Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Squirley> to prawie koniec tyg musisz zabalowac pzrez weekend;-)) sto lat! 30 nastepnych jak jeden dzien zycze bez zadnych problemow po drodze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley- wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!! duzo zdrowia i spelnienia marzen( Ty jestes specjalistka od spelniania marzen!) Zycie zaczyna sie po 30stce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Squirley - wszystkiego najlepszego...bukiet kwiatow wielki i caluski.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha... Dzieki ekipo!! Jak na razie sie na maksa luzuje. Wzielam wolny dzien z pracy, spalam az sie obudzilam, potem pojechalam sobie na zakupy I kupilam sobie w prezencie torbe Michel Kors (w TJ Maxx wiec super cena hehe) I teraz sobie siedze na lezaku przy basenie I co chwile sie pluskam... A wieczorem sie wybieram na obiadek do \'131 Main\'... Jak na razie to super dzien na bycie 30-to latka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Squirley, zes taka mloda ;) Buziaki i gudlaki Urodzinowe 🌻 🌻 🌻 Ale mam dzis zadowolony dzien, az nie wiem z czego sie cieszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley!!!wszystkiego szalonego na ta 30;-);-) u nas zeby ida- 2 noc nie przespana;-( kupilam sukienke dla Mai na chrzest i buty.. tylko nie wiemy czy dostaniemy chrzest bo my bez slubu koscielnego i nie bedziemy takowego mieli bo inna wiara... przygotowania do wyjazdu- przypominam 7 sierpnia!!!- pelna para...zakupy na razie i odkladanie gotowki na '"ze soba" juz sie doczekac nie moge;-) pozdrawiam z upalow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Squirley 🌻 - 100 lat :D wy przygotowujecie sie do wakacyjnych wyjazdow a ja powrocilam z dalekich wojazy i od poniedzialku zaczynam robote... dzisiaj dzien sprzatania i prasowania bo w tyg pewnie nie bede miala za duzo czasu :) A propos urodzin ... to moje tez nadchodza i to akurat w dzien w ktory rozpoczynam prace... wiec balety beda w weekend... idziemy na kolacje do wloskiej z grupa znajomych ludkow i powinno byc fajnie... tylko ta pogoda jakas taka na wyspach marna... przydaloby sie troche sloneczka... no nic pozdrawiam i milego dnia zycze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pedzicie ze stronami :) A jeszcze pamietam jak zaczynalam na stronce z dwoma cyferkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska - znow z Lazurowego ????? :) Jak to mozliwe? :) Ale fajnie, ze nas jeszcze pamietasz :) Milego weekendu dla wszystkich :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena - :) to juz na zapas zycze Ci wspanialej urodzinowej balangi i bezbolesnego powrotu na lono ludzi pracy ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim !!!! 100 Lat jak zwykle :) Squirley, wszystkiego naj ( spoznione ...? ), szczescia szczescia szczescia !!! Pozdrowienia z Kanaday, ktora nie wiadomo dlaczego nieustannie daje nam w d*** :( Pogoda do bani, ciagle leje, lata ni widu ni slychu, koszmar..... Cale szczescie, ze sie przeprowadzamy juz za dwa tygodnie, 5 minut od bazy, wiec wreszcie dojazdy i benzyna przestanie nas zabijac ;) Dom fantastyczny, udalo nam sie zalapac jako pierwsi :) 5 minut po ogloszeniu, ufff, potem musialam przekonywac wlasciciela, ze nasze zwierzaki (4) sa abslolutnie fantastycznie wychowane ( hahahaha :D ) i w ogole bedziemy najlepszymi najemcami na swiecie ( hehehe) i w koncu nam sie udalo.... Powinnismy sie od dawna pakowac, ale jak to z takimi robotami bywa.... zaczniemy jutro :o I znowu bedzie z reka w nocniku ;) Gapa sie stara o malutka Gapke, albo o Gapka, macie jakies porady, o co trzeba sie postarac przed, zaraz po i w trakcie i w ogole... ? Lece w ciemno, nawet zadnych ksiazek nie czytalam :) Tyle z newsow from sucking Canada :D Stesknilam sie za Wami :D Gapciuch niepiszacy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa> prenatal vitamins, folic acid na co najmniej 4 tyg przed zajsciem, najlepiej na 3 mce przed i do 3-go mca ciazy folic jest wazny, zmniejsza ryzyko rozczepu kregoslupa.. gratuluje domu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay, dzieki :) 😘 Na szczescie ostanio robilam badania i wyszlo mi, ze kwasu foliowego mam nawet sporo w nadmiarze, wiec moze nie bedzie tak zle :) W zwiazku z tym mam nadzieje, ze nie musze czekac trzy miesiace, bo starania w trakcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa> nie musisz czekac, ale folic bierz;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay :) w sumie masz racje ;) Przezorny zawsze upieczony :D O cos jeszcze powinnam zadbac ...? Bo kurczaki karczaczaki naprawde nie mam pojecia ;) Nigdy o sobie nie myslalam, jako