Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Piwonia, podoba mi sie ten Skaker Beech. Jest taki \"lekki\" i bardziej contemporary niz ciezkie Oak\'i czy cherry. Mnie sie wlasnie on najbardziej podoba a potem Maple. Dobry wybor. Bede czekac na zdjecia jak juz meble u Was zamieszkaja w kuchni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany-mamy od kilku dni upaly do 39 C chyba zwariuje.Humidity mnie zabija, pluswylaczyli dzis klime w bydynku bo cos naprawiaja, a ja mam pisac esej:-( Wogole nie moge sie skoncentrowac, chyba w nocy jak wroce z pracy bede kontynuowac. K-11 tak ten ford jest okropny do jezdzenia, ale jezdze na razie autkiem instruktora i wezme je na egzamin. Gratuluje spadku wagi!!! Amber-tobie tez gratuluje! Naneczka- dzieki za pocieszenia:-) Ja tez nie mysle ze sie musisz odchudzac. Ja stanelam na 55-56 kg i mysle ze przy moim wzroscie 165cm to nie tak tragicznie. Raczej sie nie odchudzam ale staram sie jesc malo slodyczy i fastfoodow. Mi pomagaja cwiczenia po 20 min codziennie. Margot-fajnie ze bedziesz miec autko, moja mazda tez czeka w garazu:-) Piwonia-dzieki za piekne zdjecia. Offca-tez tak mialam nieraz w poprzedniej pracy:-) Wytrwalosci. Wszystkich pozostalych pozdrawiam- 🌻 Ide na solarium sie opalic na Misiowa graduacje jutro:-) a potem do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcze wlasnie z transparentami na jutro! Jeszcze tylko ta obrona i powinno byc po wszystkim! S. juz mi zapowidzial wielka fete z szampanem, jesli wszystko zdam :D Teraz nie mam wyjscia - musze wszystko pieknie zaliczyc ;):D :) k-11 - to fantatsycznie, ze wkrotce bedziesz mogla nacieszyc sie swoja przyjaciolka! :) Moja tez juz niedlugo przyjezdza - nie moge sie oczekac :D Co za niesamowita historia z tym rowem hihi... Z autka bardzo sie cieszymy! Jest wieksze, wygodniejsze! W sam raz na dluzsze podroze! :) :) Piwonia - dzieki za fotki! Widac, ze bawiliscie sie super :D Poprosze jutro o kciukasy za mnie :) Juz ostatnie za mnie w tym semestrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mayenka - wspolczuje Ci tych upalow i tej wilgotnosci! U nas dzisiaj przechodzi jedna burza za druga! Rano tak huczalo, ze w pewnym momencie oboje poderwalismy sie z S. z lozka... zupelnie wyrwani ze snu! Milego opalania i udanego rozdawania dyplomow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Was siła
http://pomozmy-markowi.blog.onet.pl/ Mam na imie Marek. Mam 21lat, rok temu ukonczyłem liceum ekonomiczne w Lęborku i zachorowałem na raka. Przeszedłem operacje i długotrwałą chemioterapie. Na dalsze i skuteczne leczenie potrzebuje zagranicznych preparatów, ktore nie są refundowane przez NFZ. Niestety nie stać mnie i mojej rodziny na tak kosztowne leczenie, dlatego PROSZE POMOZCIE!!! Oto nr konta, na ktore mozecie wplacac potrzebne pieniadze: 64 10204649 0000 7402 0063 0079 z dopiskiem: Dla Marka Mielewczyka Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepelnosprawnym "JESTESMY RAZEM" 84-300 Lębork ul. Łokietka13 Dziekuje za okazane serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dluuuugiej przerwie.. nie mam w ogole czasu przez te mala zmijke zlosliwca jednego..w polskiej telewizji wlasnie walkuja temat gejow..i mlodziezy wszechpolskiej,ktora rzuca w nich kamieniami..boze,kiedy w polsce bedzie normalnie? margot-wygladasz swietnie w sukni,co z tym welonem w koncu?? jak juz wiecie spotkalam sie z esja w niedziele.zrobila sernik i dala mi go tyle do domu,ze wlasnie sobie zajadam!jest zdaje sie dobra kucharka hihi.w kazdym razie polecam sernik,gdyby ktos z was sie wybieral do niej z wizyta! co do topiku powyzej:marek postaram ci sie pomoc chociaz troche.jesli tu jeszcze wpadniesz i przeczytasz to pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mnieeeeeee..... czy