Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Francja juz po referendum... Coz powiedziec... Vive le pupulisme?! Chyba udziela mi sie czarny humor Anglikow... Ech... Tak to jest jak sie miesza polityke narodowa z miedzynarodowa... Spieprzyli sprawe, niestety... Zobaczymy co teraz z tego wyjdzie... Margot 馃尰 Przed chwilka ogladnelam JT z godziny 13 (jesli ktos chce zobaczyc: http://videos.tf1.fr/video/news/lesjt/)... A ja i tak uwielbiam ten jezyk... Tylko gdyby nie ci Francuzi...!!! ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dla lubiacych muzyke... Polski kanal muzyczny, wlasnie na niego trafilam, przez przypadek zreszta... www.tvfly.com GNU 馃尰 Dzieki za link do radia 3! ;) Milego dnia... :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Naneczko staram sie jezdzic kiedy tylko jest to mozliwe. :) Czekam na zdjecia kociaczkow. :D Pozdrowienia dla wszystkich. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale dzis cichutko! i caly weekend bylo cichutko... i stronka nam sie rozjechala... ale nie chce mi sie naprawiac.. trzeba bedzie pamietac o zaczynaniu zdan w nowej linijce. za chwilke koniec pracy, na szczescie. jade na obiadek do Panera. Mam randke z moim T...hehe... on mial dzis wolne bo dzis Memorial Day. Pojechal sobie na zakupy do mallu. A ja stercze w pracy...kit! Aha, pogoda fatalna!!! cala noc padalo, pol dnia tez.... nie wiem co sie dzieje z tym poludniem... za to w Polsce upaly! ponad 32 stopnie! szok! no to zmykam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hi hi a ja ucieklam dzis z pracy bo bylo taaaak wolno, jutro mi sie zbierze za to bo mialam czekac na telefon od gen. man. ale co robic jak moje kochanie siedzi w domciu takie samotne ;-) milych wakacji dziewczyny i chlopaki (szkoda ze dzis juz koniec ;-( )

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
o kurde ale sie rozjechala stronka ;-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dla mnie tez koniec laby, jutro do szkoly i sie skoncza przyjemnosci w tygodniu buuu zostana tylko weekendy;-( rozleniwila mnie ta przerwa mocno.. lepiej pocwicze noszenie ksiazek na pleckach jak wielblad hihihi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oj, przepraszam was stokrotnie za te rozjechana stronke... Wlepilam link i nie zauwazylam, ze on taki dluuugi... :( Sorki... :( Swoja droga brak mi na Kafeterii m.in. mozliwosci poprawy wlasnego wpisu... Przydaloby mi sie... A wiec sorki... Widze, ze w weekend jakos malo wpisow nam przybylo... Pewnie kazdy korzystal z pieknej pogody. :) My bylismy w sobote na wyprzedazach z garazy (garage sales), w kazdy weekend przeznaczamy na to jeden dzien, w ten sposob juz skompletowalam sobie pol kuchni, hehe... ;) :classic_cool: Tubylcy sa czasami naprawde dziwni, sprzedaja za bezcen nigdy nie uzywane sprzety! Najpierw kupuja jak wariaci, a potem maja po kilka maszyn do kawy itd.... A ja na tym skorzystalam... ;) Mowie wam, jestem zaskoczona tymi zakupami, bo w G-sale jestem bardzo wybredna, w koncu nie bede kupowac byle czego... A tutaj tyle wspanialosci!!! I wszystko, czego potrzebuje! Ale ze mnie szczesciara! Hehe... ;) Kupilam m.in. uzywana wafelnice... I wczoraj zrobilam nam mniamniasne wafelki na sniadanie... Chodzily za mna juz chyba z pol roku, serio... Calkiem niedietetycznie... Jutro zaczynam znow 1. faze, tym razem z mocnym postanowieniem trzymania sie zasad... Tydzien temu kupilismy super rowery, tez w G-sale :), a dzisiaj je \"ochrzcilismy\": pojechalismy na Folkfestival do centrum miasta, rowery przezyly, my tez... :) Ale musze wam powiedziec, ze nie obylo sie bez malego wypadku, oczywiscie mojego... Otoz moj rower ma takie dziwne pedaly z \'koszyczkiem\" jak w kolarzowkach, a ja nigdy z czyms takim nie jezdzilam... Juz siadajac na nim probowalam sobie jakos wbic w lepetyne, ze przy hamowaniu i zsiadaniu z roweru musze koniecznie wyjac stopy z tych koszyczkow! Nawet na glos to mowilam, tak sama do siebie, ale chyba cos zawiodla transmisja miedzy ustami a uszami, hehe... Moj mezulo