mieszkalam tez w marnym pokoiku z 2 jeszcze osobami. I tez ledwo mi starczalo od wyplaty do wyplaty bo musialam cala mase roznych rzeczy na poczatku kupic, no przeciez nie wszystko moglam wziac na raz z polski prawda. Na razie na sile znajomosci nie zawieram. jak sie trafi ktos normalny to zobaczymy ;) Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
Margot ja tez czasem ide spac o 10 :) po prostu jestem zmeczona to ide spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piesek miewa sie lepiej :):):):):):):) Ale jestem happy :):):):):):):) Kupilam dzisiaj piekna bielizne slubna! Kosztowala fortune, ale jest super sexy, taka delikatna... i recznie haftowana! :):):) Zamowilam tez dzisiaj welon i stroik na glowe oraz... niebieska podwiazke ;);):D A we wtorek ide w koncu na przymiarke, bo slub tuz, tuz... za poltora miesiaca :P :) Esja - dodalam Cie do listy i widze, ze dzielnie dzisiaj prasujesz ;) Jak poszedl remanent z Dora? :) JoAska - jestem ciekawa efektow sciecia! Jak siostra wrocil z wycieczki, to od razu pstrukaj foty :D :) Nesoxochi - ja zazwyczaj jak wracam z zajec, to podam do lozka przed 10-ta, taka jestem zmeczona! A potem wolne-niewolne godzina 7 i oczy w splup ;):D Znajomosci nigdy nie mozna zawierac na sile, to jest najgorsza metoda! Cos po prostu musi zaskoczyc! Pozdrawiam wszystkich! Ide wypisywac adresy na zaproszeniach na slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gg fajna rzecz juz sie odezwal Kokus i Jay,czekam na reszte:P naprasowalam sie dzis sporo,nie powiem ,z Dora wyrzucilysmy ok 4rech workow starych ciuchow,papierzysk i innych gratow i mamy teraz tyle miejsca wszedzie ,ze az echo niesie.Poza tym chcialam sie pochwalic ,ze dorobilam sie cyfrowki,wiec jak opanuje mechanizm dzialania i wsadzania zdjec do kompa to bede wysylac az bedzie furczalo. Zrobilam sobie miche salatki z feta ,i wtrzasam tu bezwstydnie przed ekranem.Cos mnie na salate wzielo ,pomidory i fete. Margot fiu fiu ,bedziesz w recznie haftowanych rzeczach...niezle niezle:P pozdrawiam,i meldujcie sie na GG jak kto ma,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pozdrawia Angia - Cambridge jestem juz tu rok ale wiem ze to nie jest moje miejsce i kiedys wracam do Polski jaka by ona nie byla, bo tesknie za nia, za domem, za rodzina a tutaj? wszytsko inne i obce, polacy by sobie noz w plecy wbili i jak kazdy inny narod umie sobie pomagac tak polacy nie ! o tym mowy nie ma, wiec nie mam znajomych polakow, jedna czy dwie tylko kolezanki i si a co do temperatury to w tym roku upaly maja byc okropne w wakacje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agais,1978,Islandia od 1999,baran AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther Fl. 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 MICKA NIEMCY 8LAT LEW NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN Canterbury Anglia od 13 kwietnia 2005 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
Hej Agataanna76 ja tez w Cambridge :) ale mi sie tutaj podoba, przystosowalam sie, a znajomosci na razie zawieram ale nie z polakami. Pozatym tutaj przynajmniej potrafie znalesc prace a nie jak w polsce ze albo znajomosci albo mozna lazic i wysylac do upadlego a przez rok sie nikt i tak nie odezwie. Takze wole miec prace tutaj niz siedziec ciagle w domu przy rodzicach (wkoncu ile mozna i jak dlugo) i ciagle bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
Agais,1978,Islandia od 1999,baran AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther Fl. 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 MICKA NIEMCY 8LAT LEW NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW Nesoxochi UK, Cambridge, cambridgeshire od marca 2004 PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN Canterbury Anglia od 13 kwietnia 2005 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
Ja tez tesknie za rodzina ale odwiedzam ich, co 2 lub 3 miesiace lece do Polski. Wkoncu i tak jakbym zalozyla rodzine w Polsce to przeciez nie mieszkalabym ciagle z rodzicami, czlowiek dorasta i sie wyprowadza. Ja mam juz swoje lata bo 27 az wiec juz czas najwyzszy byl ku temu. A znajomi, coz wiesz znajomi mnie nie utrzymia, nie zaplaca za mnie rachunkow, nie wyzywia mnie i moich dzieci (jesli je bede miec) pozatym znajomych mozna miec wrzedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze sie wreszcie dopisze do tej listy...;-) Agais,1978,Islandia od 1999,baran AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther Fl. 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 MICKA NIEMCY 8LAT LEW NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW Nesoxochi UK, Cambridge, cambridgeshire od marca 2004 PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN Canterbury Anglia od 13 kwietnia 2005 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) 102 Fort Walton Beach, FL , rok , Strzelec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzisiaj wygramomilam sie wczesnie z lozka! Musze sie zabrac za pisanie mojego dossier :o Im blizej konca, tym bardziej nic mi sie nie chce robic... Zostal mi jeszcze tydzien... Plisss, dajcie mi jakiegos porzadnego kopa, zebym mogla sie w koncu zmobilizowac na koncowke!!!! Zycze wszystkim milej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esja.is