mnie jeszcze pamieeeeetaaaaaszzzz..... Hej wszystkim !!!!!! Umarl mi komp niestety niespodzianie, ale juz jestem !!!!! \"pozyczylam\" sobie laptopa :) i boszsze jak to fajnie miec znowu wszystko !!!! skype\'a i filmy i zdjecia, woohooo !!! GNU Kotek odezwij sie do mnie, bo mi wszystki poprzednie maile poki co szlag trafil..... i nawet nie mam Twojego adresu, buuuu :( :( :( Xana, postaram sie znalezc jakies zdjecie kulturalne, tylko podaj adresik i wysle :) Spotykamy sie ze 102 i jest suuuuper !!!! Podrowionka dla bywalcow i dla nowych :) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam brac antybiotyk, mam jakis potworny kaszel, ktory trwa ponad dwa tygodnie, trzeba bylo wczesniej kupic jakis syrop to bym nie brzmiala jak umierajacy pies, ha ha ha - mam nadzieje, ze mi przejdzie, czuje sie dobrze, zero goraczki itp ale jak sie rozkaszle to sie dusze i cala sie trzese. Zmykam poczytac ksiazke! Naneczka! To Twoja wina! Dlaczego ucieklas z Brzucha?! TEn topik jest... magiczny!!! 176 cm. Dla mnie kopenhaska-frncuska-zelazna to jedna z nierozsadnych diet cud a jojo tylko czeka... :-P K-11, dzinsow nei, ale spodnie z materialu, dobrze wypadlo, choc musialam chodzic do przymiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
No witam ponownie :) Pobyt w kraju minal rewelacyjnie, rodzina sie cieszyla, nakupilam polskich wedlin bo tutaj w UK jakos mi nie smakuja ich wedliny. Jedynie pogoda byla do kitu, ciagle lalo i zimno bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam ojej jakos nie mam kiedy t zagladac. staram sie chociaz was czytac a pisac nie mam kiedy. strasznie zajeta ostatnio jestem czyzby zla organizacja pracy hehe... Margotka pytalas o prace to taka niezupelnie w zawodzie ale powinna byc ciekawa. mam byc administration supervisor w instytucji pomagajacej gluchoniemym. lubie pomagac ludziom i mam nadzieje ze to bedzie mile doswiadczenie. praca jest na pol roku tylko. Ciekawa jestem tych twoich slubnych zdjec wiec jak mozesz toi podeslij adres pod pseudo. oczywiscie kazde inne zdjecia mile widziane ja tez moge cos podeslac jak znajde cos cywilizowanego Nesochi witaj ja tez w UK, canterbury:)) tez nie lubie tutejszych wedlin ale safeway (morrisons) ma w ofercie kabanoski i sopocka:) jezdze juz samochodem na calego; dwa razy w tygodniu cwicze BLT (nie mylic z kanapka) bum, legs and tums i jezdze do miasta plus jeszcze w weekend jak sie da. idzie mi coraz lepiej szczegolnie jak jezdze bez misia bo mi nie panikuje jak zahamuje pozniej niz od bylby to zrobil:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesoxochi - strasznie cie przepraszam przekrecilam twoj nick Gapa jak to super miec znow kompa i wszystko na nim znam to uczucie :))) Agais moze podasz przepis na serniczek skoro taki dobry? albo Esja jak sie pojawi:) mnie od czasu do czasu nachodzi wena na zrobienie ciasta ale dobrego przepisu na sernik nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberangelic cofnelam sie o strone i jestem pelna podziwu! jak ty to zrobilas ze tyle schudlas? ja co prawda waze jakies 64 kg (170 cm) ale dwa lata temu wazylam 56! jak tak dalej pojdzie to nie bede mogla na siebie patrzec w lustrze! poradz jaka dieta najlepsza? south beach w zasadzie chyba bym mogla zaczac ale ja uwielbiam owoce! moze jakos przezyje te 2 tygodnie. cwicze dwa razy w tygodniu 2 godziny plus basen raz 2 godz. Margot co to za samochodzik kupilscie? my na razie mamy stary ale moze sie uda kupic za jakis czas cos nowego. osobiscie chcialabym miec wlasny ale najpierw musze sie dobrze wprawic w jazde. jak pisalam idzie mi coraz lepiej ale na razie tylko po miescie. musze sie na motorway wybrac kiedys:) mayenka a jak tobie jezdzenie idzie? mam nadzieje ze coraz lepiej. Piwonia