nie dowierzal, ze moglabym o czyms takim zapomniec... Oczywiscie ja znam sama siebie, jesli nawet na spacerze potrafie potknac sie o wlasna noge, bo zapominam ja podniesc... Taka dziwna jestem... ;) No i sie nie zawiodlam, tym razem, hehe, wylozylam sie bardzo pieknie w parku, ledwo co wsiadlam, to juz spadlam... ;) Jakby to byl moj pierwszy raz... Maz mial niezly ubaw, hehe... Przynajmniej tyle z tego, smiech jest zdrowy, no nie? :) A teraz zasiadam do anglika, jutro mam test i zaczynam kurs intensywny... :classic_cool: Chcialabym dostac sie do klasy zaawansowanej, ale zobaczymy jak wypadne... :) Zebym nie zapomniala, Squirleyku 馃尰, w sobote poszlam na 8 rano na joge... Superek! Tym razem mialam instruktorke, ktora nam niezle dala w kosc i nie tracila czasu na jakies tam oohhhmmm... :) Do tej pory czuje miesnie, o ktorych istnieniu nic do tej pory nie wiedzialam... :) Niestety za tydzien bedzie ostatnia lekcja przed latem... Juz mi szkoda... Naneczko 馃尰 Dziekuje :) Nie ma to, jak weseliska w w srodziemnomorskim klimacie, no nie? Zazdroszcze ci \"tesciowej\", jest cool :classic_cool:. Moja probuje teraz naprawic to, co systematycznie psula przez ostatnie lata, zanim nie wyszlam za jej syna... Ale dla mnie to za pozno, nie mam juz do niej zaufania... :( A jesli polece do Niemiec, to do NRW, do rodzicow w Hamm... Troche daleko od Monachium, szkoda... Ale wciaz mam nadzieje, ze jednak nie bede musiala leciec, bo wcale mi sie to nie widzi... Jay 馃尰 Jak tam z twoim hiszpanskim? Heureka 馃尰, Justynka 馃尰 Jess21 馃尰 Mr.Shrek 馃尰 102 馃尰 Witajcie! :) Gapa 馃尰 Widze, ze ty tez nie masz jeszcze dlugiego stazu w Stanikach? Jak sobie radzisz? Czujesz sie juz w pelni zaaklimatyzowana? Pracujesz czy uczysz sie? Sorki za tyle pytan, ale chyba czegos nie doczytalam... Kokus 馃尰 Dziekuje... :) Margot 馃尰 Tobie rowniez! :) Od twojego przytulenia od razu poczulam sie duzo lepiej! :) Jak tam we Francji-elegancji humorki po wyborach? Chicac podal sie do dymisji? Nie ogladalam wieczornego wydania JT i nie jestem juz na biezaco, a to wlasnie mnie ciekawi... Trzymam kciuki za egzamin!!! :) JoAska 馃尰 Jak tam z wiza i praca? Jest szansa? Przylatujesz do Stanikow? :) GNU 馃尰 Jak minal ci weekend? Odpoczelas do woli? Odespalas zarwane noce? Czy od razu rzucilas sie w wir zycia towarzyskiego? :) Hehe... ;) Leela 馃尰 Jak oko? I co z twoja kolezanka? Wszystko w porzasiu? Amberku 馃尰 Potrzebuje twego moralnego wsparcia 馃尰, zebym tym razem przetrzymala te 2 najtrudniejsze tygodnie na 1. fazie bez zadnych pokus... Plizzz... :) Dzieki... ;) Bede zagladac czesciej na \"brzuszki\', a poza tym zaczelam czytac ksiazke, mam wersje po angielsku, ktora kupilam chyba z miesiac temu, ale nie mialam czasu na czytanie, no i byla dla mnie troche za trudna... A poza tym teraz zauwazylam, ze chyba naprawde zrobilam postepy w angielskim przez te prawie 2 miesiace mego pobytu, bo juz nie potrzebuje tak czesto zagladac do slownika... :) Caluski 馃憚 i uciekam...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mayenko 馃尰 Piwonio 馃尰 Co tam u was nowego? Elfiku 馃尰 Pomyslam sobie, ze moze by ci sie przydaly jakies kursy, np. na community college (bo sa tanie), albo praca nawet chocby jako wolontariuszka...? Nie wiem, czy mozesz pracowac... Zebys po prostu musiala wychodzic z domu i miala jakies zadanie na kazdy dzien... Cos sensownego... Jak to u ciebie wyglada? Mozesz starac sie o prace? Marzenusiu 馃尰 Jak tam kotki? Czy ja jeszcze o kims zapomnialam? Mam nadzieje, ze nie... :) Co tu zrobic, by stronka nam szybciej przeskoczyla???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 uiz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przeskoczyc strone...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 stronka
stronka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 stronka
