Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

bagatelko - gdybym kierowala sie tym powiedzieniem jakie smiala wypowiedziec Twoja znajoma o pierscionku zareczynowym to dzisiaj nie cieszylabym sie zwiazkiem z tak fantastycznym mezczyzna i tak dobra dusza jakim jest moj maz, ludzie czasami maja nie poukladane w glowach ble ble ble ...smiechu warte !!!! a w jaki sposob znalazo sie autko i w jakich okolicznosciach, kto jest sprawca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU - myzyka lat 80-tych to moja milosc :D lata dziecinne, nie koniecznie calkiem beztroskie, ale wtedy jeszcze wszystko bylo przede mna ... No, to dzielnie sie pakuj i nie popadaj tam czasem w jakies nostalgie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia - no toc wiadomo :D tamta moja znajoma zreszta zamieszkuje okolice Chicago ;) W ogole ona na wiele tematow ma takie zabojczo sprecyzowane opinie :D A autko jak sie okazalo padlo ofiare profesjonalnych rozbieraczy na czesci ... policja znalazla je po 3 dniach czesciowo rozebrane i zdewastowane :( to bylo straszne :( do dzis sie nie moge otrzasnac ze smutku ... wiem, to sie komus moze wydac glupie, ale to autko dla mnie bardzo duzo znaczylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelko 🌻 jak tu nie popadac, keidy sie wyjezdza, a kiedy w glowie jeszcze sierpien 80 (ludzie, w miescie flagi \"solidarnosc\" wisza, gdzie mozna takie kupic, ja chce!) tak wiem np sztywny pal azji \"nieprzemakalni\" jak najbardziej na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka 🌻 a swoja droga, skoro lubisz lata 80 (boze, ja tez) to ja ci pikenie skopiuje te plyte z mp3 trojki. mam orginaly w domu, ale zostawiam je tu, biore tylko plyte mp3. wysle Ci, jesli chcesz, no problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnu - pewnie, ze bym chciala, ale ... wstyd sie przyznac ... technika mp3 jest mi zupelnie nieznana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w ogole popelnilam zamkniecie konta, totalne zerwanie z polskimi bankami. poza tym, musialam poszukac spodni nowych jakowys, bo zostala mi jedna para. jedna zepsulam w zeszlym roku... przy obcinaniu roz w listopadzie (bo jesien ciepla byla). mamusia mowila, moze ubierzesz inne spodnie, robocze, bo te pobrudzisz, a ja oczwywiscie stwierdzilam, ze gdzie tam, bedzie dobrze. i bylo dobrze, bo spodni nie pobrudzilam.. ale zahaczyczal o roze i wydalram sobie piekny kwadracik na kolanie.. wrrr.. a druga para wlasnie mi w sobote rozdarla sie na tylku, cholera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelko 🌻 a masz WinAmpa? jest za darmo.. do sciagniecia chobcy ze str www.radiosygnaly.pl a jesli masz Nero, program do wypalania plytek i nagrywarke, to sobie mozesz te plyty nagrac jako zwykle utworki do odtwarzania w cd (tylko jak bedziesz nagrywac to najlepiej nie wiecej niz x4, bo inaczej zwykle cd w wiezach ich nie czytaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Mayenka 🌻 dzieki za zdjecia! jak zwykle, pieknie wygladalas!:) cudo! szkoda tylko, ze nie moglam obejrzec wszystkich zdjec, bo w pewnym momencie moje konto odpowiedzialo mi : Dostęp do Twojej skrzynki nie jest chwilowo możliwy. Spróbuj za kilka minut. Przepraszamy za utrudnienia. i tak jest do teraz.. wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU - ja nie mam nawet komputera :D Z netu korzystam w pracy. Mialam laptopa, ale sie calkiem rozkraczyl i nie mam kasy na nowy, zreszta nawet na gwalt mi nie jest potrzebny. Jedyny komputer w domu, ktory jeszcze co nieci zipie to laptop mojego facia, ale jest na wykonczeniu, bardzo wolny i nic sie na nim powaznego nei da robic... Ci mowie, ciezkie czasy na mnie naszly :0 Ale dzieki ogromne za dobre checi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka 🌻 ach, rozumiem, nie przejmuj sie, sama nagram te plytki tak, zeby dzialaly w zwyklym odtwarzaczu:) jak