sliczne mebelki. ja na razie jestem na etapie rozgladania sie za domkiem ale zanim sie do niego wprowadze to potrwa z 2 miesiace bo tu paperwork dosc dlugo. Kokus boliwia wow wow! jakies zdjecia od kolegi moze podeslesz? zawsze mnie fascynowaly egzotyczne kraje a jak na razie podrozowalam tylko w ramach europy pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Czesc dziewczyny: Gapa, Agais, Amber, Nesoxochi, Siobhan Pozdrawiam tez cala reszta, ktora tu dzis jeszcze nie zagladnela albo zaglada ale nie pisze :) Mam juz odpowiedz z Wedla. NIestety na Assesment Center mnie nie moga zaprosic. Ale pani mnie podnosila na duchu zebym zaproszenie na rozmowe potraktowala jako duzy sukces bo sie okazalo, zebylo 1000 aplikacji nadeslanych a niewielka czesc na rozmowy zapraszali. No coz, pocieszenie jak pocieszenie. Dziekuje wszystkim za kciuki!! :D Zmykam bo mnie dzis cos strasznie glowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siobhan - The South Beach Diet 🌻🌻🌻 *antybiotyk juz chyba zaczal dzialac, moj wlasny kaszel w nocy mnie nie budzil a i chyba jest mniej intensywny, tzn. jak kaszle to sie cala nie trzese i nie mam skurczow brzucha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agais,1978,Islandia od 1999,baran AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther Fl. 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 MICKA NIEMCY 8LAT LEW NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN Canterbury Anglia od 13 kwietnia 2005 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam (wpadam jak zwykle na chwile) Jak kto chce podziwiac zdiecia z MTB-Tour to prosze, oto link: http://www.neobius.com/foto/Tour.zip Amber wroce na Brzuch, jak bedzie czas! Ja wtedy zniknelam ze wszystkich topikow, tutaj tez sie dlugo nie pokazywalam! Masz racje ze Kopenhaska to nierozsadna dieta, nie mam zamiaru isc w slady! Jestem jak najbardziej zwolenniczka SBD, zreszata sama z siebie jadalam juz malo maki, ziemniorow, makaronu i wszystkich innych weglowodanow z wyjatkiem slodyczy, z ktorych nie udaje mi sie zrezygnowac... ale zobaczymy co bedzie dalej, postaram sie wrocic na \"brzuch\" upppsss musze konczyc, bo robota czeka! usciski dla calej kafeteryjnej bandy! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellou!!!! cholera,net mi w domu padl.... pisze z biblioteki.Dzis mam niewiadomo od kiedy ,wolne.Laze po miescie i ogladam wystawki ,planuje kupic sobie ,,cos,, ale niewiem co ,i na razie jestem splukana ,wiec na ogladaniu wystawek sie konczy. Poza tym to postanowilam sie za siebie wziasc ,po raz kolejny z rzedu i zainteresowania poszerzyc.Zeby mi sie nie nudzilo za bardzo.Jak znam siebie znow znajde jakis konkurs jezykowy itp. Poza tym to ladna pogoda,tylko troszke duszno,dziwne. Ide przejrzec ksiegozbior,czy dokupili polskich ksiazek. A Was pozdrawiam serdecznie i buziakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siobhan kiedy pierwszy raz wsiadlas sama za kierownice? Ja jezdze tez ladnie i niby bez strachu, ale tylko z mezem. Sama sie nie odwazylam jeszcze. Prawo jazdy mam niecaly miesiac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich goraco :* wpadlam tylko na chwilke przywitac sie w pracy urwanie glowy, nowa kolekcja plus wizytacja boss\'ow z Londynu w domu wymienialismy nasz komputer na nowy, wiec bylo duzo roboty z zgrywaniem wszystkiego na cd, sama nie wiedzialam ze mam tego wszystkiego az tyle :) dzis dopiero uruchomilismy nowy pogoda na Jersey piekna wiec staram sie z tego korzystac no i nie zaniedbuje mojego roweru od jutra zaczynam tez biegac z moja kolezanka bardzo przepraszam ale nie przeczytalam wszystkich Waszych wpisow wezme sie za to jutro :) pozdrawiam wszystkich bardzo goraco uciekam juz do lozeczka dobranocki papa 👄🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam sie na studia :)... i lece spac, bo jutro caly dzien pracy przede mna :0 (czwartek to dzien handlowego wieczoru, wiec bede pracowac do 22ej...