stronka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 skoku艣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Squirley.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grrr....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grrr....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc slonca!:) Aez upaly byly w PL przez ostatnie kolka dni! dzis juz sie oziebilo ale nadal jest cieplo i robi sie wlasnie coraz cieplej. A wczoraj okrutne burze chodzily u nas na poludniu. Kokus, u Ciebie tez? We wrocku, 70km ode mnie, mnostwo drzew wcentrum wietr wyrwal z korzeniami 3 rowrzystow zginelo... Dzis rozmawialam z bratem, ktory we Wro mieszka i mowil, ze wlasnie w ta najwieksza wichure wracal autem z pracy.. na szczescie dojechal bezpiecznie, ale mu potem pod domem \"galazka\" spadla na dach auta.. troche sie dach porysowal i powgniatal.. A ja sie tymczasem malo odzywalam, bo mialam zryw przedweselny, wiec zalatwialam rozne rozniste sprawy. A od przedwczoraj walczylam z mrowkami.. od naszego wprowadzenia sie do tego domu, budynek troche opadl w dol. standard w nowych budynkach. ale zrobily sie nam niestety szpary miedzy scianami a podloga i w pokoju przy tarasie stada mrowek znalazly sobie jakis korytarz i wylazily spod scian.. rozlazly sie po calym przyziemu.. dzizas, walczylam z nimi cale dwa dni... na szczescie nie zdarzyly sie calkiem do domu wprowadzic, bo nie znalazlam gniazda. a wczoraj siedzialam do polnocy i zalepialam szpary siliconem.. dzis czeka mnie dalsza z owym siliconem zabawa. Dobrze, ze czlowiek czsami oglada programy idiotyczne typu zrob to sam, bo przynajmniej jadac do Castoramy wiedzialam, ze do siliconu mam kupic jeszcze pistolet, nakretki i tasme malarska;-) I dobrze, ze zaczelam od rogu pokoju gdzie stoja mable i gdzie szpara miala jakies 4mm, bo rezultat mojego pierwszego doswiadczenia z siliconem nie wyglada w tamtym miejscu zbyt estetycznie, hihi ;-D Ale tam gdzie nie ma mebli i podloga jest na wierzchu wyglada to juz cycus-glancus:) Troche mi zal bylo tych mrowek, kiedy widzialam jak pod wplywem plynu na owady wija sie w ostatnich tchnieniach... ale coz, nie trezba bylo sie do domu wprowadzac! ;-D ide zaraz wysiac kwiateczki jednoroczne (Kokus, wiem, ze to troche pozno, ale czasu wczesniej nie mialam) Margot 馃尰 no jezeli chodzi o moj uni, to pieknie nam budynek odnowili, sale audiowizualne mamy, instytutowe videa, dvd, rzutniki etc. Ale w toalecie nigdy nie uswiadczysz recznikow papierowych;-) (mozesz sobie zerknac, jesli chcesz, jak wyglada nasz budynek www.anglistyka.uni.opole.pl) no i okazalo sie, ze ksiazka, ktora potrzebuje do obrony jest w bibliotece w ilosci sztuk 4, w zwiazku z czym mozna z niej korzystac tylko w czytelni, aaaaa!!!! Ale kolezanka ja na 2gim roku sxerowala i ma mi ja jutro przyniesc. acha, - wakacje - oczywiscie ze sie wymienimy namiarami!:) Tylko nie wiem, czy moje slonce bedzie jeszcze wtedy w PL, bo wczoraj kupil bilet i powrotny ma na 10.08... w ogole bilety sa w tym roku koszmarnie drogie! rok temu placilam 550$ w obioe strony. teraz ukochany zaplacil 2x tyle... masakra.. Gapa 馃尰 dotarla przesylka? Xana 馃尰 no to milego sluchania Trojki!;-) Wszytskim w ogole dziekuje za gratulacje z okazji ukonczenia pracy. :-) ach, moze sie wam kiedys przyda: Slownik Jezyka Polskiego PWN www.sjp.pwn.pl slowniki ang-ang www.onelook.com slownik ang, pol, hiszp, niem, rus, ital, franc www.ling.pl Zmykam do ogrodka, usciski dla wszystkich! Odezwe sie wieczorkiem:) papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 juz 18 wpisow...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jeszcze 17

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yeyeye.........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yeyeye.........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 juz niedlugo...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Xana 馃尰 no tak jak pisalam, weekend minal mi pod znakiem przygotowan przedslubnych i mrowek. :-D ale w piatek oczywiscie nie omieszkalam spotkac sie ze znajomymi:) wiekszosc z nich tech juz skonczyla prace pisac, wiec bylo co swietowac;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grrr....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×