juz zloze do kupy w usa bebechy mojego kompa (ktore biore ze soba) i nagram plytki, dam ci znac, zglosze sie, dasz mi adres i plyty poleca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU - ale jestes kochana ❤️, ze Ci jeszcze takie rzeczy w glowie w tym goracym okresie ... Dzieki stokrotne :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;-) dyskusja pierscionkowa wrze;-) Mayenka> piekne zdjecia Kokus> Twoje zdjecia tez pikne, szczegolnie jez GNU> bedzie dobrze, sama zobaczysz a ja robie dzis kariere hihihi od samego rana, najpierw podpisalam dosyc duzego granta, potem zjawila sie u mnei w pracy latynoska TV, aby ze mna pzreprowadzic wywiad hihihi, jak juz pognalam TV przyszla pani z latynoskiej gazety, smialam sie do moich uczniow, ze jestem gwiazda;-), umeczona wywiadami hihihi uciekam do chemii, ech.. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU: a co ty jeszcze robisz o tak pozniej porze?! Do wyrka podroznoczku!!! Musisz byc wypoczeta!! Pamietaj na podroz duza butle wody mineralnej. Co do spodni, to poczekaj az tu przyjedziesz. Pojdziesz sobie na zakupy i od razu sie poczujesz jak u siebie!! Jay: TV ? WOW! Tos ty faktycznie powazna osobistosc!!! Z jakiej to okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Ja jestem dziś przepełniona energią, bo moja walka z wagą osiągnęła już wymiar 20 funtów (9,5 kg) w dół. Miałam ochotę tą wagę dzisiaj wycałować 👄 Bagatelko - cieszę się, że autko się już wykluwa. Będzie miało jakieś imię, czy to tylko ja nazywam zawsze swoje rzeczy? ;-) GNU - serdecznie Cię ściskam. Jak już Ci kiedyś pisałam, doskonale wiem, co czujesz, bo sama 2 lata temu byłam w identycznej sytuacji. Ale zobaczysz, jak cudownie będzie znowu ich wszystkich zobaczyć, nawet jeśli będzie to dopiero za rok czy dwa :-). A na razie ukochany łezki obetrze, oni są w tym zupelnie nieźli :-) Kokuś - dzięki za zdjęcia :) Ale Ty chyba teraz na jakichś wyjazdach jesteś? Uściski dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kolezanki ,ale sie rozpisalyscie:)nie nadazam:) jestem potwornie zmeczona nocnymi sesjami na skype ,bo obgaduje z San Diego szczegoly jego wizyty,z ustalen wstepnych wynika ,ze nie musze sie pomalowac na lotnisko ,bo jego to malo co obchodzi....buhahahahahah...... a tak poaznie to mam pelna chalupe ludzi z 10tys pytan na sekunde od kazdego i jestem potwornie zmeczona tym wszystkim.Wezcie mnie stad na 20 min ,zebym byla sama i nikt sie o nic nie pytal !!! A Niemke to chyba osobiscie spakuje za to jej ,,why,,? Juz nie moge.Ok ,wyzalilam sie ide -jade na fizykoterapie mlodego z cala czereda.....boszzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:):):) Ja wczoraj mialam wolny dzien z moim Kochanie. Bylo super, zroblismy sobie dluga przjazdzke rowerowa nad wybrzeze:) Czasami ledwo dawalam pod gore rade, ale bylo fajowo! A pojechalismy tak daleko, zeby sobie wloskie lody zjesc!:P Wieczorem bylismy u chinczyka, prawie nic nie zjadlam, bleeee, nigdy wiecej!:O Zadumana>>> Nawet nie wiedzialam, ze takie programy dla par istnieja! Na czym polegaja?:) Mayenka>>> Dzieki za fotki! Fajowy slub i wesele!:) Super, ze wszystko sie udalo!:) Sama bym tak chciala...:) Slub wezmiemy, ale cywilny. Z koscielnym bedzie chyba problem, bo moj Mily jest ewangelista.... Choc sama nie wiem, moze da sie rade jakos to zalatwic! Zawsze marzylam o slubie w kosciele:o Triskell>>> Gratuluje wyniku (oczywiscie wagowego!):) Ja zabieram sie dzis do odchudzania, tak 10 kg chce przed weselem przyjaciolki w pazdz. zrzucic... Zobaczymy czy sie uda! Na razie gotuje sobie takie cos jak ryz dziki (ciekawe czy to chociaz smakuje;) )... Trzymajmy sobie kciuki!:):) 👄 A tak w ogole to Ty sie na ktoryms takim forum udzielasz chyba co? Bagatelka>>> Fajowo ze sobie nowa hondusie sprawisz:) Margot>>> Dobrze ze ja daleko od Ciebie hhehe, bo na pewno bys mnie swoim autkiem