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruschetta Polecam. Zrobilam dzisiaj. Przepyszne. Porcja na okolo 10 plasterkow bakietki. 1 duzy pomidor 2 zabki czosnku 3 lyzki oliwy z oliwek sol pieprz 1 lyzka bazylii cebula Bagietke pokroic w paski(najlepiej w poprzek, beda wieksze), posmarowac mieszanka: oliwy z bazylia i czosnkiem przecisnietym przez praske, wrzucic do piekarnika az sie zrumieni. W tym czasie wymieszac pokrojone i uprzednio obrane ze skorki pomidory w kostke z posiekanym kawalkiem cebulki, sola i pieprzem. Kiedy Bagietka jest zrumieniona, nalozyc na nia te pomidory z cebulka, sola i pieprzem i wstawic do piekarnika na ok. 3-5 min. Podawac lekko schlodzone. Smacznego! http://tinypic.com/5z15dl http://tinypic.com/5z17kj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie znalazlam sobie zakwaterowanie na moj urodzinow weekend. http://embassysuites.hilton.com/en/es/hotels/index.jhtml?ctyhocn=MYRKPES niezly nie?... jay: jak jeszcze nie masz rezerwacji to wejdz na priceline.com i wybierz MB area, potem wpisz cene jaka chcesz (ja dalam $125) i zaznacz 3 gwiazdki. System powinien ci wybrac ten sam hotel. Ok. Spadam spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wy to u urodzinowych lokalach... a ja za 2 miesiace mam 30-che! i zamierzam ja hucznie swietowac! Impreze organizujemy w trojke, z kolezenka i kolega. Ona 35 on 40! Mamy zamiar swietowac w starych loklalach racowniczych, ktore naleza do firmy kolegi i maja na dachu ogromne tarasy. Chlopaki juz kombinuja by rozpiac dachy nad tarasami, i kacie wybudowac wieeelkiego grilla, jak kupimy piwo, to knajpa daje nam lawy, stoly i kufle do dyspozycji... ehh bedzie sie dzialo! Marzenusia! znam ten przepis! uwielbiam Bruschetta! Mniam! Polecam wszystkim goraco! Uproszczona wersja zajadalismy sie w Grecji (jedyny wyjatek, kiedy jadlam bialy chleb) Lekko podsmazony chlebek maczalismy w oleju, ladowalismy na to pokrojone i doprawione pomidorki z cebula + ciut fety- - palce lizac! Amber wracaj do zdrowia! Akara! Grazulacje! Jeju, Wy tu wszystkie studentki, a ja sie czuje w tam gronie jak \"stara d....a\" praca nowa, praca stara, zero nauki, szare komorki wysychaja na wyscigi... eeehhh zostane usportowiana bawarka z grubym tluszczykiem i malym mozdzkiem... ;-) Leela, ty pracusiu! Fajnie ze macie nowy Comp. Ja to nie mam nawet starrego... ale kiedys sobie kupie! O! Brawo, ze jezdzisz na rowerze! UWIELBIAM ten srodek transportu rowniez! Bieganie to w sumie tez fajna sprawa, szczegolnie w towarzystwie. Na poczatku bylam sceptyczna, ale juz sie przekonalam i sprawia mi to spora przyjemnosc. Tylko w tym tygodniu tak lalo u nas, ze ani razu nie biegalam. Wstyd! ale bylam na sporcie pomachac noga...;-) Marzenusia! Nic, tylko praktyka w jezdzie! Jezdzij ile sie da! Ja na poczatku jezdzilam sama, bo maz pracowal a ja siedzialam w domu, wiec bralam autko i szalalam. NAjpierw godzine studiowalam mape, a potem w droge. Trudne bylao dla mnie skoordynowanie orientacji w miescie z koncentracja na samej jezdzie, gubilam sie co chwila, ale staralam sie tym nie przejmowac, zjezdzalam w boczna uliczke, otwieralam mape i studiowalam. Teraz juz nic mi nie sprawia problemow. Pamietaj, krok po kroku i nie daj sie wyprowadzic z rownowagi ani oslepic strachowi. Esja a ladna pogoda to znaczy ile stopni? Pozdrowionka! Widzialyscie/widzieliscie (Kokus! ;-) ) fotki z rowerow? Michal, kolega rodak, prawie spadl ze skarpy! No, jak zwykle robota czeka wiec koncze i tak was juz zagadalam (zapisalam) na smierc! papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia ja mialam prawko pare lat ale nie jezdzilam wcale. jak moze pamietasz wzielam pare lekcji, razem bylo tego 6. po 4 jezdzilam z mezem. po kilku razach z nim pojechalam sama. chcialam jechac wczesniej ale on troche sie denerwowal. ja jednak chcialam bardzo wiec zabookowalam sobie BLT taka gimnastyke w miescie i niestety juz nie jechal ze mna bo co by robil? troche mialam stracha ale od tego czasu juz jechalam 4 razy sama i idzie mi coraz lepiej. im wczesniej sie odwazysz tym lepiej tak wszyscy mowia. tym bardziej ze ladnie jedzisz:))) powodzenia:)na poczatek jedz wieczorem i tam gdzie mniejszy ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara gratulacje! dzieki za przepis na Bruszetke zajadalam sie tym we wloszech; wszystkie ich potrawy proste a mniam mniam:) pogoda w anglii ciepla i duszna az dziwne i chyba w koncu bedzie przyslowiowy deszcz, ktorego dawno juz nie bylo a zanosi sie zanosi za to w weekend zapowiadaja upal! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! 🖐️ Wygrzebalam sie wlasnie spod zwalu balaganu! Sprzatam nasz najmniejszy pokoj, w ktorym od czasu przeprowadzki przechowujemy... wlasnie balagan plus nierozpakowane kartony z dwoch poprzednich przeprowadzek :o Chcemy teraz - w zwiazku z przyjazdem gosci - uporzadkowac to wszystko i odswiezyc sciany! :) Wczoraj mialam ostatnie zaliczenie - ocena koncowa z przedmiotu: 14,5! :D Jestem niezmiernie zadowolona :D I w dodatku - teraz to juz jestem nie tylko nieoficialnie ale oficjalnie na wakacjach :D:D:D No chyba, ze bedzie czekac mnie kampania wrzesniowa, ale ciagle zyja nadzieja, ze tak sie nie stanie :P Wczoraj rowniez spotkalam sie ze znajoma Polka i spedzilam naprawde mile popoludnie! :D I moja przyjaciolka w koncu kupila bilet i za 2 tygodnie bedzie juz u mnie :D Zycie jest piekne :D :) JoAska - przykro mi, ze nie zaprosili Cie na dalsza rozmowe, ale jakkolwiek gratuluje Ci i trzymam nadal kciuki! :) :) Siobhan - Twoja nowa praca faktycznie wydaje sie byc ciekawa! Mysle, ze bedziesz miala dzieki niej duzo satysfakcji! Zdjecie w sukni podesle Ci wieczorem :) :) Akara - gratulacje 🌻 :) Marzeniusia - sama kiedys sprzedalam podobny przepis tutaj na forum, ale to juz bylo dawno, dawno temu! Serdeczne dzieki za jego przypomnienie - dawno nie jadlam bruschetty, wiec czas to zmienic :D :) Squilrey - ogromniasty ten Twoj hotel :D :) Amber - zdrowka! :) Naneczka - swietnie zapowiada sie ta Wasza impreza urodzinowa :D Mi w tym roku stuka cwiercwiecze ;):P Tez trzeba bedzie to odpowiednio uczcic :D :) kokus - mialam napisac kilka slow o Boliwii... Otoz, Boliwia przegrala 2 wojny: pierwsza o dostep do morza a druga o Chaco, gdzie znajduja sie spore poklady gazu zimnego i w ktorej to wojnie tak naprawde za plecami staly wielkie korporacje paliwowe! Boliwiczycy czuja sie pokrzywdzeni brakiem dostepu do morza (do dzis nie palaja miloscia z tego powodu do Chilijczykow)... stworzyli nawet wlasna marynarke wojenna na jeziorze Titicaca a od Peru dostali w prezencie jedna z plaz, taki malusienki skraweczek, na ktorym powiewa flaga boliwijska... i ktory stal sie miejscem \'pielgrzymek\' wielu Boliwijczykow... :) To by bylo tyle na teraz... przy innej okazji opowiem wiecej moze :) Teraz lece sprzatac dalej, poki motywacja mnie jeszcze nie opusicila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
Hej siobhan No ja w Cambridge mieszkam, wyproboje tych wedlin co podalas, ale jak zjemy te nasze polskie. :) Kupilam prawie 8 kg kielbach i szynek w polsce :) Dziwnie sie patrzeli na mnie przy odprawie :) ale nic nie powiedzieli :) Pozdrowka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
Shioban a w jakim Canterbury Canterbury, Kent czy Canterbury Aberdeen ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×