Hej!!! Margot ,ja bym Cie kopnela ,ale ze masz jeszcze kilka tygodni do slubu ,a ja dosc potezna stope(42) to sie martwie czy po kopniaku sie zagoi tak szybko hihihiihih.Ale Cie moge lekko popchnac ,wiec do dziela:)!!! Agais-dzieki za wczorajszego gadulca!!! Widzialam Emilke i jestem zachwycona ,wszystkie matki z tego forum maja przerozkoszne dzieciaczki ,jak tu dluzej zostane (a mam zamiar) to i moze mi sie udzieli he he he :P a tak poza tym to znowu ladna pogoda za oknem,zachecajaca do spacerow ,ale dzis z Dora bierzemy sie za piwnice ,a czego tam nie ma do wyrzucenia!!! to milej niedzieli zycze i lece zrobic sobie sniadanko,i zaparzyc kawke,papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agais i w ogole nowe osoby - podeslijcie prosze Wasze zdjecia (adres pod nickiem)! Jestem bardzo ciekawa jak wygladacie - inaczej rozmawia sie z osobami, ktorych dziobek sie zna :D Sama Wam chetnie podesle kilka swoich zdjec :) :) Esja - ales dla mnie laskawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
OKi jak tylko sobie zrobie jakas ladna fote to podesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
Wczoraj koncert by. Wogole jakies budki poustawiane z roznymi rzeczami, ciuchami itp z roznych czesci kraju. Ogolnie fajnie bylo, tylko muzyka troszku nie w moim stylu, lomot taki. Ale mozna bylo sie troche rozerwac. Pozatym skosztowalam jak smakuje trzcina cukrowa. Sok jest dobry ale nie reszta. wiec wysyalam tylko sok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neso> wybacz, nie pamietam calego nicka;-) na swoje usprawiedliwienie powiem, ze dopiero otworzylam oczy hehe trzcina cukrowa dobra jest, rodzina mojego meza ma farme takowej trzciny w Luizjanie. Ja cukru nie uzywam w ogole, ale nawet sam zapach brazowego cukru tego ze sklepu, a tego prosto z farmy jest inny Margolcia> kopniak to nie, bo dzis mam bardzo rozbujana stopke od samego rana.. wymiana zdan z J., ja tez zaraz zasiadam do zakuwania, a nie bardzo mi sie chce, ale jutro mam tescik z oka, ucha i nosa.. pozdrowienia dla wszystkich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margot-zaraz wysle ci pare zdjec i bede czekac na twoje🌼 esja-jestes fajna laseczka i nie wypieraj sie!! dla wszystkich👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i pisze i pisze... Mam naprawde dosyc! :o Czuje sie wypluta... i w ogole zmeczona calym rokiem akademickim. Im blizej konca, tym coraz ciezej jest mi wykrzesac z siebie odrobine energii :( Ale tak naprawde zostaly mi jeszcze tylko 4 dni (nie liczac dzisiejszego) :o Wszyscy cos mnie oszczedzaja z tymi kopniakami a ja naprawde ich potrzenbuje ;):P :) Agais - dziekuje za zdjecia! Alez wy jestescie pieeeeekne!!! Obie!!! :D Moje fotki juz tez do Was poszly :) :) Jay - no widze, ze z Ciebie goraca babka - ta rozbujana noga! chyba ta portugalska krew sie w Tobie odzywa ;) Milego studiowania ok, ucha i nosa ;);) :) Nesoxochi - ja nigdy nie probowalam trzciny cukrowej :( Lece konczyc to moje dzielo :o S. juz skonczyl przygotowwywac nasze zaproszenia na slub... jutro wielka wysylka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heureka
Witam wszystkich niedzielnie :) Jestem troche smutna, bo moj facet wlasnie wyruszyl na tydzien do Paryza i zostalam sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agais- ja tez chce zdjecia i od innych tez!!! marzenka@gmail.com Margot-ja mam tak samo z nauka. Pociesze cie ze mi zostaly jeszcze niecale 2 miesiace a tobie tylko 3 dni. Wczoraj bylismy na imprezce a w piatek w kinie. moj maz na Star Wars a ja na The interpreter. Film byl ok. Ja sie piekebo air conditioning wylaczyli w calym budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mayenka - faktycznie mnie pocieszylas! 2 miesiecy to bym chyba nie przezyla ;):P Teraz juz naprawde lece! Chce skonczyc jak najwiecej dzis wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mayenka🖐️ wyslalam ci pare margot🌼 slicznie sie prezentuje przyszla panna mloda,a te przerobki sa boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×