rozjechala na miazge hihi:P:D Ty kaskaderko:) Esja>>> Ty to sie masz z ta Twoja banda! Badz harda i sie nie dawaj za zadne skarby! Niech sie ucza .... szacunku do straszych!:P Kokus>>> Rzeczywiscie absolutnie wasa nigdy!:D:D:D Tak bez wygladasz bardzo milusio i .....:P GNU>>> Moja Ty bidulko:( Pozegnanie najciezsze, ale potem juz powolutku przywykniesz do nowej sytuacji i nowych warunkow. W USA masz pzreciez swojego ukochanego meza. Moge sobie tylko wyobrazic jak Ci smutno:( Ale to minie Slonko! Jestem pewna , ze dasz rade!!!!!!!!!:):):):) Daj znac, kiedy dokladnie wylatujesz! Bedziemy Ci machac wirtualnie!;) Glowka do gory i to juz!!!!! Milego dzionka:) Ja musze troche pospsiątać..... Zero ochoty...:p Szkoda ze wszyscy tak daleko jestescie i ze sie spotkac nie mozemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ciesze sie ze sie wam zdjecia podobaly :-) Slub byl naprawde niezpomnianym przezyciem, jak chyba dla kazdego zreszta. Najcudniejsze bylo to ze moglam naraz zobaczyc cala rodzine i wszystkich znajomych. Teraz lecze dola po Polsce, zajadajac budynie i kisiele. Jejku jak mi sie nie chcialo wracac...Najgorsze sa pozegnania, jak rodzina placze :-(I fakt ze nastepna wizyta moze byc za kilka lat tez jest niepocieszajacy. Wogole to bym sie chetnie przeprowadzila do Polski spowrotem, tyle ze moj M nie chce:-( Moze mi przejdzie niedlugo ta nostalgia. GNU-wiem co czujesz. Ja jak emigrowalam 2 lata temu to jakos nie bylam zbytnio przybita, dopiero jak samolot wystartowal to zaczelam plakac.Chyba sobie nie zdawala sprawy z tego co sie dzialo. Ale bedzie dobrze, przyzwyczaisz sie.Kilka osob mi mowilo ze lepiej nie jezdzic za czesto do kraju jak sie wyemigruje, odczekac kilka lat to wtedy jest latwiej. Ja po mojej ostatniej wizycie doszlam do wniosku ze na razie juz niegdzie nie przynaleze, ani do Polski ani do Kanady. Musze sie rzucic w wir pracy, ide pisac resume i cover letter zeby zaczac robic cos sensownego wreszcie.jeszcze sie pocieszam ze z milych rzeczy czeka mnie w pazdzierniku graduacja a za tydzien jest dlugi weekend. Koncze na razie swoje wywody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) GNU - doskonale rozumiem, co czujesz 🌻 Ja tez trzy lata temu, teraz w ostatnich dniach wlasnie byla rocznica mojej przeprowadzki, zostawilam za soba cale swoje zycie w Polsce... a przede wszystkim zostawilam mame sama... No coz, w zyciu zawsze jest cos za cos i niekiedy musimy podejmowac bardzo trude wybory! :( Na szczescie teraz jest internet, sa telefony, ktore choc troche potrafia przyblizyc nam bliskich :) A propos zas Papa denace, pamietam jak chodzilam na kurs maszynopisania i stukalismy w klawiature w rytmie \"Gdzie jest Ola\" :D :) Jay - widze, ze jestes prawdziwa gwiazda, no ale zeby zaraz latynoska ;):D :) Triskell - gratuluje! 9,5 kg mnie - wow :D :) Esja - why? why? why? - bedzie Ci tego brakowac :D :) Spatzek - ja Ci mowie - masz szczescie :P:D :) Mayenka - ja tez zawsze wracam z Polski rozbita na tysiace drobnych kawalkow... z jednym marzeniem, zeby znow tam wrocic! A potem, po kilku dniach to mija... Dobrze sie czuje we Francji, zadomowilam sie tutaj, chociaz emocjonalnie nie czuje sie zwiazana z tym krajem... i pewnie to emocjonalne zwiazane predko nie nastapi... o ile w ogole... Mi sie wydaje, ze los emigranta jest taki, ze zawsze jego serce (u jednych oczywiscie mniej, u innych bardziej) rozdarte miedzy stara a nowa ojczyzna... bo nawet Ci, ktorzy nie darza miloscia, kraju z ktorego przybyli, to i tak nie sa w stanie wymazac ze swojego zyciorysu faktu, ze urodzili sie gdzies indziej, ze z tamtym okresem zycia wiaza sie jakies wspomnienia... Ech, rozpisalam sie, wybaczcie... Teraz bede zmykac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na momencik pogratulowac Jay :D opowiadaj wiecej ze szczegolami :) aha :) zycze wiecej osiagniec takich i podobanych :) slyszycie co sie dzieje w Nowym Orleanie :( mam tam kolezanke z mezem, nie mam z nia kontaktu, telefon nie dziala, email nie odbiera bo pradu ludziska nie maja, no martwimy sie bardzo :( i pomyslec, ze dwa tygodnie temu spedzilam tam piekny weekend w ich towarzystwie upajajac sie pieknem tego miejsca !!!! nie ma sily na zywioly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, czy ktoras z was zna sie a XM Radio? Chce mojemu Miskowi dac w prezencie pod choinke. Wiem, ze to troche wczesnie, ale musze juz zaczac planowac budzet, zeby potem nie wyjsc na golca jak przyjdzie co do czego. Wiecie moze jakie sa dostepne marki i modele i co warto kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, czy ktoras z was zna sie a XM Radio? Chce mojemu Miskowi dac w prezencie pod choinke. Wiem, ze to troche wczesnie, ale musze juz zaczac planowac budzet, zeby potem nie wyjsc na golca jak przyjdzie co do czego. Wiecie moze jakie sa dostepne marki i modele i co warto kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia> dziekuje;-) dziekuje hihihi nei zazdroszcze martwienia sie o kolezanke, nasza cala rodzina mieszka w Luizjanie, na szczescie wyzej, tesciowi zmiotlo cala uprawe trzciny cukrowej;-( najwazniejsze, ze tam na tej farmie nikomu sie nic nei stalo.. mam na dzieje, ze u kolezanki wszystko ok, u nas jak tylko ogon Gaston przeszedl w tamtym roku to 3 dni bez pradu, drzewa na ulicy, zalane moje office bylo, nawet sobei nei wyobrazam co tam sie teraz dzieje Squirley> tak, tak gwiazda jestem;-)), a tak powaznie, to nie pierwsze moje wystapienie w TV tutaj .. Margolcia;-)) wrocilam do domu, strasznie mnie boli szyja, jak juz sie wydawalo, ze bedzie dobrze, to nagle znowu wracam do punktu wyjscia i ani w lewo ani w prawo ta szyja, chyba nie unikne wizyty lekarskiej;-(( , a ja tak nie znosze lekarzy buuu pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh zapomnialam Squirley> na radiach sie nie znam niestety, ale ja tez planuje juz budzet swiateczny i mi wlos siwieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Piwonia - ogladalam w telewizji ten ogrom zniszczen... przerazajace :( Mam nadzieje, ze Twojej znajomej nic sie nie stalo! :) Squirley - nie mam na ten temat zielonego pojecia... ja w ogole jakas nietechniczna jestem :( :) Jay - gwiazdo - koniecznie maszeruj do tego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, zaliczylam swoj 6000 wpis! Wow :D Moze wyjme cos ze skrzyni z tej okazji? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze
moze ktoras mi pomoze .W pazdzierniku wybieram sie do Australi w odwiedziny do rodziny.Kuzynka poprosila mnie o kupieniu biustonosza triumph .Mowi ,ze nosi rozmar 14C.Nie mam pojecia ile to bedzie w przeliczeniu na nasze rozmiary.Ja mysle,ze to jest rozmiar angielski.Jesli ktoras wie ,bardzo prosze o pomoc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero znalazlam kwilke rzeby tu do Was zajrzec - jeszcze nie dawno sie cieszylam ze wreszcie tyle pracy mnie czeka a juz mam jej dojsc -godz 22 a dopiero bede cos jadla :( burczy mi w brzuszku A moja prezentacja w lesie, tzn myslalm ze juz jest gotowa, gdy dzisiaj sie okzalo ze trzeba ja zupelnie inaczej przedtsawic niz ja przygotowalam. Takze mam dziesiejsza i jutrzejsza noc na jej poprawienie :(. Wybaczcie ale pewniekiem odezwe sie dopiero w czwartek po prezentacji. Caluski i wytrwalosci dla wszystkich Ide cos przekasik i spaaaaaaaaaac Bra noc pa PS ROZMIAR 14C BUST and BRA Measurements Garment Size Bust Size Equivalent Bra Cup Sizes Australian US Imperial Metric European 8 6 30\" 76cm 80 A, B, C 10 8 32\" 81cm 85 A, B, C, D 12 10 34\" 86cm 90 A, B, C, D 14 12 36\" 91cm 95 A, B, C, D 16 14 38\" 96cm 100 B, C, D 18 16 40\" 101cm 105 C, D 20 18 42\" 107cm 110 C, D 22 20 44\" 112cm 115 C, D 24 22 46\" 117cm 120 C, D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×