material na mamusie ;) Wrecz przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joaska:) jak milo Cie tu widziec:) Gapa- sluchaj Jay, bierz witaminki i foliowy kwas( a wkrótce wiecej bedzie w domu Was) hehhe sie mi rymlo... Cos sie dzis zle czuje, boli mnie glowa, i drapie w gardle.Oby nie kolejne przeziebienie. W ogóle nie mam energii na nic, chodze do tej pracy jak ten zombie. Bola mnie miesnie nóg, zwlaszcza lydek. Czasem jak postoje dluzej to odczuwam tez i kolana, cos mi tam w nich chrupie od pewnego czasu. Kosci obojczyka mi strzelaja dosyc glosno....Esja sie sypie...mówie Wam:P Najchetniej to bym przespala caly kolejny dzien. Cala niedziele spedze w pracy, taki jest juz los Krasnala Pstrykacza:)...ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Bagatelka jak moglabym nie pamietac :) A na dluzsze wakacje przybylam, jakos tak wyszlo :D W sumie to czasem zagladalam do Was zobaczyc co slychac. Z Naneczka mam prawie na bierzaco kontakt. Widzialysmy sie nawet w Wielkanoc. Z Margolcia juz slabiej, zapracowana strasznie :o Esja 🖐️ pisalam dawno temu do Ciebie na gg ale nie wiem czy to wogole dochodzilo :o Kokus 🖐️ A pamietacie stronke z emotikonami? Pamietam ze jakis czas temu ktos poszukiwal. Tutaj mam na swoim koncie zapisane w ulubionych :) Moze sie komus przyda :D http://forum.o2.pl/emotikony.php Pozdrowionka dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. mamy problem z kompem (juz czesciowo rozwiazany), ale nie moge na razie korzystac z gg.. Pojechalem dzisiaj do lasu z wykrywaczem, w miejsce, gdzie jak pamietalem sa okopy z czasow ktorejs wojny.. okazalo sie jednak, ze okopy sa, ale wojny to tam nie bylo.. ani sladu lusek, pociskow, odlamkow itp. sladow.. znalazlem tylko trzy \"czubki\" z jakiegos pistoletu (mala srednica).. i cala torbe roznych metalowych smieci - dzieki czemu las stal sie nieco czystszy.. W lesie jest bardzo sucho, mimo, ze u mnie jeszcze nie mozna mowic o suszy.. Moze slyszalyscie, ze w centralnej i polnocnej Polsce susza spowoduje znaczny spadek plonow zboz - juz zapowiadaja podwyzki cen zywnosci.. W ogrodzie warzywnym co drugi dzien uruchamiam nawadnianie.. z foliowych rurek co 15 cm saczy sie woda.. po kropelce, przez kilka godzin i wszystko ladnie rosnie... Inne rosliny musza na razie dawac sobie rade same, pomagam tylko azaliom i hortensjom rosnacym blisko orzecha, ktory wysusza ziemie w zasiegu swoich korzeni.. a jak wasze ogrodki? Gapa - dawno Cie nie bylo.. kilka dni temu myslalem i zastanawialem sie co tam u Ciebie.. JoAska sie odezwala.. :D Ciekawe ktora jeszcze z dawnych bywalczyn sie odezwie.. Pozdrowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus..... 😘 😍 jak to milo ;) Zagladam czasem i mysle o Was intesywnie, tylko jakos tak.... albo depresyjnie, albo nic do napisania....Kanada odbiera mi wene :) I za duzo zlych rzeczy sie dzialo :( Dobra, zajrzalam, ide probowac juniora :p Buziaki :) Gapek probujacy Gapka(ke) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona1044
Mieszkam na Florydzie,od strony zatoki,palmy sosny mech hiszpanski,cudne kwiaty.komary ,blekit nieba porazajacy albo chmury jak przed burza u Mickiewicza,malenkie dinozaurki lataj wszedzie,krokodyli nie ma cale szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona> no krokodyli to nie ma, ale spokojnie zacznij sie rozgladac za aligatorami;-)) ostatnio znalazlam znak w swoim sasiedztwie, na slupie wisi znak: slow children at play czyli zwolnij, bawiace sie dzieci, a pod tym znakiem wisi nastepny znak caution: alligators (uwaga, aligatory) hehehe nie wiem moze sie tam przyprowadza niegrzeczne dzieci?;-)) witaj na forum Gapa> moja OBGYN na probowanie poleca 13, 14, 15, 16, 17 dzien, ja jeszcze nie probuje, bo musi wszystko jak w zegarku wypasc, wiec probowanki dopiero za chwile;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay, u mnie tez mialo byc jak w tym zegareczku, ale okazuje sie, ze zegareczek nigdy nie dziala, zeby nie wiem co, wiec czekac mozna w nieskonczonosc ( taki mialam zamiar szczerze mowiac :p ), ale w koncu stwierdzilam, ze nic sie nie zmieni za miesiac, pol roku itd. teraz sie zastanawiam, czy slusznie :p Ale nic to, rzucam sie na najglebsza wode ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa> slusznie, rzucaj sie na gleboka wode.. ja musze pieknie wycyrklowac, bo... wiaze sie to z dodatkowymi tygodniami off tzn chcialabym aby wszystko wypadlo tuz pzred wakacjami, czyli wakacje normalnei platne i po wakacjach przepisowych 12 tyg off.. wiecej dni z niemowlakiem w domu wiec cyrkluje heheh pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale pobawic sie zawsze mozna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×